Hoosier Classic Midwest Invite

Announcer Program

Print Preview
Event List
1 Women 200 Medley Relay
2 Men 200 Medley Relay
3 Women 200 Free
4 Men 200 Free
5 Women 50 Breast
6 Men 50 Breast
7 Women 100 Free
8 Men 100 Free
9 Women 100 Back
10 Men 100 Back
11 Women 200 IM
12 Men 200 IM
13 Women 50 Free
14 Men 50 Free
15 Women 200 Back
16 Men 200 Back
17 Women 50 Fly
18 Men 50 Fly
19 Women 100 Breast
20 Men 100 Breast
21 Women 500 Free
22 Men 500 Free
23 Women 100 Fly
24 Men 100 Fly
25 Women 100 IM
26 Men 100 IM
27 Women 200 Breast
28 Men 200 Breast
29 Women 50 Back
30 Men 50 Back
31 Women 200 Fly
32 Men 200 Fly
33 Women 200 Free Relay
34 Men 200 Free Relay

Lane Status Name Club Seed
Time
Finals
Time
Event 1 Women 200 Medley Relay
    Heat 1 of 6 Event 1 Women 200 Medley
        3 PURD I PURD NT NT
        4 PURD G PURD NT 2:20.93
    Heat 2 of 6 Event 1 Women 200 Medley
        1 PURD E PURD NT 2:04.49
        3 MN C MN NT 2:18.66
        4 CSOSU C CSOSU NT 2:09.27
        5 GVSU C GVSU NT 2:16.62
        6 PURD D PURD NT 2:17.34
        7 CSOSU D CSOSU NT 2:13.43
        8 PURD F PURD NT 2:16.47
    Heat 3 of 6 Event 1 Women 200 Medley
        1 IUSC C IUSC NT 2:10.70
        2 MOFO B MOFO NT 2:14.76
        3 SLSC B SLSC NT 2:13.84
        4 IUSC B IUSC NT 2:11.31
        5 GVSU B GVSU NT 2:18.09
        6 SWAM B SWAM NT NT
        7 MOFO C MOFO NT 1:58.25
        8 PURD C PURD NT 2:04.81
    Heat 4 of 6 Event 1 Women 200 Medley
        1 ISUSC B ISUSC NT 2:14.34
        2 GVSU A GVSU NT 2:10.18
        3 XAVR A XAVR NT 2:15.54
        4 NUSC A NUSC NT 2:10.68
        5 MQSC A MQSC NT 2:14.45
        6 MUSC A MUSC NT 2:12.32
        7 UKCS B UKCS NT 1:14.23
        8 PURD B PURD NT 2:03.98
    Heat 5 of 6 Event 1 Women 200 Medley
        1 UKCS A UKCS NT 2:01.36
        2 IUSC A IUSC NT 1:59.53
        3 UDCS A UDCS NT 2:11.21
        4 SWAM A SWAM NT 2:06.96
        5 PURD A PURD NT 1:52.82
        6 ILSC A ILSC NT 2:03.42
        7 SLSC A SLSC NT 2:03.58
        8 MOFO A MOFO NT 2:02.26
    Heat 6 of 6 Event 1 Women 200 Medley
        1 MN B MN 2:07.35 2:09.94
        2 ISUSC A ISUSC 2:04.35 2:04.14
        3 UCCS A UCCS 1:57.83 2:04.44
        4 CSOSU A CSOSU 1:55.00 1:57.88
        5 MN A MN 1:56.11 2:02.52
        6 CSOSU B CSOSU 2:04.00 2:09.67
        7 UCCS B UCCS 2:05.00 NT
        8 UCCS C UCCS 2:08.95 2:06.42
Event 2 Men 200 Medley Relay
Event 3 Women 200 Free
    Heat 1 of 3 Event 3 Women 200 IM
        3 Abby Shoyat UCCS NT 2:31.27
        4 Christine Kemmerly MOFO NT 2:37.12
        5 Talia Jacobson PURD NT 2:49.17
    Heat 2 of 3 Event 3 Women 200 IM
        1 Emily Winget CSOSU 2:40.67 2:33.44
        2 Hannah Dusek XAVR 2:35.00 2:30.68
        3 Ciara de Venecia PURD 2:34.83 2:37.20
        4 Kate McCurdy KUSDC 2:32.32 NT
        5 Lexi Spaulding PURD 2:32.61 2:37.73
        6 Grace Docken UDCS 2:35.00 2:37.84
