2019 PNA and PNW Zones Championship Meet

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 19 Mixed 200 Y Breast

42 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
WWUS Moss, Julie 2:49.87 5/8 2:52.28 1 9
Age Group 18-24 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
WWUS Baesler, Andrew 2:30.00 6/1 NS 0
Age Group 25-29 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
PSM Guerrero, Ruben 2:25.66 6/6 2:26.87 1 9
SEAS Hao, Yawei 2:30.00 6/2 NS 0
Age Group 30-34 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
PSM Calvo, Morena 2:37.19 5/5 2:42.14 1 9
Age Group 30-34 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CGSM Yung, Cejih 2:13.04 6/4 2:15.91 2 7
CGSM Conroy, Chris 2:13.77 6/5 2:14.24 1 9
ORCA Robertson, Ryan 3:00.00 4/7 3:04.36 3 6
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UC36 Kendall-Sanchez, Renee 3:11.56 2/4 NS 0
Age Group 35-39 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CGSM Trahms, Peter 2:14.08 6/3 2:17.01 1 9
UC36 Lang, Brendan 2:30.10 6/8 2:24.30 2 7
LWM Miller, Aaron 2:36.48 5/4 NS 0
Age Group 40-44 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BAM Cox, Kristine 2:43.53 5/6 2:41.84 1 9
OREG Skinner, Sonja 2:53.00 4/3 2:42.31 2 7
NEO Clark, Katherine 3:33.33 2/2 3:33.50 3 6
Age Group 40-44 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Van Andel, Robbert 2:30.00 6/7 2:35.01 1 9
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Mcclafferty, Christine 2:46.00 5/7 2:40.55 1 9
NOVA Lauzon, Chantal 3:01.09 3/4 3:01.31 2 7
SARC Beirne, Katherine 3:05.00 3/5 3:05.76 3 6
BC Masse, Lorraine 3:08.38 3/1 NS 0
BWAQ Kim, Nellis 3:15.13 2/6 3:11.13 4 5
Age Group 45-49 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Van Pelt, Darren 2:50.08 4/4 2:47.99 1 9
SVMS Ness, Kerry 3:12.00 2/5 3:13.72 2 7
Age Group 50-54 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
YPKC Scott, David 2:45.82 5/2 2:37.01 1 9
TWIM Barnes, Brent 3:09.51 3/8 3:05.51 2 7
OREG Donahue, Matthew 3:15.10 2/3 3:11.62 3 6
Age Group 55-59 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Howell, Richard 2:40.00 5/3 NS 0
TWIM Haynie, Carl 2:48.66 5/1 2:36.90 1 9
NEO Glezen, Paul 3:01.01 4/8 2:44.22 2 7
ORCA Ikeda, Paul 3:51.00 2/1 3:49.47 3 6
Age Group 60-64 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Crabbe, Colette 2:51.95 4/5 2:53.54 1 9
GLAD Berg, Tonya 3:05.00 3/3 3:04.37 2 7
OREG Wiley, Heather 3:40.00 2/7 3:43.13 3 6
BAM Adkins-Narte, Heather 4:15.12 1/4 4:42.37 4 5
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
TWIM Underbrink, Dan 2:54.45 4/6 3:02.40 1 9
TWIM Neuhaus, Scott 3:05.03 3/2 3:06.38 2 7
Age Group 65-69 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Davis, Charlotte 3:05.00 3/6 2:58.20 1 9
Age Group 65-69 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NEO Methner, Wayne 3:00.56 4/1 2:58.69 1 9
Age Group 70-74 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
YPKC Peterson, Steven 2:55.90 4/2 3:01.25 1 9
BAM Stafford, Rick 3:06.50 3/7 3:02.65 2 7
TWIM Walker, Thomas 5:00.00 1/5 4:33.91 3 6
Age Group 85-89 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BSMT Jelinek, Don 7:10.00 1/3 7:43.92 1 9
<<< Previous Event    
Next Event >>>
FINIS
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home