2019 PNA and PNW Zones Championship Meet

Psych Sheet

Next Event >>>

Event 1 Mixed 1000 Y Free

48 Swimmers
Psych Sheet by Age Group   Psych Sheet by Seed Time

Age Group 18-24 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
SAM Daniels, Avery 16:00.00 3/8 14:49.41 1 9
Age Group 18-24 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
WWUS Beaumont, Sam 15:00.00 3/4 12:26.50 1 9
WWUS Stephens, Trevor 18:00.00 2/5 15:57.85 2 7
Age Group 25-29 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UC36 Anderson, Sydney 11:30.00 6/5 11:25.32 1 9
Age Group 25-29 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UC36 Janson, Jeremy 11:45.00 6/3 11:34.30 1 9
Age Group 30-34 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
HMST Braggin, Jacquelyn 13:00.00 4/5 12:56.20 1 9
YPKC Stadler, Krystina 13:45.00 4/7 13:32.22 2 7
LWM Miller, Jasmine 18:40.00 2/2 18:40.67 3 6
Age Group 35-39 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
YPKC Petersen, Jillian 11:59.00 6/2 11:51.87 1 9
SWYM Heape, Amy 12:08.00 6/8 12:11.09 2 7
TWIM McPeak, Erin 14:10.00 NS NS 0
Age Group 35-39 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Miller, Aaron 12:29.76 5/3 13:05.32 2 7
HMST O'Hern, David 12:40.00 5/1 12:33.40 1 9
Age Group 40-44 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Yamamoto, Jin 12:30.00 5/6 12:23.80 1 9
BWAQ Geldien, Joshua 20:00.00 1/4 17:40.57 2 7
Age Group 45-49 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
TWIM Koppelberger, Tamara 12:31.35 5/2 12:11.92 1 9
Age Group 45-49 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Tujo, Christian 12:08.75 NS NS 0
YPKC Hagedorn, Chad 12:45.00 5/8 12:06.88 1 9
YPKC Barrows, Christopher 13:20.00 4/3 13:48.55 2 7
SVMS Ness, Kerry 15:30.00 3/6 15:45.34 3 6
Age Group 50-54 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BAM Bullock, Sarah 12:00.00 6/1 12:13.42 1 9
BAM Thomasson, Erin 15:05.00 3/3 15:00.87 3 6
SAM Quistorf, Renee 15:50.00 3/2 14:39.29 2 7
Age Group 50-54 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Nygren, Mats 10:30.00 6/4 10:46.47 1 9
SARC Winter, Doug 11:42.22 NS NS 0
LWM McCarty, David 11:59.40 6/7 11:30.09 2 7
Age Group 55-59 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BWAQ Courtney, Zena 12:12.10 NS NS 0
BAM Dumouchel, Denise 15:52.83 3/7 16:03.24 1 9
BAM Flynn, Deborah 19:11.16 NS NS 0
SARC Hogan, Elizabeth 20:00.00 2/8 17:04.15 2 7
Age Group 55-59 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
LWM Phillips, Daniel 12:15.00 5/4 11:32.86 1 9
LWM Praeger, Wade 12:20.00 5/5 12:20.13 2 7
SWYM Fauvet, Pierre 14:00.00 4/1 13:34.97 3 6
ORCA Ikeda, Paul 18:00.00 2/3 16:58.07 5 4
BWAQ Condotta, Robert 20:00.00 2/7 15:35.52 4 5
YPKC Goldsberry, David 20:00.00 2/1 17:06.34 6 3
Age Group 60-64 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
YPKC Wilks, Brenda 17:30.00 2/4 15:18.48 1 9
BAM Adkins-Narte, Heather 22:10.00 1/3 22:52.05 2 7
Age Group 60-64 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Piette, Jeffrey 12:34.50 5/7 12:49.35 1 9
BWAQ Durban, Eric 12:50.00 4/4 12:53.44 2 7
TWIM Underbrink, Dan 13:30.00 4/6 14:20.10 3 6
Age Group 65-69 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
TWIM Kassen, Elizabeth 15:00.00 3/5 15:19.56 1 9
TWIM Thompson, Valerie 21:00.00 1/5 21:24.45 2 7
Age Group 70-74 - Women
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
BAM Hunt, Andrea 16:00.00 3/1 15:56.75 1 9
Age Group 70-74 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
OREG Kirkland, Dan 11:49.82 6/6 11:46.94 1 9
LWM McColly, Michael 13:45.00 4/2 13:41.17 2 7
BAM Voegtlen, Barney 14:00.00 4/8 15:33.84 3 6
Age Group 75-79 - Men
Club Swimmer Seed
Time
HT/LN Time Pl Pts
UC36 Duringer, Richard 18:13.76 2/6 18:32.48 1 9
Next Event >>>
Strive Swim
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home