SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

2018 Nationwide U.S. Masters Swimming Spring National Championship

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 101 Mixed 1000 Y Free

284 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
INDY Burke, Rachel 11:40.39 27/4 11:32.50 1 11
NAM Linek, Abigail 12:29.01 23/5 11:54.11 3 8
WMAC Perez, Esmeralda 12:30.00 23/7 12:26.38 5 6
ROSE Hand, Samantha 12:30.73 22/3 11:50.78 2 9
INDY Dehnke, Annaleise 12:34.00 22/2 12:17.15 4 7
IRM Estes, Hannah 13:17.06 17/4 13:19.84 6 5
WMAC Conley, Bekah 14:00.00 13/4 13:25.62 7 4
PSM Caulfield, Miranda 15:05.41 10/5 14:53.14 8 3
PBM Morgan, Samantha 15:50.00 8/4 15:00.34 9 2
Age Group 18-24 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SLAM Logan, Blake 9:54.91 34/5 10:15.25 2 9
WMAC Perez, Ricky 10:02.45 34/6 9:43.64 1 11
SFTL Kertesz, Kristof 10:25.00 33/6 11:08.90 4 7
WMAC Krueger, Spencer 10:30.29 32/4 10:16.75 3 8
NAM Birnbrich, Luke 11:30.00 28/3 11:17.00 6 5
ROSE Fisher, Sean 12:25.00 24/1 11:11.84 5 6
Age Group 25-29 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
TOC Senko, Anna 11:00.00 31/3 11:05.43 1 11
MICH Adamy, Amy 11:26.30 29/7 11:43.47 4 7
MICH Gabriel, Hannah 11:45.50 27/6 12:38.73 7 4
AGUA Balz, Marielle 11:55.00 26/4 11:17.60 2 9
MICH Bednarcik, Sarah 12:19.52 24/6 11:41.45 3 8
NAM Webb, Brittany 12:30.00 23/2 12:30.97 6 5
TOC Murphy, Kathryn 12:30.00 NS NS 0
IRM Regan, Margaret 12:48.19 20/4 12:12.28 5 6
ROSE Charpentier, Caroline 13:03.21 18/4 12:47.84 8 3
Age Group 25-29 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NAM Osterhage, Raymond 10:00.00 34/3 9:49.45 2 9
ARIZ Kirkpatrick, Adrian 10:05.99 34/2 9:45.86 1 11
O*H* McCollister, Andrew 10:10.98 34/8 10:02.09 4 7
AGUA Altman-Kurosaki, Jonas 10:29.93 33/1 10:27.14 5 6
NCMS Fox, Will 10:43.11 32/6 9:50.36 3 8
INDY Snyder, Alex 10:45.23 32/7 10:59.55 6 5
PBM Magazine, Andrew 11:40.99 27/5 11:12.28 8 3
IM Davis, Joshua 11:52.08 27/1 11:04.65 7 4
Age Group 30-34 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
ISWM Lapinskas, Christina 11:09.48 30/3 11:08.00 1 11
INDY Newcom, Rachel 12:30.00 23/8 12:07.44 2 9
BUMS Brown, Molly 12:49.81 20/5 12:32.95 3 8
NEM Rood, Jenny 12:54.54 20/2 12:37.65 4 7
PBM Pearson, Quincy 14:00.00 13/3 13:57.19 5 6
MICH Yager, Laura 15:00.00 11/2 14:11.62 6 5
Age Group 30-34 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NCMS Heijnen, Michel 10:26.60 33/2 10:36.36 1 11
FAIR Schwarz, Kurt 11:09.38 30/5 10:53.59 2 9
AGUA Arias, Luis 12:00.00 26/6 13:53.43 4 7