        7 Elizabeth Vetter MUSC 2:38.59 NT
        8 Victoria O'Hara SWAM NT NT
    Heat 3 of 3 Event 3 Women 200 IM
        1 Amber Eckstein MN 2:29.77 2:28.62
        2 Nicole Meyer UDCS 2:27.00 2:27.60
        3 Hannah Clinger CSOSU 2:25.00 2:23.97
        4 Grace Einhaus GVSU 2:25.00 2:38.50
        5 Kate Alvarado IUSC 2:25.00 2:24.37
        6 Abby Harris SLSC 2:26.50 2:35.16
        7 Thaire Marostica ISUSC 2:27.09 2:28.69
        8 Reis Parkinson ILSC 2:30.50 2:31.60
Event 4 Men 200 Free
    Heat 1 of 3 Event 4 Men 200 IM
        1 Chirag Das MOFO NT 2:09.96
        2 Drew Hamilton CSOSU NT 2:01.17
        3 Ryan DeMilt CSOSU NT NT
        4 Eric Chen SWAM NT 2:16.33
        5 Kohler Kerber UCCS NT NT
        6 Jonathan Stankovic UKCS NT 2:20.54
        7 Evan Carpenter SWAM NT NT
    Heat 2 of 3 Event 4 Men 200 IM
        1 John Pecze XAVR 2:25.00 2:26.25
        2 Henry Bodde MUSC 2:23.43 2:20.37
        3 Frederick Zhang ILSC 2:18.60 2:23.84
        4 Jacob Wellnitz MN 2:13.42 2:15.21
        5 Jack Zink XAVR 2:18.00 2:17.66
        6 Dylan Motto MN 2:22.68 NT
        7 Kieran Mahoney PURD 2:25.00 2:18.63
        8 Noah Van Alstyne GVSU 2:30.00 NT
    Heat 3 of 3 Event 4 Men 200 IM
        1 Max Weber SWAM 2:13.00 NT
        2 Riley Bond MN 2:08.45 2:13.10
        3 Nick Brauer UCCS 2:05.47 2:12.16
        4 Jordan Keuneke PURD 2:05.00 2:02.76
        5 Nicholas Pfeifer SWAM 2:05.00 2:05.22
        6 Pedro Marasciulo ISUSC 2:06.17 NT
        7 Benjamin McAteer PURD 2:10.00 2:18.95
        8 Samuel Lower PURD 2:13.30 2:02.81
Event 5 Women 50 Breast
    Heat 1 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Audrey Rieger MOFO NT 45.21
        2 Dolores Martin UKCS NT 36.81
        3 Maddy Kramer UCCS NT 33.18
        4 Caroline Brega MOFO NT 42.16
        5 Lily Banks UKCS NT 38.86
        6 Jasmine Pinkney MOFO NT 42.42
        7 Emilee Carlin UCCS NT 35.14
    Heat 2 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Emmalee Giesler IUSC NT NT
        2 Kailey Kerkman PURD NT NT
        3 Jenn Dolecki MOFO NT 40.72
        4 Jenna Matthews UCCS NT 40.91
        5 Mallorie Smits BTSC NT 43.33
        6 Julia Forbes MOFO NT NT
        7 Angie Zheng IUSC NT 39.37
        8 Claire Moorman PURD NT NT
    Heat 3 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Iris Puthoff MOFO NT 39.13
        2 Julia Grogan MOFO NT 34.68
        3 Nicole Rotelle IUSC NT 34.66
        4 Emily Crowe MOFO NT 43.61
        5 Alyssa Baldwin ISUSC NT 38.04
        6 Amanda Sequeira CSOSU NT NT
        7 Courtney Spencer MOFO NT 42.25
        8 Abigail Myers MOFO NT 48.22
    Heat 4 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Sarah Coning UCCS 46.27 47.48
        2 Maria Trosckinski XAVR 45.00 NT
        3 Samantha Sager GVSU 43.66 43.60
        4 Anya Welborn PURD 42.00 37.31
        5 Ellen Liu MN 43.43 42.19
        6 Becca Schmiegal BTSC 44.65 44.32
