SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

Rutgers Fall Invitational Meet 2017

Announcer Program

Print Preview
Event List
1 Women 400 IM
2 Men 400 IM
3 Women 200 Medley Relay
4 Men 200 Medley Relay
5 Women 200 Back
7 Women 50 Free
8 Men 50 Free
9 Women 100 Breast
10 Men 100 Breast
11 Women 200 Fly
13 Women 100 Back
14 Men 100 Back
15 Women 50 Breast
16 Men 50 Breast
17 Women 500 Free
18 Men 500 Free
19 Women 200 IM
20 Men 200 IM
21 Women 50 Fly
22 Men 50 Fly
23 Women 100 Free
24 Men 100 Free
25 Women 200 Breast
26 Men 200 Breast
27 Women 50 Back
28 Men 50 Back
29 Women 100 Fly
30 Men 100 Fly
31 Women 200 Free
32 Men 200 Free
33 Women 100 IM
34 Men 100 IM
35 Women 200 Free Relay
36 Men 200 Free Relay

Lane Status Name Club Seed
Time
Finals
Time
Event 1 Women 400 IM
        4 Kate Main PSU NT 5:51.05
Event 2 Men 400 IM
        5 Brett Melcher UDSC 5:07.06 5:00.28
        6 Aaron Pullen PSU 4:22.35 4:30.18
Event 3 Women 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 3 Women 200 Medley
        3 PSU F PSU NT 2:18.71
        4 PCS B PCS NT 2:20.33
        5 UDSC B UDSC NT 2:12.24
    Heat 2 of 3 Event 3 Women 200 Medley
        1 ROWAN B ROWAN NT NT
        2 RUCS C RUCS 2:20.00 2:18.35
        3 RUCS A RUCS 2:16.00 2:37.49
        4 PSU E PSU 2:10.16 2:13.08
        5 ROWAN A ROWAN 2:14.01 2:20.34
        6 RUCS B RUCS 2:18.00 2:18.32
        7 RUCS D RUCS 2:30.00 NT
    Heat 3 of 3 Event 3 Women 200 Medley
        1 PSU D PSU 2:07.07 2:08.66
        2 PSU C PSU 2:03.01 2:05.87
        3 PSU B PSU 1:59.11 2:00.89
        4 UDSC A UDSC 1:51.22 2:06.40
        5 PSU A PSU 1:54.52 2:00.25
        6 PCS A PCS 2:01.67 2:00.62
        7 UCONN A UCONN 2:05.00 1:59.49
        8 UCONN B UCONN 2:10.00 2:04.11
Event 4 Men 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 4 Men 200 Medley
        3 ROWAN D ROWAN NT 2:32.86
        4 UDSC B UDSC NT 1:51.59
        5 ROWAN C ROWAN NT 2:13.39
    Heat 2 of 3 Event 4 Men 200 Medley
        1 TCNJ A TCNJ NT 2:02.39
        2 UCONN B UCONN 1:55.00 1:51.93
        3 RUCS A RUCS 1:52.00 1:58.96
        4 DUCS B DUCS 1:50.00 1:49.97
        5 UCONN A UCONN 1:50.00 1:45.63
        6 PSU E PSU 1:52.84 1:53.53
        7 RUCS B RUCS 1:58.00 2:04.74
        8 ROWAN B ROWAN NT 2:00.09
    Heat 3 of 3 Event 4 Men 200 Medley
        1 PCS A PCS 1:48.13 1:52.37
        2 ROWAN A ROWAN 1:44.89 1:50.41
        3 PSU B PSU 1:39.38 1:44.46
        4 PSU A PSU 1:33.23 1:42.93
        5 UDSC A UDSC 1:36.59 1:47.94
        6 PSU C PSU 1:42.40 1:48.07
        7 DUCS A DUCS 1:45.00 1:46.50
        8 PSU D PSU 1:49.73 1:50.35
Event 5 Women 200 Back
        3 Larissa Gaul UDSC NT 2:38.71
        4 Kaylee Musiol PSU 2:17.00 2:24.14
        5 Avery Carroll UCONN 2:30.00 2:26.06
Event 7 Women 50 Free
    Heat 1 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Sailee Rane PSU NT 30.27
        2 Marlee Evans UDSC NT 29.93
        3 Elizabeth Chiu RUCS NT NT
        4 Kailey Stankus ROWAN NT 28.44
        5 Emily Easton UDSC NT 28.16
        6 Annie Tompkins UDSC NT 27.22
        7 Imani Griffin UDSC NT 29.52
        8 Jordan Harvey UDSC NT 37.39
    Heat 2 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Sarah Campbell UDSC NT 33.01
        2 Emily O'Brien TCNJ NT 31.62
        3 Mary Beth Bennett UDSC NT 35.27
        4 Kerrymae Doherity ROWAN NT NT
        5 Theresa Manganiello UDSC NT 31.21
        6 MaryKate Hatch TCNJ NT 28.54
        7 Melissa Chen RUCS NT 50.40
        8 Caity Young PSU NT 28.47
    Heat 3 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Nicole Nesland PSU NT 27.37
        2 Kristine Spike TCNJ NT 29.72
        3 Julia Gomez RUCS NT 30.63
        4 Madison Schwab PCS 42.00 36.76
        5 Megan Harvey UDSC NT 29.70
        6 Garazi Lejarza UDSC NT 40.96
        7 Jessie Liao RUCS NT 37.93
        8 Rosannah Petit RUCS NT 24.79
    Heat 4 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Allie Taylor PSU 35.00 32.22
        2 Caroline Sene PSU 34.50 32.93
        3 Caroline Rizea PSU 32.12 32.25
        4 Maddie Zlotkin RUCS 32.00 33.11
        5 Mikaela Peters RUCS 32.00 30.73
        6 Kayla Reigh PSU 32.81 32.29
        7 Samantha Shafer UDSC 35.00 35.56
        8 Alena Schwartz PSU 36.91 35.01
    Heat 5 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Victoria D'Angelo ROWAN 31.10 31.21
        2 Marigold Giannetta RUCS 31.00 30.64
        3 Ashley Bermudez ROWAN 30.84 31.42
        4 Mary Griffin PSU 30.10 29.96
        5 Emma Kohlenstein PSU 30.39 29.48
        6 Noelle Leinenbach PSU 30.95 29.88
        7 Kelly Kennedy RUCS 31.00 31.15
        8 Alayna Rzempoluch PSU 31.30 30.47
    Heat 6 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Taylor Goldstein PSU 30.01 30.20
        2 Brianna Hellrigel RUCS 30.00 33.82
