Downey Swim Meet ( Sat, May 6, 2017 - Sun, May 7, 2017 )

Heat Sheet - 6 Heats

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 66 Boys 100 M Free
38 Swimmers

Heat 1 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
2 CERR Lee, Nathan 7-10 1:24.28 1:18.17 1 20
3 CERR Ly, Kyle 7-10 1:22.44 1:19.36 4 15
4 LBSH Jordan, Jake 7-10 1:21.04 1:19.32 3 16
5 RMDA Chiang, River 7-10 1:13.11 1:13.02 1 20
6 DWNY Labrado, Gabriel 7-10 1:20.09 1:17.02 2 17
7 RMDA Mikulski, Leon 7-10 1:21.98 1:20.56 5 14
8 CERR Dornoff, Anthony 7-10 1:22.73 1:24.03 6 13

Heat 2 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
2 OAS Krohman, Gavin 7-10 1:34.29 1:32.52 8 11
3 OAS Alvarez, Conner 7-10 1:31.67 1:26.35 3 16
4 DWNY Rosales, Zinadin 7-10 1:26.52 1:26.52 5 14
5 RMDA Rodriguez, Ryli 7-10 1:24.92 1:20.61 2 17
6 RMDA Samanta, Noah 7-10 1:25.57 1:24.71 3 16
7 OAS Velasco, Gian 7-10 1:26.79 1:26.16 4 15
8 LBSH Slowinski, Ian 7-10 1:32.11 1:34.01 12 5

Heat 3 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
2 MPMR Huynh, Jason 7-10 1:47.47 1:46.63 18 0
3 ULTR Jeng, Christian 7-10 1:45.14 1:37.70 15 2
4 WAC Benedict, Adrian 7-10 1:41.17 1:30.77 7 12
5 COMM Lucas, Alejandro 7-10 1:37.40 1:37.08 14 3
6 RFSH Williamson, Bennett 7-10 1:41.03 1:27.88 5 14
7 CRWN Chiu, Gabriel 7-10 1:41.26 1:42.46 16 1
8 SPS Yang, Andy 7-10 1:46.31 1:32.86 10 7

Heat 4 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
2 MSAC Vazquez, Misael 7-10 NT 2:09.60 26 0
3 FROG Thompson, Avery 7-10 NT 1:50.02 19 0
4 MPMR Shiung, Colin 7-10 NT 1:32.70 9 9
5 BSC Fearence, Javante 7-10 1:54.59 1:45.91 17 0
6 BSC Okunev, Andrey 7-10 2:06.55 2:19.01 27 0
7 CERR Choung, Brandon 7-10 NT 1:34.31 13 4
8 VKNG Ybaceta, Kyle 7-10 NT 2:07.33 25 0

Heat 5 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
2 FROG Petho, Almos 7-10 NT 1:28.94 6 13
3 LBSH Bensavage, Collin 7-10 NT 2:00.62 21 0
4 OAS Marchlewicz, Brody 7-10 NT 2:01.85 22 0
5 DWNY Ruiz, Joshua 7-10 NT 2:00.61 20 0
6 LBSH Yuan, Justin 7-10 NT 1:26.50 4 15
7 EMS Weng, Daniel 7-10 NT 2:04.84 24 0
8 RMDA Garzon, Esiquiel 7-10 NT 1:17.43 1 20

Heat 6 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
4 VKNG Garner, Eathan 7-10 NT 2:04.55 23 0
5 OAS Stofferahn, Kaden 7-10 NT 1:22.75 2 17
6 SGSG Chun, Tim 7-10 NT 1:33.37 11 6

<<< Previous Event    
Next Event >>>
For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home