SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

Irish Invitational

Announcer Program

Print Preview
Event List
1 Women 200 Medley Relay
1 Women 200 Medley Relay
2 Men 200 Medley Relay
2 Men 200 Medley Relay
3 Women 200 Free
3 Women 200 Free
4 Men 200 Free
4 Men 200 Free
5 Women 200 IM
5 Women 200 IM
6 Men 200 IM
6 Men 200 IM
7 Women 100 Fly
7 Women 100 Fly
8 Men 100 Fly
8 Men 100 Fly
9 Women 50 Breast
9 Women 50 Breast
10 Men 50 Breast
10 Men 50 Breast
11 Women 200 Back
11 Women 200 Back
12 Men 200 Back
12 Men 200 Back
13 Women 100 Free
13 Women 100 Free
14 Men 100 Free
14 Men 100 Free
16 Women 200 Fly
16 Men 200 Fly
16 Women 200 Fly
16 Men 200 Fly
17 Women 500 Free
17 Women 500 Free
18 Men 500 Free
18 Men 500 Free
19 Women 100 Breast
19 Women 100 Breast
20 Men 100 Breast
20 Men 100 Breast
21 Women 200 Free Relay
21 Women 200 Free Relay
22 Men 200 Free Relay
22 Men 200 Free Relay
23 Women 50 Back
23 Women 50 Back
24 Men 50 Back
24 Men 50 Back
25 Women 200 Breast
25 Women 200 Breast
26 Men 200 Breast
26 Men 200 Breast
27 Women 100 IM
27 Women 100 IM
28 Men 100 IM
28 Men 100 IM
29 Women 50 Free
29 Women 50 Free
30 Men 50 Free
30 Men 50 Free
31 Women 100 Back
31 Women 100 Back
32 Men 100 Back
32 Men 100 Back
33 Women 50 Fly
33 Women 50 Fly
34 Men 50 Fly
34 Men 50 Fly
35 Women 200 Medley Relay
35 Women 200 Medley Relay
36 Men 200 Medley Relay
36 Men 200 Medley Relay

Lane Status Name Club Seed
Time
Finals
Time
Event 1 Women 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 1 Women 200 Medley
        3 IUSC B IUSC NT 2:15.23
        4 SWAM A SWAM NT 2:07.42
        5 SWAM B SWAM NT 2:16.40
    Heat 2 of 3 Event 1 Women 200 Medley
        1 PSC A PSC NT 1:58.66
        2 IUSC A IUSC NT 2:03.59
        3 MSU A MSU NT 1:59.13
        4 MN C MN 2:22.50 1:59.90
        5 MN D MN 2:38.42 NT
        6 DPU A DPU NT 2:13.71
        7 CMU A CMU NT 2:21.12
        8 OHSC A OHSC NT 2:19.63
    Heat 3 of 3 Event 1 Women 200 Medley
        1 MN B MN 2:16.32 2:11.60
        2 MN A MN 2:10.00 2:01.27
        3 NDSC B NDSC 2:05.00 2:03.39
        4 NDSC A NDSC 1:58.00 1:59.41
        5 UKCS A UKCS 1:58.55 2:02.33
        6 UKCS B UKCS 2:05.99 2:08.41
        7 NDSC C NDSC 2:11.00 2:11.00
        8 UKCS C UKCS 2:16.99 2:16.85
Event 1 Women 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 1 Women 200 Medley
        3 IUSC B IUSC NT 2:15.23
        4 SWAM A SWAM NT 2:07.42
        5 SWAM B SWAM NT 2:16.40
    Heat 2 of 3 Event 1 Women 200 Medley
        1 PSC A PSC NT 1:58.66
        2 IUSC A IUSC NT 2:03.59
        3 MSU A MSU NT 1:59.13
        4 MN C MN 2:22.50 1:59.90
        5 MN D MN 2:38.42 NT
        6 DPU A DPU NT 2:13.71
        7 CMU A CMU NT 2:21.12
        8 OHSC A OHSC NT 2:19.63
    Heat 3 of 3 Event 1 Women 200 Medley
        1 MN B MN 2:16.32 2:11.60
        2 MN A MN 2:10.00 2:01.27
        3 NDSC B NDSC 2:05.00 2:03.39
        4 NDSC A NDSC 1:58.00 1:59.41
        5 UKCS A UKCS 1:58.55 2:02.33
        6 UKCS B UKCS 2:05.99 2:08.41
        7 NDSC C NDSC 2:11.00 2:11.00
        8 UKCS C UKCS 2:16.99 2:16.85
Event 2 Men 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 2 Men 200 Medley
        2 PSC C PSC NT NT
        3 PSC B PSC NT 1:51.07
        4 SWAM B SWAM NT 1:54.34
        5 IUSC B IUSC NT 1:59.62
        6 SWAM C SWAM NT 1:54.72
    Heat 2 of 3 Event 2 Men 200 Medley
        1 NUSC A NUSC NT 1:46.18
        2 MSU A MSU NT 1:49.34
        3 IUSC A IUSC NT 1:48.31
        4 MN D MN 1:59.99 2:00.25
        5 CMU A CMU NT 1:56.36
        6 ISC A ISC NT 1:49.61
        7 PSC A PSC NT 1:43.70
        8 SWAM A SWAM NT 1:42.79
    Heat 3 of 3 Event 2 Men 200 Medley
        1 MN B MN 1:46.35 1:49.05
        2 UKCS B UKCS 1:42.79 1:53.41
        3 NDSC A NDSC 1:40.98 1:42.08
        4 UKCS A UKCS 1:36.89 1:41.94
        5 MN A MN 1:40.42 1:41.24
        6 NDSC B NDSC 1:42.50 1:48.73
        7 NDSC C NDSC 1:44.50 1:50.36
        8 MN C MN 1:50.98 1:55.88
Event 2 Men 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 2 Men 200 Medley
        2 PSC C PSC NT NT
        3 PSC B PSC NT 1:51.07
        4 SWAM B SWAM NT 1:54.34
        5 IUSC B IUSC NT 1:59.62
        6 SWAM C SWAM NT 1:54.72
    Heat 2 of 3 Event 2 Men 200 Medley
        1 NUSC A NUSC NT 1:46.18
        2 MSU A MSU NT 1:49.34
        3 IUSC A IUSC NT 1:48.31
        4 MN D MN 1:59.99 2:00.25
        5 CMU A CMU NT 1:56.36
        6 ISC A ISC NT 1:49.61
        7 PSC A PSC NT 1:43.70
        8 SWAM A SWAM NT 1:42.79
    Heat 3 of 3 Event 2 Men 200 Medley
        1 MN B MN 1:46.35 1:49.05
        2 UKCS B UKCS 1:42.79 1:53.41
        3 NDSC A NDSC 1:40.98 1:42.08
        4 UKCS A UKCS 1:36.89 1:41.94
        5 MN A MN 1:40.42 1:41.24
        6 NDSC B NDSC 1:42.50 1:48.73
        7 NDSC C NDSC 1:44.50 1:50.36
        8 MN C MN 1:50.98 1:55.88
Event 3 Women 200 Free
    Heat 1 of 2 Event 3 Women 200 Free
        1 Ana Riddle NDSC NT 2:29.95
        2 Katie Krouse DPU NT 2:24.20
        3 Marikate Evans OHSC NT NT
        4 Shannon Ors SWAM NT 2:09.80
        5 Perie Sumner SWAM NT 2:15.69
        6 Abigail Muro SWAM NT NT
        7 Alexis Lefevre MSU NT 2:16.32
        8 Morgan Ritzi PSC NT NT
    Heat 2 of 2 Event 3 Women 200 Free
        1 Erin Horn CMU NT 2:48.08
        2 Abby Hays NDSC 2:15.00 2:28.96
        3 Claire Collett UKCS 2:10.99 2:17.25
        4 Teresa Niehaus NDSC 2:03.99 2:04.15
        5 Katie Adorable PSC 2:10.00 2:03.33
        6 Katie Summe UKCS 2:12.99 2:20.45
        7 Bailey Bissonette UKCS 2:39.15 NT
        8 Harriet Edwards OHSC NT 2:22.95
Event 3 Women 200 Free
    Heat 1 of 2 Event 3 Women 200 Free
        1 Ana Riddle NDSC NT 2:29.95
        2 Katie Krouse DPU NT 2:24.20
        3 Marikate Evans OHSC NT NT
        4 Shannon Ors SWAM NT 2:09.80
        5 Perie Sumner SWAM NT 2:15.69
        6 Abigail Muro SWAM NT NT
        7 Alexis Lefevre MSU NT 2:16.32
        8 Morgan Ritzi PSC NT NT
    Heat 2 of 2 Event 3 Women 200 Free
        1 Erin Horn CMU NT 2:48.08
        2 Abby Hays NDSC 2:15.00 2:28.96
        3 Claire Collett UKCS 2:10.99 2:17.25
        4 Teresa Niehaus NDSC 2:03.99 2:04.15
        5 Katie Adorable PSC 2:10.00 2:03.33
        6 Katie Summe UKCS 2:12.99 2:20.45
        7 Bailey Bissonette UKCS 2:39.15 NT
        8 Harriet Edwards OHSC NT 2:22.95
Event 4 Men 200 Free
    Heat 1 of 3 Event 4 Men 200 Free
        3 Carter Bulington PSC NT NT
        4 Eric Madsen SWAM NT 2:04.80
        5 Joey Berman SWAM NT NT
    Heat 2 of 3 Event 4 Men 200 Free
        1 Peter Baltes NDSC NT 1:56.49
        2 Jack Downs MN 2:16.90 2:14.06
        3 Ryan Mckiernnan MN 2:04.10 2:06.03
        4 Sam Neale MN 2:00.60 1:59.09
        5 Alex Malsch MN 2:02.80 2:06.86
        6 Daniel Fathergill UKCS 2:09.99 2:22.72
        7 Josh Allen PSC NT NT
        8 Sean Dorsey IUSC NT 2:04.49
    Heat 3 of 3 Event 4 Men 200 Free
        1 Jack McGuinness UKCS 1:57.93 1:58.80
        2 Duncan Emsweller IUSC 1:55.00 1:54.75
        3 Jake Pursley MN 1:54.20 1:56.97
        4 Grant Hill IUSC 1:53.00 1:54.82
        5 Zach Hingtgen MN 1:53.60 2:01.30
        6 William Tjaden NDSC 1:55.00 2:05.79
        7 Jacob Wellnitz MN 1:56.90 1:55.95
        8 Tommy McGinn NDSC 1:58.00 2:00.91
Event 4 Men 200 Free
    Heat 1 of 3 Event 4 Men 200 Free
        3 Carter Bulington PSC NT NT
        4 Eric Madsen SWAM NT 2:04.80
        5 Joey Berman SWAM NT NT
    Heat 2 of 3 Event 4 Men 200 Free
        1 Peter Baltes NDSC NT 1:56.49
        2 Jack Downs MN 2:16.90 2:14.06
        3 Ryan Mckiernnan MN 2:04.10 2:06.03
        4 Sam Neale MN 2:00.60 1:59.09
        5 Alex Malsch MN 2:02.80 2:06.86
        6 Daniel Fathergill UKCS 2:09.99 2:22.72
        7 Josh Allen PSC NT NT
        8 Sean Dorsey IUSC NT 2:04.49
    Heat 3 of 3 Event 4 Men 200 Free
        1 Jack McGuinness UKCS 1:57.93 1:58.80
        2 Duncan Emsweller IUSC 1:55.00 1:54.75
        3 Jake Pursley MN 1:54.20 1:56.97
        4 Grant Hill IUSC 1:53.00 1:54.82
        5 Zach Hingtgen MN 1:53.60 2:01.30
        6 William Tjaden NDSC 1:55.00 2:05.79
        7 Jacob Wellnitz MN 1:56.90 1:55.95
        8 Tommy McGinn NDSC 1:58.00 2:00.91
Event 5 Women 200 IM
    Heat 1 of 2 Event 5 Women 200 IM
        3 Katherine Kuhn MSU NT 2:31.02
        4 Alexis Orr MSU NT 2:29.25
        5 Shayna Plotnik IUSC NT 3:02.59
    Heat 2 of 2 Event 5 Women 200 IM
        1 Desi Dikova SWAM NT 3:09.36
        2 Katherine Lundy MSU NT 2:22.58
        3 Melanie Petersmeier IUSC 3:00.00 NT
        4 Emma Granados IUSC 2:38.00 2:37.75
        5 Amy Choi MN 2:44.93 2:34.20
        6 Annika Ness DPU NT 2:31.72
        7 Olivia Rouleau MSU NT 2:47.11
Event 5 Women 200 IM
    Heat 1 of 2 Event 5 Women 200 IM
        3 Katherine Kuhn MSU NT 2:31.02
        4 Alexis Orr MSU NT 2:29.25
        5 Shayna Plotnik IUSC NT 3:02.59
    Heat 2 of 2 Event 5 Women 200 IM
        1 Desi Dikova SWAM NT 3:09.36
        2 Katherine Lundy MSU NT 2:22.58
        3 Melanie Petersmeier IUSC 3:00.00 NT
        4 Emma Granados IUSC 2:38.00 2:37.75
        5 Amy Choi MN 2:44.93 2:34.20
        6 Annika Ness DPU NT 2:31.72
        7 Olivia Rouleau MSU NT 2:47.11
Event 6 Men 200 IM
    Heat 1 of 2 Event 6 Men 200 IM
        3 Jamie Smith NDSC NT 2:17.16
        4 Sebastian Tostado SWAM NT 2:04.46
        5 Ryan Dymkowski DPU NT 2:26.42
    Heat 2 of 2 Event 6 Men 200 IM
        1 Ivan Fan MSU NT 2:40.49
        2 Shannon Saw PSC 2:15.00 2:16.65
        3 Tom Hutchison NDSC 2:07.00 2:06.50
        4 Nils Rykken MN 2:06.30 2:08.26
        5 Jonathan Stankovic UKCS 2:06.99 2:23.28
        6 Brendan Woods NDSC 2:10.00 2:06.18
        7 Michael Hull PSC 2:15.00 2:14.62
        8 Andrew Westphal SWAM NT 2:12.42
Event 6 Men 200 IM
    Heat 1 of 2 Event 6 Men 200 IM
        3 Jamie Smith NDSC NT 2:17.16
        4 Sebastian Tostado SWAM NT 2:04.46
        5 Ryan Dymkowski DPU NT 2:26.42
    Heat 2 of 2 Event 6 Men 200 IM
        1 Ivan Fan MSU NT 2:40.49
        2 Shannon Saw PSC 2:15.00 2:16.65
