McManus Invitational 2019

Announcer Program

Print Preview
Event List
1 Women 800 Free Relay
2 Men 800 Free Relay
3 Women 400 IM
4 Men 400 IM
5 Women 200 Back
6 Men 200 Back
7 Women 200 Fly
8 Men 200 Fly
9 Women 200 Breast
10 Men 200 Breast
11 Women 500 Free
12 Men 500 Free
13 Women 400 Medley Relay
14 Men 400 Medley Relay
15 Women 200 Medley Relay
16 Men 200 Medley Relay
17 Women 50 Fly
18 Men 50 Fly
19 Women 200 IM
20 Men 200 IM
21 Women 50 Free
22 Men 50 Free
23 Women 100 Breast
24 Men 100 Breast
25 Women 200 Free
26 Men 200 Free
27 Women 100 Back
28 Men 100 Back
29 Women 400 Free Relay
30 Men 400 Free Relay
31 Women 50 Back
32 Men 50 Back
33 Women 100 Fly
34 Men 100 Fly
35 Women 50 Breast
36 Men 50 Breast
37 Women 100 Free
38 Men 100 Free
39 Women 100 IM
40 Men 100 IM
41 Women 200 Free Relay
42 Men 200 Free Relay

Lane Status Name Club Seed
Time
Finals
Time
Event 1 Women 800 Free Relay
Event 2 Men 800 Free Relay
        4 UTSAS A UTSAS 8:02.00 8:51.51
        5 TAMCS A TAMCS NT 7:45.10
Event 3 Women 400 IM
Event 4 Men 400 IM
        4 Mark Trotchie UNTCS NT 5:31.69
Event 5 Women 200 Back
Event 6 Men 200 Back
        4 Nicholas Tann TAMCS 1:58.00 2:17.95
        5 Minh Ly UDCS 2:50.00 2:21.21
Event 7 Women 200 Fly
Event 8 Men 200 Fly
        3 Clayton Sloan UNTCS NT 2:45.35
        4 Nolan Persyn TAMCS 1:56.00 1:59.05
        5 Santiago Manrique UTSAS 2:30.00 NT
        6 Minh Ly UDCS NT 3:11.60
Event 9 Women 200 Breast
        4 Giada Mirelli UDCS 2:50.20 2:57.72
        5 Madeline Narduzzi UDCS 2:55.79 2:57.68
Event 10 Men 200 Breast
        3 Joe Pelletier UDCS 2:45.20 2:28.94
        4 Jeff Garvey TCUCS 2:30.00 2:22.25
        5 Jeppesen Feliciano TAMCS 2:32.49 2:33.33
        6 Jacob Hudzina UNTCS NT 2:42.00
Event 11 Women 500 Free
        3 Sara Ryel UTSAS 7:00.00 7:23.56
        4 Nicole Ma BU 5:50.00 5:48.92
        5 Sybil Clough BU 7:00.00 6:58.20
        6 Sarah Catherine Jeffries BU 8:30.00 NT
Event 12 Men 500 Free
        2 Adrian Rodden ROSE NT 7:14.05
        3 Pablo De Los Santos UTSAS 6:05.00 6:03.59
        4 Noah Craig UTSAS 5:36.00 6:12.89
        5 Minh Ly UDCS 5:43.50 6:34.47
        6 Anthony Perez UTSAS 6:31.00 5:57.62
        7 Ethan Mercer UDCS NT 6:05.80
Event 13 Women 400 Medley Relay
Event 14 Men 400 Medley Relay
        3 UNTCS A UNTCS NT 4:40.43
        4 UTSAS A UTSAS 3:55.00 4:19.01
        5 TAMCS A TAMCS NT 3:51.77
        6 LETU A LETU NT 4:19.36
Event 15 Women 200 Medley Relay
        2 ROSE A ROSE NT NT
        3 TAMCS A TAMCS NT 2:04.27
        4 UTSAS A UTSAS 2:30.00 2:32.25
        5 TCUCS A TCUCS NT 2:21.08
        6 UDCS A UDCS NT 2:15.37
        7 BU A BU NT 2:14.28
Event 16 Men 200 Medley Relay
    Heat 1 of 2 Event 16 Men 200 Medley
        3 TAMCS B TAMCS NT 1:43.74
        4 TAMCS A TAMCS NT 1:43.17
        5 UNTCS B UNTCS NT NT
    Heat 2 of 2 Event 16 Men 200 Medley
        2 UNTCS A UNTCS NT 1:49.59
