SwimPhone
Meet Home | Events | Swimmers | Clubs

2017 Arizona Masters Long Course State Champs

Announcer Program

Print Preview
Event List
1 Mixed 1500 Free
2 Mixed 200 Free
3 Mixed 50 Fly
4 Mixed 200 Back
5 Mixed 100 Breast
6 Mixed 400 Free
7 Mixed 200 IM
8 Mixed 50 Back
9 Mixed 200 Fly
10 Women 200 Free Relay
11 Men 200 Free Relay
12 Mixed 200 Free Relay
13 Mixed 800 Free
14 Mixed 100 Free
15 Mixed 50 Breast
16 Mixed 100 Back
17 Mixed 100 Fly
18 Mixed 200 Breast
19 Mixed 50 Free
20 Mixed 400 IM
21 Women 200 Medley Relay
22 Men 200 Medley Relay
23 Mixed 200 Medley Relay

Lane Status Name Club Seed
Time
Finals
Time
Event 1 Mixed 1500 Free
        Scratched Kurt Dickson UC48 18:24.95 NT
        1 Wendy Weinberg SBM 31:56.72 32:13.00
        2 Checked-In Jean Hofmann SDM 26:07.71 26:05.22
        3 Checked-In Laura Hendrickson FORD 23:33.32 22:56.09
        4 Checked-In Sara Holman CMS 18:40.88 18:48.28
        5 Mark Modjeska PRES 21:12.00 NT
        6 Checked-In William Shaw SCS 25:31.00 26:11.27
        7 Checked-In Peggy Rupert FORD 27:00.00 26:05.28
Event 2 Mixed 200 Free
    Heat 1 of 3 Event 2 Mixed 200 Free
        2 Douglas Blanchard FORD 3:20.48 3:08.10
        3 Katy James SDM 3:20.00 3:15.84
        4 Helen Kurtz MMAC 3:10.80 3:08.55
        5 Alicia Szymonik YWSF 3:17.76 3:34.21
        6 Peggy Rupert FORD 3:20.00 3:15.96
        7 Judy Gillies FORD 3:27.42 NT
        8 Kelly Harrigan FAST NT 2:17.15
    Heat 2 of 3 Event 2 Mixed 200 Free
        1 Jean Hofmann SDM 3:09.66 3:15.91
        2 Heather Crocchi FAST 3:00.00 2:36.81
        3 Brigid Bunch PRES 2:53.99 3:04.62
        4 Douglas Everett FORD 2:50.00 2:55.45
        5 Sandra Whitmeyer MMAC 2:50.00 2:49.75
        6 Glen Kishi PSCM 2:55.00 2:54.28
        7 Joanne Menard MMAC 3:05.00 NT
        8 Hop Bailey FORD 3:10.00 3:06.68
    Heat 3 of 3 Event 2 Mixed 200 Free
        1 Jeremy Phung GCUC 2:31.02 NT
        2 Claire Townsend YWSF 2:21.77 2:29.02
        3 Matthew Mozdzen FORD 2:20.00 2:24.55
        4 Adrian Kirkpatrick SDM 2:03.92 2:01.23
        5 Jeffrey Utsch FORD 2:07.69 2:14.99
        6 Kory Nichols MMAC 2:21.22 2:15.88
        7 Jahi Thompson YWSF 2:26.27 2:26.17
        8 Mark Oliver FAST 2:38.16 2:45.11
Event 3 Mixed 50 Fly
    Heat 1 of 4 Event 3 Mixed 50 Fly
        3 Gene Hildreth SBM 1:05.00 56.68
        4 Wendy Weinberg SBM 51.97 1:00.50
        5 Meaghan Johnson YWSF 1:05.00 43.13
        7 Terry Richardson SDM NT 32.25
    Heat 2 of 4 Event 3 Mixed 50 Fly
        1 Douglas Esch ARIZ 47.15 39.78
        2 Amy Mullaney MMAC 43.50 39.52
        3 Joanne Menard MMAC 39.50 41.00
        4 Jeremy Phung GCUC 37.13 33.66
        5 Gary Emerson FORD 38.00 31.60
        6 Emily Thompson UC48 40.01 37.41
        7 Elizabeth Mullins PSCM 45.00 37.66
        8 Aracely Delgadillo YWSF 50.00 42.46
    Heat 3 of 4 Event 3 Mixed 50 Fly