        3 Tom Hutchison NDSC 2:07.00 2:06.50
        4 Nils Rykken MN 2:06.30 2:08.26
        5 Jonathan Stankovic UKCS 2:06.99 2:23.28
        6 Brendan Woods NDSC 2:10.00 2:06.18
        7 Michael Hull PSC 2:15.00 2:14.62
        8 Andrew Westphal SWAM NT 2:12.42
Event 7 Women 100 Fly
    Heat 1 of 2 Event 7 Women 100 Fly
        3 Sierra Avery NDSC NT NT
        4 Emma Hollowell MSU NT NT
        5 Katherine Cameron NDSC NT NT
    Heat 2 of 2 Event 7 Women 100 Fly
        1 Alexis Schussler IUSC 1:27.00 1:21.96
        2 Vivian Guo PSC 1:10.00 1:06.74
        3 Lexi Spaulding PSC 1:06.00 1:05.86
        4 Taylor Johnson IUSC 1:02.00 1:05.24
        5 Alison Bomkamp UKCS 1:03.44 1:02.96
        6 Fiona Granados IUSC 1:09.00 1:08.18
        7 Lilly Chamberlin NDSC 1:11.00 1:14.58
        8 Carley Eichorn CMU NT 1:18.69
Event 7 Women 100 Fly
    Heat 1 of 2 Event 7 Women 100 Fly
        3 Sierra Avery NDSC NT NT
        4 Emma Hollowell MSU NT NT
        5 Katherine Cameron NDSC NT NT
    Heat 2 of 2 Event 7 Women 100 Fly
        1 Alexis Schussler IUSC 1:27.00 1:21.96
        2 Vivian Guo PSC 1:10.00 1:06.74
        3 Lexi Spaulding PSC 1:06.00 1:05.86
        4 Taylor Johnson IUSC 1:02.00 1:05.24
        5 Alison Bomkamp UKCS 1:03.44 1:02.96
        6 Fiona Granados IUSC 1:09.00 1:08.18
        7 Lilly Chamberlin NDSC 1:11.00 1:14.58
        8 Carley Eichorn CMU NT 1:18.69
Event 8 Men 100 Fly
    Heat 1 of 2 Event 8 Men 100 Fly
        1 Everett McFarland OHSC NT NT
        2 Zach Postler MN 1:03.90 1:02.82
        3 Tommy McGinn NDSC 1:00.00 1:05.74
        4 Trevor Perey NDSC 59.00 58.02
        5 Andrey Nosatov ISC 59.70 1:00.53
        6 Sam Neale MN 1:01.60 1:00.14
        7 Anthony Telerico PSC NT NT
        8 Arshad Baxamusa NUSC NT 57.16
    Heat 2 of 2 Event 8 Men 100 Fly
        1 Jim Schuman IUSC 58.00 57.92
        2 Jonathan Juan NDSC 57.00 57.15
        3 Duncan Emsweller IUSC 55.00 57.52
        4 Bryce Boston MN 53.80 52.84
        5 Munkhbayart Batsaikhan MN 54.26 52.96
        6 Josh Smith UKCS 55.59 1:00.20
        7 Gavin Baisa PSC 57.60 56.64
        8 Charlie Cain ISC 58.00 1:00.45
Event 8 Men 100 Fly
    Heat 1 of 2 Event 8 Men 100 Fly
        1 Everett McFarland OHSC NT NT
        2 Zach Postler MN 1:03.90 1:02.82
        3 Tommy McGinn NDSC 1:00.00 1:05.74
        4 Trevor Perey NDSC 59.00 58.02
        5 Andrey Nosatov ISC 59.70 1:00.53
        6 Sam Neale MN 1:01.60 1:00.14
        7 Anthony Telerico PSC NT NT
        8 Arshad Baxamusa NUSC NT 57.16
    Heat 2 of 2 Event 8 Men 100 Fly
        1 Jim Schuman IUSC 58.00 57.92
        2 Jonathan Juan NDSC 57.00 57.15
        3 Duncan Emsweller IUSC 55.00 57.52
        4 Bryce Boston MN 53.80 52.84
        5 Munkhbayart Batsaikhan MN 54.26 52.96
        6 Josh Smith UKCS 55.59 1:00.20
        7 Gavin Baisa PSC 57.60 56.64
        8 Charlie Cain ISC 58.00 1:00.45
Event 9 Women 50 Breast
    Heat 1 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        3 Bridget Ralph NDSC NT 37.85
        4 Rachel Krakat DPU NT NT
        5 Lauren Graves CMU NT 41.53
    Heat 2 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Lauren Czaja NDSC NT 38.32
        2 Kelsey Braman OHSC NT 38.12
        3 Julia Canty NDSC NT 39.14
        4 Izabella Jablonska DPU NT 41.53
        5 Marisa Dharte CMU NT 44.88
        6 Abigail Muro SWAM NT 41.25
        7 Eva Mulherkar MSU NT NT
        8 Rachel Border CMU NT NT
    Heat 3 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Anna Kuehne CMU NT 37.37
        2 Sanne van Ham SWAM NT 40.99
        3 Ashley Mark IUSC NT 36.54
        4 Abby Wagner NDSC NT 33.89
        5 Laura Titzer PSC NT 35.63
        6 Amanda Gesouras OHSC NT 44.06
        7 Janet Stengle NDSC NT 36.63
        8 Brooke Bacchus NDSC NT 32.66
    Heat 4 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Megan Miller NUSC NT 37.54
        2 Caitlin Mark IUSC NT 39.22
        3 Natalie Gibble PSC NT 33.95
        4 Zosia Zdanowicz NDSC NT 34.91
        5 Bailey Bell SWAM NT 46.21
        6 Leah Miller PSC NT NT
        7 Natalie Wagner SWAM NT 37.94
        8 Alexis Lefevre MSU NT 40.58
    Heat 5 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Megan Budoi UKCS 40.04 41.57
        2 Maddie Tyler MN 38.40 38.76
        3 Lilly Chamberlin NDSC 37.00 40.37
        4 Amber Eckstein MN 34.65 33.02
        5 Natalie Reysa NDSC 36.00 37.31
        6 Regina Koch MN 37.46 37.49
        7 Caroline Vogel UKCS 38.99 38.81
        8 Shayna Plotnik IUSC 41.09 42.25
Event 9 Women 50 Breast
    Heat 1 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        3 Bridget Ralph NDSC NT 37.85
        4 Rachel Krakat DPU NT NT
        5 Lauren Graves CMU NT 41.53
    Heat 2 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Lauren Czaja NDSC NT 38.32
        2 Kelsey Braman OHSC NT 38.12
        3 Julia Canty NDSC NT 39.14
        4 Izabella Jablonska DPU NT 41.53
        5 Marisa Dharte CMU NT 44.88
        6 Abigail Muro SWAM NT 41.25
        7 Eva Mulherkar MSU NT NT
        8 Rachel Border CMU NT NT
    Heat 3 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Anna Kuehne CMU NT 37.37
        2 Sanne van Ham SWAM NT 40.99
        3 Ashley Mark IUSC NT 36.54
        4 Abby Wagner NDSC NT 33.89
        5 Laura Titzer PSC NT 35.63
        6 Amanda Gesouras OHSC NT 44.06
        7 Janet Stengle NDSC NT 36.63
        8 Brooke Bacchus NDSC NT 32.66
    Heat 4 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Megan Miller NUSC NT 37.54
        2 Caitlin Mark IUSC NT 39.22
        3 Natalie Gibble PSC NT 33.95
        4 Zosia Zdanowicz NDSC NT 34.91
        5 Bailey Bell SWAM NT 46.21
        6 Leah Miller PSC NT NT
        7 Natalie Wagner SWAM NT 37.94
        8 Alexis Lefevre MSU NT 40.58
    Heat 5 of 5 Event 9 Women 50 Breast
        1 Megan Budoi UKCS 40.04 41.57
        2 Maddie Tyler MN 38.40 38.76
        3 Lilly Chamberlin NDSC 37.00 40.37
        4 Amber Eckstein MN 34.65 33.02
        5 Natalie Reysa NDSC 36.00 37.31
        6 Regina Koch MN 37.46 37.49
        7 Caroline Vogel UKCS 38.99 38.81
        8 Shayna Plotnik IUSC 41.09 42.25
Event 10 Men 50 Breast
    Heat 1 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        3 Noah Curran PSC NT 30.31
        4 Eric Lee NDSC NT 30.15
        5 Ivan Fan MSU NT 33.26
        6 Cameron Holmes MSU NT 34.90
    Heat 2 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Robert Scott NDSC NT 37.11
        2 Chase Reid MSU NT 33.91
        3 Geoff McVey SWAM NT 33.26
        4 Josh Ukinski IUSC NT 37.10
        5 Stephen Spittler NDSC NT 30.89
        6 Jackson Howell NDSC NT 28.90
        7 Sean Stockwell SWAM NT 30.55
        8 Joel Soler MSU NT 31.74
    Heat 3 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Koki Kobayashi NDSC NT 34.05
        2 JooSung Kim NDSC NT 33.20
        3 Jimmy Aldrich MSU NT 32.59
        4 Bill Ramos IUSC 36.00 NT
        5 Greg Taushani MN 36.45 37.74
        6 Stephen Owers NDSC NT 32.36
        7 Aaron Mei SWAM NT 34.08
        8 Arthur Shi SWAM NT 32.54
    Heat 4 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Dan Huset MN 34.60 36.53
        2 Brennen Kneubel ISC 33.50 33.25
        3 Mitch Ganuelas UKCS 31.99 33.45
        4 Matt Hayes ISC 31.50 32.94
        5 Conor Burns MN 31.54 32.18
        6 Kyle Estepa IUSC 33.00 33.41
        7 Windham Anez MN 33.62 34.17
        8 Tony Feng ISC 35.00 29.90
    Heat 5 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Brock Christy PSC 31.00 31.76
        2 Allen Tang NUSC 30.13 29.92
        3 Liam McPhillips NDSC 29.50 32.96
        4 Tom Hutchison NDSC 28.50 29.34
        5 Chase Vennefron UKCS 28.67 28.38
        6 Riley Bond MN 29.78 30.84
        7 Kevin Chan NUSC 30.74 30.69
        8 Leopoldo Aguerrevere PSC 31.00 30.97
Event 10 Men 50 Breast
    Heat 1 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        3 Noah Curran PSC NT 30.31
        4 Eric Lee NDSC NT 30.15
        5 Ivan Fan MSU NT 33.26
        6 Cameron Holmes MSU NT 34.90
    Heat 2 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Robert Scott NDSC NT 37.11
        2 Chase Reid MSU NT 33.91
        3 Geoff McVey SWAM NT 33.26
        4 Josh Ukinski IUSC NT 37.10
        5 Stephen Spittler NDSC NT 30.89
        6 Jackson Howell NDSC NT 28.90
        7 Sean Stockwell SWAM NT 30.55
        8 Joel Soler MSU NT 31.74
    Heat 3 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Koki Kobayashi NDSC NT 34.05
        2 JooSung Kim NDSC NT 33.20
        3 Jimmy Aldrich MSU NT 32.59
        4 Bill Ramos IUSC 36.00 NT
        5 Greg Taushani MN 36.45 37.74
        6 Stephen Owers NDSC NT 32.36
        7 Aaron Mei SWAM NT 34.08
        8 Arthur Shi SWAM NT 32.54
    Heat 4 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Dan Huset MN 34.60 36.53
        2 Brennen Kneubel ISC 33.50 33.25
        3 Mitch Ganuelas UKCS 31.99 33.45
        4 Matt Hayes ISC 31.50 32.94
        5 Conor Burns MN 31.54 32.18
        6 Kyle Estepa IUSC 33.00 33.41
        7 Windham Anez MN 33.62 34.17
        8 Tony Feng ISC 35.00 29.90
    Heat 5 of 5 Event 10 Men 50 Breast
        1 Brock Christy PSC 31.00 31.76
        2 Allen Tang NUSC 30.13 29.92
        3 Liam McPhillips NDSC 29.50 32.96
        4 Tom Hutchison NDSC 28.50 29.34
        5 Chase Vennefron UKCS 28.67 28.38
        6 Riley Bond MN 29.78 30.84
        7 Kevin Chan NUSC 30.74 30.69
        8 Leopoldo Aguerrevere PSC 31.00 30.97
Event 11 Women 200 Back
        1 Alexis Schussler IUSC 2:56.00 2:59.15
        2 Gretchin Kepplinger UKCS 2:30.99 2:38.26
        3 Natalie Hahs UKCS 2:24.99 2:28.25
        4 Sarah Corbi IUSC 2:20.00 2:15.46
        5 Mclaren Curphy MN 2:23.72 2:22.75
        6 Courtney O'Keefe PSC 2:30.00 2:25.35
        7 Audrey Showers MN 2:35.00 2:47.09
Event 11 Women 200 Back
        1 Alexis Schussler IUSC 2:56.00 2:59.15
        2 Gretchin Kepplinger UKCS 2:30.99 2:38.26
        3 Natalie Hahs UKCS 2:24.99 2:28.25
