2024 PNA Championship Meet ( Sat, Apr 13, 2024 - Sun, Apr 14, 2024 )

Heat Sheet - 13 Heats

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 5 Mixed 50 Y Fly
101 Swimmers

Heat 1 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
2 BAMWA Galvani, Bill 75-79 54.00 NS
3 ORCA Welch, Sarah 75-79 48.56 NS
4 BWAQ Kohler, Caralee 25-29 45.00 NS
5 LWM Kempe, Christine 45-49 47.13 NS
6 OREG Ward, Joy 80-84 50.09 NS

Heat 2 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 ORCA Kennedy, Erin 30-34 45.00 NS
2 OREG Gettling, Janet 75-79 41.00 NS
3 ORCA Spencer, Gillian 30-34 40.00 NS
4 UC36 Decker, Laura 50-54 39.44 NS
5 LWM Molina, Anayeli 30-34 39.53 NS
6 ORCA Gustitus, Leah 40-44 40.00 NS
7 CSCM High, Marjorie 45-49 44.04 NS
8 SAM Daniels, Avery 25-29 45.00 NS

Heat 3 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 WWUS Farmer, Samantha 18-24 38.68 NS
2 TACM Phinney, Sandi 45-49 36.51 NS
3 BWAQ Mellick, Kimberly 45-49 35.85 NS
4 HA Millward, Helen 40-44 35.00 NS
5 UC36 Troupe, Curtis 65-69 35.20 NS
6 ORCA Stearn, Chris 55-59 36.00 NS
7 BAMWA Louis, Steven 70-74 37.13 NS
8 BWAQ Tuche, Megan 50-54 38.83 NS

Heat 4 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 SAM Ringstad, Kristin 25-29 34.34 NS
2 CSCM Graber, Lee 45-49 34.00 NS
3 ORCA Gonzalez, George 50-54 33.76 NS
4 BERN Schwartz, Michael 35-39 33.60 NS
5 LWM Bowman, Julie 45-49 33.68 NS
6 OREG Isa, April 35-39 33.81 NS
7 CSCM Sayigh, Julie 45-49 34.11 NS
8 WWUS Grueber, Zachary 18-24 35.00 NS

Heat 5 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 HA Morlan, Heather 30-34 33.50 NS
2 BERN Plotnikov, Pavel 30-34 33.13 NS
3 BWAQ Gallardo, Donatto 30-34 32.91 NS
4 SAM Polidori, Wendy 50-54 32.49 NS
5 BWAQ Jackman, Erika 45-49 32.50 NS
6 ORCA Chuang, Mason 45-49 33.00 NS
7 OREG Wright, Larry 75-79 33.31 NS
8 PSM Morlan, Garvin 55-59 33.50 NS

Heat 6 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 ORCA Lederman, Emily 25-29 32.00 NS
2 ORCA Watkins, Hugh 50-54 32.00 NS
3 BAMWA Kirchhofer, Karl 55-59 31.70 NS
4 TWIM Schwartz, Steven 60-64 31.15 NS
5 NEO Hass, Katie 40-44 31.56 NS
6 TACM Yasukochi, Emily 45-49 31.82 NS
7 ORCA Davis, Brandon 30-34 32.00 NS
8 BERN Couch, Brandon 25-29 32.39 NS

Heat 7 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 TWIM Moore, Robert 60-64 31.00 NS
2 SAM Armstrong, Mary 55-59 30.98 NS
3 LWM Scott, Michael 35-39 30.22 NS
4 ORCA Ryden, Eric 40-44 30.15 NS
5 LWM Praeger, Wade 60-64 30.20 NS
6 LWM Li, Yun 30-34 30.33 NS
7 UC37 Bollens, Stephen 60-64 31.00 NS
8 WWUS Banaszewski, Summer 18-24 31.00 NS

Heat 8 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 UC36 Quinn, Conor 18-24 30.00 NS
2 CSCM Perry, Maxwell 45-49 30.00 NS
3 ORCA Lam, Eddie 25-29 30.00 NS
4 LWM Johnson Seller, Lucia 25-29 30.00 NS
5 ORCA Long, William 25-29 30.00 NS
6 UC31 Schweiger, Joel 45-49 30.00 NS
7 HMST Cox, Gary 45-49 30.00 NS
8 UC22 Ong, Stephen 30-34 30.00 NS

Heat 9 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 CSCM Motley, Caitlin 35-39 29.89 NS
2 LWM Lindberg, Denise 40-44 29.77 NS
3 CSCM Jennings, Lindsey 40-44 29.49 NS
4 BWAQ Wiley, Ryan 45-49 29.00 NS
5 CSCM Motley, Abigail 30-34 29.05 NS
6 LWM McCarty, David 55-59 29.50 NS
7 UC36 Killory, Francis 70-74 29.80 NS
8 CSCM Fan, Roger 30-34 30.00 NS

Heat 10 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 BWAQ Cutter, Charlie 18-24 29.00 NS
2 TWIM Anzilago Tesser, Guilherme 40-44 28.72 NS
3 OREG Burns, Nicholas 30-34 28.30 NS
4 LWM Stack, Ned 60-64 28.00 NS
5 UC36 Gibbs, Mason 18-24 28.30 NS
6 UWSC Downing, Leah 18-24 28.68 NS
7 UC36 Marx, John 55-59 28.90 NS
8 UC36 Klem, Ryan 18-24 29.00 NS

Heat 11 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 UC36 Greiner, Christopher 40-44 27.75 NS
2 CSCM Bennett, John 40-44 27.10 NS
3 BWAQ Casey-Minnick, Liam 18-24 27.00 NS
4 PSM Stender, Shane 45-49 26.98 NS
5 UC36 Pelton, Regan 50-54 27.00 NS
6 NEO Taylor, Daniel 40-44 27.08 NS
7 PSM Ni, Jake 30-34 27.53 NS
8 OREG Mcclafferty, Christine 50-54 27.85 NS

Heat 12 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 LWM Colella, Rick 70-74 26.30 NS
2 BWAQ Chandler, Christiaan 25-29 26.00 NS
3 BERN Arnold, Joshua 18-24 25.96 NS
4 BWAQ Wu, Joanna 25-29 25.28 NS
5 ORCA Wong, Austin 35-39 25.74 NS
6 PSM Farrell, Andrew 45-49 25.96 NS
7 UCLA Rector, Joel 40-44 26.00 NS
8 OREG Hackley, Jeff 55-59 26.77 NS

Heat 13 of 13

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time
1 CGSM Petersen, Erik 35-39 24.55 NS
2 UC35 Knox, Quentin 25-29 24.03 NS
3 ORCA Chang, Daniel 25-29 23.30 NS
4 LWM Rybin, Roman 30-34 21.06 NS
5 BERN Pallasigui, Ian Jayne 25-29 23.00 NS
6 LWM Mehta, Sivan 25-29 23.33 NS
7 BWAQ Mendez, Tomas 30-34 24.06 NS
8 UC36 Slanschek, Marvin 25-29 25.00 NS

<<< Previous Event    
Next Event >>>
For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
FINIS
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home