        1 John Lesko UC48 35.75 38.16
        2 Kent Johnson YWSF 35.07 32.95
        3 Lindsey Urbatchka MMAC 33.50 30.17
        4 Tim Schreiber YWSF 32.35 31.06
        5 Mark Modjeska PRES 32.62 NT
        6 Matthew Mozdzen FORD 34.00 29.18
        7 Bradley Cahoon MMAC 35.51 36.39
        8 Karl Misselt UC48 37.00 34.42
    Heat 4 of 4 Event 3 Mixed 50 Fly
        1 Michelle Mozdzen FORD 31.29 30.78
        2 Noriko Inada PSCM 31.00 28.18
        3 Adrian Kirkpatrick SDM 28.83 27.96
        4 Luke Egnaczak NMMS 28.12 28.84
        5 Paul Smith MMAC 28.50 NT
        6 Kory Nichols MMAC 30.63 30.64
        7 Michelle Detka YWSF 31.10 29.16
        8 Daniel Vargas YWSF 32.00 32.43
Event 4 Mixed 200 Back
    Heat 1 of 2 Event 4 Mixed 200 Back
        2 Kelly Harrigan MMAC NT 2:30.03
        3 Craig Shaffer SBM 3:35.00 3:22.93
        4 Helen Kurtz MMAC 3:32.50 3:37.18
        5 Katy James SDM 3:33.33 3:36.43
    Heat 2 of 2 Event 4 Mixed 200 Back
        1 John Lesko UC48 3:04.53 3:07.25
        2 Brigid Bunch PRES 2:53.99 2:50.63
        3 Noriko Inada PSCM 2:40.00 2:29.24
        4 Kurt Dickson UC48 2:23.76 2:20.26
        5 Todd Dreitzler PSCM 2:24.41 NT
        6 Scott Shake FORD 2:40.00 2:37.47
        7 Hugh Wilder FORD 2:54.00 3:04.30
        8 Kent Johnson YWSF 3:17.22 3:06.69
Event 5 Mixed 100 Breast
    Heat 1 of 3 Event 5 Mixed 100 Breast
        3 Glen Kishi PSCM 3:00.00 1:48.42
        4 Judy Gillies FORD 2:15.67 NT
        5 Laura Hendrickson FORD 2:22.22 1:41.20
    Heat 2 of 3 Event 5 Mixed 100 Breast
        2 Peggy Rupert FORD 2:05.00 2:12.20
        3 Katy James SDM 2:00.00 1:54.71
        4 Marianne Rexer MMAC 1:51.29 1:50.31
        5 Douglas Everett FORD 2:00.00 2:02.11
        6 Aracely Delgadillo YWSF 2:00.86 2:01.10
        7 Wendy Weinberg SBM 2:08.62 2:24.65
    Heat 3 of 3 Event 5 Mixed 100 Breast
        1 Meaghan Johnson YWSF 1:45.00 2:03.22
        2 John Lesko UC48 1:37.11 1:38.98
        3 Heather Crocchi FAST 1:28.68 1:29.20
        4 Matthew Mozdzen FORD 1:18.00 1:26.63
        5 Daniel Vargas YWSF 1:20.00 1:21.74
        6 Jeremy Phung GCUC 1:36.40 1:34.80
        7 Amy Mullaney MMAC 1:42.00 1:39.57
        8 Alicia Szymonik YWSF 1:47.61 1:53.10
Event 6 Mixed 400 Free
    Heat 1 of 3 Event 6 Mixed 400 Free
        1 Joseph Millstone FORD 8:00.00 6:44.01
        2 Gene Hildreth SBM 7:50.00 8:36.67
        3 Douglas Blanchard FORD 7:08.00 7:17.94
        4 Emily Thompson UC48 6:58.00 6:29.22
        5 Peggy Rupert FORD 7:00.00 6:50.03
        6 Helen Kurtz MMAC 7:12.10 6:30.77
        7 Hop Bailey FORD 8:00.00 6:36.80
        8 Glen Kishi PSCM 8:30.00 6:17.23
    Heat 2 of 3 Event 6 Mixed 400 Free
        1 William Shaw SCS 6:45.00 6:39.55
        2 Joanne Menard MMAC 6:19.00 6:31.06
        3 Jahi Thompson YWSF 5:50.00 5:28.61
        4 Mark Oliver FAST 5:39.89 NT