        4 Sarah Corbi IUSC 2:20.00 2:15.46
        5 Mclaren Curphy MN 2:23.72 2:22.75
        6 Courtney O'Keefe PSC 2:30.00 2:25.35
        7 Audrey Showers MN 2:35.00 2:47.09
Event 12 Men 200 Back
        1 Andrew Westphal SWAM NT 2:21.86
        2 Aaron Tam PSC NT 2:05.72
        3 Adam Wade IUSC 2:16.00 2:19.23
        4 Grant Hill IUSC 2:05.00 2:06.09
        5 Kevin Best NDSC 2:10.56 2:09.95
        6 Joey Berman SWAM NT 2:02.08
        7 Joshua Miller PSC NT NT
        8 Chris Moyer IUSC NT 2:27.16
Event 12 Men 200 Back
        1 Andrew Westphal SWAM NT 2:21.86
        2 Aaron Tam PSC NT 2:05.72
        3 Adam Wade IUSC 2:16.00 2:19.23
        4 Grant Hill IUSC 2:05.00 2:06.09
        5 Kevin Best NDSC 2:10.56 2:09.95
        6 Joey Berman SWAM NT 2:02.08
        7 Joshua Miller PSC NT NT
        8 Chris Moyer IUSC NT 2:27.16
Event 13 Women 100 Free
    Heat 1 of 6 Event 13 Women 100 Free
        3 Erin Horn CMU NT 1:15.26
        4 Caroline Wagner NDSC NT 56.76
        5 Elyssa Hedrick CMU NT 1:15.23
        6 Katie Krouse DPU NT 1:03.16
    Heat 2 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Andrea Ochoa DPU NT 1:20.42
        2 Shannon Ors SWAM NT 59.24
        3 Becca Marra OHSC NT 1:13.18
        4 Kallie Ward DPU NT 1:14.68
        5 Amanda Gesouras OHSC NT 1:12.24
        6 Morgan Ritzi PSC NT NT
        7 Rachel Krakat DPU NT 1:30.00
        8 Eve Cook MSU NT 57.85
    Heat 3 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Ana Riddle NDSC NT NT
        2 Alexa Moore SWAM NT NT
        3 Sanne van Ham SWAM NT 1:10.13
        4 Bridget Ralph NDSC NT 1:06.11
        5 Gwen Mattingly NDSC NT 1:05.63
        6 Marikate Evans OHSC NT NT
        7 Lauren Graves CMU NT 1:12.75
        8 Kelsey Braman OHSC NT 1:07.32
    Heat 4 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Vivian Guo PSC NT 1:00.46
        2 Giulia DeLuca MN 1:11.07 1:12.85
        3 Megan Budoi UKCS 1:09.99 1:17.14
        4 Bailey Bissonette UKCS 1:08.89 1:16.34
        5 Daria Katchko MN 1:09.07 1:07.67
        6 Melanie Petersmeier IUSC 1:10.00 1:09.39
        7 Bailey Bell SWAM NT 1:17.55
        8 Katie Liebscher NDSC NT 59.85
    Heat 5 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Abby Hays NDSC 1:07.00 1:09.44
        2 Ellie Lemke MN 1:04.62 1:05.83
        3 Claire Curley MN 1:02.87 1:03.00
        4 Gabriella Sierra Bedon MN 1:02.67 1:04.40
        5 Bailey Fessler UKCS 1:02.81 1:02.28
        6 Kaylee Thomas UKCS 1:04.32 1:04.09
        7 Bridget Duba UKCS 1:06.79 1:07.97
        8 Britt D'Arezzo MN 1:07.64 1:08.54
    Heat 6 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Claire Collett UKCS 1:01.54 1:02.41
        2 Lilly Sasse MN 1:00.12 1:01.23
        3 Taylor Johnson IUSC 58.30 1:00.23
        4 Teresa Niehaus NDSC 56.00 57.09
        5 Natalie Reysa NDSC 58.00 1:01.68
        6 Alison Bomkamp UKCS 58.79 59.81
        7 Laura Kregel MN 1:00.95 1:01.79
        8 Nikki Steiner NDSC 1:02.00 1:01.22
Event 13 Women 100 Free
    Heat 1 of 6 Event 13 Women 100 Free
        3 Erin Horn CMU NT 1:15.26
        4 Caroline Wagner NDSC NT 56.76
        5 Elyssa Hedrick CMU NT 1:15.23
        6 Katie Krouse DPU NT 1:03.16
    Heat 2 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Andrea Ochoa DPU NT 1:20.42
        2 Shannon Ors SWAM NT 59.24
        3 Becca Marra OHSC NT 1:13.18
        4 Kallie Ward DPU NT 1:14.68
        5 Amanda Gesouras OHSC NT 1:12.24
        6 Morgan Ritzi PSC NT NT
        7 Rachel Krakat DPU NT 1:30.00
        8 Eve Cook MSU NT 57.85
    Heat 3 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Ana Riddle NDSC NT NT
        2 Alexa Moore SWAM NT NT
        3 Sanne van Ham SWAM NT 1:10.13
        4 Bridget Ralph NDSC NT 1:06.11
        5 Gwen Mattingly NDSC NT 1:05.63
        6 Marikate Evans OHSC NT NT
        7 Lauren Graves CMU NT 1:12.75
        8 Kelsey Braman OHSC NT 1:07.32
    Heat 4 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Vivian Guo PSC NT 1:00.46
        2 Giulia DeLuca MN 1:11.07 1:12.85
        3 Megan Budoi UKCS 1:09.99 1:17.14
        4 Bailey Bissonette UKCS 1:08.89 1:16.34
        5 Daria Katchko MN 1:09.07 1:07.67
        6 Melanie Petersmeier IUSC 1:10.00 1:09.39
        7 Bailey Bell SWAM NT 1:17.55
        8 Katie Liebscher NDSC NT 59.85
    Heat 5 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Abby Hays NDSC 1:07.00 1:09.44
        2 Ellie Lemke MN 1:04.62 1:05.83
        3 Claire Curley MN 1:02.87 1:03.00
        4 Gabriella Sierra Bedon MN 1:02.67 1:04.40
        5 Bailey Fessler UKCS 1:02.81 1:02.28
        6 Kaylee Thomas UKCS 1:04.32 1:04.09
        7 Bridget Duba UKCS 1:06.79 1:07.97
        8 Britt D'Arezzo MN 1:07.64 1:08.54
    Heat 6 of 6 Event 13 Women 100 Free
        1 Claire Collett UKCS 1:01.54 1:02.41
        2 Lilly Sasse MN 1:00.12 1:01.23
        3 Taylor Johnson IUSC 58.30 1:00.23
        4 Teresa Niehaus NDSC 56.00 57.09
        5 Natalie Reysa NDSC 58.00 1:01.68
        6 Alison Bomkamp UKCS 58.79 59.81
        7 Laura Kregel MN 1:00.95 1:01.79
        8 Nikki Steiner NDSC 1:02.00 1:01.22
Event 14 Men 100 Free
    Heat 1 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Michael Hayward MSU NT 54.47
        2 Stephen Owers NDSC NT 56.67
        3 Joe Paul CMU NT NT
        4 Brandon Dayton PSC NT 59.86
        5 Kevin O'Shea NDSC NT 55.04
        6 Alem Cesko MSU NT 54.18
        7 Tim Szuba SWAM NT 51.34
        8 Josh Allen PSC NT NT
    Heat 2 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Chris Kaptur PSC NT 51.79
        2 Everett McFarland OHSC NT NT
        3 Jack Farnham NUSC NT 54.51
        4 Chris Byrne CMU NT NT
        5 JooSung Kim NDSC NT 56.34
        6 Andrew Ao SWAM NT 51.33
        7 Chandler Moorer NDSC NT 53.38
        8 Tanner Brown PSC NT 54.54
    Heat 3 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Eric Madsen SWAM NT 54.61
        2 Shannon Saw PSC NT NT
        3 Peter Baltes NDSC NT 53.79
        4 Chris Steers MSU NT 50.64
        5 Perry Fischer SWAM NT 55.63
        6 Cole Stotler CMU NT 56.57
        7 Tim Pendell CMU NT 57.00
        8 Ryan Skorka SWAM NT 1:02.05
    Heat 4 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Jimmy Aldrich MSU NT 52.90
        2 Caleb Torgerson PSC 1:40.00 54.06
        3 Dominic Divita MN 1:03.50 59.39
        4 Daniel Fathergill UKCS 1:02.57 1:03.40
        5 Parker Lovinger MN 1:03.40 1:04.65
        6 Jack Downs MN 1:04.20 59.04
        7 Carter Bulington PSC NT 57.81
        8 Chase Reid MSU NT 58.28
    Heat 5 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Chris Keylor UKCS 59.99 57.63
        2 Matt Laboe NDSC 59.00 57.65
        3 Adam Wade IUSC 57.00 NT
        4 Cai Fox IUSC 55.00 55.75
        5 James Hallermann MN 55.28 54.51
        6 Nicholas Smith UKCS 58.19 58.57
        7 Ryan Mckiernnan MN 59.90 54.60
        8 Dan Huset MN 1:02.50 1:08.26
    Heat 6 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Tommy McGinn NDSC 54.00 55.15
        2 Michael Hull PSC 54.00 52.92
        3 Jack McGuinness UKCS 53.99 52.84
        4 Sean Dorsey IUSC 53.64 55.23
        5 Noah Becker MN 53.80 54.74
        6 Kyle Estepa IUSC 54.00 55.54
        7 Jake Pursley MN 54.00 54.23
        8 Jonathan Juan NDSC 55.00 54.27
    Heat 7 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Trevor Perey NDSC 53.00 53.21
        2 Brendan Woods NDSC 52.00 50.92
        3 Jim Schuman IUSC 51.00 51.71
        4 Bryce Boston MN 49.25 49.96
        5 Tony Feng ISC 49.45 49.62
        6 Anthony Telerico PSC 51.00 NT
        7 Nils Rykken MN 52.10 52.31
        8 Andrey Nosatov ISC 53.10 53.59
Event 14 Men 100 Free
    Heat 1 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Michael Hayward MSU NT 54.47
        2 Stephen Owers NDSC NT 56.67
        3 Joe Paul CMU NT NT
        4 Brandon Dayton PSC NT 59.86
        5 Kevin O'Shea NDSC NT 55.04
        6 Alem Cesko MSU NT 54.18
        7 Tim Szuba SWAM NT 51.34
        8 Josh Allen PSC NT NT
    Heat 2 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Chris Kaptur PSC NT 51.79
        2 Everett McFarland OHSC NT NT
        3 Jack Farnham NUSC NT 54.51
        4 Chris Byrne CMU NT NT
        5 JooSung Kim NDSC NT 56.34
        6 Andrew Ao SWAM NT 51.33
        7 Chandler Moorer NDSC NT 53.38
        8 Tanner Brown PSC NT 54.54
    Heat 3 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Eric Madsen SWAM NT 54.61
        2 Shannon Saw PSC NT NT
        3 Peter Baltes NDSC NT 53.79
        4 Chris Steers MSU NT 50.64
        5 Perry Fischer SWAM NT 55.63
        6 Cole Stotler CMU NT 56.57
        7 Tim Pendell CMU NT 57.00
        8 Ryan Skorka SWAM NT 1:02.05
    Heat 4 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Jimmy Aldrich MSU NT 52.90
        2 Caleb Torgerson PSC 1:40.00 54.06
        3 Dominic Divita MN 1:03.50 59.39
        4 Daniel Fathergill UKCS 1:02.57 1:03.40
        5 Parker Lovinger MN 1:03.40 1:04.65
        6 Jack Downs MN 1:04.20 59.04
        7 Carter Bulington PSC NT 57.81
        8 Chase Reid MSU NT 58.28
    Heat 5 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Chris Keylor UKCS 59.99 57.63
        2 Matt Laboe NDSC 59.00 57.65
        3 Adam Wade IUSC 57.00 NT
        4 Cai Fox IUSC 55.00 55.75
        5 James Hallermann MN 55.28 54.51
        6 Nicholas Smith UKCS 58.19 58.57
        7 Ryan Mckiernnan MN 59.90 54.60
        8 Dan Huset MN 1:02.50 1:08.26
    Heat 6 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Tommy McGinn NDSC 54.00 55.15
        2 Michael Hull PSC 54.00 52.92
        3 Jack McGuinness UKCS 53.99 52.84
        4 Sean Dorsey IUSC 53.64 55.23
        5 Noah Becker MN 53.80 54.74
        6 Kyle Estepa IUSC 54.00 55.54
        7 Jake Pursley MN 54.00 54.23
        8 Jonathan Juan NDSC 55.00 54.27
    Heat 7 of 7 Event 14 Men 100 Free
        1 Trevor Perey NDSC 53.00 53.21
        2 Brendan Woods NDSC 52.00 50.92
        3 Jim Schuman IUSC 51.00 51.71
        4 Bryce Boston MN 49.25 49.96
