SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

2018 Nationwide U.S. Masters Swimming Spring National Championship

Heat Sheet - 30 Heats

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 32 Men 500 Y Free
268 Swimmers

Heat 1 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 SFTL Frappier, Gilles 75-79 9:42.42 10:12.45 9 2
2 RMST Snowhite, Larry 70-74 9:10.83 9:04.51 13 0
3 ELG Brown, Paul 65-69 8:58.09 8:59.63 16 0
4 SKY Bamman, John 50-54 8:52.98 9:13.71 17 0
5 OREG Foges, John 70-74 8:54.10 8:56.43 12 0
6 PBM Cannan, Patrick 75-79 8:58.72 9:15.95 6 5
7 RMST Nobbe, Nick 75-79 9:26.67 9:41.50 7 4
8 NAM Devennish, Edward 70-74 9:55.32 9:36.14 14 0

Heat 2 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
2 PBM Hogan, Thomas 80-84 13:00.99 12:41.28 4 7
3 O*H* Williams, Robert 75-79 11:11.11 10:00.84 8 3
4 SLAM Maine, Thomas 90-94 10:02.22 10:20.03 1 11
5 WMAC Lopez, Francisco 65-69 11:10.00 10:42.14 17 0
6 ZAM Aikman, Richard 70-74 12:00.00 9:38.13 15 0
7 MOVY Murray, Dave 85-89 18:00.00 16:13.54 1 11

Heat 3 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 O*H* Hall, Sid 80-84 8:25.00 8:14.61 3 8
2 SBRM Henry, Nicholas 30-34 8:11.00 6:43.66 16 0
3 ARIZ LeRoy, Richard 75-79 7:55.00 8:07.14 5 6
4 SFTL Trauber, Ami 75-79 7:45.00 7:20.43 2 9
5 MICH Martin, Ray 80-84 7:45.25 7:30.71 1 11
6 SBRM Berebitsky, Gary 60-64 8:00.45 7:14.40 26 0
7 ISWM Johnston, Kevin 55-59 8:24.00 8:13.65 26 0
8 O*H* Spence, Thomas 70-74 8:32.57 8:28.04 11 0

Heat 4 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 SBRM Berebitsky, Steve 45-49 7:45.00 6:45.80 20 0
2 PBM Putnam, David 70-74 7:39.00 7:44.11 9 2
3 SFTL Goldbas, Mervyn 75-79 7:33.78 7:23.51 3 8
4 VCM Raffaelli, Larry 75-79 7:31.00 7:13.60 1 11
5 PSM Fritschen, Tom 60-64 7:31.83 7:48.75 28 0
6 WMAC Mueller, Lawrence 70-74 7:37.78 8:15.40 10 1
7 IM Dolezal, Edward 60-64 7:45.00 8:00.23 29 0
8 SNM Walker, Joseph 75-79 7:45.00 7:32.43 4 7

Heat 5 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 INDY Mennen, Marty 80-84 7:30.00 7:43.05 2 9
2 ENSW Jackson, Adam 30-34 7:28.40 7:04.74 17 0
3 ZAM Ritchie, Jerry 50-54 7:10.00 7:05.83 16 0
4 IM Long, Robert 70-74 7:04.45 6:57.52 7 4
5 ELG Hillegonds, Michael 60-64 7:05.40 6:54.05 23 0
6 WMAC Knuth, Clark 65-69 7:15.00 7:23.92 15 0
7 MICH Fortune, James 60-64 7:30.00 7:25.98 27 0
8 ISWM Kolo, Garrett 45-49 7:30.00 7:24.55 21 0

