2023 PNA and Zones Championship Meet ( Sat, Apr 15, 2023 - Sun, Apr 16, 2023 )

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 14: Mixed 100 Y Back

42 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
WWUS Farmer, Samantha 1:23.75 2/4
Age Group 18-24 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
UC36 Slanschek, Marvin 55.00 6/3
UC36 Poppen-Eagan, Rowan 58.93 6/2
Age Group 25-29 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
LWM Woodbury, Brian 52.29 6/4
LWM Mehta, Sivan 54.44 6/5
CGSM Hutchison, Tom 58.03 6/6
OREG Edwards, Evan 1:03.59 5/6
Age Group 30-34 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
SAM Latimer, Danielle 1:07.47 4/4
UC36 Enriquez-Ortiz, Elizabeth 1:23.23 3/1
Age Group 30-34 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
UC36 Reenders, Jeremiah 1:20.00 3/3
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BWAQ Mason, Lauren 1:25.00 2/5
HMST Zimmerman, Stephanie 1:25.15 2/3
Age Group 35-39 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
LOSC Dee, Kevin 1:02.00 6/8
BWAQ Sprinkle, Baden 1:03.00 5/4
Age Group 40-44 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BWAQ Stribling Geldien, Gail 1:21.29 3/6
Age Group 40-44 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BERN Snow, McGregor 1:03.00 5/5
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Mcclafferty, Christine 1:08.83 4/5
TWIM Lickwala, Holly 1:15.91 4/1
TACM Phinney, Sandi 1:17.57 4/8
BWAQ Parker, April 2:00.00 1/4
Age Group 45-49 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
PSM Walker, Jon 1:06.00 5/1
PSM DeWard, Robert 1:09.50 4/3
Age Group 50-54 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BAMWA Cyger, Erin 1:23.00 3/7
Age Group 50-54 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Josberger, Jim 1:00.16 6/7
UC36 Pelton, Regan 1:04.00 5/2
TWIM Alsberg, Maoz 1:05.01 5/7
Age Group 55-59 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Jenkins, Valerie 1:07.08 5/8
NEO Stonecipher, Tari 1:23.33 3/8
Age Group 55-59 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
PSM Wardian, Ed 1:02.00 6/1
LWM McCarty, David 1:10.00 4/6
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BERN Steenbeeke, Alain 1:03.49 5/3
BWAQ Littlefield, James 1:15.00 4/7
Age Group 65-69 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Andrus-Hughes, Karen 1:13.42 4/2
BAMWA Adkins-Narte, Heather 2:05.34 1/5
Age Group 65-69 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
TWIM Underbrink, Dan 1:21.78 3/2
Age Group 70-74 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
BAMWA Meyers, Kate 1:50.00 2/7
Age Group 70-74 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
PSM Benson, Gary 1:18.00 3/4
TWIM Fogg, Stephen 1:18.01 3/5
EFY Anderson, Graham 2:15.00 1/3
Age Group 75-79 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
OREG Rousseau, Sandi 1:40.00 2/6
BAMWA Hunt, Andrea 1:50.00 2/2
Age Group 85-89 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Pl
PSM Peterson, Dick 1:56.12 2/1

<<< Previous Event    
Next Event >>>
Advertise Here
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home