Rose Bowl Masters SCY Swim Meet 2020 ( Sat, Feb 8, 2020 - Sun, Feb 9, 2020 )

Heat Sheet - 6 Heats

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 3 Mixed 100 Y Breast
49 Swimmers

Heat 1 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 DARE Prachya, Warunee 50-54 NT 1:29.90 2 17
2 ROSE Gharibi, Armen 40-44 2:20.00 1:35.58 2 17
3 ROSE Sindell, Linda 55-59 2:00.00 2:06.60 4 15
4 ROSE Sharma, Jasmine 45-49 1:53.12 1:53.73 3 16
5 SDSM Neville, Cathy 60-64 2:00.00 1:40.02 1 20
6 CTSM Mo, Ann 35-39 2:10.50 2:00.01 2 17
7 DARE Chan, Kenneth 60-64 NT 1:36.69 5 14
8 DARE Cruz, Carlos 35-39 NT 1:24.06 2 17

Heat 2 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 GRA Ziemer, Pirkko 60-64 1:47.89 1:47.49 2 17
2 EQX Oneil, Maggie 55-59 1:45.46 1:43.54 2 17
3 CTSM Franks, Nadia 30-34 1:43.89 1:45.23 2 17
4 DOT Chedekel, Miles 70-74 1:41.19 1:45.40 1 20
5 CTSM Padilla, Alyssa 25-29 1:42.00 1:39.29 1 20
6 CTSM Arvidson, Mark 55-59 1:45.00 1:24.37 2 17
7 SPP Butterworth, Lorell 55-59 1:46.00 1:49.04 3 16
8 SPP McPeak, Kris 50-54 1:52.73 NS NP 0

Heat 3 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 CTSM Allaire, John 60-64 1:36.47 1:27.13 3 16
2 UC33 Enriquez, Juan 60-64 1:35.00 1:29.64 4 15
3 ROSE Huang, Chi-Ying 45-49 1:30.70 1:32.64 2 17
4 GRA Winslow, Scott 45-49 1:25.74 1:27.25 1 20
5 ROSE Deighton, Joshua 45-49 1:30.00 1:28.29 2 16.5
6 GRA Sheaks, Heidi 50-54 1:32.42 1:37.43 4 15
7 UC33 Sorenson, T 50-54 1:35.89 1:30.62 3 16
8 SCVST Kuck, Heather 40-44 1:41.00 1:26.46 1 20

Heat 4 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 EQX Lem, Kristen 35-39 1:25.00 1:25.27 1 20
2 SBM Johannsen, David 65-69 1:20.85 1:22.27 1 20
3 ROSE Khalil, Heidi 45-49 1:19.65 1:22.20 1 20
4 CVMM Weiderman, Jennifer 50-54 1:18.00 1:20.90 1 20
5 ROSE Mc Ginley, Patrick 55-59 1:18.83 1:15.03 1 20
6 ROSE O'Grady, Kim 55-59 1:20.00 1:20.20 1 20
7 ROSE Centeno, Cristian 30-34 1:24.14 1:21.02 4 15
8 UC33 Fujimoto, Todd 45-49 1:25.00 1:28.29 2 16.5

Heat 5 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 CVMM Kretz, Jonathan 40-44 1:15.90 1:12.03 1 20
2 CTSM Miller, Daniel 30-34 1:15.00 1:14.63 3 16
3 SYVM Scherer, Andrew 30-34 1:14.00 1:11.44 2 17
4 SWM Golden, Philip 50-54 1:12.91 1:15.84 3 16
5 ROSE Frendreis, Lauren 30-34 1:13.52 NS NP 0
6 ROSE Capizzi, Stefanie 30-34 1:14.93 1:14.84 1 20
7 SCAQ Hickey, Brendan 50-54 1:15.21 1:13.95 2 17
8 SPP Rush, Ben 18-24 1:17.00 1:17.67 2 17

Heat 6 of 6

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 GRA Alva, Olivia 25-29 1:11.76 NS NP 0
2 ROSE Taylor, Thomas 60-64 1:09.56 1:12.16 2 17
3 ROSE AmiryinClipps, Jamaal 18-24 1:06.21 1:08.44 1 20
4 PSM Yung, Cejih 30-34 1:03.00 1:01.52 1 20
5 EQX Rose, Cyrus 35-39 1:05.00 1:09.46 1 20
6 CRUZ Smith, Donny 60-64 1:08.96 1:09.92 1 20
7 ROSE Fisher, Sean 25-29 1:10.00 1:17.62 1 20
8 CVMM Koehler, Doug 50-54 1:12.88 1:10.06 1 20

Scratches

Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Pl
SCVST Giacomazzi, Albert 60-64 1:50.00 NP

<<< Previous Event    
Next Event >>>
For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
SwimShare
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home