Heat 6 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 MICH Izzi, James 55-59 6:59.13 6:50.57 25 0
2 WMAC Corris, Robert 70-74 6:47.46 7:21.45 8 3
3 MICH Staudacher, David 65-69 6:39.99 6:46.95 12 0
4 EAM Smith, Richard 70-74 6:36.00 6:31.04 5 6
5 MICH Arneson, Gaard 70-74 6:39.50 6:30.83 4 7
6 WMAC Millholland, Carl 65-69 6:40.00 6:38.76 11 0
7 OREG Larson, Allen 65-69 6:56.54 6:47.25 13 0
8 INDY Wilbrandt, Thierry 60-64 7:00.00 6:58.40 24 0

Heat 7 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 INDY Spratt, Mark 60-64 6:32.22 6:47.72 22 0
2 SDSM Ralphs, Tony 70-74 6:30.41 6:22.43 3 8
3 NCMS Zubrod, Stephen 60-64 6:30.00 6:27.55 19 0
4 KONA Murray, Robert 60-64 6:29.70 7:13.36 25 0
5 WCM Conner, Christopher 55-59 6:29.97 6:32.81 24 0
6 WMAC Slick, Daniel 65-69 6:30.00 6:35.88 10 1
7 MVM Campbell, Chris 55-59 6:31.06 6:30.92 23 0
8 O*H* Sautters, Robert 65-69 6:34.89 6:58.96 14 0

Heat 8 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 SPM Selles, Carl 70-74 6:29.03 6:32.71 6 5
2 AGUA Sokolow, Steven 60-64 6:26.55 6:33.54 20 0
3 ZAM Clements, Jessee 55-59 6:23.32 6:07.39 20 0
4 MMA Rokosz, Peter 35-39 6:22.08 6:13.66 18 0
5 ISWM Chorpenning, Andrew 25-29 6:22.99 6:08.07 24 0
6 COOG Keen, John 50-54 6:23.39 6:21.62 15 0
7 BUMS Kornblatt, Daniel 65-69 6:27.50 6:34.78 9 2
8 SFTL Vogel, Michel 40-44 6:29.13 6:34.51 22 0

Heat 9 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 EAM Rodefeld, Gary 60-64 6:19.00 6:07.82 16 0
2 MICH Putnam, Clay 60-64 6:15.46 6:17.84 18 0
3 1776 Stevens, Craig 65-69 6:14.88 6:33.67 8 3
4 MICH Aumiller, Joe 60-64 6:14.00 6:33.72 21 0
5 TOC Rudloff, Jr., Edward 70-74 6:14.50 6:08.74 1 11
6 BCTM O'Neill, Roy 55-59 6:15.00 6:07.60 21 0
7 BUMS Khouri, Brian 30-34 6:17.95 6:11.08 15 0
8 INDY Alexander, Drew 45-49 6:20.00 6:28.05 18 0

Heat 10 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 IM Kasemsarn, Richard 45-49 6:10.50 6:30.70 19 0
2 DAMM Alkire, Jim 55-59 6:10.00 6:26.24 22 0
3 MICH Olson, Chuck 65-69 6:08.00 5:52.92 3 8
4 NAM Purdie, James 65-69 6:05.62 6:21.72 7 4
5 NAST Miller, Robert 55-59 6:07.14 6:01.03 18 0
6 WMAC Van De Laarschot, Keith 60-64 6:09.10 5:58.49 13 0
7 SYSM Couch, Bob 70-74 6:10.50 6:14.62 2 9
8 SKY Foree, Macy 45-49 6:11.06 6:17.73 17 0

Heat 11 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 IM Toft, Victor 65-69 6:05.00 6:00.35 5 6
2 CHEL Chambers, John 60-64 6:00.00 5:46.73 11 0
3 IM Blumenthal, Jeffrey 60-64 5:58.00 6:07.84 17 0
4 PBM Whitcomb, Grant 55-59 5:57.09 5:39.27 12 0
5 SFTL Heinrich, Mark 60-64 5:57.77 5:59.30 14 0
6 SAWS Clemmons, Jim 65-69 5:59.50 5:55.97 4 7
7 PSM Bell, Alan 65-69 6:00.00 6:06.73 6 5
8 NAM Tribuzi, Scot 60-64 6:05.00 6:00.54 15 0