OHSP Cahoon, Matt 12:01.00 NS NS 0
PBM Wilson, Todd 12:15.00 25/7 11:52.03 3 8
MMA Goodpasture, Jesse 15:00.00 11/7 NS 0
ENSW Jackson, Adam 15:47.21 9/1 14:58.58 5 6
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NASH Whitney, Ashley 11:00.00 31/5 10:47.67 1 11
NAM Flesner, Brooke 12:35.00 22/1 12:01.07 4 7
PAWW Johnsen, Amber 12:40.34 21/5 11:44.56 2 9
TOC Shipp, Rachel 13:00.00 19/2 11:46.95 3 8
EAM Brummett, Jamie 13:35.72 15/3 13:39.70 8 3
SFTL Barbosa, Tatiana 13:39.79 15/2 13:17.47 6 5
NAST Davies, Patti 13:44.04 15/1 14:31.99 10 1
IM Tan, Camille 13:50.00 14/3 13:11.47 5 6
INDY Bearden, Marcy 15:00.00 10/4 13:36.98 7 4
NAM Arner, Andrea 16:00.00 8/2 14:10.13 9 2
WMAC LaPoint, Meghan 16:00.00 8/6 15:09.06 11 0
ADMS King, Sarah 23:00.00 1/2 23:15.65 12 0
Age Group 35-39 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NEM Moran, Daniel 9:51.66 34/4 9:50.74 1 11
SLAM Owen, Jason 10:08.50 34/7 10:28.40 3 8
MICH Vanderkaay, Christian 10:59.77 31/4 10:27.64 2 9
WMAC Fischer, Richie 11:00.19 31/2 11:02.87 4 7
PBM Billingsley, Patrick 11:25.00 29/2 11:17.31 5 6
MMA Rokosz, Peter 13:03.01 19/8 13:16.96 6 5
Age Group 40-44 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
PALM Bruce, Stacey 10:56.45 32/8 11:08.67 2 9
NYAC Kelsey, Jane 11:04.26 31/1 11:03.87 1 11
NAST Tobias, Erin 11:16.60 30/1 11:21.65 3 8
MAM Maidenberg, Eve 11:40.22 28/8 11:51.94 5 6
WMAC McCarthy, Michelle 12:07.80 25/4 12:13.92 6 5
UC08 Iepson, Sarah 12:12.00 25/3 11:44.17 4 7
AWJ Hankins, Malena 12:29.96 23/3 12:17.36 7 4
INDY Warren, Elizabeth 12:45.00 21/2 14:03.82 15 0
INDY Hartsock, Jane 13:00.99 19/1 13:30.45 12 0
IM Tietjens, Kiiri 13:11.34 18/6 12:27.82 8 3
INDY Marvin, Linda 13:17.05 18/8 13:31.17 13 0
ARC Smith, Jennifer 13:26.25 16/5 13:10.18 10 1
CMS O'Connell, Fontaine 13:32.59 16/8 13:01.88 9 2
SWED Glick, Meredith 13:53.89 14/2 13:20.34 11 0
PBM Morris, Hillary 14:08.02 13/2 14:02.42 14 0
NAM Kovach, Jodi 15:00.00 11/1 15:50.45 18 0
NAM Parey, Christine 15:10.22 10/2 14:08.24 16 0
INDY Horiszny, Karen 17:00.00 7/1 15:40.38 17 0
SFTL Volz, Kristin 17:14.07 6/3 17:59.67 20 0
UC16 Ellery, Amanda 18:45.47 NS NS 0
WMAC McCarty, Kara 19:59.00 4/8 17:33.73 19 0
Age Group 40-44 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
IM Reader, Paul 10:17.17 33/5 10:47.65 5 6
CMS Doherty, Kevin 10:20.10 33/3 10:31.05 2 9
SFTL Martinez, Juan 10:30.00 33/8 10:22.04 1 11
INDY McCulloch, Michael 10:39.77 32/3 10:46.02 4 7
NAM McKinley, Ryan 10:45.00 32/2 10:32.99 3 8
SYSM Albino, Jorge 11:00.00 31/6 11:04.42 6 5