        3 Lorraine Cliff PCS 30.00 28.90
        4 Sophia Lucidi PSU 30.00 29.55
        5 Patricia Kolesa RUCS 30.00 30.46
        6 Margaret Alvarez UCONN 30.00 30.24
        7 Emma Dietz DUCS 30.00 31.25
        8 Jennifer Davis PSU 30.06 27.87
    Heat 7 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Zoe Tu PCS 29.29 27.94
        2 Brooke Hollis PSU 28.94 29.38
        3 Lauren Belloff UDSC 28.72 27.49
        4 Jessica Shayuth PSU 28.34 28.96
        5 Emma Rafter PCS 28.50 28.93
        6 Lea Berthiaume PCS 28.82 30.40
        7 Nicole Scelta PSU 29.23 30.53
        8 Reilly Tompson ROWAN 29.90 30.27
    Heat 8 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Nicolle Anderson UCONN 28.00 30.77
        2 Sophia Bhalla PCS 28.00 27.45
        3 Katherine Wargo UCONN 28.00 27.34
        4 Emily Sullivan UDSC 27.61 27.71
        5 Allison Shuster PSU 28.00 28.26
        6 Kellie Cannon UCONN 28.00 27.56
        7 Alina Demirel RUCS 28.00 28.90
        8 Maxime Braun UCONN 28.00 28.69
    Heat 9 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Charlotte Brace PCS 27.50 28.47
        2 Olivia Grossman UCONN 27.00 27.92
        3 Nicole Kowalski UCONN 27.00 26.64
        4 Lauren Roper UCONN 27.00 28.63
        5 Raya Ward PCS 27.00 27.86
        6 Hanna LeBuhn UCONN 27.00 28.38
        7 Christine Sibley PSU 27.06 28.11
        8 Kristen Lichtner PSU 27.52 27.40
    Heat 10 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Alexis Alvarez UCONN 27.00 27.08
        2 Erika Daniel PSU 26.85 28.48
        3 Chelsea Smith RUCS 26.60 27.22
        4 Emily Ajello PSU 26.43 27.26
        5 Zoe Westrick PSU 26.48 25.91
        6 Larissa Gaul UDSC 26.74 27.43
        7 Gwendolyn Strickland UCONN 27.00 26.53
        8 Erin Supko UCONN 27.00 26.99
    Heat 11 of 11 Event 7 Women 50 Free
        1 Lauren DeCrescente PSU 26.36 27.65
        2 Allie Romanowski UCONN 26.00 26.43
        3 Kate Wisniewski PSU 25.34 27.08
        4 Madeline Hendricks PSU 24.34 25.43
        5 Cynthia Wu RUCS 24.60 24.85
        6 Emma Finnerty UCONN 26.00 26.03
        7 Khushbu Patel RUCS 26.00 27.48
        8 Mia Belovsky PSU 26.38 26.50
Event 8 Men 50 Free
    Heat 1 of 10 Event 8 Men 50 Free
        3 Jimmy Perry ROWAN NT 24.61
        4 Daniel Reigh PSU NT 25.10
        5 Evan Czaja PSU NT 24.04
    Heat 2 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Jeffrey Grantham UDSC NT 25.59
        2 Jacob Greenberg ROWAN NT 26.43
        3 Daniel McAleavey ROWAN NT 25.72
        4 John Thompson TCNJ NT 24.19
        5 Theodore Kruppa UDSC NT 25.93
        6 Yen-An Chen UDSC NT 32.77
        7 Reid Hagan UDSC NT 33.80
        8 Benjamin Hollister PSU 23.31 23.39
    Heat 3 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Kymonle Thomas ROWAN NT 24.82
        2 Christopher Salandra RUCS NT 28.80
        3 Brett Melcher UDSC NT 27.49
        4 Jason Babbini ROWAN NT 25.28
        5 Nick Romeo ROWAN NT 24.73
        6 Paul Stanik RUCS NT 23.60
        7 Bradlee Munson ROWAN NT 52.10
        8 Shaun Cardone TCNJ NT 26.68
    Heat 4 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 John Fuller ROWAN NT 27.46
        2 Emmanuel Mendoza DUCS 30.00 27.27
        3 Matthew Smith PSU 28.24 27.58
        4 Joseph Romano PSU 27.03 27.09
        5 Paul Rex Rivera PSU 27.45 27.84
        6 Lucas Baltisberger DUCS 30.00 30.39
        7 Brandon Platzer PSU 38.40 42.72
        8 Chandler Amato UDSC NT 22.94
    Heat 5 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Parker Reynolds PSU 26.54 25.74
        2 Sam Zelnick PSU 26.45 26.56
        3 Keenan Zambelli PSU 26.30 27.45
        4 Aiden Sutkin ROWAN 25.84 26.05
        5 David Means PSU 25.93 26.21
        6 Jarrett Gulakowski PSU 26.38 26.18
        7 Joshua Siegel RUCS 26.50 25.74
        8 Damen Tomassi ROWAN 26.70 27.43
    Heat 6 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Philip Abundo RUCS 25.55 26.73
        2 Fritz Hillegas PCS 25.52 26.02
        3 Evan Soutter ROWAN 25.31 26.06
        4 Corben Braun UCONN 25.00 25.93
        5 Scott Gordon ROWAN 25.11 25.82
        6 Rhett Watts PSU 25.43 24.51
        7 Rory Burke PSU 25.53 25.25
        8 Michael Lin PCS 25.68 25.69
    Heat 7 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Alex Coutsoumbis PSU 24.65 24.36
        2 Liam Mansell PSU 24.27 24.37
        3 Colin Stewart UCONN 24.00 24.41
        4 Andrew Cantito UCONN 24.00 24.59
        5 Christopher Long PSU 24.00 24.32
        6 Nathan Glikman RUCS 24.25 25.64
        7 Corey Lynch UDSC 24.44 23.96
        8 Nolan Foy ROWAN 24.67 23.59
    Heat 8 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Benjamin Molinari UCONN 24.00 26.15
        2 Jonathan Arbitto UCONN 24.00 25.71
        3 Richard Traub UCONN 24.00 24.76