        3 UTSAS B UTSAS 3:00.00 2:13.21
        4 UTSAS A UTSAS 1:57.00 2:06.34
        5 LETU A LETU 1:58.68 1:55.53
        6 ROSE A ROSE NT 2:06.61
        7 UDCS A UDCS NT 1:47.79
Event 17 Women 50 Fly
    Heat 1 of 2 Event 17 Women 50 Fly
        2 Danielle Henderson TTU NT 31.16
        3 Meggie Bland UDCS NT 41.61
        4 Haruka Saito BU 36.03 37.40
        5 Mara Gomen BU 37.89 35.54
        6 Lizzy Markos UNTCS NT 30.50
    Heat 2 of 2 Event 17 Women 50 Fly
        1 Annie Burns UTSAS 35.00 NT
        2 Luisa Velasco UDCS 33.50 33.07
        3 CJ Pfeil TAMCS 30.00 29.72
        4 Alex Remy TAMCS 28.00 28.66
        5 Stephanie Tixier LETU 29.02 28.83
        6 Elaina Allen TCUCS 31.00 29.67
        7 Jessica Kjellberg UACS 34.00 30.63
        8 Ashley Kuplin TCUCS 36.00 36.67
Event 18 Men 50 Fly
    Heat 1 of 4 Event 18 Men 50 Fly
        3 Jacob Hudzina UNTCS NT 30.14
        4 Martin Merino TTU NT 28.18
        5 Joshua Clemmons LETU NT 27.77
    Heat 2 of 4 Event 18 Men 50 Fly
        1 Christian Salinas UNTCS NT 27.09
        2 Ivan Cisneros UTSAS 34.00 32.47
        3 Nick Mounce UACS 30.30 27.77
        4 Pablo De Los Santos UTSAS 29.00 26.74
        5 Nate Brown ROSE 30.18 NT
        6 Anthony Perez UTSAS 34.00 32.54
        7 Brandon Medel UNTCS NT 30.48
        8 Clayton Sloan UNTCS NT 28.11
    Heat 3 of 4 Event 18 Men 50 Fly
        1 Aiden Tanner BU 28.50 27.37
        2 David Erikson LETU 27.90 28.39
        3 John Hedgecock UACS 27.50 25.93
        4 Keegan Kittrell TAMCS 27.00 27.21
        5 Roberto Sanchez TTU 27.21 30.15
        6 Hunter Johnson TTU 27.51 27.54
        7 Israel Muniz TAMCS 28.00 27.01
        8 Santiago Manrique UTSAS 29.00 30.04
    Heat 4 of 4 Event 18 Men 50 Fly
        1 Jon Waterman TAMCS 26.94 27.25
        2 Nicolas Tornoe BU 25.00 NT
        3 Max Aguirre UTSAS 24.50 26.12
        4 Nolan Persyn TAMCS 23.00 24.09
        5 Nico Restrepo TAMCS 24.00 25.75
        6 Ryan McManus TAMCS 25.00 24.84
        7 Garrett Kuketz TAMCS 25.00 25.97
        8 Brandon Haefner UACS 27.00 24.96
Event 19 Women 200 IM
        4 Jarrah Schlosberg TAMCS 2:30.00 2:29.43
        5 Sybil Clough BU 2:45.00 NT
Event 20 Men 200 IM
        4 John Hedgecock UACS 2:15.00 2:21.88
        5 Steven Chavez UNTCS NT NT
Event 21 Women 50 Free
    Heat 1 of 4 Event 21 Women 50 Free
        3 Victoria Jones ROSE NT 36.32
        4 Summer Thigpen TTU NT 28.94
        5 Madeline Landis UNTCS NT 30.16
    Heat 2 of 4 Event 21 Women 50 Free
        2 Lizzy Markos UNTCS NT 27.81
        3 Elizabeth Barrera UTSAS 40.00 52.70
        4 Morgan Gregory ROSE 36.18 NT
        5 Sarah Trevino UTSAS 38.00 34.01
        6 Madeline Hickerson UTSAS 55.00 NT
        7 Danielle Henderson TTU NT 28.35
    Heat 3 of 4 Event 21 Women 50 Free
        1 Ashley Kuplin TCUCS 34.00 31.71
        2 Jessica Kjellberg UACS 30.00 28.29
        3 Sara Ryel UTSAS 30.00 32.07