        5 Bradley Cahoon MMAC 5:45.24 5:45.33
        6 Mark Modjeska PRES 6:00.00 NT
        7 Jean Hofmann SDM 6:33.24 7:08.82
        8 Douglas Esch ARIZ 6:57.34 6:45.29
    Heat 3 of 3 Event 6 Mixed 400 Free
        1 Kent Johnson YWSF 5:16.11 5:22.11
        2 Luke Egnaczak NMMS 5:08.35 NT
        3 Kurt Dickson UC48 4:41.45 4:27.30
        4 Adrian Kirkpatrick SDM 4:18.00 4:26.63
        5 Jeffrey Utsch FORD 4:38.65 4:52.24
        6 Sara Holman CMS 4:49.58 4:52.61
        7 Claire Townsend YWSF 5:15.00 5:31.11
        8 Sandra Whitmeyer MMAC 5:30.00 5:59.68
Event 7 Mixed 200 IM
    Heat 1 of 3 Event 7 Mixed 200 IM
        3 Wendy Weinberg SBM 4:21.59 4:55.68
        4 Douglas Everett FORD 3:50.00 3:52.63
        5 Marianne Rexer MMAC 3:58.92 3:52.96
    Heat 2 of 3 Event 7 Mixed 200 IM
        2 Glen Kishi PSCM 3:35.00 3:35.59
        3 Amy Mullaney MMAC 3:20.00 3:17.42
        4 Tim Schreiber YWSF 3:10.00 NT
        5 Kent Johnson YWSF 3:10.72 2:57.69
        6 Hop Bailey FORD 3:34.00 3:34.80
        7 Laura Hendrickson FORD 3:44.43 3:08.30
    Heat 3 of 3 Event 7 Mixed 200 IM
        1 Brigid Bunch PRES 3:03.63 NT
        2 Kory Nichols MMAC 2:45.89 2:38.65
        3 Michelle Detka YWSF 2:42.33 2:46.28
        4 Adrian Kirkpatrick SDM 2:21.94 2:24.39
        5 Matthew Mozdzen FORD 2:40.00 2:55.81
        6 Claire Townsend YWSF 2:43.79 2:54.65
        7 Elizabeth Mullins PSCM 3:00.00 3:17.79
        8 Sandra Whitmeyer MMAC 3:10.00 2:43.16
Event 8 Mixed 50 Back
    Heat 1 of 3 Event 8 Mixed 50 Back
        1 Meaghan Johnson YWSF 55.00 48.03
        2 Alicia Szymonik YWSF 49.79 53.19
        3 Emily Thompson UC48 43.05 38.99
        4 Helen Kurtz MMAC 42.60 44.44
        5 Katy James SDM 43.00 43.55
        6 Douglas Everett FORD 49.00 51.70
        7 Douglas Esch ARIZ 53.23 50.45
        8 Jean Hofmann SDM 55.00 54.43
    Heat 2 of 3 Event 8 Mixed 50 Back
        1 Gary Emerson FORD 40.00 38.87
        2 Jeremy Phung GCUC 38.94 38.05
        3 Brigid Bunch PRES 37.93 36.88
        4 Michelle Mozdzen FORD 36.11 35.35
        5 Karl Misselt UC48 37.50 37.50
        6 Daniel Vargas YWSF 38.00 40.14
        7 John Lesko UC48 39.15 37.52
        8 Aracely Delgadillo YWSF 42.17 45.19
    Heat 3 of 3 Event 8 Mixed 50 Back
        1 Lindsey Urbatchka MMAC 35.53 33.66
        2 Paul Smith MMAC 35.00 NT
        3 Hugh Wilder FORD 34.00 33.88
        4 Noriko Inada PSCM 32.00 29.35
        5 Kurt Dickson UC48 32.45 32.16
        6 Scott Shake FORD 34.40 33.35
        7 Michelle Detka YWSF 35.16 33.45
        8 Tim Schreiber YWSF 35.75 36.98
Event 9 Mixed 200 Fly
        3 Craig Shaffer SBM 4:20.00 4:02.48
        4 Mark Modjeska PRES 2:55.27 NT
        5 Michelle Mozdzen FORD 3:01.35 2:46.62
        7 Terry Richardson SDM NT 2:42.65
Event 10 Women 200 Free Relay
        4 YWSF A YWSF NT 2:13.53