GS Decker, John 11:14.41 30/2 11:07.27 8 3
ALEX Jent, Daniel 11:18.41 29/4 11:23.18 12 0
LIB Mills, Jamie 11:24.99 29/6 11:09.13 10 1
LRC Stamenovic, Ivan 11:30.00 28/4 11:04.59 7 4
MICH McKenna, Stephen 11:33.21 28/6 11:08.28 9 2
IM Fort, Patrick 11:36.41 28/2 11:12.40 11 0
PSM Murphy, Nathan 11:50.65 NS NS 0
SPM Rager, Ryan 12:38.88 21/4 12:40.03 13 0
MICH Christy, Nick 13:33.33 15/4 13:49.85 15 0
PBM Goldsmith, Colin 14:00.00 13/5 13:42.51 14 0
SFTL Cox, Raymond 14:00.00 NS NS 0
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GAJA Rogan, Pam 11:45.78 27/2 11:44.27 1 11
INDY Day, Nadine 12:00.31 26/2 12:29.87 4 7
SPM Texel, Paula 12:15.00 25/2 11:57.36 2 9
HAFL LeClair, Dale 12:15.10 25/1 12:09.41 3 8
WMAC May, Jennifer 12:35.00 22/8 12:46.31 7 4
WCM Strong, Susan 12:54.98 20/7 12:44.51 6 5
PAWW Hammerton, Alison 13:13.13 NS NS 0
NAM Lemen, Sarah 13:15.00 18/2 12:55.26 8 3
INDY Mock, Jessie 13:21.67 17/7 13:17.55 10 1
INDY Knight, Tracy 13:24.93 17/1 12:59.79 9 2
INDY Pelletier, Kathy 13:40.10 15/7 12:42.51 5 6
IM Pentzien, Kirsten 14:10.23 12/4 15:16.71 13 0
MICH Goodrich, Kris 14:45.00 11/4 14:42.76 11 0
NUTS Peroni, Diana 14:53.00 11/3 15:10.77 12 0
NCMS Greene, Dana 18:08.83 5/3 17:36.67 15 0
NASH Berry, Valerie 19:00.00 5/1 16:57.84 14 0
Age Group 45-49 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
IM Keller, Matt 10:28.20 33/7 10:32.89 1 11
SNM Petrilla, Eric 11:15.35 30/7 11:15.01 2 9
SBRM Wosick, Steve 12:00.00 26/3 11:17.84 3 8
INDY Dolence, Mike 12:01.00 26/7 12:07.04 6 5
SWED Holck, Andy 12:10.00 25/5 11:54.73 4 7
SFY Patrick, Gary 12:26.49 23/4 11:55.03 5 6
WMAC Conley, Scotty 13:00.14 19/7 13:08.15 8 3
SPP McPeak, Charles 13:15.25 18/7 12:45.94 7 4
NAM Linek, Scott 15:43.13 9/6 15:04.94 9 2
Age Group 50-54 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
INDY Shuck, Susie 12:05.00 26/8 11:47.72 1 11
NCMS Dore, Mary 12:13.86 25/6 12:10.02 3 8
MAM Cox, Juliet 12:16.50 25/8 12:11.43 5 6
PBM Irish Bostic, Linda 12:18.94 24/5 12:11.32 4 7
SNM Friedlander, Rebecca 12:22.60 24/7 11:55.33 2 9
WMAC Jensen, Lauren 12:25.84 24/8 12:35.99 7 4
INDY Gregory, Ellen 12:45.00 21/7 13:36.83 9 2
INDY Hurley, Anne 12:57.98 19/5 13:57.66 10 1
INDY Kirk, Carrie 13:00.00 NS NS 0
IM Kottke, Brenda 13:21.00 17/6 12:33.44 6 5
PAWW Miller, Tracy 13:59.44 14/8 12:48.38 8 3
TPIT Ott, Nancy 14:15.00 NS NS 0
PBM Goodwin, Cathy 17:45.00 6/1 15:43.99 11 0
ELG Sepulveda, Migdalia 19:28.49 4/3 18:06.75 12 0
CMS Meeks, Patti 21:00.00 1/5 18:17.29 13 0
