SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

2018 COMSA Masters Short Course Championships

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 3 Women 1650 Y Free

110 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24
Club Swimmer Seed
Time
FMST Evezich, Kelsey 7:55.00
BG Stevens, Elizabeth 9:00.00
Age Group 18-24
Club Swimmer Seed
Time
DU Bunch, Dylan 4:20.00
FMST Porras, Felipe 23:00.00
UC32 Mathys, Philip 25:00.00
Age Group 25-29
Club Swimmer Seed
Time
GATC Wahl, Danielle 18:45.00
FAST Lane, Emily 21:15.00
THOR Booth, Kate 22:00.00
THOR Booth, Kate 22:00.00
DU Coyle, Jean 22:00.00
THOR Amico, Victoria 27:50.00
THOR Amico, Victoria 27:50.00
Age Group 25-29
Club Swimmer Seed
Time
FMST Ballard, Jeffrey 21:00.00
Age Group 30-34
Club Swimmer Seed
Time
PPMS Heidinger, Anna 20:22.61
JAM Gibbons, Chelsea 23:28.39
THOR Moss, Amanda 34:22.00
THOR Moss, Amanda 34:22.00
Age Group 30-34
Club Swimmer Seed
Time
GATC Fahey, Sean 18:58.99
THOR Clark, Steve 21:19.33
Age Group 35-39
Club Swimmer Seed
Time
CCA Nilles, Kathy 9:07.42
DU Zeigler, Charity 23:50.00
GATC Abell, Amanda 25:00.00
BG Ross, Karen 27:00.00
BG Berens, Dore 30:15.00
Age Group 35-39
Club Swimmer Seed
Time
FMST Batchelder, John 18:15.00
SS Hermsen, Matthew 23:30.00
Age Group 40-44
Club Swimmer Seed
Time
LMS Castellano, Sara 22:53.09
JAM O'Connell, Fontaine 23:00.00
GATC Vitcenda, Jessica 23:46.41
BG Haskett, Stephanie 25:00.00
CRM Hayes, Laurie 25:00.00
CCA Smith, Roberta 27:00.00
THOR Soto, Sandra 27:10.90
THOR Soto, Sandra 27:10.90
Age Group 40-44
Club Swimmer Seed
Time
DU Doherty, Kevin 4:35.00
CAC Jones, Ryan 19:52.64
FAST Crosscup, Daniel 21:00.00
BG Riccardi, Demian 22:00.00
Age Group 45-49
Club Swimmer Seed
Time
JDAM Dussliere, Julie 5:47.46
PPMS Wagner, Heather 20:30.00
CMS Arthur Sanchez, Melissa 21:30.00
CAC McAfee, Karolyn 21:44.50
FAST Richardson, Kim 22:00.00
DU Zarou, Kate 22:30.00
FAST Strong, Susan 23:00.00
THOR Vowles, Nicole 23:30.00
THOR Vowles, Nicole 23:30.00
JAM Hartney, Tanya 24:35.72
CCA Llewellyn, Jody 25:30.00
CAC Olczak, Suzanne 28:00.00
GATC Orgill, Michelle 28:32.66
GATC Kinnersley, Darcy 29:00.00
GATC Heusch, Marina 30:00.00
Age Group 45-49
Club Swimmer Seed
Time
SQD Radel, J Todd 4:42.04
FAST Villarreal, George 18:33.00
GATC Hilgartner, Rife 21:00.00
BG Weber, Brad 21:00.00
FMST Murphy, Seth 21:30.00
DU Haji, Salim 22:30.00
AM Pazmino, Jorge 22:45.00
BG White, Brad 26:16.81
THOR Aten, Ken 27:00.00
CRM Brown, Brian 29:50.00
Age Group 50-54
Club Swimmer Seed
Time
GATC Vanderpoel, Nicole 21:45.50
DU Derr, Kirsten 23:00.00
CAC Clapp, Christine 28:30.00
CCA Wecksler, Michelle 31:35.20
CCA Casper, Dana 36:48.74
Age Group 50-54
Club Swimmer Seed
Time
DU Jimenez, Ignacio 4:26.21
THOR Daughtrey, Clay 5:34.49
FMST Wachendorf, Mark 17:45.00
JAM Lawrence, Dietrich 21:22.42
LMS Brower, William 22:30.00
Age Group 55-59
Club Swimmer Seed
Time
DU Najjar, Ellie 20:00.00
SOPR McDonald, Kae 24:00.00
DU Przekwas, Julie 25:27.78
THOR Townley, Antoinette 30:00.00
THOR Townley, Antoinette 30:00.00
BG Sortwell, Andrea 30:30.00
CCA Glauch, Missy 32:00.00
GATC Danielsen, Sonia 32:18.75
CCA Clendenen, Karen 42:35.56
Age Group 55-59
Club Swimmer Seed
Time
GATC Mann, Jonathan 4:40.00
FAST Bakel, Joseph 20:30.00
UC32 Edgerton, Karl 21:00.84
FMST Crozier, Cliff 22:00.00
BG Kelly, John 24:45.00
BG Reetz, Eric 26:37.85
BG Bever, Jeffrey 30:00.00
Age Group 60-64
Club Swimmer Seed
Time
FMST Achterberg, Elaine 7:35.00
CMS Lestikow, Polly 29:30.00
SOPR Guidas, Claire 30:00.00
BG Ramsey, Becky 35:00.00
Age Group 60-64
Club Swimmer Seed
Time
GATC Mann, Michael 4:44.24
FAST Stanback, John 5:12.00
CSST Louie, Jamie 5:22.70
DU Brackett, Bill 19:00.00
SOPR Heggy, Terry 22:01.21
FMST Ronat, Jon 27:29.00
FMST David, Brad 28:00.00
DU Krainik, Gregory 28:20.00
JAM Valvano, John 29:58.00
Age Group 65-69
Club Swimmer Seed
Time
BRKM Young, Lydia 8:02.57
GATC Fouts, Susan 26:24.00
CCA Panos, Angie 30:27.65
Age Group 65-69
Club Swimmer Seed
Time
FAST MacDonald, Lee 5:40.00
Age Group 70-74
Club Swimmer Seed
Time
CCA Noble, Ann 35:00.00
Age Group 75-79
Club Swimmer Seed
Time
DAWG Wise, Louise 31:00.00
CAC Emmons, Sara 40:00.00
Age Group 80-84
Club Swimmer Seed
Time
DU Oberg, Jane 8:55.02
<<< Previous Event    
Next Event >>>
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home