2024 PNA Championship Meet ( Sat, Apr 13, 2024 - Sun, Apr 14, 2024 )

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 13: Mixed 500 Y Free

56 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BWAQ Ralstin, Madeline 6:18.28
WWUS Banaszewski, Summer 6:28.84
LWM Singh, Isabelle 6:50.63
WWUS Joslin, Nora 7:00.17
WWUS Farmer, Samantha 10:00.00
Age Group 18-24 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
UC36 Klem, Ryan 6:30.00
Age Group 25-29 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BERN Pound, Hallie 5:37.73
ORCA Lederman, Emily 6:15.00
ORCA Huffman, Shuxu 8:50.00
Age Group 25-29 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
OREG Edwards, Evan 4:58.95
BCMS Hutchison, Tom 5:05.59
LWM Woodbury, Brian 5:10.00
HMST Felix, Francisco 5:12.41
Age Group 30-34 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
HMST Clark, Jamie 5:30.00
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
LWM Karpeeva, Svetlana 5:24.55
CSCM Motley, Caitlin 6:30.00
HMST Zimmerman, Stephanie 7:15.70
BERN Milman, Ariana 8:06.94
Age Group 35-39 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BWAQ Sprinkle, Baden 5:24.61
LWM Scott, Michael 6:16.07
BERN Schwartz, Michael 7:23.75
Age Group 40-44 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
OREG Higlett, Lex 5:32.50
CSCM Brunjes, Molly 6:24.10
Age Group 40-44 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
CSCM Bennett, John 5:29.10
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
CSCM Halter, Dana Robertson 6:07.00
CSCM Sayigh, Julie 7:10.00
BWAQ Rasmussen, Karen 7:15.00
TACM Claridge, Jennifer 7:30.00
BWAQ Neely, Wendy 7:41.85
UC36 Shepherd, Laurie 7:50.12
BAMWA Loiacano, Toni 8:50.00
Age Group 45-49 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
UC31 Schweiger, Joel 5:45.00
LWM Yamamoto, Jin 6:05.00
CSCM Graber, Lee 6:15.00
BWAQ Wiley, Ryan 6:20.00
UC36 Stevens, Phil 8:30.00
Age Group 50-54 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BERN Wolfe, Amy 7:16.00
BAMWA Cyger, Erin 7:30.00
PSM Milkowski, Lisa 11:00.00
Age Group 55-59 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
CSCM Huntamer, Nancy 8:00.00
Age Group 55-59 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
OREG Sullivan, Scot 5:18.22
LWM McCarty, David 5:37.00
LWM Porter, Michael 5:40.00
BERN Panzer, Timothy 6:48.00
TWIM Barnes, Brent 7:15.89
Age Group 60-64 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BERN Ghilarducci, Emily 8:17.00
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BWAQ Condotta, Robert 8:00.00
Age Group 65-69 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BAMWA Belt, Barbara 7:33.93
Age Group 65-69 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BWAQ Durban, Eric 6:26.30
BAMWA Stevens, Rod 7:15.00
TWIM Underbrink, Dan 7:30.00
BERN Weyhrauch, Tom 8:41.00
Age Group 70-74 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
LWM Hayes, William 7:30.00
Age Group 75-79 - Women
Club Swimmer Seed
Time
Pl
BAMWA Hunt, Andrea 7:58.26
BWAQ Williams, Judy 9:40.00
Age Group 75-79 - Men
Club Swimmer Seed
Time
Pl
TWIM Walker, Thomas 15:00.00

<<< Previous Event    
Next Event >>>
Swim Smart
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home