ACU vs. GCU

Announcer Program

Print Preview
Event List
1 Women 200 Medley Relay
2 Men 200 Medley Relay
3 Women 200 IM
4 Men 200 IM
5 Women 100 Breast
6 Men 100 Breast
7 Women 100 Fly
8 Men 100 Fly
9 Women 200 Back
10 Men 200 Back
11 Women 100 Free
12 Men 100 Free
13 Women 200 Breast
14 Men 200 Breast
15 Women 500 Free
16 Men 500 Free
17 Women 100 Back
18 Men 100 Back
19 Women 200 Fly
20 Men 200 Fly
21 Women 50 Free
22 Men 50 Free
23 Women 200 Free
24 Men 200 Free
25 Women 400 Medley Relay
26 Men 400 Medley Relay

Lane Status Name Club Seed
Time
Finals
Time
Event 1 Women 200 Medley Relay
        2 GCUC C GCUC 2:19.80 2:00.95
        3 GCUC B GCUC 2:15.41 2:40.16
        4 ACU A ACU 1:45.99 1:42.66
        5 GCUC A GCUC 2:07.65 1:48.42
        6 ACU B ACU NT 1:48.29
        7 GCUC D GCUC 2:31.17 NT
Event 2 Men 200 Medley Relay
        4 GCUC A GCUC 1:52.59 1:40.50
        5 GCUC B GCUC NT 1:33.29
Event 3 Women 200 IM
        1 Abby Rosselit GCUC 3:00.43 2:48.40
        3 Alyssa Dominguez GCUC 2:40.21 2:33.49
        4 Julia Newell ACU 2:21.40 2:23.91
        5 Madison Hotmer GCUC 2:31.22 2:24.11
        6 Jacy Green ACU 2:34.40 2:35.13
        7 Shannon Porter GCUC 2:52.54 2:41.28
Event 4 Men 200 IM
        5 Gordon Rianda GCUC 2:28.85 2:21.53
Event 5 Women 100 Breast
        1 Alena Rutherford GCUC 1:42.28 1:37.04
        3 Ally Lynch GCUC 1:26.47 1:20.13
        4 Vikte Labanauskaite ACU 1:07.50 1:07.98
        5 Christy Krahn GCUC 1:19.47 1:14.80
        6 Rachel Johnson ACU 1:21.00 1:14.44
        7 Makenna Ryndak GCUC 1:33.96 1:30.72
Event 6 Men 100 Breast
        3 Quinton Sanchez GCUC NT 1:07.76
        5 Armando Yanez GCUC 1:14.74 1:09.96
        7 Zack Marsh GCUC NT 1:15.74
Event 7 Women 100 Fly
        1 Jennifer Ayon GCUC 2:15.50 1:47.55
        3 Taylor Genoway GCUC 1:37.62 1:22.00
        4 Sarah Mossman ACU 1:01.49 1:02.54
        5 Makenna Ryndak GCUC 1:33.96 1:19.01
        6 Camryn Degutis ACU 1:03.30 1:01.96
        7 Carra Dwyer GCUC 1:51.19 1:30.13
Event 8 Men 100 Fly
        5 Quinton Sanchez GCUC 1:00.14 1:12.46
Event 9 Women 200 Back
        3 Taylor Genoway GCUC NT 3:06.30
        4 Emily Thomas ACU 2:12.80 2:15.27
        5 Alyssa Dominguez GCUC 2:41.30 2:36.25
        7 Hope Roethke GCUC NT 2:31.76
Event 10 Men 200 Back
Event 11 Women 100 Free
        1 Alena Rutherford GCUC 1:12.98 1:15.95
        3 Iliana Kaiser GCUC 1:05.75 NT
        4 Emma Stevens ACU 55.29 57.35
        5 Emily Brooks GCUC 1:04.56 1:02.36
        6 Julia Newell ACU 57.40 57.51
        7 Rachel Keller GCUC 1:11.44 1:05.85
Event 12 Men 100 Free
        3 Keegan McGonigle GCUC 58.72 58.78
        4 Juan Pablo Ruiz GCUC 57.49 56.84
        5 Samuel Jones GCUC 52.41 48.68
        6 Frank Zanin GCUC 1:02.09 59.73
        7 Armando Yanez GCUC 57.72 55.64
Event 13 Women 200 Breast
        1 Abby Rosselit GCUC NT 5:10.04
        3 Ally Lynch GCUC 3:06.50 3:14.06
        4 Jacy Green ACU 2:39.30 2:39.34
        5 Christy Krahn GCUC 2:55.20 2:42.68
        7 Jennifer Ayon GCUC NT 3:13.01
Event 14 Men 200 Breast
Event 15 Women 500 Free
        1 Nicole Bergquist GCUC NT 6:53.68
        2 Madalyn Robbins GCUC NT 8:18.05
        3 Shannon Porter GCUC NT 6:11.67
        4 Rachel Johnson ACU 6:22.00 6:30.68
        5 Danielle Brandt GCUC NT 6:14.61
        6 Isabella Montiel GCUC NT 6:16.64
Event 16 Men 500 Free
Event 17 Women 100 Back
        1 Hope Roethke GCUC 1:13.21 1:11.56
        3 Madison Hotmer GCUC 1:08.74 1:07.83
        4 Emily Thomas ACU 1:00.40 1:01.20
        5 Rachel King GCUC 1:08.69 1:06.16
        6 Paige Rosta ACU 1:08.40 1:08.28
        7 Iliana Kaiser GCUC 1:10.54 1:10.11
Event 18 Men 100 Back
        3 Gordon Rianda GCUC 1:05.00 1:05.53
        5 Collin Guelich GCUC 1:03.00 59.30
        7 Zack Marsh GCUC NT 1:15.86
Event 19 Women 200 Fly
        4 Camryn Degutis ACU 2:36.90 2:34.42
        6 Sarah Mossman ACU 2:37.04 2:31.99
Event 20 Men 200 Fly
Event 21 Women 50 Free
        1 Rachel Keller GCUC 29.06 29.44
        3 Emily Brooks GCUC 28.19 27.55
        4 Emma Stevens ACU 24.69 25.86
        5 Rachel King GCUC 28.10 27.83
        6 Paige Rosta ACU 26.10 27.79
        7 Danielle Brandt GCUC 28.94 27.35
Event 22 Men 50 Free
        1 Frank Zanin GCUC 27.44 27.28
        3 Juan Pablo Ruiz GCUC 25.43 24.75
        5 Collin Guelich GCUC 24.66 23.75
        7 Keegan McGonigle GCUC 26.02 24.74
Event 23 Women 200 Free
        1 Madalyn Robbins GCUC 3:13.45 3:10.42
        3 Isabella Montiel GCUC 2:22.20 2:20.87
        4 Vikte Labanauskaite ACU 1:54.70 1:59.18
        5 Nicole Bergquist GCUC 2:00.34 2:36.67
        7 Carra Dwyer GCUC 3:00.34 2:47.39
Event 24 Men 200 Free
        5 Samuel Jones GCUC 1:57.51 1:49.58
Event 25 Women 400 Medley Relay
        3 GCUC B GCUC 4:29.50 4:41.34
        4 ACU A ACU 4:17.59 4:14.08
        5 GCUC A GCUC 4:18.45 4:55.86
        6 ACU B ACU NT 4:28.46
Event 26 Men 400 Medley Relay
        5 GCUC A GCUC NT 4:03.92
Swim Smart
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home