SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

2011 Rowdy Gaines Masters Classic

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 5 Women 800 M Free

43 Swimmers

Age Group 18-24
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
YCFM Agnello, Anthony 10:10.00 4/4 10:25.88 1 20
BLU Kuk, Royd 11:45.02 4/8 11:18.48 2 17
Age Group 25-29
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GSC Holman, Mary 9:49.00 5/3 9:37.62 2 17
GSC Holman, Sara 9:50.00 5/6 9:34.78 1 20
MESC Ellis-Alcaide, Jessie 14:00.00 2/5 10:54.83 3 16
TBAM Mussler, Valerie 15:00.00 2/2 12:57.21 4 15
Age Group 25-29
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
YCFM Morenus, Jesse 9:50.15 5/2 9:45.81 1 20
Age Group 30-34
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FLAQ Corcho, Rodrigo 8:00.00 5/4 10:50.06 1 20
Age Group 35-39
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SYSM Rodriguez, Ramses 9:25.00 5/5 9:13.36 1 20
FLAQ Pardo, Robert 10:12.00 4/5 10:13.62 3 16
UNAT Mendes, Ryan 10:15.00 4/3 9:53.26 2 17
YCFM Hynes, Brodie 11:42.47 4/1 11:07.74 4 15
YCFM Deutch, Steven 21:15.59 1/6 20:06.58 5 14
Age Group 40-44
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NBAC Dawson, Deborah 10:00.00 5/1 9:47.31 1 20
Age Group 40-44
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UNAT Mc Kenna, Joel 9:50.00 NS NS 0
BLU Livingston, Terry 10:00.00 5/7 9:50.69 1 20
YCFM Horns, Scott 11:00.00 NS NS 0
Age Group 45-49
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FMM Januszewski, Cindy 13:00.00 3/1 13:14.97 1 20
FLAQ Keeney, Cheryl 15:30.00 2/7 15:38.85 2 17
FMM Bogue, Sherri 19:57.81 1/3 NS 0
Age Group 45-49
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UNAT Namba, Hiroshi 10:00.00 5/8 12:57.54 2 17
YCFM Keen, John 11:05.00 4/2 11:08.90 1 20
Age Group 50-54
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FACT Roebuck, Mary 10:48.00 4/6 10:35.97 1 20
SPM Steinmann, Sharon 11:22.00 NS NS 0
SPM Mc Nulty, Barbara 12:05.65 3/3 11:43.26 2 17
Age Group 50-54
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FLAQ Adair, John 11:30.00 1/7 11:09.37 2 17
NEM Kolb, Karl 12:00.00 3/5 10:58.94 1 20
HLJ Byron, John 13:00.00 3/8 13:30.31 3 16
GOLD Sonenshein, Roy 13:53.63 2/4 14:16.10 4 15
Age Group 55-59
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GOLD Protzman, Barbara 11:58.00 3/4 11:54.80 1 20
Age Group 55-59
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FLAQ Legaspi, Adrian 16:00.00 2/8 13:58.23 1 20
Age Group 60-64
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
T2NM Moore, Meredith 12:20.00 3/6 12:33.79 1 20
SNM Tyler, A Susan 15:38.40 2/1 NS 0
Age Group 60-64
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SYSM Walker, Rick 10:10.00 NS NS 0
GOLD Hoffman, David 11:33.83 4/7 11:53.77 2 17
YCFM McCall, John 12:22.84 3/2 11:34.84 1 20
CFM Griffin, Dane 12:50.00 NS NS 0
Age Group 65-69
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FLAQ Webb, Linda 15:00.00 2/3 13:54.52 1 20
Age Group 65-69
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FACT Rodenfels, Bill 16:30.00 1/4 15:31.81 1 20
Age Group 70-74
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
T2NM Jebe, Margit 15:00.00 2/6 14:38.64 1 20
FMM Hutinger, Margie 25:41.24 1/2 24:52.45 2 17
Age Group 70-74
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
GOLD Rolston, Howard 12:50.00 3/7 NS 0
Age Group 75-79
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
FACT Henderson, Martha 17:05.40 1/5 17:02.53 1 20
<<< Previous Event    
Next Event >>>
Advertise Here
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home