2023 PNA and Zones Championship Meet ( Sat, Apr 15, 2023 - Sun, Apr 16, 2023 )

Psych Sheet

Next Event >>>

Event 1: Mixed 1000 Y Free

48 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Singh, Isabelle 12:45.00 4/5 14:04.30 1 9
WWUS Joslin, Nora 22:00.00 1/3 15:16.97 2 7
Age Group 18-24 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
WWUS Loeser, Jonas 12:30.00 5/2 12:30.22 2 7
LWM Allison, Trenton 13:00.00 4/2 12:12.52 1 9
Age Group 25-29 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CSCM Gehrke, Bethany 12:00.00 5/3 12:06.51 1 9
BERN Pound, Hallie 12:00.00 5/5 12:22.17 2 7
PSM Chen, Jing 19:00.00 2/1 17:49.12 3 6
Age Group 25-29 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Woodbury, Brian 10:30.00 6/4 10:26.22 1 9
BERN Rittenhouse, Jackson 14:50.00 3/5 14:16.27 2 7
Age Group 30-34 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UC36 Anderson, Sydney 11:35.00 6/1 11:31.03 0
OREG Bernhardt, Carolyn 12:00.00 5/4 12:38.93 1 9
Age Group 30-34 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CSCM Sumnicht, Andrew 11:00.00 6/6 10:49.46 1 9
UC36 Janson, Jeremy 11:35.00 NS NS 0
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
MIR McLaughlin, Danielle 11:50.00 6/8 11:26.40 1 9
GEM Slobodyan, Olena 14:00.00 4/1 14:41.21 2 7
Age Group 35-39 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
ORCA Simpson, Kevin 13:13.61 NS NS 0
BERN Schwartz, Michael 17:01.00 2/6 15:06.22 1 9
Age Group 40-44 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Reeves, Tessa 12:40.00 5/8 12:42.56 1 9
CSCM Brunjes, Molly 14:55.00 3/3 12:54.07 2 7
Age Group 40-44 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CSCM Andelin, Travis 15:40.00 3/1 15:19.21 1 9
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
ORCA Aylesworth, Alison 13:35.00 4/7 13:36.44 1 9
Age Group 45-49 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Doherty, Kevin 10:40.00 6/5 10:41.41 1 9
Age Group 50-54 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BERN Wolfe, Amy 16:00.00 2/4 15:03.55 1 9
NEO Flynn, Christi 18:00.00 2/7 16:00.86 2 7
Age Group 50-54 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CGSM Nelson, Kirk 11:15.00 6/7 11:37.23 1 9
BERN Tujo, Christian 12:33.34 5/7 12:22.49 2 7
CSCM Urquhart, Scott 13:57.99 NS NS 0
PSM Yu, Gehua 20:00.00 1/4 19:08.75 3 6
Age Group 55-59 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Jenkins, Valerie 12:33.43 5/1 12:21.24 1 9
MIR Sussex, Tatyana 15:00.00 3/6 13:54.69 2 7
Age Group 55-59 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Nygren, Mats 10:40.00 6/3 10:54.28 1 9
OREG Sullivan, Scot 11:10.00 6/2 11:12.45 2 7
TWIM Schwartz, Steven 12:58.00 4/3 12:43.95 3 6
UC36 Panzer, Timothy 14:22.85 3/4 13:57.36 0
BWAQ Condotta, Robert 16:41.66 2/3 16:02.18 4 5
Age Group 60-64 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Shaw, Lucy 15:00.00 3/2 13:31.91 1 9
LWM Moore, Sheila 15:30.00 3/7 14:04.76 2 7
BERN Ghilarducci, Emily 16:22.00 2/5 15:20.75 3 6
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BERN Hicks, Roger 14:00.00 4/8 13:35.20 1 9
Age Group 65-69 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BAMWA Belt, Barbara 15:50.18 3/8 15:34.24 1 9
Age Group 65-69 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Phipps, Tom 12:42.70 4/4 13:47.21 2 7
BWAQ Durban, Eric 13:00.00 4/6 13:18.53 1 9
OREG Helm, Charlie 20:29.00 NS NS 0
Age Group 70-74 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Kirkland, Dan 12:12.12 5/6 12:11.97 1 9
BAMWA Hile, Laurence 21:20.87 1/5 21:18.42 2 7
Age Group 75-79 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BAMWA Hunt, Andrea 17:30.00 2/2 16:30.71 1 9
Age Group 75-79 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NEO Kimball, Hugh 19:00.00 2/8 19:17.84 1 9
TWIM Walker, Thomas 30:00.00 1/6 27:40.89 2 7

Next Event >>>
Swim Smart
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home