SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

2018 COMSA Masters Short Course Championships

Psych Sheet

Next Event >>>

Event 1 Women 1000 Y Free

100 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24
Club Swimmer Seed
Time
BG Stevens, Elizabeth 14:00.00
DU Lajeunesse, Brianna 16:15.00
FMST Evezich, Kelsey 17:00.00
Age Group 18-24
Club Swimmer Seed
Time
FMST Porras, Felipe 13:50.00
Age Group 25-29
Club Swimmer Seed
Time
DU Coyle, Jean 12:00.00
GATC Wahl, Danielle 12:10.00
THOR Amico, Victoria 18:32.15
THOR Amico, Victoria 18:32.15
Age Group 25-29
Club Swimmer Seed
Time
DU Sloss, Ryan 16:00.00
Age Group 30-34
Club Swimmer Seed
Time
PPMS Heidinger, Anna 11:44.45
SOPR Lundin, Michelle 13:00.00
JAM Gibbons, Chelsea 14:05.88
THOR Moss, Amanda 20:50.00
THOR Moss, Amanda 20:50.00
Age Group 30-34
Club Swimmer Seed
Time
GATC Fahey, Sean 11:18.42
Age Group 35-39
Club Swimmer Seed
Time
GATC Hovey, Brianne 14:31.48
BG Ross, Karen 15:00.00
BG Berens, Dore 18:20.00
CCA Nilles, Kathy 25:32.57
Age Group 35-39
Club Swimmer Seed
Time
PPMS Fleischmann, Brian 10:10.00
FMST Batchelder, John 10:55.00
PPMS Trinidad, Reuben 11:27.58
DU Owens, Daniel 13:20.00
Age Group 40-44
Club Swimmer Seed
Time
JAM O'Connell, Fontaine 13:35.00
LMS Castellano, Sara 13:35.13
GATC Vitcenda, Jessica 13:58.41
CRM Hayes, Laurie 15:00.00
THOR Soto, Sandra 16:05.59
THOR Soto, Sandra 16:05.59
Age Group 40-44
Club Swimmer Seed
Time
DU Doherty, Kevin 10:30.00
PTT Robinson, Eric 12:23.99
BG Riccardi, Demian 13:00.00
CCA Bovo, Todd 13:45.03
CMS Edwards, Dan 13:55.00
Age Group 45-49
Club Swimmer Seed
Time
PPMS Wagner, Heather 12:10.00
JDAM Dussliere, Julie 12:11.39
GATC Garland, Crystal 12:48.03
CAC McAfee, Karolyn 13:00.00
CMS Headrick, Leslie 13:48.00
JAM Hartney, Tanya 14:48.34
GATC Kinnersley, Darcy 15:22.37
GATC Heusch, Marina 19:00.00
CCA Llewellyn, Jody 19:30.00
Age Group 45-49
Club Swimmer Seed
Time
FAST Villarreal, George 11:10.00
HRMC Torres, Mark 12:30.69
FMST Murphy, Seth 13:00.00
AM Pazmino, Jorge 13:45.00
GATC Hilgartner, Rife 14:00.00
CRM Brown, Brian 15:00.00
Age Group 50-54
Club Swimmer Seed
Time
GATC Vanderpoel, Nicole 13:10.45
GATC Butler, Debra 13:50.58
DU Derr, Kirsten 14:00.00
GATC Hyre, Anne 15:15.00
CCA Wecksler, Michelle 18:01.04
Age Group 50-54
Club Swimmer Seed
Time
DU Barringer, Rob 11:31.00
DU Wise, Mike 11:39.90
LMS Brower, William 13:30.00
UC32 Mintz, Robert 16:40.00
SS Bennett, Dean 17:21.62
DU Le Vasseur, Andrew 17:30.52
Age Group 55-59
Club Swimmer Seed
Time
DU Najjar, Ellie 12:09.00
CAC Garnier, Kathy 12:54.54
CAC Steffe, Kathleen 13:30.00
FMST Van Harte, Eva 13:30.00
SS Dullea, Melanie 13:45.00
SOPR McDonald, Kae 15:00.00
DU Przekwas, Julie 15:15.49
CMS Morrison, Mary 20:00.00
THOR Townley, Antoinette 20:00.00
THOR Townley, Antoinette 20:00.00
CCA Clendenen, Karen 24:26.47
CCA Andersson, Pia 30:30.05
Age Group 55-59
Club Swimmer Seed
Time
SSMS Cummins, Ron 12:00.00
FAST Bakel, Joseph 12:25.00
BG Kelly, John 14:30.00
BG O'Keeffe, John 15:30.00
BG Bever, Jeffrey 15:45.00
BG Ramirez, Alfonso 15:47.22
UC32 Wilson, Bruce 20:00.00
Age Group 60-64
Club Swimmer Seed
Time
GATC Kerr, Ann 14:15.55
SOPR Guidas, Claire 18:00.00
Age Group 60-64
Club Swimmer Seed
Time
SOPR Heggy, Terry 13:02.55
SS Culp, Michael 13:51.00
CMS Morrison, Jeffrey 14:28.40
CCA McDonough, Jim 16:01.68
DU Krainik, Gregory 17:20.00
Age Group 65-69
Club Swimmer Seed
Time
DU Laney, Judith 14:58.05
CMS Roche, Carolyn 15:00.00
GATC Fouts, Susan 16:30.00
BRKM Young, Lydia 18:16.65
UC32 Schickli, Jeanne 18:30.00
CCA Panos, Angie 19:05.66
Age Group 65-69
Club Swimmer Seed
Time
FMST O'Donnell, Michael 13:40.00
JAM Ott, William 21:53.20
BG Linn, Michael 29:30.00
Age Group 70-74
Club Swimmer Seed
Time
OPA Anziano, Marcia 18:30.23
GATC Prall, Winifred 20:58.00
CCA Noble, Ann 22:00.00
Age Group 70-74
Club Swimmer Seed
Time
DU Vaughan, James 15:50.00
GATC Burson, William 16:50.00
Next Event >>>
Advertise Here
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home