SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Schools | Scores

2018 Hawk Invite

Heat Sheet - 4 Heats

<<< Previous Event    
Next Event >>>

Event 41 Women 100 Y Fly
57 Swimmers

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
SRJC Bonzell, Kelsey 1:06.89 NS 0
SRJC Erickson, Annika 59.79 NS 0
SRJC Khattar, Mary 1:06.46 NS 0
SRJC Lane, Mary 1:01.40 NS 0
SRJC Sargis, Taylor 59.95 NS 0
SIER Briggs, Alta 1:18.16 NS 0
SIER Friesen, Stephanie 1:18.85 NS 0
SIER Hemphill, Julia 1:10.22 NS 0
SIER Jasso, Alexandria 1:10.65 NS 0
SIER Nuuhiwa, Rory 1:04.45 NS 0
SIER Ostrander, Lauren 1:02.52 NS 0
SIER Piccinini, Alana 1:11.54 NS 0
CHAB Cerrato, Graciela NT NS 0
CHAB Fitzgerald, Shannon 1:19.73 NS 0
CHAB Gonzalez-Reyes, Joselyn 1:40.65 NS 0
CHAB Jelonek, Kiersten 1:13.89 NS 0
CSM Sharma, Supriya 1:05.75 NS 0
COSU Rettele, Lorena 1:23.31 NS 0
CCSF Davis, Ashley 1:00.30 NS 0
CCSF Humphrey, Chardonne 1:37.35 NS 0
OHLO Kingsley, Gabriella 1:17.95 NS 0

Heat 1 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 CHAB Cerrato, Graciela NT 1:32.38 33 0
2 CCSF Humphrey, Chardonne 1:37.35 1:37.80 34 0
3 CHAB Fitzgerald, Shannon 1:19.73 1:20.79 31 0
4 SIER Briggs, Alta 1:18.16 1:16.27 28 0
5 CSM Flores, Andrea 1:17.28 1:16.95 30 0
6 OHLO Kingsley, Gabriella 1:17.95 1:16.28 29 0
7 SIER Friesen, Stephanie 1:18.85 1:22.92 32 0
8 COSU Rettele, Lorena 1:23.31 NS NP 0
9 CHAB Gonzalez-Reyes, Joselyn 1:40.65 NS NP 0

Heat 2 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 CHAB Jelonek, Kiersten 1:13.89 1:11.52 23 0
2 LPC Glover, Nicolle 1:11.66 1:12.13 24 0
3 SIER Jasso, Alexandria 1:10.65 1:10.13 20 0
4 SIER Hemphill, Julia 1:10.22 1:09.34 18 0
5 SJDE Dore, Whitney 1:08.61 1:14.46 27 0
6 SJDE Offield, Alex 1:09.99 1:12.85 25 0
7 LPC Vares, Julia 1:10.39 1:10.35 21 0
8 SIER Piccinini, Alana 1:11.54 1:10.93 22 0
9 SOLA Key, Julia 1:12.00 1:13.06 26 0

Heat 3 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 SJDE Lamie, Natalee 1:07.41 1:05.84 12 5
2 SRJC Khattar, Mary 1:06.46 1:02.03 3 16
3 MODE Hulin, Karmen 1:06.13 1:04.24 8 11
4 SJDE Campbell, Taylor 1:05.83 1:04.77 10 7
5 DIAB Black, Kristen 1:05.24 1:06.18 14 3
6 CSM Sharma, Supriya 1:05.75 1:03.52 6 13
7 LPC Tehranian-Torgabeh, Negin 1:06.06 1:04.76 9 9
8 SCC Magobet, Brianna 1:06.28 1:09.81 19 0
9 SRJC Bonzell, Kelsey 1:06.89 1:09.05 17 0

Heat 4 of 4

Ln School Swimmer Seed
Time
Time Pl Pts
1 SCC Ng, Julia 1:05.16 1:02.64 4 15
2 DIAB Struck, Bridget 1:04.00 1:02.85 5 14
3 SIER Ostrander, Lauren 1:02.52 1:06.28 15 2
4 CCSF Davis, Ashley 1:00.30 1:00.92 1 20
5 SRJC Erickson, Annika 59.79 1:07.28 16 1
6 SRJC Sargis, Taylor 59.95 1:01.09 2 17
7 SRJC Lane, Mary 1:01.40 1:05.92 13 4
8 SJDE Mosqueda, Leticia 1:03.26 1:03.72 7 12
9 SIER Nuuhiwa, Rory 1:04.45 1:05.37 11 6

<<< Previous Event    
Next Event >>>
For informational purposes only.  All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
Club Assistant
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home