        4 Aidan Meese UDSC 23.74 23.56
        5 Noah Scott UCONN 24.00 25.62
        6 Zachariah Tzepos UCONN 24.00 24.96
        7 Brendan Stewart UCONN 24.00 24.22
        8 Timothy Prieto DUCS 24.00 26.29
    Heat 9 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Avery Alexander ROWAN 23.56 23.63
        2 Akshay Krishna PCS 23.50 23.84
        3 Jordan Woodward PSU 23.06 23.56
        4 Samuel Kokomoor UCONN 23.00 23.27
        5 Dylan Evangelista RUCS 23.02 23.19
        6 Stalin Galarza PSU 23.21 23.85
        7 Victor Basov RUCS 23.50 23.39
        8 Zachary Schaeffer PSU 23.64 23.82
    Heat 10 of 10 Event 8 Men 50 Free
        1 Dylan Knaub PSU 22.83 23.27
        2 Kyle McParland UDSC 22.55 22.91
        3 Jason Soma PSU 22.30 24.33
        4 Peter Kurtz DUCS 22.00 22.76
        5 Andrew Evans UDSC 22.09 22.75
        6 Daniel Brown DUCS 22.30 22.83
        7 Mitchell Lupi DUCS 22.70 23.97
        8 Brian Stevens UCONN 23.00 23.77
Event 9 Women 100 Breast
    Heat 1 of 3 Event 9 Women 100 Breast
        2 Carly Siegle PSU NT 1:23.08
        3 Jessie Liao RUCS NT 1:51.43
        4 Marlee Evans UDSC NT 1:22.70
        5 Emily Longenecker UDSC NT 1:14.89
        6 Kate Main PSU NT 1:25.24
    Heat 2 of 3 Event 9 Women 100 Breast
        1 Meredith Giovanelli RUCS 1:25.80 1:26.83
        2 Sharon Zhang PCS 1:23.00 1:24.62
        3 Melinda Wei UCONN 1:19.00 1:17.14
        4 Annika Fagerholm UCONN 1:18.00 1:19.24
        5 Emma Dietz DUCS 1:18.50 1:23.78
        6 Amy Terranova RUCS 1:19.03 1:20.92
        7 Leah Martin PSU 1:23.57 1:21.94
        8 Sophie Corbin ROWAN NT 1:27.39
    Heat 3 of 3 Event 9 Women 100 Breast
        1 Allie Romanowski UCONN 1:17.00 1:15.92
        2 Claire Doneker PSU 1:16.00 1:17.38
        3 Dorota Tou DUCS 1:15.99 1:14.19
        4 Siobhan Dale UCONN 1:10.00 1:14.06
        5 Ashley Drengler PCS 1:11.01 1:13.00
        6 Jennifer Davis PSU 1:16.00 1:17.36
        7 Brooke Hollis PSU 1:16.00 1:22.23
        8 Lea Berthiaume PCS 1:17.11 1:30.53
Event 10 Men 100 Breast
    Heat 1 of 3 Event 10 Men 100 Breast
        2 Harold Vasquez PSU NT 1:04.67
        3 Kyle Evans PSU NT 1:28.42
        4 Chandler Amato UDSC NT 1:02.55
        5 Yen-An Chen UDSC NT 1:39.94
        6 Owen Cesarano ROWAN NT 1:19.47
    Heat 2 of 3 Event 10 Men 100 Breast
        1 Patrick Ding Jr. RUCS 1:14.00 1:15.95
        2 Tristen Fuentes DUCS 1:12.00 1:11.72
        3 Colin Deleo UCONN 1:10.00 1:08.28
        4 Evan Opsahl UCONN 1:10.00 1:10.16
        5 Corben Braun UCONN 1:10.00 1:10.10
        6 Andrew Dai DUCS 1:10.12 1:09.08
        7 Daniel Lee PCS 1:12.00 1:09.80
        8 PJ Ryan PSU 1:17.13 1:21.60
    Heat 3 of 3 Event 10 Men 100 Breast
        1 Benjamin Molinari UCONN 1:08.00 1:12.49
        2 Alec Agee UDSC 1:06.67 1:05.87
        3 Corbinian Wanner UCONN 1:05.00 1:04.56
        4 Jordan Hillsley PSU 1:00.00 1:04.00
        5 Mitchell Lupi DUCS 1:04.42 1:10.85
        6 Thomas Johnson UDSC 1:05.45 1:09.79
        7 Marco Mellinger PSU 1:06.97 1:09.29
        8 Cole Rosenhein UCONN 1:08.00 1:06.48
Event 11 Women 200 Fly
        4 Kelsey Bittel PSU 2:16.33 2:24.55
        5 Jessica Hinckley UCONN 2:30.00 2:35.36
Event 13 Women 100 Back
    Heat 1 of 2 Event 13 Women 100 Back
        2 Emily Easton UDSC NT 1:12.79
        3 Sophia Bhalla PCS 1:12.00 1:08.45
        4 Khushbu Patel RUCS 1:12.00 1:13.96
        5 Samantha Cheng RUCS 1:12.00 1:12.32
        6 Isabella Lu RUCS 1:15.00 NT
    Heat 2 of 2 Event 13 Women 100 Back
        1 Angelica Loma UCONN 1:10.00 1:06.81
        2 Danielle Fontaine UCONN 1:08.00 1:06.06
        3 Sarah Glisan PSU 1:06.83 1:08.26
        4 Alexis Alvarez UCONN 1:03.00 1:04.32
        5 Kaylee Musiol PSU 1:05.00 1:07.43
        6 Katherine Wargo UCONN 1:07.00 1:06.52
        7 Charlotte Brace PCS 1:08.00 1:12.86
        8 Raya Ward PCS 1:11.00 1:12.87
Event 14 Men 100 Back
    Heat 1 of 3 Event 14 Men 100 Back
        3 Joseph Romano PSU NT NT
        4 John Thompson TCNJ NT 1:03.87
        5 Nick Zeltt TCNJ NT 1:02.56
    Heat 2 of 3 Event 14 Men 100 Back
        2 Liam Mansell PSU NT 1:03.05
        3 Rory Burke PSU 1:06.00 1:03.81
        4 Jack Peebles UDSC 1:04.28 1:06.95
        5 David Liotta ROWAN 1:05.33 1:10.25
        6 Dylan Santos TCNJ NT 1:13.12
        7 John Polidoro PSU NT 1:02.01
    Heat 3 of 3 Event 14 Men 100 Back
        1 Aidan Walsh UCONN 1:02.00 1:02.60
        2 Arturo Norico PSU 1:00.67 1:02.88
        3 Daniel Lefebvre DUCS 1:00.00 1:01.04
        4 Dylan McKelvey PSU 54.02 59.30
        5 Dylan Knaub PSU 59.50 1:00.64
        6 Ethan Racsok ROWAN 1:00.43 1:00.66
        7 Dylan Evangelista RUCS 1:01.70 59.30
        8 Kevin Sun PCS 1:02.79 1:04.42
Event 15 Women 50 Breast
    Heat 1 of 3 Event 15 Women 50 Breast