DDSA Samberg, Amy 21:42.22 1/6 20:57.16 14 0
SPM Bogue, Sherri 23:30.00 NS NS 0
Age Group 50-54 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
PSM Nygren, Mats 10:10.20 34/1 10:12.58 2 9
GRA Dickson, Kurt 10:12.71 33/4 10:14.10 3 8
GRSC Valdivia, Ricardo 10:31.29 32/5 10:04.47 1 11
NAM Birnbrich, Chris 10:50.00 32/1 11:11.40 5 6
SWED Cordero, Billy 11:03.97 31/7 11:29.38 7 4
MICH McDermott, Sean 11:04.00 NS NS 0
CMS Barringer, Rob 11:19.19 29/5 11:09.04 4 7
IM Bey, Jim 11:30.00 29/8 11:27.76 6 5
HAFL LeClair, David 11:40.00 28/7 11:30.59 8 3
INDY Shope, Jon 11:40.00 28/1 11:45.72 9 2
WCM Endres, Paul 11:53.64 27/8 11:57.23 10 1
WMAC Sinitz, John 12:30.00 23/1 11:58.62 11 0
COOG Keen, John 13:07.78 18/3 13:09.26 12 0
MICH McEntire, Ari 15:20.00 10/1 16:24.20 13 0
WMAC McGinnis, Dan 20:14.35 3/5 20:15.52 14 0
Age Group 55-59 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NAM Klestinec, Robin 11:45.00 27/3 11:47.75 1 11
MICH Brown, Denise 12:21.65 24/2 12:43.79 3 8
NEM Jensen, Sue 12:52.01 20/6 12:52.65 4 7
PBM Burton, Tamara 13:25.77 16/4 12:54.78 5 6
ALEX Lachney, Fay 13:28.97 16/3 12:35.04 2 9
INDY Powers, Dianne 13:45.96 14/4 13:35.09 8 3
SFTL Kelly, Mary Shawn 13:55.77 14/7 14:10.37 9 2
WMAC Mering, Kathleen 14:10.00 13/7 13:19.07 6 5
WMAC Berres-Olivotti, Ann 14:10.00 13/8 13:30.52 7 4
Age Group 55-59 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UCLA Morales, Tito 11:05.05 30/4 11:07.50 1 11
UC04 Travers, Craig 11:13.72 30/6 11:16.32 3 8
CMS Melanson, Edward 11:18.05 30/8 11:08.60 2 9
MICH Schuldinger, Michael 11:28.72 29/1 11:28.18 5 6
WMAC Pfaltzgraff, Mark 11:50.00 27/7 11:24.36 4 7
INDY Catellier, Kenneth 12:15.00 NS NS 0
PBM Whitcomb, Grant 12:18.76 24/4 11:40.50 6 5
INDY Cummings, Brian 12:30.00 23/6 12:03.21 7 4
HAFL Grzeszczak, John 12:34.00 22/7 NS 0
NEM Chatinover, Jonathan 13:00.00 19/6 13:17.20 9 2
IM Avery, Bill 13:21.16 17/2 13:14.08 8 3
NAST Reeves, Brian 13:31.00 16/7 13:48.14 10 1
ELG Woerner, Bruce 15:54.38 8/3 16:36.63 11 0
IM Voudrie, Gregory 17:30.00 6/7 17:31.01 12 0
Age Group 60-64 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CSMT Ritter, Susan 11:59.00 26/5 12:03.94 1 11
NEM Branch, Katherine 12:41.00 21/3 12:41.03 2 9
NEM Grilli, Tracy 13:00.00 19/3 12:55.85 3 8
SPM Steinmann, Sharon 13:05.91 18/5 13:15.58 4 7
KONA Finch, Merry 13:31.19 16/1 13:49.07 5 6
LVM Dolan LaMar, Diana 13:35.00 15/5 13:53.99 6 5
1776 Watts, Sue 14:01.88 13/6 14:25.61 8 3
INDY Gettelfinger, Cheryl 14:07.55 NS NS 0
IM Kerr, Terry 14:30.00 12/3 14:00.61 7 4