        5 Tony Feng ISC 49.45 49.62
        6 Anthony Telerico PSC 51.00 NT
        7 Nils Rykken MN 52.10 52.31
        8 Andrey Nosatov ISC 53.10 53.59
Event 16 Women 200 Fly
        2 Desi Dikova SWAM NT 3:19.53
        3 Alexis Schussler IUSC 3:17.00 NT
        4 Munkhbayart Batsaikhan MN 2:05.40 2:03.27
        5 Jonathan Stankovic UKCS 2:07.99 2:20.83
Event 16 Men 200 Fly
        2 Desi Dikova SWAM NT 3:19.53
        3 Alexis Schussler IUSC 3:17.00 NT
        4 Munkhbayart Batsaikhan MN 2:05.40 2:03.27
        5 Jonathan Stankovic UKCS 2:07.99 2:20.83
Event 16 Women 200 Fly
        2 Desi Dikova SWAM NT 3:19.53
        3 Alexis Schussler IUSC 3:17.00 NT
        4 Munkhbayart Batsaikhan MN 2:05.40 2:03.27
        5 Jonathan Stankovic UKCS 2:07.99 2:20.83
Event 16 Men 200 Fly
        2 Desi Dikova SWAM NT 3:19.53
        3 Alexis Schussler IUSC 3:17.00 NT
        4 Munkhbayart Batsaikhan MN 2:05.40 2:03.27
        5 Jonathan Stankovic UKCS 2:07.99 2:20.83
Event 17 Women 500 Free
    Heat 1 of 3 Event 17 Women 500 Free
        3 Lexi Spaulding PSC NT 6:13.80
        4 Eve Cook MSU NT 6:01.84
        5 Abigail Muro SWAM NT NT
    Heat 2 of 3 Event 17 Women 500 Free
        1 Lauren Czaja NDSC NT 6:09.46
        2 Katherine Kuhn MSU NT 6:08.65
        3 Emma Hollowell MSU NT 5:43.79
        4 Kaylee Thomas UKCS 6:29.19 6:25.59
        5 Alexis Schussler IUSC 7:03.00 7:05.22
        6 Madi Cole CMU NT NT
        7 Amy Choi MN NT 6:19.81
    Heat 3 of 3 Event 17 Women 500 Free
        1 Emma Granados IUSC 6:13.00 6:12.48
        2 Fiona Granados IUSC 6:00.00 6:09.10
        3 Caroline Vogel UKCS 5:59.99 6:12.54
        4 Teresa Niehaus NDSC 5:42.00 5:38.69
        5 Marley Dewey ISC 5:52.60 5:55.99
        6 Katie Adorable PSC 6:00.00 5:37.93
        7 Stefani Scimeca ISC 6:02.00 6:33.44
        8 Abby Hays NDSC 6:20.00 6:34.70
Event 17 Women 500 Free
    Heat 1 of 3 Event 17 Women 500 Free
        3 Lexi Spaulding PSC NT 6:13.80
        4 Eve Cook MSU NT 6:01.84
        5 Abigail Muro SWAM NT NT
    Heat 2 of 3 Event 17 Women 500 Free
        1 Lauren Czaja NDSC NT 6:09.46
        2 Katherine Kuhn MSU NT 6:08.65
        3 Emma Hollowell MSU NT 5:43.79
        4 Kaylee Thomas UKCS 6:29.19 6:25.59
        5 Alexis Schussler IUSC 7:03.00 7:05.22
        6 Madi Cole CMU NT NT
        7 Amy Choi MN NT 6:19.81
    Heat 3 of 3 Event 17 Women 500 Free
        1 Emma Granados IUSC 6:13.00 6:12.48
        2 Fiona Granados IUSC 6:00.00 6:09.10
        3 Caroline Vogel UKCS 5:59.99 6:12.54
        4 Teresa Niehaus NDSC 5:42.00 5:38.69
        5 Marley Dewey ISC 5:52.60 5:55.99
        6 Katie Adorable PSC 6:00.00 5:37.93
        7 Stefani Scimeca ISC 6:02.00 6:33.44
        8 Abby Hays NDSC 6:20.00 6:34.70
Event 18 Men 500 Free
        1 Sebastian Tostado SWAM NT 5:16.69
        2 Eric Madsen SWAM NT 5:55.72
        3 Alex Malsch MN NT 6:02.32
        4 Cai Fox IUSC 5:35.00 5:34.26
        5 Jacob Wellnitz MN 5:39.40 5:23.20
        6 Nick Roberts CMU NT NT
        7 Hernan Paz MN NT 9:37.29
        8 Jamie Smith NDSC NT 5:46.31
Event 18 Men 500 Free
        1 Sebastian Tostado SWAM NT 5:16.69
        2 Eric Madsen SWAM NT 5:55.72
        3 Alex Malsch MN NT 6:02.32
        4 Cai Fox IUSC 5:35.00 5:34.26
        5 Jacob Wellnitz MN 5:39.40 5:23.20
        6 Nick Roberts CMU NT NT
        7 Hernan Paz MN NT 9:37.29
        8 Jamie Smith NDSC NT 5:46.31
Event 19 Women 100 Breast
    Heat 1 of 3 Event 19 Women 100 Breast
        3 Carley Eichorn CMU NT NT
        4 Zosia Zdanowicz NDSC NT 1:15.40
        5 Katherine Kuhn MSU NT 1:17.88
    Heat 2 of 3 Event 19 Women 100 Breast
        1 Marisa Dharte CMU NT NT
        2 Brooke Bacchus NDSC NT 1:12.09
        3 Abby Wagner NDSC NT 1:17.44
        4 Katherine Lundy MSU NT 1:12.50
        6 Olivia Rouleau MSU NT 1:23.40
        7 Natalie Wagner SWAM NT 1:23.98
        8 Harriet Edwards OHSC NT 1:23.42
    Heat 3 of 3 Event 19 Women 100 Breast
        1 Alexis Orr MSU NT 1:20.58
        2 Carley Fure CMU NT NT
        3 Regina Koch MN 1:21.32 1:23.00
        4 Amber Eckstein MN 1:11.63 1:11.83
        5 Natalie Hahs UKCS 1:19.74 1:22.69
        6 Maddie Tyler MN 1:24.24 1:23.75
        7 Marikate Evans OHSC NT NT
        8 Izabella Jablonska DPU NT 1:32.57
Event 19 Women 100 Breast
    Heat 1 of 3 Event 19 Women 100 Breast
        3 Carley Eichorn CMU NT NT
        4 Zosia Zdanowicz NDSC NT 1:15.40
        5 Katherine Kuhn MSU NT 1:17.88
    Heat 2 of 3 Event 19 Women 100 Breast
        1 Marisa Dharte CMU NT NT
        2 Brooke Bacchus NDSC NT 1:12.09
        3 Abby Wagner NDSC NT 1:17.44
        4 Katherine Lundy MSU NT 1:12.50
        6 Olivia Rouleau MSU NT 1:23.40
        7 Natalie Wagner SWAM NT 1:23.98
        8 Harriet Edwards OHSC NT 1:23.42
    Heat 3 of 3 Event 19 Women 100 Breast
        1 Alexis Orr MSU NT 1:20.58
        2 Carley Fure CMU NT NT
        3 Regina Koch MN 1:21.32 1:23.00
        4 Amber Eckstein MN 1:11.63 1:11.83
        5 Natalie Hahs UKCS 1:19.74 1:22.69
        6 Maddie Tyler MN 1:24.24 1:23.75
        7 Marikate Evans OHSC NT NT
        8 Izabella Jablonska DPU NT 1:32.57
Event 20 Men 100 Breast
    Heat 1 of 3 Event 20 Men 100 Breast
        2 Cameron Holmes MSU NT 1:19.52
        3 Stephen Owers NDSC NT 1:12.21
        4 Geoff McVey SWAM NT 1:12.61
        5 Kevin Chan NUSC NT 1:06.19
        6 Andrew Westphal SWAM NT 1:15.19
    Heat 2 of 3 Event 20 Men 100 Breast
        1 Brock Christy PSC NT NT
        2 John King NUSC NT 1:06.07
        3 Ryan Mckiernnan MN 1:12.20 1:08.54
        4 Kyle Estepa IUSC 1:11.00 1:13.19
        5 Matt Hayes ISC 1:12.00 1:12.17
        6 Dan Huset MN 1:20.90 1:22.04
        7 Sean Stockwell SWAM NT 1:08.02
        8 Ryan Dymkowski DPU NT 1:11.11
    Heat 3 of 3 Event 20 Men 100 Breast
        1 Conor Burns MN 1:09.50 1:10.47
        2 Grant Hill IUSC 1:05.00 1:06.85
        3 Allen Tang NUSC 1:03.50 1:06.03
        4 Chase Vennefron UKCS 1:00.89 1:02.86
        5 Tom Hutchison NDSC 1:03.50 1:05.98
        6 Riley Bond MN 1:04.60 1:06.80
        7 Leopoldo Aguerrevere PSC 1:08.00 1:06.58
        8 Zach Hingtgen MN 1:10.90 1:13.66
Event 20 Men 100 Breast
    Heat 1 of 3 Event 20 Men 100 Breast
        2 Cameron Holmes MSU NT 1:19.52
        3 Stephen Owers NDSC NT 1:12.21
        4 Geoff McVey SWAM NT 1:12.61
        5 Kevin Chan NUSC NT 1:06.19
        6 Andrew Westphal SWAM NT 1:15.19
    Heat 2 of 3 Event 20 Men 100 Breast
        1 Brock Christy PSC NT NT
        2 John King NUSC NT 1:06.07
        3 Ryan Mckiernnan MN 1:12.20 1:08.54
        4 Kyle Estepa IUSC 1:11.00 1:13.19
        5 Matt Hayes ISC 1:12.00 1:12.17
        6 Dan Huset MN 1:20.90 1:22.04
        7 Sean Stockwell SWAM NT 1:08.02
        8 Ryan Dymkowski DPU NT 1:11.11
    Heat 3 of 3 Event 20 Men 100 Breast
        1 Conor Burns MN 1:09.50 1:10.47
        2 Grant Hill IUSC 1:05.00 1:06.85
        3 Allen Tang NUSC 1:03.50 1:06.03
        4 Chase Vennefron UKCS 1:00.89 1:02.86
        5 Tom Hutchison NDSC 1:03.50 1:05.98
        6 Riley Bond MN 1:04.60 1:06.80
        7 Leopoldo Aguerrevere PSC 1:08.00 1:06.58
        8 Zach Hingtgen MN 1:10.90 1:13.66
Event 21 Women 200 Free Relay
    Heat 1 of 3 Event 21 Women 200 Free
        3 IUSC B IUSC NT 2:04.19
        4 DPU A DPU NT 2:14.66
        5 SWAM B SWAM NT 2:04.47
    Heat 2 of 3 Event 21 Women 200 Free
        1 CMU A CMU NT 2:08.21
        2 MSU A MSU NT 1:59.42
        3 PSC A PSC NT 1:49.88
        4 UKCS C UKCS 2:02.99 2:02.55
        5 MN D MN 2:04.50 NT
        6 OHSC A OHSC NT 2:08.37
        7 IUSC A IUSC NT 1:53.63
        8 SWAM A SWAM NT 1:50.32
    Heat 3 of 3 Event 21 Women 200 Free
        1 MN C MN 1:59.98 2:04.96
        2 UKCS B UKCS 1:55.59 1:56.15
        3 UKCS A UKCS 1:50.19 1:50.35
        4 NDSC A NDSC 1:45.50 1:49.35
        5 MN A MN 1:49.80 1:52.41
        6 NDSC B NDSC 1:55.00 1:48.64
        7 MN B MN 1:56.41 1:55.08
        8 NDSC C NDSC 2:02.00 1:55.29
Event 21 Women 200 Free Relay
    Heat 1 of 3 Event 21 Women 200 Free
        3 IUSC B IUSC NT 2:04.19
        4 DPU A DPU NT 2:14.66
        5 SWAM B SWAM NT 2:04.47
    Heat 2 of 3 Event 21 Women 200 Free
        1 CMU A CMU NT 2:08.21
        2 MSU A MSU NT 1:59.42
        3 PSC A PSC NT 1:49.88
        4 UKCS C UKCS 2:02.99 2:02.55
        5 MN D MN 2:04.50 NT
        6 OHSC A OHSC NT 2:08.37
        7 IUSC A IUSC NT 1:53.63
        8 SWAM A SWAM NT 1:50.32
    Heat 3 of 3 Event 21 Women 200 Free
        1 MN C MN 1:59.98 2:04.96
        2 UKCS B UKCS 1:55.59 1:56.15
        3 UKCS A UKCS 1:50.19 1:50.35
        4 NDSC A NDSC 1:45.50 1:49.35
        5 MN A MN 1:49.80 1:52.41
        6 NDSC B NDSC 1:55.00 1:48.64
        7 MN B MN 1:56.41 1:55.08
        8 NDSC C NDSC 2:02.00 1:55.29
Event 22 Men 200 Free Relay
    Heat 1 of 3 Event 22 Men 200 Free
        3 SWAM C SWAM NT 1:42.92
        4 PSC B PSC NT 1:35.84
        5 IUSC B IUSC NT 1:43.17
    Heat 2 of 3 Event 22 Men 200 Free
        1 ISC A ISC NT 1:33.17
        2 IUSC A IUSC NT 1:35.34
        3 SWAM A SWAM NT 1:30.48
        4 MN D MN 1:44.00 1:44.75
        5 MN E MN 2:00.00 1:53.39
        6 CMU A CMU NT 1:41.53
        7 PSC A PSC NT 1:30.39
        8 SWAM B SWAM NT 1:36.84
    Heat 3 of 3 Event 22 Men 200 Free
        1 MN C MN 1:37.94 1:40.29
        2 UKCS B UKCS 1:32.89 1:42.28
        3 NDSC A NDSC 1:31.50 1:33.81
        4 UKCS A UKCS 1:27.29 1:31.41
        5 MN A MN 1:30.12 1:31.26
        6 NDSC B NDSC 1:32.00 1:36.62
        7 MN B MN 1:33.35 1:37.28
        8 NDSC C NDSC 1:39.00 1:42.67
Event 22 Men 200 Free Relay
    Heat 1 of 3 Event 22 Men 200 Free
        3 SWAM C SWAM NT 1:42.92
        4 PSC B PSC NT 1:35.84
        5 IUSC B IUSC NT 1:43.17
    Heat 2 of 3 Event 22 Men 200 Free
        1 ISC A ISC NT 1:33.17
        2 IUSC A IUSC NT 1:35.34
        3 SWAM A SWAM NT 1:30.48
        4 MN D MN 1:44.00 1:44.75
        5 MN E MN 2:00.00 1:53.39
        6 CMU A CMU NT 1:41.53
        7 PSC A PSC NT 1:30.39