        1 Jessie Liao RUCS NT 49.86
        2 Emily Longenecker UDSC NT 34.22
        3 Jordan Harvey UDSC NT 41.84
        4 Marlee Evans UDSC NT 37.83
        5 Emily O'Brien TCNJ NT 42.86
        6 Emma Kohlenstein PSU NT 38.09
        7 Kristine Spike TCNJ NT 43.39
    Heat 2 of 3 Event 15 Women 50 Breast
        1 Victoria D'Angelo ROWAN 41.99 41.32
        2 Meredith Giovanelli RUCS 39.00 39.22
        3 Nicolle Anderson UCONN 38.00 42.91
        4 Olivia Grossman UCONN 38.00 37.13
        5 Natalie Paliulis UCONN 38.00 39.65
        6 Emma Rafter PCS 38.50 39.29
        7 Sophia Lucidi PSU 40.16 40.65
        8 Alena Schwartz PSU 47.59 46.01
    Heat 3 of 3 Event 15 Women 50 Breast
        1 Maxime Braun UCONN 37.00 36.00
        2 Caity Young PSU 36.35 36.52
        3 Brooke Hollis PSU 35.87 37.97
        4 Krista Raciti UCONN 33.00 34.09
        5 Ashley Drengler PCS 33.01 33.42
        6 Lauren Rutkowski PSU 36.00 36.63
        7 Amy Terranova RUCS 36.73 36.60
        8 Emma Dietz DUCS 37.00 38.40
Event 16 Men 50 Breast
    Heat 1 of 6 Event 16 Men 50 Breast
        2 Femi Sonubi ROWAN NT 1:02.39
        3 Jeffrey Grantham UDSC NT 32.99
        4 Andrew Jurski ROWAN NT 33.97
        5 Chandler Amato UDSC NT 28.77
        6 Kyle Evans PSU NT 40.57
        7 Thomas Manzoni UDSC NT 36.54
    Heat 2 of 6 Event 16 Men 50 Breast
        1 Aaron Pullen PSU NT 29.45
        2 Bradlee Munson ROWAN NT NT
        3 Reid Hagan UDSC NT 46.59
        4 Christopher Salandra RUCS NT 39.56
        5 Kymonle Thomas ROWAN NT 32.08
        6 Corey Lynch UDSC NT 33.58
        7 Jack Rose RUCS NT 31.37
        8 Owen Cesarano ROWAN NT NT
    Heat 3 of 6 Event 16 Men 50 Breast
        1 Salvatore Prevosto PSU 45.00 33.44
        2 Scott Gordon ROWAN 38.28 37.05
        3 Andrew Dai DUCS 34.56 31.26
        4 Tristen Fuentes DUCS 34.00 32.04
        5 PJ Ryan PSU 34.39 37.52
        6 Spencer Kun RUCS 35.76 37.26
        7 Brandon Platzer PSU 44.51 47.49
        8 Lucas Baltisberger DUCS 50.00 NT
    Heat 4 of 6 Event 16 Men 50 Breast
        1 Fritz Hillegas PCS 33.98 34.49
        2 Yue Yang UCONN 33.00 33.47
        3 Aiden Sutkin ROWAN 32.69 33.38
        4 Ryan Terrany RUCS 32.00 36.66
        5 Daniel Reigh PSU 32.02 32.80
        6 Richard Traub UCONN 33.00 33.72
        7 Michael Lin PCS 33.32 33.60
        8 Patrick Ding Jr. RUCS 34.00 33.77
    Heat 5 of 6 Event 16 Men 50 Breast
        1 Colin Stewart UCONN 31.00 32.03
        2 Bill Huang PCS 30.64 32.38
        3 Corbinian Wanner UCONN 30.50 30.04
        4 Brian Stevens UCONN 30.00 30.61
        5 Marco Mellinger PSU 30.33 30.89
        6 Drew McQuiston UDSC 30.57 30.74
        7 Jason Soma PSU 30.66 32.36
        8 Evan Opsahl UCONN 31.00 31.79
    Heat 6 of 6 Event 16 Men 50 Breast
        1 Peter Kurtz DUCS 29.50 NT
        2 Benjamin Molinari UCONN 29.00 32.50
        3 Jordan Hillsley PSU 28.45 28.51
        4 Ryan Nyguyen UCONN 28.00 29.00
        5 Patrick Carignan UCONN 28.00 29.13
        6 Mitchell Lupi DUCS 28.69 32.32
        7 Harold Vasquez PSU 29.34 29.73
        8 Asher Hollenbeak PSU 29.52 30.67
Event 17 Women 500 Free
        1 Kristine Spike TCNJ NT 7:02.45
        2 Natalie Lau RUCS 6:50.50 7:03.57
        3 Annika Fagerholm UCONN 5:50.00 6:24.29
        4 Kelsey Bittel PSU 5:29.53 5:52.18
        5 Emma Finnerty UCONN 5:40.00 5:40.11
        6 Natalie Paliulis UCONN 6:01.00 6:24.32
        7 Dinh Dinh-Do ROWAN 7:39.34 NT
        8 Carly Siegle PSU NT 6:14.52
Event 18 Men 500 Free
        1 John Polidoro PSU NT 5:46.19
        2 Wyatt Smith UCONN 5:40.00 6:09.46
        3 Samuel Kokomoor UCONN 5:30.00 5:34.88
        4 Noah Palau PSU 5:18.09 5:56.34
        5 Aidan Meese UDSC 5:23.20 5:19.18
        6 Evan Czaja PSU 5:38.44 5:22.24
        7 Christopher Long PSU 5:51.20 5:24.08
Event 19 Women 200 IM
        3 Emily Longenecker UDSC NT 2:21.16
        4 Melinda Wei UCONN 2:29.00 2:24.78
        5 Sophie Corbin ROWAN NT 2:57.93
Event 20 Men 200 IM
        3 Nick Zeltt TCNJ NT 2:18.31
        4 Akshay Krishna PCS 2:15.54 2:07.96
        5 Daniel Lee PCS 2:30.00 2:18.28
        6 Evan Czaja PSU NT 2:16.98
Event 21 Women 50 Fly
    Heat 1 of 7 Event 21 Women 50 Fly
        3 Kailey Stankus ROWAN NT 32.23
        4 Noelle Leinenbach PSU NT 33.03
        5 Julia Gomez RUCS NT 34.61
        6 MaryKate Hatch TCNJ NT NT
    Heat 2 of 7 Event 21 Women 50 Fly
        1 Sailee Rane PSU NT 32.87
        2 Megan Harvey UDSC NT 32.55
        3 Mary Beth Bennett UDSC NT 37.12
        4 Caroline Sene PSU 50.18 40.05
        5 Alyssa Powers PSU NT 34.53
        6 Brittany Bukar ROWAN NT 36.41
        7 Kaylee Musiol PSU NT 29.02
        8 Mia Belovsky PSU NT 28.65
    Heat 3 of 7 Event 21 Women 50 Fly
