2018 Hawk Invite ( Fri, Mar 23, 2018 - Sat, Mar 24, 2018 )

Heat Sheet - 4 Heats

Event 33 Women 200 Y IM
64 Swimmers

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
SRJC Bonzell, Kelsey 2:35.57 NS 0
SRJC Lane, Mary 2:22.56 NS 0
SRJC Langley, Alexandra 2:27.31 NS 0
SRJC Sargis, Taylor 2:10.62 NS 0
SRJC Vance, Hailey 2:25.82 NS 0
SIER Bisagno, Kalie 2:21.37 NS 0
SIER Briggs, Alta 2:45.52 NS 0
SIER Folsom, Samantha 2:30.00 NS 0
SIER Hemphill, Julia 2:27.43 NS 0
SIER O'Callaghan, Grace 2:31.64 NS 0
SIER Ostrander, Lauren 2:28.52 NS 0
SIER Pallinger, McKenzie 2:38.65 NS 0
SIER Perry, Hannah 2:40.40 NS 0
SIER Piccinini, Alana 2:34.26 NS 0
SIER Simpson, Mackenzie 2:35.56 NS 0
SIER Vincent, Victoria 2:30.52 NS 0
CHAB Jelonek, Kiersten 2:37.51 NS 0
CHAB von Euw, Gabriela NT NS 0
OHLO Lee, Mikayla 2:35.87 NS 0
OHLO Lam, Wing Sum 2:29.64 NS 0
CCSF Ordonez, Laura 3:45.27 NS 0
CCSF Greco, Sophia 2:18.55 NS 0
COSU Nino, Natalie 3:53.22 NS 0
COSU Monasterio, Rita 3:10.03 NS 0
COSU Austria, Guillen 3:25.18 NS 0
CSM Sharma, Supriya 2:24.95 NS 0

Heat 1 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
3 COSU Nino, Natalie 3:53.22 NS NP 0
4 COSU Austria, Guillen 3:25.18 3:28.48 28 0
5 SIER Briggs, Alta 2:45.52 NS NP 0
6 SJDE De la Garza Garcia, Laure 2:58.41 2:49.17 27 0
7 CCSF Ordonez, Laura 3:45.27 3:50.34 29 0

Heat 2 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 SIER Pallinger, McKenzie 2:38.65 2:37.85 23 0
2 CHAB Jelonek, Kiersten 2:37.51 2:29.42 12 5
3 SRJC Bonzell, Kelsey 2:35.57 2:35.77 20 0
4 SIER Piccinini, Alana 2:34.26 2:29.69 13 4
5 SOLA Key, Julia 2:32.00 2:31.48 16 1
6 SJDE Dore, Whitney 2:33.48 2:38.67 25 0
7 SJDE Lamie, Natalee 2:34.90 2:27.91 10 7
8 SJDE Anderson, Alyssa 2:36.16 2:39.95 26 0
9 SJDE Allan, Kate 2:37.59 2:37.85 23 0

Heat 3 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 SIER O'Callaghan, Grace 2:31.64 2:37.42 21 0
2 SIER Vincent, Victoria 2:30.52 2:37.42 21 0
3 SIER Folsom, Samantha 2:30.00 2:32.13 18 0
4 SIER Ostrander, Lauren 2:28.52 2:29.78 14 3
5 SIER Hemphill, Julia 2:27.43 2:26.63 8 11
6 LPC Tehranian-Torgabeh, Negin 2:28.28 2:25.09 7 12
7 SCC Tan, Grace 2:29.47 2:26.80 9 9
8 SJDE Campbell, Taylor 2:30.49 2:29.79 15 2
9 DIAB La Bonte, Gem 2:31.24 2:32.86 19 0

Heat 4 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 SRJC Langley, Alexandra 2:27.31 2:31.66 17 0
2 CSM Sharma, Supriya 2:24.95 2:22.76 6 13
3 SRJC Lane, Mary 2:22.56 2:20.93 5 14
4 SJDE Lincoln, Madison 2:20.16 2:19.78 4 15
5 SRJC Sargis, Taylor 2:10.62 2:13.64 1 20
6 CCSF Greco, Sophia 2:18.55 2:17.55 2 17
7 SIER Bisagno, Kalie 2:21.37 2:28.43 11 6
8 DIAB Topakas, Athena 2:24.42 NS NP 0
9 SRJC Vance, Hailey 2:25.82 2:19.69 3 16

Scratches

School Swimmer Seed
Time
Pl
COSU Monasterio, Rita 3:10.03 NP
CHAB von Euw, Gabriela NT NP
SIER Simpson, Mackenzie 2:35.56 NP
SIER Perry, Hannah 2:40.40 NP
OHLO Lam, Wing Sum 2:29.64 NP
OHLO Lee, Mikayla 2:35.87 NP

For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
FINIS
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home