SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

2017 Rowdy Gaines Masters Classic

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 103 Mixed 400 M IM

43 Swimmers

Age Group 18-24 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NAUT Grant, Gina 8:29.71 2/7 8:45.10 1 20
Age Group 18-24 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GOLD Vila, Peter 7:10.11 3/1 7:30.58 1 20
Age Group 30-34 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NCMS Pelczynski, Kathleen 6:06.00 4/7 6:15.96 1 20
Age Group 30-34 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GOLD Miyares, Andres 7:25.11 2/4 7:39.05 1 20
Age Group 35-39 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SFTL Stutz, Kathleen 7:00.00 3/6 6:55.95 1 20
Age Group 35-39 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NCMS Nguyen, Sonny 7:59.99 2/6 8:02.82 1 20
DN Melo, Juan 10:16.90 1/5 8:13.62 2 17
Age Group 40-44 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
EST Limke, Tobi 5:41.45 NS NS 0
SYSM Keiber, Casey 6:40.00 NS NS 0
DN Castaneda, Susan 7:44.37 2/3 7:16.67 1 20
Age Group 40-44 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BDO Christensen, Eric 4:40.55 5/4 4:41.63 1 20
GS Decker, John 5:30.47 5/2 5:26.78 2 17
RMSC Palace, Mark 5:55.75 4/5 6:05.06 4 15
YCFM Hynes, Brodie 5:56.56 4/3 5:47.72 3 16
Age Group 45-49 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
EST Dawson, Deborah 6:40.00 3/5 6:02.20 1 20
Age Group 45-49 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NCMS Rubacky, Mark 5:39.76 5/7 5:47.19 1 20
SPM Herman, Eric 5:50.21 5/8 5:47.44 2 17
DN Vargas, Carlos 7:14.98 3/8 7:05.32 3 16
Age Group 50-54 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CVMM Weiderman, Jennifer 6:06.10 4/1 6:08.86 1 20
SPM Kupan, Cheryl 6:30.30 3/4 6:17.88 2 17
SPM Zien, Livia 6:45.00 3/3 6:38.48 3 16
Age Group 50-54 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
YCFM Livingston, Terry 5:26.00 5/5 5:29.45 2 17
SPAW Anderson, Eric 5:30.00 5/6 5:24.55 1 20
SFTL Fischer, Andy 5:52.00 4/4 5:39.13 3 16
Age Group 55-59 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SPM Steinmann, Sharon 6:40.00 NS NS 0
SFTL Grady, Marci 8:43.11 2/8 8:53.83 1 20
PBM Munro, Nancy 12:00.00 1/6 13:00.25 2 17
Age Group 55-59 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SPAW Brigham, William 5:41.20 5/1 5:41.39 1 20
OREG Hathaway, David 6:00.00 4/6 NS 0
NCMS Carlson, Eric 7:00.01 3/2 7:00.62 2 17
HLJ Byron, John 8:00.00 2/2 7:57.89 3 16
Age Group 60-64 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GOLD Protzman, Barbara 7:07.00 3/7 7:13.79 1 20
SCHH Bastian, Marian 8:30.00 2/1 8:12.66 2 17
SYSM Stringer, Hartzell 13:00.00 1/7 9:03.80 3 16
Age Group 60-64 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SYSM Groselle, Jack 5:28.06 5/3 5:38.85 1 20
SPM Freeman, Stephan 6:40.00 NS 0
NCMS Miller, Jamie 9:29.28 1/4 9:50.92 2 17
Age Group 65-69 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GAJA Hamilton, Rebecca 14:35.64 1/1 15:47.11 1 20
Age Group 65-69 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CTM Shead, Tim 6:05.00 4/2 5:49.87 1 20
Age Group 70-74 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SYSM Couch, Bob 6:22.00 4/8 6:37.43 1 20
GAJA Zeigler, John 7:42.07 2/5 7:37.67 2 17
Age Group 75-79 - Male
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SYSM Browne, James 12:00.00 1/2 11:15.15 1 20
Age Group 80-84 - Female
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FACT Henderson, Martha 11:23.79 1/3 11:35.38 1 20
<<< Previous Event    
Next Event >>>
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home