IM Del Greco, Jane 14:50.00 11/5 14:48.95 9 2
SNM Klencke, Barbara 15:10.00 10/6 14:56.60 10 1
IM Kulak, Marilyn 16:20.00 8/8 16:26.59 12 0
IM Moore, Mary 17:00.00 7/8 16:06.78 11 0
NKSM Kremer, Marianne 18:00.00 5/4 16:58.22 13 0
KM Penn, Jodi 18:15.00 5/6 17:02.90 14 0
WMAC Crisostomo, Joan 19:41.50 4/7 20:20.32 17 0
TULS Brockman, Blair 20:38.62 3/2 18:54.04 16 0
MICH Hadden, Sue 21:00.00 1/4 17:53.33 15 0
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
ARIZ Shake, Scott 11:05.00 31/8 10:58.25 1 11
NAM Callahan, Jim 11:22.11 29/3 11:09.28 2 9
SFTL Djang, Philipp 11:30.00 28/5 NS 0
CSMT Ritter, James 12:02.72 26/1 11:10.23 3 8
CHEL Chambers, John 12:30.00 22/5 12:00.24 4 7
IM Blumenthal, Jeffrey 12:32.00 22/6 12:39.06 8 3
NAM Tribuzi, Scot 12:45.00 21/6 12:35.27 6 5
OREG Voll, Robert 12:45.33 21/1 12:53.49 11 0
SFTL Heinrich, Mark 12:51.77 20/3 12:02.73 5 6
WMAC Clark, David 12:55.00 20/1 12:54.11 12 0
MICH Putnam, Clay 12:55.87 20/8 12:52.10 10 1
SFTL Hendrick, Marty 12:55.88 19/4 13:01.01 14 0
EAM Rodefeld, Gary 13:16.00 18/1 12:45.77 9 2
NKSM Gutowski, Mark 13:19.75 17/5 12:38.74 7 4
KMAN Glenesk, Mark 13:20.00 17/3 12:56.55 13 0
O*H* McCardle, Kevin 14:10.00 13/1 14:19.07 16 0
INDY Wilbrandt, Thierry 14:30.00 12/6 14:29.91 17 0
ELG Hillegonds, Michael 14:37.00 12/1 14:13.43 15 0
MICH Lecerf, Olivier 15:00.00 11/6 15:11.57 18 0
LTOH Angelos, Mark 17:26.00 6/2 16:25.41 19 0
NCMS Miller, Jamie 19:03.28 4/5 21:09.20 20 0
Age Group 65-69 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
PBM Hare, Fran 13:30.45 16/6 13:57.09 2 9
SNM Miller, Celeste 13:48.00 14/5 13:54.03 1 11
IM Brown, Carol 15:00.00 11/8 15:06.30 4 7
INDY Hasbrook, Sally 15:30.00 9/5 14:38.22 3 8
MICH Zirger, Brigitte 15:50.00 9/8 15:16.24 5 6
WCM Collins, Susan 16:40.18 7/3 16:33.01 8 3
NAM DeVennish, Elaine 16:58.74 7/2 17:06.03 10 1
PBM Mitchell, Suzanne 17:00.00 6/4 16:17.74 6 5
WMAC Schneider, Mary 17:58.93 6/8 16:56.11 9 2
SUSA Smith, Mary 18:00.00 5/5 16:30.00 7 4
MICH Nathan, Laura 18:30.00 5/7 18:54.71 12 0
NASH Erickson, Martha 19:00.00 5/8 17:46.72 11 0
NAM Bixler, Jan 19:24.00 NS NS 0
Age Group 65-69 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SAWS Clemmons, Jim 12:19.50 24/3 12:07.22 1 11
NAM Purdie, James 12:30.00 22/4 12:39.37 2 9
ROCH Gianniny, Bruce 13:25.69 NS NS 0
MICH Thompson, Frank 13:44.59 15/8 NS 0
SNM Lintz, Steve 13:53.03 14/6 15:31.71 9 2
O*H* Sautters, Robert 13:54.32 NS NS 0
WMAC Watts, David 14:14.14 12/5 14:09.39 3 8
VMST Miller, Jim 14:32.53 12/7 14:54.49 5 6