        4 Haruka Saito BU 29.72 30.24
        5 Jasmine Adams UDCS 29.90 28.49
        6 Essence Cash UTSAS 30.00 31.38
        7 Simone Loel UDCS 31.88 31.94
        8 Meggie Bland UDCS 34.13 35.47
    Heat 4 of 4 Event 21 Women 50 Free
        1 Samantha Price-Nazer TTU 28.90 29.93
        2 Stephanie Tixier LETU 27.00 26.54
        3 Nicole Ma BU 27.00 26.70
        4 Alex Remy TAMCS 26.00 26.62
        5 Morgan Okroi ROSE 26.84 27.53
        6 Maria Chanquin TAMCS 27.00 28.51
        7 Becca Lang TCUCS 28.00 28.29
        8 Elysse Nunez UTSAS 29.00 32.70
Event 22 Men 50 Free
    Heat 1 of 5 Event 22 Men 50 Free
        3 Brandon Medel UNTCS NT 27.11
        4 Caleb Halter LETU NT 26.82
        5 Grant Meza UNTCS NT NT
    Heat 2 of 5 Event 22 Men 50 Free
        1 Christian Salinas UNTCS NT 24.46
        2 Noah Levine UNTCS NT 22.85
        3 Matthew Elizalde UTSAS 40.00 NT
        4 Ethan Mercer UDCS 35.20 25.21
        5 Peyton Saxton ROSE 38.67 NT
        6 Reece Bentley ROSE 45.04 42.07
        7 Sean Acol ROSE NT 41.70
        8 Martin Merino TTU NT 26.17
    Heat 3 of 5 Event 22 Men 50 Free
        1 Landry Willis ROSE 30.57 26.19
        2 Joshua Austin LETU 28.68 29.78
        3 Nate Brown ROSE 27.92 NT
        4 Trevor Betz UTSAS 27.00 25.96
        5 Alberto Samaniego UTSAS 27.00 25.61
        6 Brandon Lemens UTSAS 28.00 23.86
        7 Ivan Cisneros UTSAS 30.00 29.21
        8 Levi Crook LETU 30.60 31.35
    Heat 4 of 5 Event 22 Men 50 Free
        1 Chris Nation ROSE 26.76 26.95
        2 David Erikson LETU 25.00 25.17
        3 Jeff Garvey TCUCS 25.00 24.04
        4 Nick Mounce UACS 24.80 24.58
        5 Aiden Tanner BU 25.00 26.57
        6 Joshua Clemmons LETU 25.00 26.86
        7 Santiago Manrique UTSAS 26.00 26.63
        8 David Nichols LETU 27.00 NT
    Heat 5 of 5 Event 22 Men 50 Free
        1 Israel Muniz TAMCS 24.00 24.98
        2 Ryan McManus TAMCS 24.00 23.90
        3 Garrett Kuketz TAMCS 23.00 23.07
        4 Nolan Persyn TAMCS 22.00 NT
        5 Max Aguirre UTSAS 22.50 24.31
        6 Victor Saenz LETU 23.00 23.15
        7 Keegan Kittrell TAMCS 24.00 25.49
        8 Nico Restrepo TAMCS 24.00 23.85
Event 23 Women 100 Breast
        2 Gabriella Sanchez UDCS 1:29.84 NT
        3 Giada Mirelli UDCS 1:20.80 1:24.41
        4 Elizabeth Barrera UTSAS 1:20.00 2:36.93
        5 Jarrah Schlosberg TAMCS 1:20.00 1:17.78
        6 Alexa Frattini TCUCS 1:25.98 1:21.58
        7 Simone Loel UDCS 1:33.21 1:31.05
Event 24 Men 100 Breast
    Heat 1 of 2 Event 24 Men 100 Breast
        3 Landry Willis ROSE 1:28.97 NT
        4 Luke Pelletier UDCS 1:13.80 1:07.74
        5 Matthew Elizalde UTSAS 1:15.00 1:57.34
        6 Levi Crook LETU NT NT
    Heat 2 of 2 Event 24 Men 100 Breast
        1 Jeppesen Feliciano TAMCS 1:09.19 1:08.17
        2 Nicolas Tornoe BU 1:08.00 NT
        3 Jon Waterman TAMCS 1:04.50 1:05.29
        4 Joe Pelletier UDCS 1:03.76 1:01.77