        8 SWAM B SWAM NT 1:36.84
    Heat 3 of 3 Event 22 Men 200 Free
        1 MN C MN 1:37.94 1:40.29
        2 UKCS B UKCS 1:32.89 1:42.28
        3 NDSC A NDSC 1:31.50 1:33.81
        4 UKCS A UKCS 1:27.29 1:31.41
        5 MN A MN 1:30.12 1:31.26
        6 NDSC B NDSC 1:32.00 1:36.62
        7 MN B MN 1:33.35 1:37.28
        8 NDSC C NDSC 1:39.00 1:42.67
Event 23 Women 50 Back
    Heat 1 of 5 Event 23 Women 50 Back
        2 Rachel Border CMU NT NT
        3 Natalie Gibble PSC NT 33.13
        4 Becca Marra OHSC NT 39.44
        5 Kelly Wentland NDSC NT 33.60
        6 Kaylee Thomas UKCS NT 34.08
        7 Bridget Ralph NDSC NT 35.47
    Heat 2 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Vivian Guo PSC NT 31.38
        2 Anissa Patterson DPU NT 38.53
        4 Alexa Moore SWAM NT NT
        5 Emily Yeager NDSC NT 38.00
        6 Abby Wagner NDSC NT 35.80
        7 Victoria Teachout CMU NT 42.15
        8 Annika Ness DPU NT 32.01
    Heat 3 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Lexi Spaulding PSC NT 31.26
        2 Elyssa Hedrick CMU NT 40.85
        3 Eva Mulherkar MSU NT 41.45
        4 Emma Hollowell MSU NT 31.25
        5 Kaitlynn Azinger CMU NT 33.05
        6 Sanne van Ham SWAM NT 39.98
        7 Andrea Ochoa DPU NT 46.00
        8 Diane Salem SWAM NT 31.54
    Heat 4 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Lexi Wagner IUSC 36.00 34.78
        2 Anna Sampson MN 35.40 33.64
        3 Ellie Lemke MN 34.20 34.61
        4 Alyssa Glavinos UKCS 33.30 34.45
        5 Gretchin Kepplinger UKCS 33.48 34.23
        6 Amy Holec MN 35.10 35.67
        7 Morgan Monsour UKCS 35.54 34.55
        8 Stefani Scimeca ISC 36.00 NT
    Heat 5 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Alli Hanlon PSC 33.00 32.69
        2 Lilly Sasse MN 32.50 32.10
        3 Courtney O'Keefe PSC 31.00 30.59
        4 Sarah Corbi IUSC 30.00 30.76
        5 Mary-Frances Stuff IUSC 31.00 32.57
        6 Caroline Wagner NDSC 32.00 29.04
        7 Quinn Kirkpatrick UKCS 32.63 32.61
        8 Claire Collett UKCS 33.02 33.34
Event 23 Women 50 Back
    Heat 1 of 5 Event 23 Women 50 Back
        2 Rachel Border CMU NT NT
        3 Natalie Gibble PSC NT 33.13
        4 Becca Marra OHSC NT 39.44
        5 Kelly Wentland NDSC NT 33.60
        6 Kaylee Thomas UKCS NT 34.08
        7 Bridget Ralph NDSC NT 35.47
    Heat 2 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Vivian Guo PSC NT 31.38
        2 Anissa Patterson DPU NT 38.53
        4 Alexa Moore SWAM NT NT
        5 Emily Yeager NDSC NT 38.00
        6 Abby Wagner NDSC NT 35.80
        7 Victoria Teachout CMU NT 42.15
        8 Annika Ness DPU NT 32.01
    Heat 3 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Lexi Spaulding PSC NT 31.26
        2 Elyssa Hedrick CMU NT 40.85
        3 Eva Mulherkar MSU NT 41.45
        4 Emma Hollowell MSU NT 31.25
        5 Kaitlynn Azinger CMU NT 33.05
        6 Sanne van Ham SWAM NT 39.98
        7 Andrea Ochoa DPU NT 46.00
        8 Diane Salem SWAM NT 31.54
    Heat 4 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Lexi Wagner IUSC 36.00 34.78
        2 Anna Sampson MN 35.40 33.64
        3 Ellie Lemke MN 34.20 34.61
        4 Alyssa Glavinos UKCS 33.30 34.45
        5 Gretchin Kepplinger UKCS 33.48 34.23
        6 Amy Holec MN 35.10 35.67
        7 Morgan Monsour UKCS 35.54 34.55
        8 Stefani Scimeca ISC 36.00 NT
    Heat 5 of 5 Event 23 Women 50 Back
        1 Alli Hanlon PSC 33.00 32.69
        2 Lilly Sasse MN 32.50 32.10
        3 Courtney O'Keefe PSC 31.00 30.59
        4 Sarah Corbi IUSC 30.00 30.76
        5 Mary-Frances Stuff IUSC 31.00 32.57
        6 Caroline Wagner NDSC 32.00 29.04
        7 Quinn Kirkpatrick UKCS 32.63 32.61
        8 Claire Collett UKCS 33.02 33.34
Event 24 Men 50 Back
    Heat 1 of 3 Event 24 Men 50 Back
        3 Steve Xu SWAM NT NT
        4 Matthew Gaudiosi NDSC NT 28.46
        5 Jason Yang NUSC NT 27.27
    Heat 2 of 3 Event 24 Men 50 Back
        1 Jackson Howell NDSC NT 31.82
        2 Michael Hayward MSU NT 28.18
        3 Justin Alley SWAM NT 33.06
        4 Greg Taushani MN 38.12 37.88
        5 Tim Szuba SWAM NT 28.60
        6 Joey Berman SWAM NT 25.66
        7 Jack Farnham NUSC NT 28.77
        8 Jimmy Aldrich MSU NT 29.88
    Heat 3 of 3 Event 24 Men 50 Back
        1 Windham Anez MN 33.69 32.93
        2 Cai Fox IUSC 31.00 31.46
        3 Michael Hull PSC 28.00 NT
        4 Mitch Ganuelas UKCS 25.99 27.75
        5 William Tjaden NDSC 27.00 27.28
        6 Chris Keylor UKCS 30.99 27.55
        7 Dominic Divita MN 32.29 30.77
        8 Bill Ramos IUSC 34.00 NT
Event 24 Men 50 Back
    Heat 1 of 3 Event 24 Men 50 Back
        3 Steve Xu SWAM NT NT
        4 Matthew Gaudiosi NDSC NT 28.46
        5 Jason Yang NUSC NT 27.27
    Heat 2 of 3 Event 24 Men 50 Back
        1 Jackson Howell NDSC NT 31.82
        2 Michael Hayward MSU NT 28.18
        3 Justin Alley SWAM NT 33.06
        4 Greg Taushani MN 38.12 37.88
        5 Tim Szuba SWAM NT 28.60
        6 Joey Berman SWAM NT 25.66
        7 Jack Farnham NUSC NT 28.77
        8 Jimmy Aldrich MSU NT 29.88
    Heat 3 of 3 Event 24 Men 50 Back
        1 Windham Anez MN 33.69 32.93
        2 Cai Fox IUSC 31.00 31.46
        3 Michael Hull PSC 28.00 NT
        4 Mitch Ganuelas UKCS 25.99 27.75
        5 William Tjaden NDSC 27.00 27.28
        6 Chris Keylor UKCS 30.99 27.55
        7 Dominic Divita MN 32.29 30.77
        8 Bill Ramos IUSC 34.00 NT
Event 25 Women 200 Breast
        2 Lauren Czaja NDSC NT 2:54.50
        3 Zosia Zdanowicz NDSC NT 2:44.43
        4 Katie Summe UKCS 2:36.99 2:49.81
        5 Katherine Kuhn MSU NT 2:49.74
        6 Laura Titzer PSC NT 2:38.57
Event 25 Women 200 Breast
        2 Lauren Czaja NDSC NT 2:54.50
        3 Zosia Zdanowicz NDSC NT 2:44.43
        4 Katie Summe UKCS 2:36.99 2:49.81
        5 Katherine Kuhn MSU NT 2:49.74
        6 Laura Titzer PSC NT 2:38.57
Event 26 Men 200 Breast
        1 Noah Curran PSC NT 2:29.71
        2 Sean Dorsey IUSC 2:54.00 2:54.75
        3 Leopoldo Aguerrevere PSC 2:28.00 2:26.29
        4 Nils Rykken MN 2:25.60 2:25.95
        5 Riley Bond MN 2:27.30 2:29.09
        6 Jacob Wellnitz MN 2:40.80 2:36.11
        7 Koki Kobayashi NDSC NT 2:54.17
        8 Joel Soler MSU NT 2:31.04
Event 26 Men 200 Breast
        1 Noah Curran PSC NT 2:29.71
        2 Sean Dorsey IUSC 2:54.00 2:54.75
        3 Leopoldo Aguerrevere PSC 2:28.00 2:26.29
        4 Nils Rykken MN 2:25.60 2:25.95
        5 Riley Bond MN 2:27.30 2:29.09
        6 Jacob Wellnitz MN 2:40.80 2:36.11
        7 Koki Kobayashi NDSC NT 2:54.17
        8 Joel Soler MSU NT 2:31.04
Event 27 Women 100 IM
    Heat 1 of 7 Event 27 Women 100 IM
        3 Desi Dikova SWAM NT NT
        4 Natalie Wagner SWAM NT NT
        5 Carley Eichorn CMU NT NT
    Heat 2 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Emily Yeager NDSC NT 1:24.79
        2 Alexandria McNunn DPU NT 1:20.73
        3 Grace Albrecht MSU NT 1:18.45
        4 Kelly Wentland NDSC NT 1:11.67
        5 Marisa Dharte CMU NT NT
        6 Morgan Ritzi PSC NT NT
        7 Kelsey Braman OHSC NT 1:17.23
    Heat 3 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Bridget Ralph NDSC NT 1:15.23
        2 Caitlin Mark IUSC NT 1:21.87
        3 Sierra Avery NDSC NT 1:08.79
        4 Julia Canty NDSC NT 1:16.03
        5 Lilly Sasse MN NT NT
        6 Noonan Theresa NDSC NT 1:09.23
        7 Rachel Krakat DPU NT 1:42.59
        8 Eve Cook MSU NT 1:09.31
    Heat 4 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Fiona Granados IUSC NT 1:11.73
        2 Emma Hollowell MSU NT 1:07.15
        3 Vivian Guo PSC NT 1:07.98
        4 Delaney Houle CMU NT 1:18.32
        5 Carson Myers NDSC NT 1:12.94
        6 Perie Sumner SWAM NT 1:09.86
        7 Katherine Cameron NDSC NT 1:07.13
        8 Delaney Weiland NDSC NT 1:14.96
    Heat 5 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Daria Katchko MN 1:20.00 1:21.50
        2 Shayna Plotnik IUSC 1:20.00 1:25.36
        3 Nikki Steiner NDSC 1:18.00 1:11.08
        4 Ellie Lemke MN 1:15.68 1:20.32
        5 Maddie Tyler MN 1:15.68 1:17.82
        6 Lexi Wagner IUSC 1:18.00 1:19.17
        7 Mary-Frances Stuff IUSC 1:20.00 1:14.01
        8 Brooke Bacchus NDSC NT 1:06.35
    Heat 6 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Marley Dewey ISC 1:15.00 1:10.53
        2 Anna Sampson MN 1:14.26 1:11.25
        3 Emma Granados IUSC 1:14.00 1:13.93
        4 Claire Curley MN 1:12.65 1:13.21
        5 Alyssa Glavinos UKCS 1:13.95 1:14.75
        6 Lilly Chamberlin NDSC 1:14.00 1:15.38
        7 Gretchin Kepplinger UKCS 1:14.28 NT
        8 Courtney O'Keefe PSC 1:15.00 NT
    Heat 7 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Megan Miller NUSC 1:10.70 1:09.57
        2 Katie Adorable PSC 1:10.00 1:04.71
        3 Sarah Corbi IUSC 1:08.00 1:06.53
        4 Alison Bomkamp UKCS 1:07.68 1:07.18
        5 Quinn Kirkpatrick UKCS 1:07.99 1:11.70
        6 Mclaren Curphy MN 1:08.78 1:08.57
        7 Amber Eckstein MN 1:10.12 1:10.07
        8 Alli Hanlon PSC 1:11.00 1:08.92
Event 27 Women 100 IM
    Heat 1 of 7 Event 27 Women 100 IM
        3 Desi Dikova SWAM NT NT
        4 Natalie Wagner SWAM NT NT
        5 Carley Eichorn CMU NT NT
    Heat 2 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Emily Yeager NDSC NT 1:24.79
        2 Alexandria McNunn DPU NT 1:20.73
        3 Grace Albrecht MSU NT 1:18.45
        4 Kelly Wentland NDSC NT 1:11.67
        5 Marisa Dharte CMU NT NT
        6 Morgan Ritzi PSC NT NT
        7 Kelsey Braman OHSC NT 1:17.23
    Heat 3 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Bridget Ralph NDSC NT 1:15.23
        2 Caitlin Mark IUSC NT 1:21.87
        3 Sierra Avery NDSC NT 1:08.79
        4 Julia Canty NDSC NT 1:16.03
        5 Lilly Sasse MN NT NT
        6 Noonan Theresa NDSC NT 1:09.23
        7 Rachel Krakat DPU NT 1:42.59
        8 Eve Cook MSU NT 1:09.31
