2023 PNA and Zones Championship Meet ( Sat, Apr 15, 2023 - Sun, Apr 16, 2023 )

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 20: Mixed 100 Y Free

131 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
WWUS Knott, Olivia 1:01.88 10/2
BWAQ Ralstin, Grace 1:05.00 9/1
WWUS Fredlund, Emma 1:06.51 8/8
WWUS Osborne, Rae 1:11.79 6/8
WWUS Jackson, Lucia 1:45.00 2/8
Age Group 18-24 - Men
Age Group 25-29 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BWAQ Wu, Joanna 54.63 14/4
BERN Lang, Claire 1:05.00 8/4
PSM Pusateri, Rebekah 1:06.00 8/1
PSM Li, Yun 1:10.00 7/8
BERN Pound, Hallie 1:10.00 6/3
PSM Chen, Jing 1:30.00 3/2
Age Group 25-29 - Men
Age Group 30-34 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG DeNise, Caitlin 55.50 14/8
SAM Latimer, Danielle 1:01.50 10/6
UC36 Enriquez-Ortiz, Elizabeth 1:05.06 8/2
BERN Eastlake, Emily 1:35.00 2/5
Age Group 30-34 - Men
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BWAQ Moore, Maki 59.00 12/2
CGSM Calvo, Morena 59.77 11/5
CSCM Motley, Caitlin 1:03.03 9/4
GEM Slobodyan, Olena 1:10.00 7/1
BWAQ Mason, Lauren 1:19.00 4/4
Age Group 35-39 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
CGSM Conroy, Chris 49.01 17/5
BWAQ Sprinkle, Baden 53.50 16/8
LWM Scott, Michael 1:02.02 10/7
HMST Phillips, Alex 1:10.00 7/7
BERN Schwartz, Michael 1:18.00 5/8
Age Group 40-44 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
LWM Lemos de Lima, Tatiana 53.99 15/6
OREG Reeves, Tessa 1:03.00 10/8
BWAQ Furtado, Krys 1:10.00 6/5
BWAQ Stribling Geldien, Gail 1:16.59 5/6
Age Group 40-44 - Men
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Skinner, Sonja 56.53 13/2
OREG Mcclafferty, Christine 1:00.70 11/8
NOVA Lauzon, Chantal 1:07.00 7/4
TACM Phinney, Sandi 1:09.00 7/2
CSCM High, Marjorie 1:28.55 3/3
BWAQ Parker, April 1:30.30 3/1
OREG Grassman, Emily 1:37.03 2/2
Age Group 45-49 - Men
Age Group 50-54 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BAMWA Cyger, Erin 1:10.00 6/4
BWAQ Kim, Nellis 1:12.00 5/4
BWAQ Noffke, Wendy 1:30.00 3/7
Age Group 50-54 - Men
Age Group 55-59 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
NEO Stenfjord, Tani 1:00.92 10/5
OREG Jenkins, Valerie 1:01.19 10/3
BERN Batdorf, Casandra 2:30.85 1/4
CSCM Carpenter, Kristin 3:00.00 1/3
Age Group 55-59 - Men
Age Group 60-64 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Delmage, Arlene 1:03.06 9/5
LWM Moore, Sheila 1:20.00 4/5
CSCM Phillips, Sue 1:26.96 4/8
LWM Underbrink, Mary 1:27.00 3/4
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BERN Steenbeeke, Alain 57.70 13/1
TWIM Haynie, Carl 58.00 12/5
BWAQ Smith, Daniel 59.99 11/6
UC14 Williams, Jeff 1:00.17 11/7
EFY Niegemann, Gary 1:25.00 4/1
Age Group 65-69 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Andrus-Hughes, Karen 1:04.57 9/2
OREG Wiley, Heather 1:22.00 4/6
BCMS Gordon, Claire 1:25.00 4/7
NEO Arden, Irene 1:28.00 3/5
Age Group 65-69 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
GEM Geiger, Kyle 59.64 11/4
MIBC Robinson, Charles 1:03.50 9/3
GEM Gillis, Pete 1:05.00 9/8
OREG Phipps, Tom 1:05.01 8/6
UC36 Troupe, Curt 1:05.47 8/7
LWM Holzbach, John 1:07.00 7/5
TACM Morrison, Jeffrey 1:08.90 7/3
TWIM Neuhaus, Scott 1:13.01 5/3
OREG Helm, Charlie 1:29.00 3/6
Age Group 70-74 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
LWM Colella, Lynn 1:21.00 4/3
OREG Gettling, Janet 1:23.00 4/2
Age Group 70-74 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
LWM Colella, Rick 55.50 13/4
LWM Hayes, William 1:03.00 10/1
LWM White, Robert 1:11.46 6/7
TWIM Fogg, Stephen 1:16.83 5/2
EFY Anderson, Graham 1:35.00 2/3
Age Group 75-79 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Rousseau, Sandi 1:34.00 2/4
Age Group 75-79 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
TTFY Pilger, Robert 1:09.00 7/6
BAMWA Galvani, Bill 1:45.00 2/1
Age Group 80-84 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Ward, Joy 1:35.00 2/6
Age Group 85-89 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
PSM Peterson, Dick 1:31.03 3/8
BWAQ Drawbaugh, Kirby 2:33.00 1/5

<<< Previous Event    
Next Event >>>
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home