2019 Rowdy Gaines Masters Classic

Heat Sheet - 8 Heats

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 209 Women 25 M Free
58 Swimmers

Heat 1 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
4 TYSM Melone, MaryJo 65-69 45.00 NS NP 0
5 VGST Walker, Jean 85-89 50.00 1:10.80 2 17

Heat 2 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 YCFM Salisbury, Angelica 40-44 50.00 17.79 5 14
2 SCHH Tullie, Ann 70-74 35.00 24.90 2 17
3 PBM Munro, Nancy 60-64 35.00 31.23 9 9
4 BDO Mardle, Valerie 55-59 30.00 22.57 3 16
5 GAJA Hamilton, Rebecca 65-69 32.14 40.64 9 9
6 VGST Rudisill, Deborah 65-69 35.00 40.11 8 11
7 FACT Grossman, Gail 60-64 35.25 24.10 8 11

Heat 3 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 SCHH Bender-Klein, Susan 70-74 28.00 25.77 3 16
2 GOLD Uzcategui, Edymar 35-39 26.82 26.94 7 12
3 SPM Felton, Linda 65-69 25.50 17.49 4 15
4 T2NM Zencka, Denise 45-49 25.00 17.75 3 16
5 FACT Campbell, Joan 85-89 25.32 29.96 1 20
6 FACT Fishlock, Shirley 80-84 26.02 28.18 2 17
7 HCTY Grazier, Laurie 60-64 27.00 19.38 7 12
8 NCMS Alton, Dale 60-64 30.00 16.40 3 16

Heat 4 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 HCTY Ruyle, Crystal 35-39 24.50 18.07 5 14
2 SCHH Coughlin, Barbara 75-79 24.00 19.72 1 20
3 MWA Echeverria, Carmen 75-79 23.00 22.56 3 16
4 FACT Suttie, Rae 75-79 21.47 21.85 2 17
5 GOLD Vidaurre, Ximena 35-39 22.23 22.81 6 13
6 MARY Weston, Frances 75-79 23.88 24.84 4 15
7 SLAP Rohrs, Judy 60-64 24.00 NS NP 0
8 FACT Tullman, Patricia 80-84 25.00 24.23 1 20

Heat 5 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 HCTY Padgett, Jo Anna 35-39 20.00 16.21 3 16
2 HCTY Alford, Renee 35-39 20.00 17.55 4 15
3 HCTY Friddle, Taylor 30-34 20.00 18.92 3 16
4 NEM Atkinson, Fiona 65-69 19.13 17.67 5 14
5 NCMS Gratsou-Zodl, Violetta 45-49 20.00 18.16 4 15
6 AGUA Friedman, Jill 60-64 20.00 17.23 5 14
7 GSC Campbell-Thompson, Martha 65-69 20.00 17.96 6 13
8 SCHH Walsh, Debra 65-69 20.88 21.84 7 12

Heat 6 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 GSC Halfacre, Susan 65-69 19.00 16.87 3 16
2 MWA Enrech, Johanna 40-44 18.20 17.03 4 15
3 GOLD Taback, Megyn 45-49 18.00 15.51 2 17
4 MWA Garcia, Tania 40-44 17.20 16.21 2 17
5 NCMS Greene, Dana 50-54 17.38 NS NP 0
6 SPM Weidner, Tiffany 30-34 18.00 13.22 2 17
7 FACT McNulty, Barbara 60-64 18.47 17.39 6 13
8 GOLD Santiago, Victoria 18-24 19.11 18.36 1 20

Heat 7 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 GOLD McDonnell, Peggy 60-64 17.00 15.78 2 17
2 SHARK Guins, Ann 65-69 17.00 15.99 2 17
3 SPM Westerman, Karen 50-54 16.35 14.66 1 20
4 TBAM Ezagury, Kelly 40-44 16.10 16.50 3 16
5 YCFM Fulton, Linda 65-69 16.31 15.44 1 20
6 YCFM Shonkwiler, Cathy 55-59 16.50 14.46 2 17
7 SHARK Moore, Meredith 70-74 17.00 16.72 1 20
8 SLAP McLarty, Karen 60-64 17.00 16.44 4 15

Heat 8 of 8

Ln Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Time Pl Pts
1 YCFM Campbell, Sabrina 40-44 14.58 14.19 1 20
2 SLAP Becerra, Misty 35-39 14.50 14.86 2 17
3 PBM Wenzel, Chris 60-64 13.99 14.52 1 20
4 MWA Uzcategui, Andrea 30-34 12.15 12.97 1 20
5 PBM Green Blair, Holly 55-59 13.00 13.14 1 20
6 SPM Ticeira, Carolina 25-29 14.00 15.12 1 20
7 SPM Texel, Paula 45-49 14.50 14.34 1 20
8 CVMM Boosin, Cindie 35-39 16.00 14.28 1 20

Scratches

Club Swimmer Age
Group
Seed
Time
Pl
STAA Manlandro, Cara Marie 30-34 1:35.00 NP

<<< Previous Event    
Next Event >>>
For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home