Event 11 Men 200 Free Relay
        3 FORD A FORD NT 2:30.35
        4 FORD A FORD NT 2:11.00
        5 YWSF A YWSF NT 2:02.87
Event 12 Mixed 200 Free Relay
        3 PSCM A PSCM NT NT
        4 SDM A SDM NT 2:15.14
        5 YWSF A YWSF NT 2:03.97
        6 FORD A FORD NT 2:14.11
Event 13 Mixed 800 Free
    Heat of 2 Event 13 Mixed 800 Free
        Gene Hildreth SBM 15:30.00 NT
        Judy Gillies FORD 39:59.99 NT
        Mark Modjeska PRES 11:09.00 NT
    Heat 1 of 2 Event 13 Mixed 800 Free
        1 Marc Valle SDM 22:30.91 NT
        2 Checked-In Heather Crocchi FAST 17:00.00 12:00.41
        3 Checked-In Helen Kurtz MMAC 15:30.14 14:09.03
        4 Checked-In Allison Yee UC48 15:00.00 12:47.19
        5 Hop Bailey FORD 15:00.00 13:39.05
        6 Checked-In Angie Krainik YWSF 16:00.00 17:04.07
        7 Scott Shake FORD 20:00.00 13:37.66
        8 Douglas Esch ARIZ 14:15.41 14:23.80
    Heat 2 of 2 Event 13 Mixed 800 Free
        1 Checked-In Peggy Rupert FORD 13:50.00 13:29.28
        2 Checked-In Jean Hofmann SDM 13:36.17 14:28.05
        3 Sandra Whitmeyer MMAC 11:00.00 12:29.62
        4 Checked-In Adrian Kirkpatrick SDM 8:42.00 9:19.12
        5 Checked-In Sara Holman CMS 9:57.23 9:58.18
        6 Kent Johnson YWSF 12:01.72 11:04.33
        7 Checked-In William Shaw SCS 13:42.00 14:01.48
Event 14 Mixed 100 Free
    Heat 1 of 4 Event 14 Mixed 100 Free
        1 Alicia Szymonik YWSF NT 1:37.29
        2 Kelly Harrigan FAST NT 1:02.05
        3 Douglas Esch ARIZ 1:30.99 1:25.24
        4 Jean Hofmann SDM 1:28.29 1:32.98
        5 Peggy Rupert FORD 1:30.00 1:32.49
        6 Anthony Krainik YWSF 1:40.00 2:08.91
        7 Kathy Renno FORD 1:40.52 1:44.42
        8 Judy Gillies FORD 1:40.18 NT
    Heat 2 of 4 Event 14 Mixed 100 Free
        1 Allison Yee UC48 1:25.00 1:18.76
        2 Jonathan Scheidt UC17 1:25.00 1:23.47
        3 Meaghan Johnson YWSF 1:22.65 1:22.65
        4 Glen Kishi PSCM 1:20.00 1:17.80
        5 Sandra Whitmeyer MMAC 1:20.00 1:22.04
        6 Hop Bailey FORD 1:24.00 1:26.68
        7 Elizabeth Mullins PSCM 1:25.00 1:14.06
        8 Aracely Delgadillo YWSF 1:25.22 1:23.29
    Heat 3 of 4 Event 14 Mixed 100 Free
        1 Helen Kurtz MMAC 1:17.19 1:21.01
        2 Mark Modjeska PRES 1:13.00 NT
        3 Jahi Thompson YWSF 1:07.33 1:03.86
        4 Matthew Mozdzen FORD 1:06.00 1:02.17
        5 Paul Smith MMAC 1:07.00 NT
        6 Mark Oliver FAST 1:12.22 NT
        7 Heather Crocchi FAST 1:14.00 1:12.62
        8 Douglas Everett FORD 1:19.00 1:20.99
    Heat 4 of 4 Event 14 Mixed 100 Free
        1 Michelle Mozdzen FORD 1:04.51 1:05.11
        2 Claire Townsend YWSF 1:03.91 1:08.06
        3 Marc Valle SDM 58.20 1:03.12
        4 Tyler DeBerry FORD 54.65 54.70
        5 Adrian Kirkpatrick SDM 56.20 55.53
        6 Kory Nichols MMAC 1:02.13 1:01.60
        7 Dean Hagen ARIZ 1:04.18 NT