WMAC Knuth, Clark 14:45.00 12/8 15:13.44 6 5
PALM Beardmore, Roger 15:23.35 10/8 14:50.59 4 7
SLAM Davidson, Wallace 15:52.20 8/5 15:25.11 8 3
SUSA Schroeder, Bruce 16:55.00 7/6 15:18.72 7 4
SNM Class, Patrick 17:10.23 6/5 17:36.74 10 1
IM Hackett, John 20:43.88 3/7 20:33.53 11 0
Age Group 70-74 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
MVN Montrella, Beverly 15:25.34 9/4 15:16.65 1 11
IM McDaniel, Georgia 15:46.50 9/7 15:42.50 3 8
TAM Shoenberger, Linda 16:05.77 8/1 15:32.01 2 9
ARIZ Gillies, Judy 16:30.38 7/5 16:04.39 4 7
SLAM Pohlmann, Mary 16:59.69 7/7 16:51.70 5 6
WMAC Christenson, Candy 17:24.81 6/6 17:10.79 6 5
SNM Tyler, Sarah 19:00.00 NS NS 0
MICH Vanden Brulle, Kitty 21:03.42 1/3 21:14.27 7 4
INDY Wright, Sara 23:45.15 1/7 25:45.23 8 3
WMAC Seidler, Jeanne 30:59.01 2/3 28:46.27 9 2
Age Group 70-74 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
TOC Rudloff, Jr., Edward 12:45.90 21/8 12:42.51 1 11
IAMA LeMaster, Stan 13:25.65 17/8 13:08.72 2 9
MICH Arneson, Gaard 13:30.50 16/2 13:21.44 4 7
EAM Smith, Richard 13:35.82 15/6 13:19.14 3 8
WMAC Hollub, Greg 13:57.78 14/1 13:52.19 5 6
IM Long, Robert 14:31.40 12/2 14:11.89 6 5
COLE Clarke, Gregory 15:19.26 10/7 14:42.97 7 4
VCM Owens, Robert 16:30.00 7/4 16:09.44 8 3
OREG Foges, John 18:19.70 5/2 19:08.23 10 1
PBM Straeck, Michael 19:40.99 4/6 18:50.01 9 2
CLOV Sanchez, David 19:49.41 4/1 19:40.74 11 0
NAM Devennish, Edward 20:05.77 3/4 20:47.14 13 0
ZAM Aikman, Richard 25:00.00 2/4 19:58.37 12 0
Age Group 75-79 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
ROSE Shockro, Ellen 19:41.46 4/2 19:25.35 1 11
RMST Manheim, Lucy 20:49.52 3/1 20:31.31 2 9
NAM Ricketts, Mary Pat 24:15.00 1/1 22:20.62 3 8
MICH Amis, Martha 24:25.79 1/8 24:09.19 4 7
Age Group 75-79 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SNM Walker, Joseph 15:10.00 10/3 16:27.50 3 8
VCM Raffaelli, Larry 15:30.00 9/3 15:34.51 2 9
SFTL Trauber, Ami 15:45.00 9/2 15:28.01 1 11
RMST Nobbe, Nick 19:01.65 4/4 19:58.19 4 7
SFTL Frappier, Gilles 20:22.42 3/3 21:13.77 5 6
Age Group 80-84 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
PBM Griffin, Joan 20:37.33 3/6 20:49.97 1 11
Age Group 80-84 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
INDY Mennen, Marty 16:01.00 8/7 15:59.41 1 11
MOST Blake, William 20:50.00 3/8 19:03.59 2 9
PBM Hogan, Thomas 26:40.99 2/5 27:58.59 3 8
Age Group 85-89 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
MOVY Murray, Dave 36:00.00 2/6 33:22.52 1 11
<<< Previous Event    
Next Event >>>
This Meet > Swim Meets > Home