        1 Kayla Reigh PSU 35.27 35.41
        2 Lorraine Cliff PCS 35.00 32.78
        3 Mary Griffin PSU 34.88 34.54
        4 Patricia Kolesa RUCS 33.00 33.41
        5 Angelica Loma UCONN 33.00 29.87
        6 Reilly Tompson ROWAN 34.95 35.27
        7 Samantha Cheng RUCS 35.00 31.95
        8 Maddie Zlotkin RUCS 38.00 38.06
    Heat 4 of 7 Event 21 Women 50 Fly
        1 Jennifer Davis PSU 32.02 31.85
        2 Dorota Tou DUCS 31.77 29.83
        3 Emily Sullivan UDSC 30.94 31.22
        4 Zoe Tu PCS 30.29 29.49
        5 Sarah Glisan PSU 30.30 30.90
        6 Lauren Rutkowski PSU 31.31 31.88
        7 Margaret Alvarez UCONN 32.00 32.28
        8 Nicolle Anderson UCONN 33.00 34.89
    Heat 5 of 7 Event 21 Women 50 Fly
        1 Lauren Belloff UDSC 30.03 29.11
        2 Erin Supko UCONN 30.00 30.30
        3 Kellie Cannon UCONN 30.00 29.91
        4 Hanna LeBuhn UCONN 30.00 29.70
        5 Sophia Bhalla PCS 30.00 31.12
        6 Madeline Hendricks PSU 30.00 28.11
        7 Lea Berthiaume PCS 30.03 32.95
        8 Chelsea Smith RUCS 30.05 31.26
    Heat 6 of 7 Event 21 Women 50 Fly
        1 Alina Demirel RUCS 30.00 30.73
        2 Christine Sibley PSU 29.21 30.53
        3 Khushbu Patel RUCS 29.00 29.73
        4 Zoe Westrick PSU 28.66 28.10
        5 Charlotte Brace PCS 29.00 30.17
        6 Danielle Fontaine UCONN 29.00 30.33
        7 Claire Doneker PSU 29.91 30.06
        8 Allie Romanowski UCONN 30.00 29.06
    Heat 7 of 7 Event 21 Women 50 Fly
        1 Lauren DeCrescente PSU 28.50 30.07
        2 Emma Finnerty UCONN 28.00 27.88
        3 Kate Wisniewski PSU 27.50 29.34
        4 Siobhan Dale UCONN 27.00 28.28
        5 Erika Daniel PSU 27.47 29.69
        6 Jessica Hinckley UCONN 28.00 30.04
        7 Emily Ajello PSU 28.44 29.28
        8 Cynthia Wu RUCS 28.50 27.30
Event 22 Men 50 Fly
    Heat 1 of 6 Event 22 Men 50 Fly
        2 Kymonle Thomas ROWAN NT 26.49
        3 Christopher Long PSU NT 28.08
        4 Philip Abundo RUCS NT 29.43
        5 Shaun Cardone TCNJ NT 30.70
        6 Nick Zeltt TCNJ NT 28.08
        7 Sam Zelnick PSU NT 31.88
    Heat 2 of 6 Event 22 Men 50 Fly
        1 Jason Babbini ROWAN NT 28.32
        2 Thomas Manzoni UDSC NT 30.33
        3 Matthew Smith PSU 31.42 31.28
        4 Wyatt Smith UCONN 30.00 28.73
        5 PJ Ryan PSU 31.24 32.64
        6 John Fuller ROWAN NT 29.14
        7 Theodore Kruppa UDSC NT 27.93
        8 Jimmy Perry ROWAN NT 28.38
    Heat 3 of 6 Event 22 Men 50 Fly
        1 Keenan Zambelli PSU 29.56 30.44
        2 Joshua Siegel RUCS 28.00 28.60
        3 David Means PSU 27.95 28.53
        4 Evan Soutter ROWAN 27.68 28.01
        5 Jack Peebles UDSC 27.82 28.22
        6 Corben Braun UCONN 28.00 27.33
        7 Vincent Rebbecchi ROWAN 28.30 26.70
        8 Emmanuel Mendoza DUCS 30.00 28.19
    Heat 4 of 6 Event 22 Men 50 Fly
        1 Nolan Foy ROWAN 27.05 26.71
        2 Aidan Walsh UCONN 27.00 26.23
        3 Liam Mansell PSU 26.84 27.03
        4 Jacob Greenberg ROWAN 26.63 27.03
        5 Salvatore Prevosto PSU 26.83 28.23
        6 Evan Opsahl UCONN 27.00 27.55
        7 Yue Yang UCONN 27.00 27.30
        8 Jarrett Gulakowski PSU 27.30 27.75
    Heat 5 of 6 Event 22 Men 50 Fly
        1 Victor Basov RUCS 26.50 25.78
        2 Drew McQuiston UDSC 26.22 26.19
        3 Andrew Cantito UCONN 26.00 26.10
        4 Peter Kurtz DUCS 25.60 25.06
        5 Dylan Knaub PSU 25.87 26.10
        6 Dylan Evangelista RUCS 26.00 25.60
        7 Marco Mellinger PSU 26.29 26.88
        8 Bill Huang PCS 26.52 27.13
    Heat 6 of 6 Event 22 Men 50 Fly
        1 Colin Deleo UCONN 25.00 27.55
        2 Patrick Carignan UCONN 25.00 25.18
        3 Daniel Brown DUCS 24.60 25.08
        4 Jason Soma PSU 23.60 26.79
        5 Stalin Galarza PSU 24.55 25.68
        6 Jordan Hillsley PSU 24.71 24.87
        7 Noah Scott UCONN 25.00 26.03
        8 Asher Hollenbeak PSU 25.02 26.35
Event 23 Women 100 Free
    Heat 1 of 7 Event 23 Women 100 Free
        3 Theresa Manganiello UDSC NT 1:10.57
        4 Rosannah Petit RUCS NT 55.34
        5 Melissa Chen RUCS NT 2:02.81
        6 Elizabeth Chiu RUCS NT NT
    Heat 2 of 7 Event 23 Women 100 Free
        1 Annie Tompkins UDSC NT 59.09
        2 Garazi Lejarza UDSC NT 1:18.05
        3 Imani Griffin UDSC NT 1:07.70
        4 Emily O'Brien TCNJ NT 1:03.63
        5 Mary Beth Bennett UDSC NT 1:20.11
        6 Sarah Campbell UDSC NT 1:17.33
        7 Julia Gomez RUCS NT 1:09.41
        8 Emily Easton UDSC NT 1:02.76
    Heat 3 of 7 Event 23 Women 100 Free
        1 Madison Schwab PCS 1:29.00 1:23.92
        2 Samantha Shafer UDSC 1:22.71 1:25.10
        3 Maddie Zlotkin RUCS 1:17.00 1:15.74
        4 Caroline Rizea PSU 1:13.57 1:15.20
        5 Emma Dietz DUCS 1:15.00 1:13.69
        6 Natalie Lau RUCS 1:20.00 1:09.97