        5 Victor Saenz LETU 1:03.81 1:14.27
        6 Jeff Garvey TCUCS 1:05.00 1:04.31
        7 Keegan Kittrell TAMCS 1:08.00 1:15.70
        8 Chris Nation ROSE 1:09.77 1:08.88
Event 25 Women 200 Free
        3 Sybil Clough BU 2:30.00 2:28.22
        4 Elaina Allen TCUCS 2:10.00 2:09.00
        5 Annie Burns UTSAS 2:20.00 NT
Event 26 Men 200 Free
        2 Mathew Richardson LETU 2:21.00 2:20.80
        3 Alberto Samaniego UTSAS 2:10.00 2:10.26
        4 Minh Ly UDCS 2:00.00 2:04.82
        5 Noah Craig UTSAS 2:02.00 2:06.43
        6 Roberto Sanchez TTU 2:14.76 2:14.13
        7 David Nichols LETU NT NT
Event 27 Women 100 Back
        2 Samantha Price-Nazer TTU NT 1:18.33
        3 Charlotte Smitham TAMCS 1:13.40 1:10.88
        4 Morgan Okroi ROSE 1:09.43 1:08.11
        5 Maria Chanquin TAMCS 1:10.00 1:10.69
        6 Mara Gomen BU 1:20.32 1:18.21
Event 28 Men 100 Back
    Heat 1 of 2 Event 28 Men 100 Back
        3 Caleb Halter LETU NT 1:13.48
        4 Aiden Tanner BU 1:04.00 NT
        5 Steven Chavez UNTCS NT NT
    Heat 2 of 2 Event 28 Men 100 Back
        1 David Thai UTSAS 1:02.00 NT
        2 Victor Saenz LETU 59.01 1:10.46
        3 Max Aguirre UTSAS 58.00 NT
        4 Nicholas Tann TAMCS 54.00 NT
        5 Brandon Lemens UTSAS 57.00 58.97
        6 Jon Waterman TAMCS 59.00 1:05.99
        7 Brandon Haefner UACS 1:02.00 56.15
Event 29 Women 400 Free Relay
        4 UTSAS A UTSAS 5:10.00 4:50.24
        5 UDCS A UDCS NT 4:21.25
Event 30 Men 400 Free Relay
        2 TAMCS B TAMCS NT 3:32.82
        3 TAMCS A TAMCS NT 3:46.58
        4 UTSAS A UTSAS 3:45.00 3:49.12
        5 LETU A LETU 4:02.71 4:03.82
        6 UNTCS A UNTCS NT NT
Event 31 Women 50 Back
    Heat 1 of 2 Event 31 Women 50 Back
        2 Meggie Bland UDCS NT 42.01
        3 Madeline Hickerson UTSAS 1:00.00 1:12.01
        4 Mara Gomen BU 35.46 35.96
        5 Sarah Trevino UTSAS 48.00 43.86
        6 Lauren Kjellberg UACS NT 37.70
        7 Lizzy Markos UNTCS NT 32.77
    Heat 2 of 2 Event 31 Women 50 Back
        1 Sara Ryel UTSAS 34.00 36.96
        2 Luisa Velasco UDCS 33.50 33.59
        3 Elysse Nunez UTSAS 32.00 36.18
        4 Maria Chanquin TAMCS 30.00 31.39
        5 Alex Remy TAMCS 30.00 31.58
        6 CJ Pfeil TAMCS 33.00 32.82
        7 Essence Cash UTSAS 34.00 36.77
        8 Samantha Price-Nazer TTU 35.08 35.37
Event 32 Men 50 Back
        1 Alberto Samaniego UTSAS 30.00 30.95
        2 Brandon Haefner UACS 28.00 25.89
        3 Max Aguirre UTSAS 25.00 28.28
        4 Brandon Lemens UTSAS 24.00 28.93
        5 Nicholas Tann TAMCS 25.00 26.35
        6 Nicolas Tornoe BU 26.00 NT
        7 David Thai UTSAS 29.00 NT
        8 Mark Trotchie UNTCS NT 28.96
Event 33 Women 100 Fly
        4 Jarrah Schlosberg TAMCS 1:10.00 1:09.30
        5 CJ Pfeil TAMCS 1:13.50 1:17.07
Event 34 Men 100 Fly
    Heat 1 of 2 Event 34 Men 100 Fly
        3 Mathew Richardson LETU NT NT