Heat 12 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 SLAM Owen, Jason 35-39 5:56.00 4:56.68 5 6
2 CMS Melanson, Edward 55-59 5:55.35 5:31.92 9 2
3 MICH Cowan, Neil 40-44 5:55.00 5:59.23 21 0
4 IM Francis, Lee 55-59 5:50.18 5:49.47 15 0
5 O*H* Beatty, Chuck 55-59 5:53.88 5:51.50 17 0
6 SWIFT Knowles, Andy 60-64 5:55.23 5:50.74 12 0
7 IM Jacobs, Dave 50-54 5:55.75 5:45.62 13 0
8 PAWW Querciagrossa, AJ 50-54 5:56.66 5:49.81 14 0

Heat 13 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 OHSP Peppercorn, Andrew 40-44 5:47.62 5:43.22 19 0
2 NCMS Sanchez, Greg 60-64 5:45.51 5:33.06 7 4
3 IM Dodson, Phil 65-69 5:45.01 5:44.10 2 9
4 SBRM Wosick, Steve 45-49 5:45.00 5:26.60 12 0
5 UMAC Shipp, Bill 55-59 5:45.00 5:51.45 16 0
6 WMAC Wade, Michael 30-34 5:45.16 5:23.41 10 1
7 ARIZ Modjeska, Mark 65-69 5:47.27 5:42.30 1 11
8 SBRM Koch, Joe 45-49 5:48.93 5:35.04 14 0

Heat 14 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 UC16 Wright, Jason 45-49 5:44.42 5:38.81 15 0
2 CONN Duguay, Robert 30-34 5:42.29 5:44.57 14 0
3 NCMS Moore, John 55-59 5:41.07 5:40.47 13 0
4 IM Seibt, Andreas 60-64 5:40.00 5:31.64 5 6
5 LIB Strickland, Brice 35-39 5:40.64 5:42.27 16 0
6 SWIN Sawyer, David 45-49 5:42.14 5:30.69 13 0
7 NAST Sutton, Robert 40-44 5:43.22 5:58.03 20 0
8 IM Scanlan, Kevin 60-64 5:44.46 5:37.26 9 2

Heat 15 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 MOVY Valley, Eric 55-59 5:39.61 5:37.69 11 0
2 DAS Halley, Franklin 60-64 5:36.31 5:31.04 4 7
3 MICH Schuldinger, Michael 55-59 5:35.72 5:29.25 6 5
4 NAM Guist, Quinn 50-54 5:35.00 5:42.03 12 0
5 USMS Dauginas, Joe 55-59 5:35.64 5:48.29 14 0
6 ELG Brown, Adam 35-39 5:36.00 5:25.64 13 0
7 HAFL LeClair, David 50-54 5:36.34 5:29.08 11 0
8 SBRM Brown, Ryan 35-39 5:40.00 6:06.73 17 0

Heat 16 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 MAM Dunlap, Ryan 35-39 5:35.00 5:31.68 14 0
2 MICH McKenna, Stephen 40-44 5:34.28 5:24.82 15 0
3 PBM Wilson, Todd 30-34 5:33.39 5:39.02 13 0
4 OREG Hathaway, David 55-59 5:33.30 5:36.96 10 1
5 SYSM Albino, Jorge 40-44 5:33.33 5:13.48 9 2
6 PAA Gibson, Christopher 60-64 5:34.00 5:39.47 10 1
7 BOZE Luebke, Phillip 45-49 5:34.91 5:19.69 6 5
8 FWYS Robarge, Mark 30-34 5:35.00 5:23.40 9 2