        7 Mikaela Peters RUCS 1:25.00 1:08.56
        8 Brittany Bukar ROWAN NT 1:10.62
    Heat 4 of 7 Event 23 Women 100 Free
        1 Ashley Bermudez ROWAN 1:10.66 1:11.72
        2 Marigold Giannetta RUCS 1:08.00 1:07.66
        3 Kelly Kennedy RUCS 1:07.00 1:07.62
        4 Isabella Lu RUCS 1:05.00 NT
        5 Mary Griffin PSU 1:06.51 1:07.67
        6 Reilly Tompson ROWAN 1:07.24 1:08.51
        7 Alyssa Powers PSU 1:10.19 1:07.56
        8 Brianna Hellrigel RUCS 1:12.00 1:17.03
    Heat 5 of 7 Event 23 Women 100 Free
        1 Natalie Paliulis UCONN 1:04.00 1:07.51
        2 Emily Sullivan UDSC 1:02.58 1:01.93
        3 Dorota Tou DUCS 1:01.89 59.74
        4 Nicole Nesland PSU 1:01.02 1:01.33
        5 Kristen Lichtner PSU 1:01.58 1:01.26
        6 Maxime Braun UCONN 1:02.00 1:03.21
        7 Nicolle Anderson UCONN 1:03.00 1:07.72
        8 Amy Terranova RUCS 1:04.74 1:04.06
    Heat 6 of 7 Event 23 Women 100 Free
        1 Olivia Grossman UCONN 1:01.00 1:01.39
        2 Khushbu Patel RUCS 1:00.00 1:01.67
        3 Avery Carroll UCONN 1:00.00 1:03.74
        4 Lauren Roper UCONN 1:00.00 1:02.60
        5 Gwendolyn Strickland UCONN 1:00.00 59.19
        6 Allison Shuster PSU 1:00.00 1:01.11
        7 Erin Supko UCONN 1:01.00 59.60
        8 Nicole Kowalski UCONN 1:01.00 1:00.23
    Heat 7 of 7 Event 23 Women 100 Free
        1 Emma Rafter PCS 59.50 1:05.09
        2 Melinda Wei UCONN 59.00 59.33
        3 Lauren DeCrescente PSU 58.43 1:01.43
        4 Siobhan Dale UCONN 57.00 57.93
        5 Mia Belovsky PSU 57.29 57.37
        6 Zoe Westrick PSU 58.81 59.98
        7 Raya Ward PCS 59.00 1:02.31
        8 Larissa Gaul UDSC 59.50 1:01.44
Event 24 Men 100 Free
    Heat 1 of 6 Event 24 Men 100 Free
        3 Cole Kaufman RUCS NT 1:01.61
        4 John Thompson TCNJ NT 56.07
        5 Nick Romeo ROWAN NT 1:02.01
    Heat 2 of 6 Event 24 Men 100 Free
        1 Benjamin Hollister PSU 51.10 51.37
        2 Dylan Santos TCNJ NT 1:05.36
        3 Shaun Cardone TCNJ NT 1:01.28
        4 Rhett Watts PSU NT 55.37
        5 Theodore Kruppa UDSC NT 58.64
        6 Paul Stanik RUCS NT 51.74
        7 Hunter Dalton ROWAN NT 1:00.69
    Heat 3 of 6 Event 24 Men 100 Free
        1 Reid Hagan UDSC NT 1:20.84
        2 Joseph 0abbate PCS 1:04.00 1:00.21
        3 Timothy Prieto DUCS 59.00 58.86
        4 Michael Lin PCS 57.62 57.94
        5 Daniel Lefebvre DUCS 58.00 55.64
        6 Parker Reynolds PSU 1:01.88 59.23
        7 Spencer Kun RUCS 1:05.00 1:10.01
        8 Yen-An Chen UDSC NT 1:21.79
    Heat 4 of 6 Event 24 Men 100 Free
        1 David Liotta ROWAN 56.46 59.67
        2 Zachariah Tzepos UCONN 55.00 54.69
        3 Corey Lynch UDSC 54.70 53.73
        4 Nathan Glikman RUCS 54.50 58.67
        5 John Polidoro PSU 54.64 53.09
        6 Alex Coutsoumbis PSU 54.73 53.66
        7 Jonathan Arbitto UCONN 55.00 58.49
        8 Fritz Hillegas PCS 57.41 59.49
    Heat 5 of 6 Event 24 Men 100 Free
        1 Samuel Maust PSU 54.12 56.71
        2 Brendan Stewart UCONN 54.00 54.72
        3 Anthony Hoang RUCS 54.00 56.01
        4 Brian Stevens UCONN 53.00 53.90
        5 Kevin Sun PCS 53.45 54.57
        6 Richard Traub UCONN 54.00 55.55
        7 Colin Stewart UCONN 54.00 55.30
        8 Arturo Norico PSU 54.13 54.33
    Heat 6 of 6 Event 24 Men 100 Free
        1 Zachary Schaeffer PSU 52.93 53.82
        2 Aidan Meese UDSC 51.47 51.75
        3 Jordan Woodward PSU 49.74 51.73
        4 Andrew Evans UDSC 48.83 51.11
        5 Kyle McParland UDSC 49.48 51.55
        6 Daniel Brown DUCS 49.80 51.76
        7 Mitchell Lupi DUCS 52.66 54.52
        8 Samuel Kokomoor UCONN 53.00 52.80
Event 25 Women 200 Breast
        2 Leah Martin PSU NT 3:05.23
Event 26 Men 200 Breast
    Heat 1 of 2 Event 26 Men 200 Breast
        3 Chandler Amato UDSC NT 2:21.82
        4 Andrew Dai DUCS 3:26.01 2:40.91
        5 Harold Vasquez PSU NT 2:27.87
        6 Ryan Nyguyen UCONN NT 2:20.99
    Heat 2 of 2 Event 26 Men 200 Breast
        1 Spencer Kun RUCS 2:57.30 3:10.04
        2 Bill Huang PCS 2:34.56 NT
        3 Corbinian Wanner UCONN 2:25.00 2:28.42
        4 Aaron Pullen PSU 2:15.00 2:18.23
        5 Thomas Johnson UDSC 2:20.60 2:34.67
        6 Alec Agee UDSC 2:28.85 2:22.06
        7 Brett Melcher UDSC 2:38.73 2:37.01
        8 Daniel Lee PCS 3:00.00 2:37.72
Event 27 Women 50 Back
    Heat 1 of 4 Event 27 Women 50 Back
        1 Garazi Lejarza UDSC NT 42.93
        2 Sarah Campbell UDSC NT 41.33
        3 Marlee Evans UDSC NT 34.69
        4 Samantha Shafer UDSC NT 42.71
        5 Kerrymae Doherity ROWAN NT NT
        6 Zoe Westrick PSU NT 30.52
        7 Theresa Manganiello UDSC NT 34.75
        8 Nicole Scelta PSU NT 35.73
    Heat 2 of 4 Event 27 Women 50 Back
        1 Annie Tompkins UDSC NT 30.83