    Heat 4 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Fiona Granados IUSC NT 1:11.73
        2 Emma Hollowell MSU NT 1:07.15
        3 Vivian Guo PSC NT 1:07.98
        4 Delaney Houle CMU NT 1:18.32
        5 Carson Myers NDSC NT 1:12.94
        6 Perie Sumner SWAM NT 1:09.86
        7 Katherine Cameron NDSC NT 1:07.13
        8 Delaney Weiland NDSC NT 1:14.96
    Heat 5 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Daria Katchko MN 1:20.00 1:21.50
        2 Shayna Plotnik IUSC 1:20.00 1:25.36
        3 Nikki Steiner NDSC 1:18.00 1:11.08
        4 Ellie Lemke MN 1:15.68 1:20.32
        5 Maddie Tyler MN 1:15.68 1:17.82
        6 Lexi Wagner IUSC 1:18.00 1:19.17
        7 Mary-Frances Stuff IUSC 1:20.00 1:14.01
        8 Brooke Bacchus NDSC NT 1:06.35
    Heat 6 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Marley Dewey ISC 1:15.00 1:10.53
        2 Anna Sampson MN 1:14.26 1:11.25
        3 Emma Granados IUSC 1:14.00 1:13.93
        4 Claire Curley MN 1:12.65 1:13.21
        5 Alyssa Glavinos UKCS 1:13.95 1:14.75
        6 Lilly Chamberlin NDSC 1:14.00 1:15.38
        7 Gretchin Kepplinger UKCS 1:14.28 NT
        8 Courtney O'Keefe PSC 1:15.00 NT
    Heat 7 of 7 Event 27 Women 100 IM
        1 Megan Miller NUSC 1:10.70 1:09.57
        2 Katie Adorable PSC 1:10.00 1:04.71
        3 Sarah Corbi IUSC 1:08.00 1:06.53
        4 Alison Bomkamp UKCS 1:07.68 1:07.18
        5 Quinn Kirkpatrick UKCS 1:07.99 1:11.70
        6 Mclaren Curphy MN 1:08.78 1:08.57
        7 Amber Eckstein MN 1:10.12 1:10.07
        8 Alli Hanlon PSC 1:11.00 1:08.92
Event 28 Men 100 IM
    Heat 1 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Josh Ukinski IUSC NT 1:12.74
        2 Geoff McVey SWAM NT 1:03.94
        3 Joey Berman SWAM NT 57.94
        4 Brock Christy PSC NT 1:01.46
        5 Andrew Ao SWAM NT 1:16.19
        6 John King NUSC NT 1:00.24
        7 Cameron Holmes MSU NT 1:15.35
        8 Kevin Best NDSC NT 1:01.35
    Heat 2 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Arthur Shi SWAM NT 1:03.11
        2 Anthony Telerico PSC NT NT
        3 Stephen Owers NDSC NT 1:06.49
        4 Justin Alley SWAM NT 1:10.87
        5 Sebastian Tostado SWAM NT 56.25
        6 Shannon Saw PSC NT 58.62
        7 Joshua Miller PSC NT NT
        8 Ivan Fan MSU NT 1:07.61
    Heat 3 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Caleb Torgerson PSC 1:50.00 NT
        2 Bill Ramos IUSC 1:20.00 NT
        3 Jack Downs MN 1:13.60 1:13.01
        4 Windham Anez MN 1:10.80 1:08.48
        5 Dan Huset MN 1:10.90 NT
        6 Chris Moyer IUSC 1:20.00 1:13.43
        7 Jay Mercer IUSC 1:30.00 1:29.07
        8 Perry Fischer SWAM NT 1:05.35
    Heat 4 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Conor Burns MN 1:08.40 1:07.08
        2 Jack McGuinness UKCS 1:05.80 1:01.85
        3 Jerry Kuhnert IUSC 1:05.00 1:02.72
        4 John Young UKCS 1:03.99 1:00.42
        5 Adam Wade IUSC 1:05.00 1:05.06
        6 Kyle Estepa IUSC 1:05.00 1:06.62
        7 David Williams IUSC 1:07.00 NT
        8 Zach Postler MN 1:10.50 1:07.33
    Heat 5 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Charlie Cain ISC 1:01.00 1:01.85
        2 Jim Schuman IUSC 1:00.00 1:01.33
        3 Mitch Ganuelas UKCS 57.99 1:02.08
        4 Munkhbayart Batsaikhan MN 56.62 56.30
        5 Tom Hutchison NDSC 57.50 57.78
        6 Liam McPhillips NDSC 58.00 1:03.69
        7 Jonathan Stankovic UKCS 1:00.99 1:04.18
        8 Allen Tang NUSC 1:02.30 1:02.97
Event 28 Men 100 IM
    Heat 1 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Josh Ukinski IUSC NT 1:12.74
        2 Geoff McVey SWAM NT 1:03.94
        3 Joey Berman SWAM NT 57.94
        4 Brock Christy PSC NT 1:01.46
        5 Andrew Ao SWAM NT 1:16.19
        6 John King NUSC NT 1:00.24
        7 Cameron Holmes MSU NT 1:15.35
        8 Kevin Best NDSC NT 1:01.35
    Heat 2 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Arthur Shi SWAM NT 1:03.11
        2 Anthony Telerico PSC NT NT
        3 Stephen Owers NDSC NT 1:06.49
        4 Justin Alley SWAM NT 1:10.87
        5 Sebastian Tostado SWAM NT 56.25
        6 Shannon Saw PSC NT 58.62
        7 Joshua Miller PSC NT NT
        8 Ivan Fan MSU NT 1:07.61
    Heat 3 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Caleb Torgerson PSC 1:50.00 NT
        2 Bill Ramos IUSC 1:20.00 NT
        3 Jack Downs MN 1:13.60 1:13.01
        4 Windham Anez MN 1:10.80 1:08.48
        5 Dan Huset MN 1:10.90 NT
        6 Chris Moyer IUSC 1:20.00 1:13.43
        7 Jay Mercer IUSC 1:30.00 1:29.07
        8 Perry Fischer SWAM NT 1:05.35
    Heat 4 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Conor Burns MN 1:08.40 1:07.08
        2 Jack McGuinness UKCS 1:05.80 1:01.85
        3 Jerry Kuhnert IUSC 1:05.00 1:02.72
        4 John Young UKCS 1:03.99 1:00.42
        5 Adam Wade IUSC 1:05.00 1:05.06
        6 Kyle Estepa IUSC 1:05.00 1:06.62
        7 David Williams IUSC 1:07.00 NT
        8 Zach Postler MN 1:10.50 1:07.33
    Heat 5 of 5 Event 28 Men 100 IM
        1 Charlie Cain ISC 1:01.00 1:01.85
        2 Jim Schuman IUSC 1:00.00 1:01.33
        3 Mitch Ganuelas UKCS 57.99 1:02.08
        4 Munkhbayart Batsaikhan MN 56.62 56.30
        5 Tom Hutchison NDSC 57.50 57.78
        6 Liam McPhillips NDSC 58.00 1:03.69
        7 Jonathan Stankovic UKCS 1:00.99 1:04.18
        8 Allen Tang NUSC 1:02.30 1:02.97
Event 29 Women 50 Free
    Heat 1 of 8 Event 29 Women 50 Free
        3 Natalie Gibble PSC NT 27.59
        4 Baylie White OHSC NT NT
        5 Zosia Zdanowicz NDSC NT 28.13
    Heat 2 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Sanne van Ham SWAM NT 31.57
        2 Katherine Lundy MSU NT 26.10
        3 Erika Shevchek SWAM NT 28.93
        4 Rachel Border CMU NT NT
        5 Caroline O'Sullivan NDSC NT 30.22
        6 Eva Mulherkar MSU NT 35.24
        7 Gwen Mattingly NDSC NT 29.51
    Heat 3 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Quinn Kirkpatrick UKCS NT NT
        2 Noonan Theresa NDSC NT 27.83
        3 Marisa Dharte CMU NT 33.57
        4 Diane Salem SWAM NT 27.66
        5 Ashley Mark IUSC NT 28.82
        6 Victoria Teachout CMU NT 31.85
        7 Becca Marra OHSC NT NT
        8 Laine Davison NDSC NT 26.86
    Heat 4 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Kelly Wentland NDSC NT 29.30
        2 Caitlin Mark IUSC NT 30.66
        3 Abby Hays NDSC NT 31.50
        4 Katherine Cameron NDSC NT 26.61
        5 Lauren Graves CMU NT 31.81
        6 Anissa Patterson DPU NT 34.56
        7 Brooke Bacchus NDSC NT 27.30
        8 Andrea Ochoa DPU NT 35.83
    Heat 5 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Katie Liebscher NDSC NT 27.03
        2 Janet Stengle NDSC NT 29.52
        3 Delaney Weiland NDSC NT 28.77
        4 Bailey Bell SWAM NT NT
        5 Reanna Lotrey MSU NT 31.92
        6 Leah Miller PSC NT 33.47
        7 Alexa Moore SWAM NT NT
        8 Carson Myers NDSC NT 28.21
    Heat 6 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Emily Yeager NDSC NT 31.64
        2 Megan Budoi UKCS 32.20 33.72
        3 Regina Koch MN 31.06 31.53
        4 Bridget Duba UKCS 30.79 30.28
        5 Morgan Monsour UKCS 31.04 30.46
        6 Giulia DeLuca MN 32.20 33.84
        7 Bailey Bissonette UKCS 33.00 32.94
        8 Abby Wagner NDSC NT 27.68
    Heat 7 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Daria Katchko MN 30.07 30.82
        2 Audrey Showers MN 29.90 29.56
        3 Claire Collett UKCS 28.78 28.30
        4 Anna Sampson MN 28.64 28.83
        5 Gabriella Sierra Bedon MN 28.72 29.64
        6 Alyssa Glavinos UKCS 29.19 30.65
        7 Caroline Vogel UKCS 29.99 29.36
        8 Britt D'Arezzo MN 30.76 30.56
    Heat 8 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Nikki Steiner NDSC 28.00 28.17
        2 Alli Hanlon PSC 27.00 26.79
        3 Taylor Johnson IUSC 26.00 26.84
        4 Teresa Niehaus NDSC 25.50 25.86
        5 Caroline Wagner NDSC 26.00 25.97
        6 Lexi Spaulding PSC 27.00 26.84
        7 Laura Kregel MN 27.99 28.83
        8 Bailey Fessler UKCS 28.38 28.64
Event 29 Women 50 Free
    Heat 1 of 8 Event 29 Women 50 Free
        3 Natalie Gibble PSC NT 27.59
        4 Baylie White OHSC NT NT
        5 Zosia Zdanowicz NDSC NT 28.13
    Heat 2 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Sanne van Ham SWAM NT 31.57
        2 Katherine Lundy MSU NT 26.10
        3 Erika Shevchek SWAM NT 28.93
        4 Rachel Border CMU NT NT
        5 Caroline O'Sullivan NDSC NT 30.22
        6 Eva Mulherkar MSU NT 35.24
        7 Gwen Mattingly NDSC NT 29.51
    Heat 3 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Quinn Kirkpatrick UKCS NT NT
        2 Noonan Theresa NDSC NT 27.83
        3 Marisa Dharte CMU NT 33.57
        4 Diane Salem SWAM NT 27.66
        5 Ashley Mark IUSC NT 28.82
        6 Victoria Teachout CMU NT 31.85
        7 Becca Marra OHSC NT NT
        8 Laine Davison NDSC NT 26.86
    Heat 4 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Kelly Wentland NDSC NT 29.30
        2 Caitlin Mark IUSC NT 30.66
        3 Abby Hays NDSC NT 31.50
        4 Katherine Cameron NDSC NT 26.61
        5 Lauren Graves CMU NT 31.81
        6 Anissa Patterson DPU NT 34.56
        7 Brooke Bacchus NDSC NT 27.30
        8 Andrea Ochoa DPU NT 35.83
    Heat 5 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Katie Liebscher NDSC NT 27.03
        2 Janet Stengle NDSC NT 29.52
        3 Delaney Weiland NDSC NT 28.77
        4 Bailey Bell SWAM NT NT
        5 Reanna Lotrey MSU NT 31.92
        6 Leah Miller PSC NT 33.47
        7 Alexa Moore SWAM NT NT
        8 Carson Myers NDSC NT 28.21
    Heat 6 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Emily Yeager NDSC NT 31.64
        2 Megan Budoi UKCS 32.20 33.72
        3 Regina Koch MN 31.06 31.53
        4 Bridget Duba UKCS 30.79 30.28
        5 Morgan Monsour UKCS 31.04 30.46
        6 Giulia DeLuca MN 32.20 33.84
        7 Bailey Bissonette UKCS 33.00 32.94
        8 Abby Wagner NDSC NT 27.68