Heat 17 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 PBM Magazine, Andrew 25-29 5:32.99 5:17.18 16 0
2 SPM Davis, Kern 60-64 5:32.08 5:35.39 8 3
3 PAWW Zerbonia, Nicholas 25-29 5:31.72 5:04.36 15 0
4 CSI Frawley, Jeff 35-39 5:31.55 5:33.51 15 0
5 PSM Winter, Doug 45-49 5:31.69 5:24.84 10 1
6 WMAC Pfaltzgraff, Mark 55-59 5:32.00 5:30.01 7 4
7 WHA Berryhill, Keith 55-59 5:32.80 6:06.18 19 0
8 LIB Whelchel, David 55-59 5:33.10 5:22.23 4 7

Heat 18 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 NEM Tyler, Bob 55-59 5:30.25 5:24.39 5 6
2 CMS Barringer, Rob 50-54 5:29.80 5:23.51 10 1
3 SRM Morales, John 60-64 5:29.55 5:29.22 3 8
4 ELG Sur, Thomas 35-39 5:29.29 5:03.08 6 5
5 O*H* Jaroszewicz, Matthew 25-29 5:29.49 5:19.61 17 0
6 DAMM Garton, Daniel 60-64 5:29.72 5:28.24 2 9
7 ZAM Brown, Dale 50-54 5:30.21 5:21.82 9 2
8 GRA Hochstrasser, James 30-34 5:30.93 5:24.47 11 0

Heat 19 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 SFTL Davis, Andrew 40-44 5:28.75 5:23.91 13 0
2 UC21 Schuman, James 18-24 5:28.33 5:04.87 10 1
3 NAM Callahan, Jim 60-64 5:27.66 5:32.87 6 5
4 FWYS Gillie, Brian 40-44 5:26.26 5:26.43 17 0
5 COLO Ogilby, Kayo 45-49 5:26.89 5:25.36 11 0
6 PBM Billingsley, Patrick 35-39 5:28.00 5:25.05 12 0
7 SBRM Weisser, Karl 25-29 5:28.39 5:35.32 23 0
8 CONN Gerard, William 25-29 5:28.76 5:25.28 20 0

Heat 20 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 MINN Rosales Yepez, Jose 30-34 5:25.50 5:17.17 8 3
2 LVM Ferber, Noah 18-24 5:25.00 5:10.12 11 0
3 DAM Roper, Matt 35-39 5:24.58 5:20.54 11 0
4 PSM Phillips, Daniel 55-59 5:24.26 5:16.31 1 11
5 OREG Adams, James 40-44 5:24.36 5:32.69 18 0
6 KONA Dixon, Matthew 55-59 5:24.85 5:22.08 3 8
7 CHEL Sabala, Michael 35-39 5:25.18 5:19.44 10 1
8 WHA Wimberly, Kirk 45-49 5:26.00 5:39.04 16 0

Heat 21 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 SPM Herman, Eric 45-49 5:23.87 5:23.86 9 2
2 ALEX Jent, Daniel 40-44 5:22.83 5:26.31 16 0
3 GS Decker, John 40-44 5:20.96 5:17.50 11 0
4 PBM Zilch, Kurt 45-49 5:20.00 5:15.25 4 7
5 NAM Gerken, Dustin 30-34 5:20.21 5:06.39 6 5
6 UCLA Morales, Tito 55-59 5:21.00 5:16.60 2 9
7 GRA Lucero, Michael 45-49 5:23.25 5:23.01 8 3
8 UC04 Travers, Craig 55-59 5:24.04 5:31.89 8 3

Heat 22 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 LIB Mills, Jamie 40-44 5:19.30 5:24.54 14 0
2 NAM Lehr, Gunner 45-49 5:16.49 5:11.03 3 8
3 OREG Miller, Matt 40-44 5:15.00 5:16.78 10 1
4 PBM Bessire, Brent 45-49 5:14.81 5:20.09 7 4
5 NAM Vocke, Joe 45-49 5:15.00 5:16.63 5 6
6 CMS Batchelder, John 35-39 5:15.85 5:15.35 9 2
7 SFTL Tadla, Jarek 45-49 5:19.08 NS NP 0
8 NAM Birnbrich, Luke 18-24 5:19.55 5:16.65 13 0

