SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Schools | Scores

2018 Hawk Invite

Heat Sheet - 4 Heats

Event 44 Men 200 Y Breast
49 Swimmers

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
SRJC Burns, Michael 2:45.82 NS 0
SRJC Caldwell, Charles 2:32.34 NS 0
SIER Ibrahim, Keenan 2:30.00 NS 0
SIER McClellan, Jacob 2:42.14 NS 0
SIER Scholar, Noah 2:14.50 NS 0
SIER Westlake, Jaysen 2:18.26 NS 0
CHAB Castro, Erico 3:15.55 NS 0
CHAB Dinatale, Charlie 2:55.55 NS 0
CHAB Dodemaide, Nicholas NT NS 0
CHAB Gamboa, Nicholas 2:49.99 NS 0
CHAB Lee, Curt 3:20.62 NS 0
CHAB Neri, Pablo NT NS 0
CHAB Wiechen, Xing 2:46.09 NS 0
CHAB Zhou, Alan 2:55.74 NS 0
CSM Dubuk, Nicholas 2:33.94 NS 0
OHLO Harkey, Craig 2:20.00 NS 0
SRJC Garvin, Colin 2:23.15 NS 0
SIER Ilin, Daniel 2:18.00 NS 0
SIER Ilin, Slava 2:30.00 NS 0

Heat 1 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
4 CHAB Dodemaide, Nicholas NT 2:44.21 14 3
5 CHAB Lee, Curt 3:20.62 2:32.02 10 7
6 LPC Enos, Jaime NT 3:02.00 19 0

Heat 2 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
2 CHAB Castro, Erico 3:15.55 2:59.98 18 0
3 CHAB Dinatale, Charlie 2:55.55 2:38.68 12 4.5
4 CHAB Gamboa, Nicholas 2:49.99 2:38.68 12 4.5
5 SRJC Burns, Michael 2:45.82 3:03.53 20 0
6 SJDE Knapp, Jordan 2:45.99 2:44.74 15 2
7 LPC Meyn, Brian 2:52.21 2:54.44 16 1
8 CHAB Zhou, Alan 2:55.74 2:54.97 17 0

Heat 3 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 SIER McClellan, Jacob 2:42.14 NS NP 0
2 SRJC Caldwell, Charles 2:32.34 NS NP 0
4 LPC Juarez, Thomas 2:25.38 2:24.65 6 13
5 SRJC Garvin, Colin 2:23.15 2:26.15 8 11
6 SCC Frediani, Matt 2:24.77 2:26.02 7 12
7 LPC Cory, Nikolas 2:26.07 NS NP 0
8 SIER Ibrahim, Keenan 2:30.00 NS NP 0
9 CSM Dubuk, Nicholas 2:33.94 2:34.70 11 6

Heat 4 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 OHLO Harkey, Craig 2:20.00 DQ NP 0
2 SIER Ilin, Daniel 2:18.00 NS NP 0
3 LPC Wagner, Caleb 2:16.16 2:30.54 9 9
4 SIER Scholar, Noah 2:14.50 NS NP 0
5 DIAB Chao, Bang Kai 2:07.59 2:11.72 1 20
6 DIAB Oslund, Kyle 2:12.41 2:16.64 2 17
7 DIAB Fishbaugh, Adam 2:14.60 2:21.94 5 14
8 LPC McLaggan, Addison 2:16.16 2:17.40 3 16
9 SIER Westlake, Jaysen 2:18.26 2:17.71 4 15

Scratches

School Swimmer Seed
Time
Pl
CHAB Neri, Pablo NT NP
CHAB Wiechen, Xing 2:46.09 NP
SIER Ilin, Slava 2:30.00 NP

For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home