        8 Jeremy Phung GCUC 1:05.40 1:05.13
Event 15 Mixed 50 Breast
    Heat 1 of 3 Event 15 Mixed 50 Breast
        2 Laura Hendrickson FORD NT 46.44
        3 Jean Hofmann SDM 59.00 58.50
        4 Aracely Delgadillo YWSF 55.43 55.83
        5 Wendy Weinberg SBM 58.45 1:05.43
        6 Peggy Rupert FORD 1:00.00 58.03
    Heat 2 of 3 Event 15 Mixed 50 Breast
        1 Katy James SDM 55.00 51.15
        2 Alicia Szymonik YWSF 48.42 52.00
        3 William Shaw SCS 47.63 51.45
        4 Allison Yee UC48 43.59 44.22
        5 Jeremy Phung GCUC 44.30 46.90
        6 Glen Kishi PSCM 48.00 44.29
        7 Marianne Rexer MMAC 50.85 50.84
        8 Douglas Everett FORD 55.00 NT
    Heat 3 of 3 Event 15 Mixed 50 Breast
        1 Kent Johnson YWSF 42.44 46.12
        2 Claire Townsend YWSF 41.11 NT
        3 Tim Schreiber YWSF 40.00 38.95
        4 Daniel Vargas YWSF 35.00 35.52
        5 Matthew Mozdzen FORD 38.00 38.81
        6 Douglas Blanchard FORD 40.06 39.15
        7 Brigid Bunch PRES 42.30 44.76
        8 John Lesko UC48 42.75 43.51
Event 16 Mixed 100 Back
    Heat 1 of 2 Event 16 Mixed 100 Back
        1 Katy James SDM 1:45.00 1:39.47
        2 Helen Kurtz MMAC 1:41.80 1:38.66
        3 Aracely Delgadillo YWSF 1:34.34 47.21
        4 John Lesko UC48 1:25.15 1:24.29
        5 Jeremy Phung GCUC 1:27.25 NT
        6 Craig Shaffer SBM 1:38.00 1:34.03
        7 Sandra Whitmeyer MMAC 1:45.00 1:46.36
        8 Kelly Harrigan FAST NT 1:08.57
    Heat 2 of 2 Event 16 Mixed 100 Back
        1 Karl Misselt UC48 1:21.20 1:22.85
        2 Sara Holman CMS 1:17.68 NT
        3 Scott Shake FORD 1:14.50 1:13.39
        4 Noriko Inada PSCM 1:08.00 1:07.19
        5 Kory Nichols MMAC 1:14.49 1:15.17
        6 Hugh Wilder FORD 1:16.00 1:15.53
        7 Dean Hagen ARIZ 1:18.00 NT
        8 Brigid Bunch PRES 1:23.93 1:20.58
Event 17 Mixed 100 Fly
    Heat 1 of 2 Event 17 Mixed 100 Fly
        1 Gene Hildreth SBM 2:15.00 2:23.06
        2 Craig Shaffer SBM 1:50.00 3:00.24
        3 John Lesko UC48 1:21.29 NT
        4 Kent Johnson YWSF 1:15.38 1:17.40
        5 Tim Schreiber YWSF 1:20.00 NT
        6 Douglas Everett FORD 1:45.00 2:04.76
        7 Wendy Weinberg SBM 2:05.59 2:33.89
        8 Laura Hendrickson FORD NT 1:24.93
    Heat 2 of 2 Event 17 Mixed 100 Fly
        1 Mark Modjeska PRES 1:13.00 NT
        2 Matthew Mozdzen FORD 1:12.00 1:12.59
        3 Michelle Mozdzen FORD 1:11.64 1:10.72
        4 Adrian Kirkpatrick SDM 1:03.27 1:03.15
        5 Marc Valle SDM 1:03.54 1:06.97
        6 Michelle Detka YWSF 1:11.93 1:07.78
        7 Kory Nichols MMAC 1:12.40 1:18.34
        8 Daniel Vargas YWSF 1:13.00 NT
Event 18 Mixed 200 Breast
        1 Marianne Rexer MMAC 4:01.10 4:02.87
        2 John Lesko UC48 3:26.15 3:29.74
        3 Brigid Bunch PRES 3:20.91 3:32.80
        4 Daniel Vargas YWSF 2:00.00 3:08.08