Heat 23 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 ROSE Stephenson, Dan 60-64 5:13.69 5:12.74 1 11
2 PSM Pederson, Nicholas 18-24 5:12.96 5:11.13 12 0
3 RMST Koons, Andrew 25-29 5:12.00 5:20.11 18 0
4 MICH Rietema, Brad 40-44 5:11.20 NS NP 0
5 NAM Birnbrich, Chris 50-54 5:11.98 5:17.40 8 3
6 PALM Malik, Michael 35-39 5:12.20 5:09.27 7 4
7 WMAC Fischer, Richie 35-39 5:13.53 5:11.49 8 3
8 SPM Stiles, David 25-29 5:14.69 5:28.25 21 0

Heat 24 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 NAM McKinley, Ryan 40-44 5:10.25 5:03.16 7 4
2 MICH Costa, Fernando 30-34 5:10.00 5:04.97 5 6
3 ABM Martin, Patrick 40-44 5:10.00 5:17.64 12 0
4 MOVY Musser, Seth 25-29 5:08.13 4:55.57 12 0
5 WH2O Ramsay, George 25-29 5:08.98 4:50.59 10 1
6 SFTL Martinez, Juan 40-44 5:10.00 4:59.22 4 7
7 IM Kinsella, David 40-44 5:10.00 4:57.55 3 8
8 SFTL Jackwin, Eric 25-29 5:10.45 5:28.56 22 0

Heat 25 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 INDY McCulloch, Michael 40-44 5:07.77 5:10.50 8 3
2 SFTL Miller, Michael 30-34 5:05.77 5:29.30 12 0
3 GRA Magee, Mark 50-54 5:05.42 5:08.18 6 5
4 NCMS Heijnen, Michel 30-34 5:04.92 5:07.64 7 4
5 PSCM Gamroth, Grant 18-24 5:05.18 4:37.11 1 11
6 IM Van Huis, Alex 30-34 5:05.55 5:03.82 4 7
7 AGUA Altman-Kurosaki, Jonas 25-29 5:06.69 5:22.03 19 0
8 IAMA Bennett, Dennis 50-54 5:07.81 5:10.40 7 4

Heat 26 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 PSM Kays, David 50-54 5:04.03 5:04.12 5 6
2 IM Keller, Matt 45-49 5:03.50 5:02.93 2 9
3 IM Secor, Don 40-44 5:01.98 4:55.29 2 9
4 INDY Rouch, Stephen 35-39 4:59.92 4:56.40 4 7
5 SFTL Monahan, Sean 25-29 5:01.31 5:01.10 14 0
6 HAFL Hunter, Andy 40-44 5:02.85 5:02.85 6 5
7 GRSC Valdivia, Ricardo 50-54 5:03.91 4:55.13 2 9
8 NCMS Fox, Will 25-29 5:04.49 4:45.15 6 4.5

Heat 27 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 O*H* McCollister, Andrew 25-29 4:57.82 4:50.76 11 0
2 PSM Nygren, Mats 50-54 4:56.14 4:55.54 3 8
3 NAM Callahan, Keeler 18-24 4:55.33 4:49.04 5 6
4 SYS Iovanovich, Igor 30-34 4:54.37 5:00.40 3 8
5 WLAC Healy, Devon 25-29 4:55.00 4:43.37 4 7
6 GRA Dickson, Kurt 50-54 4:56.05 4:54.94 1 11
7 IM Reader, Paul 40-44 4:56.70 5:02.72 5 6
8 BCTM Pepper, Bryan 25-29 4:59.77 4:55.59 13 0