    Heat 7 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Daria Katchko MN 30.07 30.82
        2 Audrey Showers MN 29.90 29.56
        3 Claire Collett UKCS 28.78 28.30
        4 Anna Sampson MN 28.64 28.83
        5 Gabriella Sierra Bedon MN 28.72 29.64
        6 Alyssa Glavinos UKCS 29.19 30.65
        7 Caroline Vogel UKCS 29.99 29.36
        8 Britt D'Arezzo MN 30.76 30.56
    Heat 8 of 8 Event 29 Women 50 Free
        1 Nikki Steiner NDSC 28.00 28.17
        2 Alli Hanlon PSC 27.00 26.79
        3 Taylor Johnson IUSC 26.00 26.84
        4 Teresa Niehaus NDSC 25.50 25.86
        5 Caroline Wagner NDSC 26.00 25.97
        6 Lexi Spaulding PSC 27.00 26.84
        7 Laura Kregel MN 27.99 28.83
        8 Bailey Fessler UKCS 28.38 28.64
Event 30 Men 50 Free
    Heat 1 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Tim Szuba SWAM NT 23.46
        2 Tony Feng ISC NT NT
        3 Griffin Crum PSC NT NT
        4 Chris Steers MSU NT 23.27
        5 Joe Paul CMU NT NT
        6 Aaron Mei SWAM NT 25.64
        7 Chandler Moorer NDSC NT 23.37
    Heat 2 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Andrew Westphal SWAM NT 23.86
        2 Joel Soler MSU NT 25.23
        3 Ryan Skorka SWAM NT 27.71
        4 Peter Baltes NDSC NT 25.07
        5 Chase Reid MSU NT 26.70
        6 Robert Scott NDSC NT 28.03
        7 Chris Kaptur PSC NT 23.61
        8 Jimmy Aldrich MSU NT 23.57
    Heat 3 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Arshad Baxamusa NUSC NT 23.93
        2 Eric Lee NDSC NT 24.14
        3 Tim Pendell CMU NT 25.17
        4 Chris Byrne CMU NT 25.90
        5 Kevin O'Shea NDSC NT 24.43
        6 John Quinlan NDSC NT NT
        7 Sean Stockwell SWAM NT 24.26
        8 Alem Cesko MSU NT 24.93
    Heat 4 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Noah Curran PSC NT 26.21
        2 JooSung Kim NDSC NT 25.09
        3 Brandon Dayton PSC NT 26.83
        4 Parker Lovinger MN 29.92 28.35
        5 Hernan Paz MN 31.88 29.86
        6 Trevor Pilzner SWAM NT 24.93
        7 Joey Baca NDSC NT 26.01
        8 Carter Bulington PSC NT 25.81
    Heat 5 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Matt Laboe NDSC 27.00 NT
        2 Chris Keylor UKCS 26.89 25.03
        3 Nicholas Smith UKCS 26.30 25.79
        4 David Williams IUSC 25.00 NT
        5 Matt Hayes ISC 25.30 25.41
        6 Conor Burns MN 26.70 26.30
        7 Ryan Mckiernnan MN 27.00 25.48
        8 Daniel Fathergill UKCS 27.71 27.70
    Heat 6 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Sam Neale MN 24.90 24.58
        2 Grant Hill IUSC 24.50 23.98
        3 James Hallermann MN 24.10 24.23
        4 Tommy McGinn NDSC 24.00 25.11
        5 Trevor Perey NDSC 24.00 23.60
        6 Cai Fox IUSC 24.50 24.96
        7 Sean Dorsey IUSC 24.61 25.30
        8 John Young UKCS 24.99 23.91
    Heat 7 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Zach Hingtgen MN 23.51 25.16
        2 Liam McPhillips NDSC 23.30 25.17
        3 Duncan Emsweller IUSC 23.00 23.87
        4 Josh Smith UKCS 22.11 22.38
        5 Chase Vennefron UKCS 22.79 22.97
        6 Michael Hull PSC 23.00 23.86
        7 Andrey Nosatov ISC 23.49 24.39
        8 Brennen Kneubel ISC 23.86 23.28
Event 30 Men 50 Free
    Heat 1 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Tim Szuba SWAM NT 23.46
        2 Tony Feng ISC NT NT
        3 Griffin Crum PSC NT NT
        4 Chris Steers MSU NT 23.27
        5 Joe Paul CMU NT NT
        6 Aaron Mei SWAM NT 25.64
        7 Chandler Moorer NDSC NT 23.37
    Heat 2 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Andrew Westphal SWAM NT 23.86
        2 Joel Soler MSU NT 25.23
        3 Ryan Skorka SWAM NT 27.71
        4 Peter Baltes NDSC NT 25.07
        5 Chase Reid MSU NT 26.70
        6 Robert Scott NDSC NT 28.03
        7 Chris Kaptur PSC NT 23.61
        8 Jimmy Aldrich MSU NT 23.57
    Heat 3 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Arshad Baxamusa NUSC NT 23.93
        2 Eric Lee NDSC NT 24.14
        3 Tim Pendell CMU NT 25.17
        4 Chris Byrne CMU NT 25.90
        5 Kevin O'Shea NDSC NT 24.43
        6 John Quinlan NDSC NT NT
        7 Sean Stockwell SWAM NT 24.26
        8 Alem Cesko MSU NT 24.93
    Heat 4 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Noah Curran PSC NT 26.21
        2 JooSung Kim NDSC NT 25.09
        3 Brandon Dayton PSC NT 26.83
        4 Parker Lovinger MN 29.92 28.35
        5 Hernan Paz MN 31.88 29.86
        6 Trevor Pilzner SWAM NT 24.93
        7 Joey Baca NDSC NT 26.01
        8 Carter Bulington PSC NT 25.81
    Heat 5 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Matt Laboe NDSC 27.00 NT
        2 Chris Keylor UKCS 26.89 25.03
        3 Nicholas Smith UKCS 26.30 25.79
        4 David Williams IUSC 25.00 NT
        5 Matt Hayes ISC 25.30 25.41
        6 Conor Burns MN 26.70 26.30
        7 Ryan Mckiernnan MN 27.00 25.48
        8 Daniel Fathergill UKCS 27.71 27.70
    Heat 6 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Sam Neale MN 24.90 24.58
        2 Grant Hill IUSC 24.50 23.98
        3 James Hallermann MN 24.10 24.23
        4 Tommy McGinn NDSC 24.00 25.11
        5 Trevor Perey NDSC 24.00 23.60
        6 Cai Fox IUSC 24.50 24.96
        7 Sean Dorsey IUSC 24.61 25.30
        8 John Young UKCS 24.99 23.91
    Heat 7 of 7 Event 30 Men 50 Free
        1 Zach Hingtgen MN 23.51 25.16
        2 Liam McPhillips NDSC 23.30 25.17
        3 Duncan Emsweller IUSC 23.00 23.87
        4 Josh Smith UKCS 22.11 22.38
        5 Chase Vennefron UKCS 22.79 22.97
        6 Michael Hull PSC 23.00 23.86
        7 Andrey Nosatov ISC 23.49 24.39
        8 Brennen Kneubel ISC 23.86 23.28
Event 31 Women 100 Back
    Heat 1 of 3 Event 31 Women 100 Back
        2 Perie Sumner SWAM NT 1:12.72
        3 Grace Albrecht MSU NT 1:17.99
        4 Annika Ness DPU NT 1:11.17
        5 Alexa Moore SWAM NT NT
        6 Alexandria McNunn DPU NT 1:18.49
        7 Kaitlynn Azinger CMU NT 1:12.91
    Heat 2 of 3 Event 31 Women 100 Back
        1 Delaney Houle CMU NT NT
        2 Alexis Orr MSU NT 1:11.60
        3 Britt D'Arezzo MN 1:25.84 1:23.06
        4 Ellie Lemke MN 1:16.45 1:17.30
        5 Melanie Petersmeier IUSC 1:25.00 NT
        6 Katie Krouse DPU NT 1:14.08
        7 Olivia Rouleau MSU NT 1:23.98
        8 Alexis Lefevre MSU NT 1:11.94
    Heat 3 of 3 Event 31 Women 100 Back
        1 Kaylee Thomas UKCS 1:13.96 1:15.22
        2 Gretchin Kepplinger UKCS 1:08.99 1:13.58
        3 Courtney O'Keefe PSC 1:08.00 1:05.86
        4 Sarah Corbi IUSC 1:04.00 1:05.20
        5 Fiona Granados IUSC 1:06.00 1:08.82
        6 Natalie Hahs UKCS 1:08.99 1:10.16
        7 Maddie Tyler MN 1:12.50 1:18.81
        8 Amy Holec MN 1:15.40 1:16.16
Event 31 Women 100 Back
    Heat 1 of 3 Event 31 Women 100 Back
        2 Perie Sumner SWAM NT 1:12.72
        3 Grace Albrecht MSU NT 1:17.99
        4 Annika Ness DPU NT 1:11.17
        5 Alexa Moore SWAM NT NT
        6 Alexandria McNunn DPU NT 1:18.49
        7 Kaitlynn Azinger CMU NT 1:12.91
    Heat 2 of 3 Event 31 Women 100 Back
        1 Delaney Houle CMU NT NT
        2 Alexis Orr MSU NT 1:11.60
        3 Britt D'Arezzo MN 1:25.84 1:23.06
        4 Ellie Lemke MN 1:16.45 1:17.30
        5 Melanie Petersmeier IUSC 1:25.00 NT
        6 Katie Krouse DPU NT 1:14.08
        7 Olivia Rouleau MSU NT 1:23.98
        8 Alexis Lefevre MSU NT 1:11.94
    Heat 3 of 3 Event 31 Women 100 Back
        1 Kaylee Thomas UKCS 1:13.96 1:15.22
        2 Gretchin Kepplinger UKCS 1:08.99 1:13.58
        3 Courtney O'Keefe PSC 1:08.00 1:05.86
        4 Sarah Corbi IUSC 1:04.00 1:05.20
        5 Fiona Granados IUSC 1:06.00 1:08.82
        6 Natalie Hahs UKCS 1:08.99 1:10.16
        7 Maddie Tyler MN 1:12.50 1:18.81
        8 Amy Holec MN 1:15.40 1:16.16
Event 32 Men 100 Back
    Heat 1 of 3 Event 32 Men 100 Back
        3 Matthew Gaudiosi NDSC NT 1:03.74
        4 Aaron Tam PSC NT 54.99
        5 Stephen Spittler NDSC NT 1:03.07
    Heat 2 of 3 Event 32 Men 100 Back
        2 Tanner Brown PSC NT 59.49
        3 Justin Alley SWAM NT NT
        4 Jack Farnham NUSC NT 1:01.06
        5 Brendan Woods NDSC NT 1:00.87
        6 Joshua Miller PSC NT NT
        7 Steve Xu SWAM NT NT
    Heat 3 of 3 Event 32 Men 100 Back
        1 Greg Taushani MN 1:20.60 1:22.18
        2 Adam Wade IUSC 1:04.00 1:05.21
        3 Jake Pursley MN 1:00.20 1:00.73
        4 William Tjaden NDSC 58.00 NT
        5 Noah Becker MN 59.35 59.42
        6 Jonathan Juan NDSC 1:02.00 59.59
        7 Dominic Divita MN 1:08.80 1:08.47
        8 Michael Hayward MSU NT 1:03.14
Event 32 Men 100 Back
    Heat 1 of 3 Event 32 Men 100 Back
        3 Matthew Gaudiosi NDSC NT 1:03.74
        4 Aaron Tam PSC NT 54.99
        5 Stephen Spittler NDSC NT 1:03.07
    Heat 2 of 3 Event 32 Men 100 Back
        2 Tanner Brown PSC NT 59.49
        3 Justin Alley SWAM NT NT
        4 Jack Farnham NUSC NT 1:01.06
        5 Brendan Woods NDSC NT 1:00.87
        6 Joshua Miller PSC NT NT
        7 Steve Xu SWAM NT NT
    Heat 3 of 3 Event 32 Men 100 Back
        1 Greg Taushani MN 1:20.60 1:22.18
        2 Adam Wade IUSC 1:04.00 1:05.21
        3 Jake Pursley MN 1:00.20 1:00.73
        4 William Tjaden NDSC 58.00 NT
        5 Noah Becker MN 59.35 59.42
        6 Jonathan Juan NDSC 1:02.00 59.59
        7 Dominic Divita MN 1:08.80 1:08.47
        8 Michael Hayward MSU NT 1:03.14
Event 33 Women 50 Fly
    Heat 1 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        3 Alexis Lefevre MSU NT 34.66
        4 Natalie Gibble PSC NT 30.49
        5 Grace Albrecht MSU NT 36.22
    Heat 2 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Ashley Mark IUSC NT 32.82
        2 Lauren Czaja NDSC NT 33.06
        3 Julia Canty NDSC NT 33.22
        4 Delaney Weiland NDSC NT 31.27
        5 Katherine Cameron NDSC NT 28.54
        6 Eve Cook MSU NT 29.49
        7 Megan Miller NUSC NT 31.76
        8 Katie Liebscher NDSC NT 30.44