        5 Heather Crocchi FAST 3:08.38 3:11.46
        6 Kent Johnson YWSF 3:22.33 3:34.06
        7 Glen Kishi PSCM 4:00.00 3:44.24
        8 Katy James SDM 4:10.00 4:17.35
Event 19 Mixed 50 Free
    Heat 1 of 5 Event 19 Mixed 50 Free
        1 Angie Krainik YWSF 1:00.00 47.62
        2 Douglas Esch ARIZ 43.80 37.42
        3 Kathy Renno FORD 41.00 43.08
        4 Alicia Szymonik YWSF 39.65 43.34
        5 Katy James SDM 40.00 39.05
        6 Anthony Krainik YWSF 43.60 48.58
        7 Peggy Rupert FORD 45.00 40.22
        8 Kelly Harrigan FAST NT 28.86
    Heat 2 of 5 Event 19 Mixed 50 Free
        1 Gene Hildreth SBM 38.70 45.83
        2 Aracely Delgadillo YWSF 37.61 NT
        3 William Shaw SCS 35.60 36.38
        4 Jonathan Scheidt UC17 35.00 36.16
        5 Douglas Blanchard FORD 35.03 35.38
        6 Douglas Everett FORD 36.00 37.98
        7 Joseph Millstone FORD 38.00 36.21
        8 Jean Hofmann SDM 39.50 40.88
    Heat 3 of 5 Event 19 Mixed 50 Free
        1 Glen Kishi PSCM 35.00 35.57
        2 Heather Crocchi FAST 33.53 33.34
        3 Mark Oliver FAST 32.69 NT
        4 Matthew Mozdzen FORD 32.00 30.09
        5 Mark Modjeska PRES 32.62 NT
        6 Helen Kurtz MMAC 32.95 34.48
        7 Meaghan Johnson YWSF 34.55 35.04
        8 Elizabeth Mullins PSCM 35.00 32.51
    Heat 4 of 5 Event 19 Mixed 50 Free
        1 Hugh Wilder FORD 30.00 32.73
        2 Michelle Mozdzen FORD 29.99 30.16
        3 Tim Schreiber YWSF 29.39 30.06
        4 Jahi Thompson YWSF 29.02 28.10
        5 Michelle Detka YWSF 29.23 29.44
        6 Claire Townsend YWSF 29.56 NT
        7 Noriko Inada PSCM 30.00 27.81
        8 Daniel Vargas YWSF 30.00 NT
    Heat 5 of 5 Event 19 Mixed 50 Free
        1 Jeremy Phung GCUC 28.90 29.81
        2 Kory Nichols MMAC 28.14 28.25
        3 Adrian Kirkpatrick SDM 26.50 25.80
        4 Tyler DeBerry FORD 24.55 24.89
        5 Marc Valle SDM 26.28 27.96
        6 Paul Smith MMAC 28.00 NT
        7 Luke Egnaczak NMMS 28.35 NT
        8 Dean Hagen ARIZ 28.96 NT
Event 20 Mixed 400 IM
        0 Daniel Vargas YWSF NT NT
        2 Craig Shaffer SBM 8:20.00 8:22.08
        3 Claire Townsend YWSF 6:12.00 NT
        4 Sara Holman CMS 5:49.26 6:00.07
        5 Scott Shake FORD 5:59.00 NT
        6 Brigid Bunch PRES 6:33.93 NT
        7 Wendy Weinberg SBM 9:11.48 10:25.03
        8 Laura Hendrickson FORD NT 6:43.04
Event 21 Women 200 Medley Relay
        3 FORD A FORD NT 3:02.26
        4 MMAC A MMAC NT 2:41.43
        5 YWSF A YWSF NT 2:40.89
Event 22 Men 200 Medley Relay
        3 FORD A FORD NT 2:19.18
        4 FORD A FORD NT 2:45.15
        5 YWSF A YWSF NT 2:16.44
Event 23 Mixed 200 Medley Relay
        3 YWSF A YWSF NT 2:22.77
        4 SDM A SDM NT 2:29.64
        5 FORD A FORD NT 3:00.75
        6 FORD A FORD NT 2:16.55
FINIS
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home