Heat 28 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 IM Frederiksen, Craig 30-34 4:53.35 4:52.58 2 9
2 GRA Gaines, Billy 35-39 4:52.50 4:54.03 3 8
3 TOC Offutt, Bryan 25-29 4:52.07 NS NP 0
4 FAIR Danner, Gregory 35-39 4:51.05 4:49.93 2 9
5 WMAC Finke, Ryan 25-29 4:51.46 4:45.72 8 3
6 WMAC Krueger, Spencer 18-24 4:52.39 4:56.16 8 3
7 NITR Unruh, Steven 50-54 4:53.06 4:57.32 4 7
8 UC10 Cooper, Jeremy 18-24 4:53.50 5:18.15 14 0

Heat 29 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 MICH Szuba, Dan 18-24 4:50.89 4:50.60 6 5
2 WMAC Perez, Ricky 18-24 4:50.29 4:37.63 2 9
3 LVM Wegner, Dan 45-49 4:49.87 4:56.80 1 11
4 SLAM Logan, Blake 18-24 4:45.63 4:45.50 4 7
5 INDY Hartley, Brian 30-34 4:48.20 4:42.72 1 11
6 ELG Culver, Benjamin 40-44 4:50.27 4:50.82 1 11
7 DAS Glaser-Garbrick, Dan 25-29 4:50.89 4:45.15 6 4.5
8 ARIZ Kirkpatrick, Adrian 25-29 4:50.99 4:39.60 2 9

Heat 30 of 30

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 IM Fraser, Alex 25-29 4:44.32 4:44.02 5 6
2 SFTL Rosenbaum, Ryan 18-24 4:44.00 4:40.75 3 8
3 NEM Moran, Daniel 35-39 4:42.95 4:43.83 1 11
4 TNAQ Murray, Nathan 18-24 4:24.64 4:51.19 7 4
5 CHEL Modrov, Drew 25-29 4:34.87 4:27.12 1 11
6 TOC Scheid, Trevor 25-29 4:43.36 4:45.76 9 2
7 SFTL Rousseau, Jean-David 18-24 4:44.00 5:04.54 9 2
8 NAM Osterhage, Raymond 25-29 4:45.00 4:39.98 3 8

Scratches

Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Pl
NAM Halloran, Ross 40-44 5:05.00 NP
MICH Thompson, Frank 65-69 6:44.06 NP
MICH St. Germain, Eric 55-59 6:23.69 NP
BUMS Langendorfer, Stephen 65-69 6:55.35 NP
ARIZ Dunlap, Courtney 40-44 5:10.15 NP
BCTM Yellin, Jeffrey 35-39 5:11.55 NP
INDY Lewis, David 65-69 7:07.73 NP
CMS Cummins, Ron 55-59 5:40.00 NP
INDY Saunders, John 30-34 7:00.00 NP
INDY Snyder, Alex 25-29 5:19.89 NP
WMAC Schueneman, Grant 40-44 6:15.00 NP
WMAC Schutz, Kevin 50-54 7:00.00 NP
PAC Martinko, John 40-44 5:15.89 NP
TNAQ Schumann, David 70-74 8:02.66 NP
OHSP Clark, Gregory 30-34 6:15.00 NP
UC37 Vince, Peter 60-64 6:30.00 NP
VCM Raffaelli, Ryan 40-44 5:33.00 NP
VMST Sheahan, Dan 60-64 6:08.86 NP
CHEL Jurman, Jasper 18-24 4:42.01 NP
NAST Welklin, David 50-54 5:45.00 NP
PBM Quiggin, David 70-74 6:40.00 NP
ROCH Gianniny, Bruce 65-69 6:20.57 NP
IM Hartley, John 30-34 4:45.00 NP
VALM Kerr, Kyle 25-29 6:00.00 NP
NICK Cannamela, Donald 70-74 8:30.00 NP
SKY Schall, J-D 45-49 7:00.00 NP
SLAM Miller, Douglas 70-74 6:19.00 NP
IM Brandt, Mark 50-54 5:36.85 NP
IM Brandt, Scott 55-59 6:40.75 NP
IM Corr, David 40-44 5:47.87 NP

<<< Previous Event    
Next Event >>>
For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
This Meet > Swim Meets > Home