        4 Corban Howerter ROSE 1:24.65 1:14.73
        5 Joshua Clemmons LETU NT 1:12.71
        6 Roberto Sanchez TTU NT 1:14.39
    Heat 2 of 2 Event 34 Men 100 Fly
        1 Hunter Johnson TTU 1:05.22 1:05.08
        2 John Hedgecock UACS 59.50 57.74
        3 Mason Greenblatt TAMCS 56.00 NT
        4 Nolan Persyn TAMCS 52.00 51.12
        5 Nico Restrepo TAMCS 55.00 NT
        6 Israel Muniz TAMCS 58.00 NT
        7 Aiden Tanner BU 1:00.00 1:09.98
        8 Pablo De Los Santos UTSAS 1:08.00 NT
Event 35 Women 50 Breast
    Heat 1 of 2 Event 35 Women 50 Breast
        3 Summer Thigpen TTU NT 36.49
        4 Madeline Hickerson UTSAS 1:00.00 NT
        5 Madison Benedetto ROSE NT NT
    Heat 2 of 2 Event 35 Women 50 Breast
        1 Brittney Matthews BU 40.56 NT
        2 Elizabeth Barrera UTSAS 40.00 1:11.67
        3 Alexa Frattini TCUCS 38.13 37.14
        4 Madeline Narduzzi UDCS 36.99 35.06
        5 Essence Cash UTSAS 38.00 45.87
        6 Elysse Nunez UTSAS 40.00 44.66
        7 Gabriella Sanchez UDCS 40.40 40.39
        8 Simone Loel UDCS 41.83 42.86
Event 36 Men 50 Breast
    Heat 1 of 2 Event 36 Men 50 Breast
        1 Levi Crook LETU NT 38.89
        2 Matthew Elizalde UTSAS 45.00 50.43
        3 Nate Brown ROSE 39.91 NT
        4 Trevor Betz UTSAS 37.00 34.34
        5 Landry Willis ROSE 38.99 34.42
        6 Anthony Perez UTSAS 41.00 38.70
        7 Noah Levine UNTCS NT 28.43
        8 Christian Salinas UNTCS NT 30.03
    Heat 2 of 2 Event 36 Men 50 Breast
        1 Grady Britton LETU 31.81 NT
        2 Jeppesen Feliciano TAMCS 31.44 30.28
        3 Victor Saenz LETU 30.00 29.87
        4 Joe Pelletier UDCS 28.84 28.36
        5 Jon Waterman TAMCS 29.87 30.53
        6 Chris Nation ROSE 31.05 30.96
        7 Luke Pelletier UDCS 31.50 30.22
        8 Keegan Kittrell TAMCS 32.00 33.10
Event 37 Women 100 Free
    Heat 1 of 2 Event 37 Women 100 Free
        1 Madeline Landis UNTCS NT 1:07.92
        2 Sarah Catherine Jeffries BU 1:11.00 NT
        3 Ashley Kuplin TCUCS 1:10.00 1:10.75
        4 Charlotte Smitham TAMCS 1:05.32 1:03.82
        5 Haruka Saito BU 1:07.56 1:12.34
        6 Meggie Bland UDCS 1:10.20 1:22.11
        7 Sarah Trevino UTSAS 1:26.00 1:22.57
        8 Summer Thigpen TTU NT NT
    Heat 2 of 2 Event 37 Women 100 Free
        1 Sybil Clough BU 1:05.00 1:04.32
        2 Luisa Velasco UDCS 1:01.00 1:04.69
        3 Stephanie Tixier LETU 59.00 58.75
        4 Becca Lang TCUCS 58.00 1:02.85
        5 Elaina Allen TCUCS 59.00 59.28
        6 Jasmine Adams UDCS 1:00.80 1:03.36
        7 Danielle Henderson TTU 1:01.77 1:01.59
        8 Essence Cash UTSAS 1:05.00 1:13.90
Event 38 Men 100 Free
    Heat 1 of 3 Event 38 Men 100 Free
        2 Caleb Halter LETU NT 1:03.04
        3 Peyton Saxton ROSE NT NT
        4 Grant Meza UNTCS NT NT
        5 Jacob Hudzina UNTCS NT 1:00.69
        6 David Nichols LETU NT NT
        7 Clayton Sloan UNTCS NT 1:00.01