        2 Kayla Reigh PSU 38.87 37.29
        3 Marigold Giannetta RUCS 37.00 36.81
        4 Kate Wisniewski PSU 36.59 31.35
        5 Ashley Bermudez ROWAN 36.59 40.20
        6 Brianna Hellrigel RUCS 37.00 40.73
        7 Madison Schwab PCS 43.00 42.79
        8 Jordan Harvey UDSC NT 41.31
    Heat 3 of 4 Event 27 Women 50 Back
        1 Lorraine Cliff PCS 35.00 34.54
        2 Alayna Rzempoluch PSU 34.50 33.71
        3 Angelica Loma UCONN 33.00 31.78
        4 Zoe Tu PCS 32.29 31.13
        5 Larissa Gaul UDSC 32.51 32.62
        6 Krista Raciti UCONN 33.00 32.73
        7 Emma Kohlenstein PSU 34.69 35.43
        8 Samantha Cheng RUCS 36.00 33.56
    Heat 4 of 4 Event 27 Women 50 Back
        1 Chelsea Smith RUCS 31.77 32.53
        2 Sophia Bhalla PCS 31.00 32.59
        3 Margaret Alvarez UCONN 31.00 32.67
        4 Alexis Alvarez UCONN 28.90 30.17
        5 Sarah Glisan PSU 30.88 30.85
        6 Charlotte Brace PCS 31.00 33.00
        7 Erika Daniel PSU 31.34 33.58
        8 Taylor Goldstein PSU 31.85 32.52
Event 28 Men 50 Back
    Heat 1 of 3 Event 28 Men 50 Back
        3 Rhett Watts PSU NT 29.10
        4 Daniel Reigh PSU NT 28.83
        5 John Thompson TCNJ NT NT
    Heat 2 of 3 Event 28 Men 50 Back
        2 Evan Soutter ROWAN NT 33.22
        3 Noah Palau PSU 31.99 32.20
        4 Rory Burke PSU 30.85 28.90
        5 Salvatore Prevosto PSU 31.13 33.58
        6 Paul Rex Rivera PSU 33.46 34.93
        7 Jack Rose RUCS NT 28.39
    Heat 3 of 3 Event 28 Men 50 Back
        1 Ryan Nyguyen UCONN 29.00 29.46
        2 Daniel Lefebvre DUCS 28.00 27.96
        3 Zachariah Tzepos UCONN 27.00 31.79
        4 Dylan McKelvey PSU 24.65 26.28
        5 Noah Scott UCONN 26.00 27.03
        6 Dylan Knaub PSU 27.25 27.02
        7 Philip Abundo RUCS 29.00 34.72
        8 Ryan Terrany RUCS 30.50 32.61
Event 29 Women 100 Fly
        2 Carina Wetherhold DUCS 1:15.00 NT
        3 Hanna LeBuhn UCONN 1:05.00 1:07.30
        4 Kelsey Bittel PSU 1:02.99 1:05.43
        5 Emma Finnerty UCONN 1:05.00 1:02.67
        6 Alina Demirel RUCS 1:10.00 1:14.07
        7 Nicole Nesland PSU NT NT
Event 30 Men 100 Fly
    Heat 1 of 2 Event 30 Men 100 Fly
        3 Arturo Norico PSU NT 1:02.37
        4 Nathan Glikman RUCS 1:06.00 1:12.45
        5 Aidan Meese UDSC NT 1:01.84
    Heat 2 of 2 Event 30 Men 100 Fly
        1 David Means PSU 1:00.85 1:07.81
        2 Kyle McParland UDSC 57.25 59.46
        3 Ethan Racsok ROWAN 56.96 59.00
        4 Andrew Evans UDSC 55.30 59.49
        5 Jordan Woodward PSU 56.80 59.93
        6 Aidan Walsh UCONN 57.00 58.12
        7 Brian Stevens UCONN 59.00 1:01.85
        8 Jack Peebles UDSC 1:01.08 1:06.71
Event 31 Women 200 Free
    Heat 1 of 2 Event 31 Women 200 Free
        3 Megan Harvey UDSC NT 2:28.58
        4 Claire Kelley PSU 2:43.86 2:47.44
        5 Mikaela Peters RUCS 3:00.00 2:43.10
        6 Imani Griffin UDSC NT 2:29.99
    Heat 2 of 2 Event 31 Women 200 Free
        1 Carina Wetherhold DUCS 2:27.00 2:29.26
        2 Danielle Fontaine UCONN 2:12.00 2:10.11
        3 Allison Shuster PSU 2:10.00 2:20.22
        4 Kelsey Bittel PSU 2:03.17 2:13.22
        5 Siobhan Dale UCONN 2:06.00 2:11.32
        6 Nicole Nesland PSU 2:11.57 2:10.39
        7 Raya Ward PCS 2:13.00 2:22.23
        8 Alyssa Powers PSU 2:27.62 NT
Event 32 Men 200 Free
    Heat 1 of 2 Event 32 Men 200 Free
        3 Hunter Dalton ROWAN 2:17.39 2:15.26
        4 Colin Deleo UCONN 2:05.00 2:04.56
        5 Sam Zelnick PSU 2:13.07 2:13.61
    Heat 2 of 2 Event 32 Men 200 Free
        1 John Polidoro PSU 2:04.65 2:02.50
        2 Christopher Long PSU 1:59.15 1:58.13
        3 Evan Czaja PSU 1:56.47 2:01.26
        4 Stalin Galarza PSU 1:49.22 1:54.84
        5 Akshay Krishna PCS 1:54.20 1:54.14
        6 Alec Agee UDSC 1:56.99 1:57.49
        7 Noah Palau PSU 2:01.20 2:13.30
Event 33 Women 100 IM
    Heat 1 of 5 Event 33 Women 100 IM
        2 Emma Kohlenstein PSU NT 1:16.17
        3 Sailee Rane PSU NT 1:13.38
        4 Kelly Kennedy RUCS NT 1:19.41
        5 Imani Griffin UDSC NT NT
        6 Alena Schwartz PSU NT NT
    Heat 2 of 5 Event 33 Women 100 IM
        1 Emily Easton UDSC NT 1:14.29
        2 MaryKate Hatch TCNJ NT NT
        3 Dinh Dinh-Do ROWAN 1:24.62 NT
        4 Carina Wetherhold DUCS 1:20.00 1:24.22
        5 Meredith Giovanelli RUCS 1:20.89 1:19.23
        6 Natalie Lau RUCS 1:50.50 NT
        7 Madeline Hendricks PSU NT 1:06.31
        8 Elizabeth Chiu RUCS NT NT
    Heat 3 of 5 Event 33 Women 100 IM
        1 Samantha Cheng RUCS 1:17.00 1:13.12
        2 Lauren Belloff UDSC 1:13.73 1:10.04
        3 Brooke Hollis PSU 1:12.46 1:16.70
        4 Jennifer Davis PSU 1:12.00 1:12.58
        5 Alina Demirel RUCS 1:12.00 1:19.24
        6 Lauren Rutkowski PSU 1:13.14 1:14.11
