2019 PNA and PNW Zones Championship Meet

Psych Sheet

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 18 Mixed 100 Y Fly

40 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
WWUS Simurdak, Hannah 1:06.49 3/7 1:04.13 1 9
Age Group 18-24 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UC36 Schedin, Jonah 53.83 5/5 55.46 2 7
UC36 Watts, Daniel 55.48 5/6 54.37 1 9
LWM Sehy, Nick 1:01.00 4/5 NS 0
WWUS Madril, Avery 1:06.39 3/2 1:06.64 3 6
WWUS Beaumont, Sam 1:19.67 1/4 1:17.80 4 5
WWUS Stephens, Trevor 1:30.00 1/6 1:30.47 5 4
Age Group 25-29 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SEAS Davis, Meredith 1:05.00 3/3 1:03.94 1 9
UC36 Notari, Melanie 1:10.00 2/5 1:07.57 2 7
Age Group 25-29 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Liedtke, Matthew 1:00.00 5/1 1:00.99 1 9
Age Group 30-34 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CGSM Hwang, Gary 53.33 5/4 52.22 1 9
SAM Petersen, Erik 56.00 5/2 55.19 2 7
UC35 Kim, Matthew 1:00.01 5/8 1:01.35 3 6
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
TWIM McPeak, Erin 1:08.01 3/1 NS 0
YPKC Smith, Katy 1:19.44 2/8 1:13.85 1 9
Age Group 40-44 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Skinner, Sonja 1:01.69 4/2 1:01.93 1 9
OREG Grassman, Emily 1:56.62 1/1 1:53.80 2 7
Age Group 40-44 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
CGSM Gray, Trever 53.90 5/3 53.13 1 9
UC36 Farrell, Andrew 59.00 5/7 1:00.50 2 7
OREG Adams, James 1:00.78 4/4 NS 0
LWM Yamamoto, Jin 1:05.68 3/6 1:05.17 3 6
ORCA Chuang, Mason 1:10.00 2/4 1:05.54 4 5
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Mcclafferty, Christine 1:03.00 3/4 1:03.05 1 9
BAM Reimer, Shelley 1:09.53 3/8 1:10.31 2 7
BAM Cyger, Erin 1:16.35 2/1 1:14.98 3 6
Age Group 45-49 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Tujo, Christian 1:01.75 4/1 1:02.40 1 9
YPKC Barrows, Christopher 1:05.00 3/5 1:08.30 2 7
Age Group 50-54 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
STAN Smith, Jody 1:10.44 2/6 1:11.93 1 9
Age Group 50-54 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Porter, Michael 1:01.00 4/3 1:00.68 1 9
SARC Winter, Doug 1:01.22 4/6 NS 0
TACM Ellis, Kenneth 1:24.18 1/5 1:33.46 2 7
Age Group 55-59 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Delmage, Arlene 1:10.00 2/3 1:06.25 1 9
Age Group 55-59 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
NEO Glezen, Paul 1:01.71 4/7 1:02.86 1 9
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BAM Webber, Paul 1:11.00 2/2 DQ 0
BWAQ Moore, Hugh 1:28.00 1/3 1:31.94 1 9
Age Group 65-69 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UC30 Hedrick, Trip 1:02.22 4/8 59.82 1 9
OREG Brockbank, Doug 1:12.00 2/7 NS 0
Age Group 70-74 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BAM Welch, Sarah 1:34.28 1/2 1:41.26 2 7
OREG Gettling, Janet 1:45.00 1/7 1:34.43 1 9
Age Group 75-79 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Ward, Joy 1:56.80 1/8 1:49.37 1 9
Key
DQ Disqualified
<<< Previous Event    
Next Event >>>
Advertise Here
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home