    Heat 3 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Carson Myers NDSC NT 31.75
        2 Sierra Avery NDSC NT 29.54
        3 Noonan Theresa NDSC NT 30.12
        4 Baylie White OHSC NT NT
        5 Amber Eckstein MN NT 31.50
        6 Anna Kuehne CMU NT 35.14
        7 Katherine Lundy MSU NT NT
        8 Elyssa Hedrick CMU NT 40.59
    Heat 4 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Gwen Mattingly NDSC NT 34.52
        2 Amanda Gesouras OHSC NT NT
        3 Giulia DeLuca MN 38.08 38.33
        4 Lexi Wagner IUSC 35.00 33.49
        5 Daria Katchko MN 35.49 34.16
        6 Eva Mulherkar MSU NT 38.67
        7 Carley Eichorn CMU NT NT
        8 Perie Sumner SWAM NT 31.29
    Heat 5 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Shayna Plotnik IUSC 34.07 35.53
        2 Mary-Frances Stuff IUSC 33.00 32.40
        3 Laura Kregel MN 31.63 31.47
        4 Bailey Fessler UKCS 31.14 30.86
        5 Mclaren Curphy MN 31.44 31.03
        6 Claire Curley MN 32.00 30.82
        7 Bridget Duba UKCS 33.27 32.90
        8 Desi Dikova SWAM 34.68 34.73
    Heat 6 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Stefani Scimeca ISC 31.00 NT
        2 Nikki Steiner NDSC 30.00 29.74
        3 Quinn Kirkpatrick UKCS 29.75 29.78
        4 Taylor Johnson IUSC 26.00 27.47
        5 Katie Adorable PSC 29.00 27.78
        6 Lilly Sasse MN 29.98 28.89
        7 Caroline Wagner NDSC 31.00 29.15
        8 Natalie Reysa NDSC 31.00 31.23
Event 33 Women 50 Fly
    Heat 1 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        3 Alexis Lefevre MSU NT 34.66
        4 Natalie Gibble PSC NT 30.49
        5 Grace Albrecht MSU NT 36.22
    Heat 2 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Ashley Mark IUSC NT 32.82
        2 Lauren Czaja NDSC NT 33.06
        3 Julia Canty NDSC NT 33.22
        4 Delaney Weiland NDSC NT 31.27
        5 Katherine Cameron NDSC NT 28.54
        6 Eve Cook MSU NT 29.49
        7 Megan Miller NUSC NT 31.76
        8 Katie Liebscher NDSC NT 30.44
    Heat 3 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Carson Myers NDSC NT 31.75
        2 Sierra Avery NDSC NT 29.54
        3 Noonan Theresa NDSC NT 30.12
        4 Baylie White OHSC NT NT
        5 Amber Eckstein MN NT 31.50
        6 Anna Kuehne CMU NT 35.14
        7 Katherine Lundy MSU NT NT
        8 Elyssa Hedrick CMU NT 40.59
    Heat 4 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Gwen Mattingly NDSC NT 34.52
        2 Amanda Gesouras OHSC NT NT
        3 Giulia DeLuca MN 38.08 38.33
        4 Lexi Wagner IUSC 35.00 33.49
        5 Daria Katchko MN 35.49 34.16
        6 Eva Mulherkar MSU NT 38.67
        7 Carley Eichorn CMU NT NT
        8 Perie Sumner SWAM NT 31.29
    Heat 5 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Shayna Plotnik IUSC 34.07 35.53
        2 Mary-Frances Stuff IUSC 33.00 32.40
        3 Laura Kregel MN 31.63 31.47
        4 Bailey Fessler UKCS 31.14 30.86
        5 Mclaren Curphy MN 31.44 31.03
        6 Claire Curley MN 32.00 30.82
        7 Bridget Duba UKCS 33.27 32.90
        8 Desi Dikova SWAM 34.68 34.73
    Heat 6 of 6 Event 33 Women 50 Fly
        1 Stefani Scimeca ISC 31.00 NT
        2 Nikki Steiner NDSC 30.00 29.74
        3 Quinn Kirkpatrick UKCS 29.75 29.78
        4 Taylor Johnson IUSC 26.00 27.47
        5 Katie Adorable PSC 29.00 27.78
        6 Lilly Sasse MN 29.98 28.89
        7 Caroline Wagner NDSC 31.00 29.15
        8 Natalie Reysa NDSC 31.00 31.23
Event 34 Men 50 Fly
    Heat 1 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        3 Ivan Fan MSU NT 28.67
        4 JooSung Kim NDSC NT 29.21
        5 Sean Stockwell SWAM NT 26.89
    Heat 2 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Jack Farnham NUSC NT 28.27
        2 Perry Fischer SWAM NT 28.20
        3 Geoff McVey SWAM NT 27.19
        4 Chris Steers MSU NT 26.37
        5 Arthur Shi SWAM NT 25.99
        6 Kevin O'Shea NDSC NT 27.10
        7 Andrew Ao SWAM NT 25.13
        8 Brandon Dayton PSC NT 29.40
    Heat 3 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Robert Scott NDSC NT 29.13
        2 Matthew Gaudiosi NDSC NT 27.93
        3 Aaron Mei SWAM NT 30.05
        4 Eric Madsen SWAM NT 27.40
        5 Arshad Baxamusa NUSC NT 25.39
        6 Jason Yang NUSC NT 26.21
        7 Trevor Pilzner SWAM NT NT
        8 Carter Bulington PSC NT 29.71
    Heat 4 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Griffin Crum PSC NT NT
        2 Anthony Telerico PSC NT NT
        3 Caleb Torgerson PSC 1:18.00 NT
        4 Chris Moyer IUSC 35.00 31.86
        5 Jay Mercer IUSC 39.00 42.39
        6 Stephen Spittler NDSC NT 27.84
        7 Josh Allen PSC NT NT
        8 Steve Xu SWAM NT NT
    Heat 5 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Parker Lovinger MN 30.62 30.54
        2 Leopoldo Aguerrevere PSC 29.00 28.48
        3 Zach Postler MN 27.48 27.60
        4 Jacob Wellnitz MN 26.80 28.04
        5 Andrey Nosatov ISC 26.90 26.31
        6 Kevin Chan NUSC 27.54 26.60
        7 Nicholas Smith UKCS 30.30 30.07
        8 Jack Downs MN 32.10 29.01
    Heat 6 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 John Young UKCS 26.29 27.40
        2 Nils Rykken MN 25.88 25.50
        3 Duncan Emsweller IUSC 24.00 25.42
        4 Bryce Boston MN 23.99 23.93
        5 Tony Feng ISC 24.00 24.09
        6 Liam McPhillips NDSC 25.00 27.31
        7 Gavin Baisa PSC 25.90 25.67
        8 James Hallermann MN 26.61 26.79
Event 34 Men 50 Fly
    Heat 1 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        3 Ivan Fan MSU NT 28.67
        4 JooSung Kim NDSC NT 29.21
        5 Sean Stockwell SWAM NT 26.89
    Heat 2 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Jack Farnham NUSC NT 28.27
        2 Perry Fischer SWAM NT 28.20
        3 Geoff McVey SWAM NT 27.19
        4 Chris Steers MSU NT 26.37
        5 Arthur Shi SWAM NT 25.99
        6 Kevin O'Shea NDSC NT 27.10
        7 Andrew Ao SWAM NT 25.13
        8 Brandon Dayton PSC NT 29.40
    Heat 3 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Robert Scott NDSC NT 29.13
        2 Matthew Gaudiosi NDSC NT 27.93
        3 Aaron Mei SWAM NT 30.05
        4 Eric Madsen SWAM NT 27.40
        5 Arshad Baxamusa NUSC NT 25.39
        6 Jason Yang NUSC NT 26.21
        7 Trevor Pilzner SWAM NT NT
        8 Carter Bulington PSC NT 29.71
    Heat 4 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Griffin Crum PSC NT NT
        2 Anthony Telerico PSC NT NT
        3 Caleb Torgerson PSC 1:18.00 NT
        4 Chris Moyer IUSC 35.00 31.86
        5 Jay Mercer IUSC 39.00 42.39
        6 Stephen Spittler NDSC NT 27.84
        7 Josh Allen PSC NT NT
        8 Steve Xu SWAM NT NT
    Heat 5 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 Parker Lovinger MN 30.62 30.54
        2 Leopoldo Aguerrevere PSC 29.00 28.48
        3 Zach Postler MN 27.48 27.60
        4 Jacob Wellnitz MN 26.80 28.04
        5 Andrey Nosatov ISC 26.90 26.31
        6 Kevin Chan NUSC 27.54 26.60
        7 Nicholas Smith UKCS 30.30 30.07
        8 Jack Downs MN 32.10 29.01
    Heat 6 of 6 Event 34 Men 50 Fly
        1 John Young UKCS 26.29 27.40
        2 Nils Rykken MN 25.88 25.50
        3 Duncan Emsweller IUSC 24.00 25.42
        4 Bryce Boston MN 23.99 23.93
        5 Tony Feng ISC 24.00 24.09
        6 Liam McPhillips NDSC 25.00 27.31
        7 Gavin Baisa PSC 25.90 25.67
        8 James Hallermann MN 26.61 26.79
Event 35 Women 200 Medley Relay
    Heat 1 of 2 Event 35 Women 200 Medley
        2 UKCS C UKCS NT 2:35.90
        3 SWAM B SWAM NT 2:28.62
        4 MN B MN NT 2:23.86
        5 IUSC B IUSC NT 2:17.54
        6 MN C MN NT 2:25.66
        7 MN D MN NT NT
    Heat 2 of 2 Event 35 Women 200 Medley
        1 UKCS A UKCS NT 2:14.64
        2 CMU A CMU NT NT
        3 IUSC A IUSC NT 2:15.74
        4 MN A MN NT 2:04.01
        5 MSU A MSU NT 2:17.07
        6 SWAM A SWAM NT 2:19.89
        7 NDSC A NDSC NT 2:10.39
        8 UKCS B UKCS NT 2:18.27
Event 35 Women 200 Medley Relay
    Heat 1 of 2 Event 35 Women 200 Medley
        2 UKCS C UKCS NT 2:35.90
        3 SWAM B SWAM NT 2:28.62
        4 MN B MN NT 2:23.86
        5 IUSC B IUSC NT 2:17.54
        6 MN C MN NT 2:25.66
        7 MN D MN NT NT
    Heat 2 of 2 Event 35 Women 200 Medley
        1 UKCS A UKCS NT 2:14.64
        2 CMU A CMU NT NT
        3 IUSC A IUSC NT 2:15.74
        4 MN A MN NT 2:04.01
        5 MSU A MSU NT 2:17.07
        6 SWAM A SWAM NT 2:19.89
        7 NDSC A NDSC NT 2:10.39
        8 UKCS B UKCS NT 2:18.27
Event 36 Men 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 36 Men 200 Medley
        3 MN E MN NT 2:08.97
        4 MN C MN NT 2:01.89
        5 MN D MN NT 2:09.50
    Heat 2 of 3 Event 36 Men 200 Medley
        1 SWAM B SWAM NT 2:03.83
        2 NDSC B NDSC NT 1:47.69
        3 UKCS B UKCS NT 2:19.11
        4 PSC A PSC NT NT
        5 NDSC A NDSC NT 1:47.09
        6 MN B MN NT 1:55.75
        7 IUSC B IUSC NT NT
    Heat 3 of 3 Event 36 Men 200 Medley
        1 CMU A CMU NT NT
        2 ISC A ISC NT 1:59.02
        3 SWAM A SWAM NT 1:42.78
        4 IUSC A IUSC NT 2:01.05
        5 MSU A MSU NT 1:56.74
        6 MN A MN NT 1:41.83
        7 UKCS A UKCS NT 2:03.09
        8 NUSC A NUSC NT 1:56.66
Event 36 Men 200 Medley Relay
    Heat 1 of 3 Event 36 Men 200 Medley
        3 MN E MN NT 2:08.97
        4 MN C MN NT 2:01.89
        5 MN D MN NT 2:09.50
    Heat 2 of 3 Event 36 Men 200 Medley
        1 SWAM B SWAM NT 2:03.83
        2 NDSC B NDSC NT 1:47.69
        3 UKCS B UKCS NT 2:19.11
        4 PSC A PSC NT NT
        5 NDSC A NDSC NT 1:47.09
        6 MN B MN NT 1:55.75
        7 IUSC B IUSC NT NT
    Heat 3 of 3 Event 36 Men 200 Medley
        1 CMU A CMU NT NT
        2 ISC A ISC NT 1:59.02
        3 SWAM A SWAM NT 1:42.78
        4 IUSC A IUSC NT 2:01.05
        5 MSU A MSU NT 1:56.74
        6 MN A MN NT 1:41.83
        7 UKCS A UKCS NT 2:03.09
        8 NUSC A NUSC NT 1:56.66
FINIS
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home