        7 Avery Carroll UCONN 1:15.00 1:10.68
        8 Leah Martin PSU 1:18.24 1:18.61
    Heat 4 of 5 Event 33 Women 100 IM
        1 Sarah Glisan PSU 1:11.11 1:10.96
        2 Zoe Tu PCS 1:10.29 1:08.52
        3 Isabella Lu RUCS 1:10.00 NT
        4 Dorota Tou DUCS 1:08.00 1:06.93
        5 Kate Main PSU 1:08.83 1:14.39
        6 Kellie Cannon UCONN 1:10.00 1:10.46
        7 Claire Doneker PSU 1:11.07 1:11.08
        8 Caity Young PSU 1:11.77 1:10.24
    Heat 5 of 5 Event 33 Women 100 IM
        1 Emily Ajello PSU 1:06.95 1:11.87
        2 Alexis Alvarez UCONN 1:06.00 1:08.12
        3 Krista Raciti UCONN 1:06.00 1:13.44
        4 Cynthia Wu RUCS 1:05.00 1:03.22
        5 Jessica Hinckley UCONN 1:06.00 1:10.81
        6 Gwendolyn Strickland UCONN 1:06.00 1:07.74
        7 Ashley Drengler PCS 1:06.87 1:06.21
        8 Melinda Wei UCONN 1:07.00 1:06.94
Event 34 Men 100 IM
    Heat 1 of 6 Event 34 Men 100 IM
        3 Cole Kaufman RUCS NT 1:05.77
        4 Thomas Manzoni UDSC NT 1:10.93
        5 Ryan Terrany RUCS NT NT
        6 Vincent Rebbecchi ROWAN NT NT
    Heat 2 of 6 Event 34 Men 100 IM
        1 Jeffrey Grantham UDSC NT 1:07.98
        2 Andrew Jurski ROWAN NT 1:09.81
        3 Jordan Hillsley PSU NT 57.35
        4 Jacob Greenberg ROWAN NT 1:06.50
        5 Owen Cesarano ROWAN NT 1:15.34
        6 Matthew Rinderer ROWAN NT 1:05.99
        7 Liam Mansell PSU NT 1:04.79
        8 Joshua Siegel RUCS NT 1:13.03
    Heat 3 of 6 Event 34 Men 100 IM
        1 Aiden Sutkin ROWAN NT NT
        2 Theodore Kruppa UDSC NT 1:09.38
        3 Emmanuel Mendoza DUCS 1:25.00 1:10.33
        4 PJ Ryan PSU 1:10.62 1:15.81
        5 Spencer Kun RUCS 1:16.53 1:15.40
        6 Lucas Baltisberger DUCS 1:30.00 1:23.60
        7 Jimmy Perry ROWAN NT 1:05.56
        8 Paul Stanik RUCS NT 1:00.96
    Heat 4 of 6 Event 34 Men 100 IM
        1 Patrick Ding Jr. RUCS 1:10.00 1:10.33
        2 Corbinian Wanner UCONN 1:06.00 1:02.83
        3 Yue Yang UCONN 1:05.00 1:07.18
        4 Joseph 0abbate PCS 1:05.00 1:13.59
        5 Daniel Lefebvre DUCS 1:05.00 NT
        6 Jack Peebles UDSC 1:05.96 1:09.02
        7 Timothy Prieto DUCS 1:09.00 1:07.67
        8 Wyatt Smith UCONN 1:10.00 1:09.00
    Heat 5 of 6 Event 34 Men 100 IM
        1 Daniel Reigh PSU 1:04.31 1:02.77
        2 Andrew Cantito UCONN 1:04.00 1:05.93
        3 Salvatore Prevosto PSU 1:03.82 NT
        4 Bill Huang PCS 1:03.40 1:06.49
        5 Samuel Maust PSU 1:03.49 NT
        6 Cole Rosenhein UCONN 1:04.00 1:02.80
        7 Evan Opsahl UCONN 1:04.00 1:04.88
        8 Harold Vasquez PSU 1:04.55 1:00.75
    Heat 6 of 6 Event 34 Men 100 IM
        1 Anthony Hoang RUCS 1:03.00 1:06.46
        2 Thomas Johnson UDSC 1:01.39 1:02.14
        3 Avery Alexander ROWAN 59.73 1:00.62
        4 Patrick Carignan UCONN 58.00 57.79
        5 Ryan Nyguyen UCONN 58.00 59.10
        6 Victor Basov RUCS 1:01.00 1:01.52
        7 Drew McQuiston UDSC 1:01.54 1:03.36
        8 Dylan Evangelista RUCS 1:03.20 1:00.05
Event 35 Women 200 Free Relay
    Heat 1 of 3 Event 35 Women 200 Free
        3 ROWAN B ROWAN NT NT
        4 UDSC C UDSC NT 1:54.63
        5 PCS B PCS NT 1:56.95
    Heat 2 of 3 Event 35 Women 200 Free
        1 RUCS D RUCS 2:22.93 1:58.09
        2 RUCS B RUCS 2:10.00 2:01.82
        3 PSU F PSU 2:02.68 2:01.23
        4 UDSC A UDSC 1:58.07 2:00.24
        5 PSU E PSU 2:01.69 2:08.95
        6 RUCS A RUCS 2:05.00 1:53.16
        7 RUCS C RUCS 2:14.00 NT
        8 UDSC B UDSC NT 2:10.93
    Heat 3 of 3 Event 35 Women 200 Free
        1 UCONN B UCONN 1:58.00 1:48.86
        2 PSU C PSU 1:55.75 1:57.17
        3 UCONN A UCONN 1:53.00 1:44.46
        4 PSU A PSU 1:42.17 1:43.75
        5 PSU B PSU 1:44.70 1:50.26
        6 PCS A PCS 1:53.77 1:49.76
        7 ROWAN A ROWAN 1:56.14 2:07.39
        8 PSU D PSU 1:58.03 1:58.48
Event 36 Men 200 Free Relay
    Heat 1 of 3 Event 36 Men 200 Free
        2 ROWAN D ROWAN NT 1:46.38
        3 ROWAN C ROWAN NT 1:42.33
        4 UDSC B UDSC NT 1:56.10
        5 ROWAN B ROWAN NT 1:42.41
        6 UDSC C UDSC NT NT
    Heat 2 of 3 Event 36 Men 200 Free
        1 RUCS B RUCS 1:46.28 1:48.00
        2 PSU E PSU 1:43.77 1:48.57
        3 UCONN B UCONN 1:40.00 1:39.46
        4 PSU D PSU 1:38.95 1:43.25
        5 PCS A PCS 1:40.00 1:40.90
        6 RUCS A RUCS 1:40.52 1:38.87
        7 PSU F PSU 1:45.12 2:02.57
        8 RUCS C RUCS 1:54.98 NT
    Heat 3 of 3 Event 36 Men 200 Free
        1 DUCS A DUCS 1:35.00 1:35.06
        2 ROWAN A ROWAN 1:34.43 1:36.33
        3 UDSC A UDSC 1:32.55 1:32.02
        4 PSU A PSU 1:25.24 1:33.12
        5 PSU B PSU 1:29.58 1:37.67
        6 PSU C PSU 1:33.12 1:38.82
        7 UCONN A UCONN 1:35.00 1:34.15
        8 DUCS B DUCS 1:38.00 1:54.60
Strive Swim
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home