    Heat 2 of 3 Event 38 Men 100 Free
        1 Levi Crook LETU 1:19.75 1:19.59
        2 Ivan Cisneros UTSAS 1:05.00 1:08.13
        3 Alberto Samaniego UTSAS 59.00 57.89
        4 Noah Craig UTSAS 58.00 1:06.00
        5 Mathew Richardson LETU 59.00 1:02.23
        6 Roberto Sanchez TTU 59.75 1:02.38
        7 Joshua Austin LETU 1:10.28 1:05.43
        8 Corban Howerter ROSE NT 1:10.90
    Heat 3 of 3 Event 38 Men 100 Free
        1 David Erikson LETU 56.50 58.95
        2 Josh Joransen LETU 54.00 NT
        3 Nico Restrepo TAMCS 51.00 50.57
        4 Nicholas Tann TAMCS 48.00 NT
        5 Garrett Kuketz TAMCS 51.00 51.36
        6 Brandon Lemens UTSAS 52.00 NT
        7 Nick Mounce UACS 54.60 54.14
        8 Grady Britton LETU 56.62 NT
Event 39 Women 100 IM
    Heat 1 of 2 Event 39 Women 100 IM
        1 Lizzy Markos UNTCS NT 1:15.69
        2 Stephanie Tixier LETU NT 1:11.50
        3 Summer Thigpen TTU NT 1:14.76
        4 Alexa Frattini TCUCS 1:19.96 1:16.04
        5 Simone Loel UDCS NT 1:23.90
        6 Samantha Price-Nazer TTU NT NT
        7 Lauren Kjellberg UACS NT 1:27.42
    Heat 2 of 2 Event 39 Women 100 IM
        1 Madeline Narduzzi UDCS 1:15.77 1:15.56
        2 Annie Burns UTSAS 1:15.00 NT
        3 Jarrah Schlosberg TAMCS 1:10.00 1:09.48
        4 Alex Remy TAMCS 1:06.00 1:07.06
        5 Nicole Ma BU 1:09.00 1:06.86
        6 CJ Pfeil TAMCS 1:10.40 1:12.89
        7 Brittney Matthews BU 1:15.00 NT
        8 Jessica Kjellberg UACS 1:18.00 1:14.03
Event 40 Men 100 IM
    Heat 1 of 2 Event 40 Men 100 IM
        2 Nate Brown ROSE NT NT
        3 Joshua Austin LETU 1:27.12 1:27.77
        4 Santiago Manrique UTSAS 1:12.00 1:12.19
        5 Anthony Perez UTSAS 1:26.00 1:11.75
        6 Martin Merino TTU NT 1:07.23
        7 Hunter Johnson TTU NT 1:10.26
    Heat 2 of 2 Event 40 Men 100 IM
        1 Noah Craig UTSAS 1:06.00 1:10.01
        2 Brandon Haefner UACS 1:05.00 57.05
        3 John Hedgecock UACS 1:00.00 1:01.52
        4 Joe Pelletier UDCS 57.45 1:00.70
        5 Nicolas Tornoe BU 58.00 NT
        6 David Thai UTSAS 1:05.00 NT
        7 Jeppesen Feliciano TAMCS 1:05.18 1:05.74
        8 Israel Muniz TAMCS 1:10.00 1:03.10
Event 41 Women 200 Free Relay
        2 UDCS A UDCS NT 2:10.14
        3 TCUCS A TCUCS NT 1:59.77
        4 UTSAS A UTSAS 2:10.00 2:12.34
        5 BU A BU NT 1:57.01
        6 TAMCS A TAMCS NT 1:54.37
        7 ROSE A ROSE NT NT
Event 42 Men 200 Free Relay
    Heat 1 of 2 Event 42 Men 200 Free
        3 TAMCS B TAMCS NT 1:40.19
        4 ROSE A ROSE NT 2:12.57
        5 UNTCS B UNTCS NT NT
    Heat 2 of 2 Event 42 Men 200 Free
        2 UDCS A UDCS NT 1:39.22
        3 UTSAS B UTSAS 2:05.00 1:47.28
        4 LETU A LETU 1:43.68 1:45.44
        5 UTSAS A UTSAS 1:45.00 1:37.54
        6 UNTCS A UNTCS NT 1:38.08
        7 TAMCS A TAMCS NT 1:30.90
Strive Swim
Advertisement will open in a new window.
This Meet > Swim Meets > Home