BAMFest 2017

Heat Sheet - 5 Heats

Event 3 Mixed 200 Y Free
30 Swimmers

Heat 1 of 5

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 UC36 Boose, Casey 18-24 NT 2:26.26 2 17
2 BAM Borys, Ann Marie 55-59 NT 3:36.29 2 17
3 SVMS Pugh, Lucianne 55-59 4:30.00 NS NP 0
4 BAM McCann, James 60-64 7:00.00 4:04.60 3 16
5 TSC Sexton, Neil 40-44 NT 2:01.15 2 17
6 TWIM Brandt, Robert 65-69 2:43.00 2:33.02 1 20

Heat 2 of 5

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 BAM Katz, Beth 60-64 3:55.00 2:58.20 1 20
2 BAM Hunt, Andrea 65-69 3:30.00 3:18.17 2 17
3 BAM Dennison, Alison 35-39 2:45.00 2:43.58 1 20
4 UNA Hoffman, Wendy 55-59 2:47.00 2:45.12 1 20
5 ORCA Mayer, Lawrence 55-59 3:36.00 3:26.33 2 17
6 TWIM Walker, Thomas 70-74 4:00.00 3:58.80 1 20

Heat 3 of 5

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 BAM Reimer, Shelley 45-49 2:42.00 2:46.02 1 20
2 BAM Stevens, Rod 60-64 2:30.00 2:26.33 2 17
3 PSM Guerrero, Ruben 25-29 2:25.04 2:18.12 1 20
4 ORCA Gonzalez, George 45-49 2:26.31 2:25.46 1 20
5 TWIM Kassen, Elizabeth 65-69 2:35.00 2:37.71 1 20
6 BAM Thomasson, Erin 50-54 2:42.95 2:43.53 1 20

Heat 4 of 5

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 GLAD Kleint, Nancy 30-34 2:22.16 2:21.85 1 20
2 UNA Hatton, Craig 50-54 2:16.58 2:14.45 1 20
3 WSSC Norman, Sarah 18-24 2:15.00 2:16.89 1 20
4 BAM Schnee, Nick 40-44 2:15.00 2:17.83 3 16
5 BAM Keppeler, John 50-54 2:20.00 NS NP 0
6 BWAQ Lautman, Scott 60-64 2:24.00 2:20.50 1 20

Heat 5 of 5

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 TWIM Haynie, Carl 55-59 2:08.00 2:07.80 1 20
2 NEO Hansen, Kevin 30-34 2:04.00 2:06.61 1 20
3 KM Adams, James 40-44 2:00.40 2:00.04 1 20
4 WSSC Owen, Matthew 18-24 2:02.53 2:01.91 1 20
5 HMST Murray, Lesley 25-29 2:08.00 2:08.72 1 20
6 WSSC Ediger, Travis 18-24 2:10.00 2:16.59 2 17

For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home