        7 Devan Parkerson MUSC 46.25 NT
        8 Saumya Patel PURD 47.00 NT
    Heat 5 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Maddie Varias UKCS 41.74 NT
        2 Victoria Moore PURD 40.00 42.40
        3 Anisha Varatharajah CSOSU 40.00 39.10
        4 Torrie Ulrich UKCS 39.74 40.09
        5 Anne Moyse CSOSU 39.81 38.72
        6 Alix Rose CSOSU 40.00 41.44
        7 Lillian Shenefield GVSU 40.00 37.51
        8 Nia Garama CSOSU 42.00 38.91
    Heat 6 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Liz Scoma UKCS 39.36 39.22
        2 Anna Sampson MN 38.96 NT
        3 Regina Koch MN 38.46 37.50
        4 Brenna Ward UDCS 38.00 38.13
        5 Amara Dadosky UCCS 38.22 38.32
        6 Andie Weidman UKCS 38.60 38.16
        7 Megan Norris PURD 39.00 37.20
        8 Faith Thomas PURD 39.71 37.75
    Heat 7 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Sydney Calhoun PURD 37.88 37.63
        2 Megan Miller NUSC 37.54 36.90
        3 Mercy Housh MUSC 37.26 35.48
        4 Claire Kinnear CSOSU 37.00 NT
        5 Skylar Gottschalk GVSU 37.00 36.36
        6 Sophie Gadomski ILSC 37.50 36.02
        7 Molly Sheridan NUSC 37.82 41.82
        8 Kassidy Pastor CSOSU 38.00 34.95
    Heat 8 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Amanda Waldbieser PURD 37.00 33.53
        2 Hannah Drilling IUSC 36.00 37.25
        3 Lauren Henricks GVSU 35.98 35.79
        4 Julianna Rivera ISUSC 35.11 35.35
        5 Hailey Hoover GVSU 35.24 NT
        6 Amberly Xie IUSC 36.00 34.30
        7 Madison Miller GVSU 37.00 38.48
        8 Kelly Ballard GVSU 37.00 39.12
    Heat 9 of 9 Event 5 Women 50 Breast
        1 Caroline Caton ILSC 35.00 35.66
        2 Jaqueline Melaragno UDCS 35.00 38.78
        3 Harper Dix MN 34.90 NT
        4 Ana Mathers UCCS 33.13 36.57
        5 Lauren Patterson UKCS 33.99 33.78
        6 Laura Titzer PURD 35.00 35.31
        7 Emma Reger XAVR 35.00 34.77
        8 Mikaela Fangman XAVR 35.00 38.51
Event 6 Men 50 Breast
    Heat 1 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        3 Jordan Myers UCCS NT NT
        4 Adam Present NUSC NT NT
        5 Evan Carpenter SWAM NT 27.91
        6 Dan Waddell MN NT NT
    Heat 2 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Alex Lee SWAM NT 34.32
        2 Daniel Ahn ILSC NT NT
        3 Logan Baumgardner IUSC NT NT
        4 Conor O'Sullivan MQSC NT 33.64
        5 Wyatt Westmoreland PURD NT NT
        6 Benjamin Casto CSOSU NT 39.18
        7 Aaron Mei SWAM NT 35.35
        8 Max Weber SWAM NT 30.33
    Heat 3 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Christopher Fearnley MUSC NT NT
        2 Josh Bohn MOFO NT NT
        3 Marcus George UKCS 42.58 41.75
        4 Austin Sizemore MUSC 40.91 NT
        5 Liam Flannery XAVR 41.00 NT
        6 Weston Whyde IUSC 45.50 35.02
        7 Tony Bayvas NUSC NT NT
        8 Zack Gbur UCCS NT NT
    Heat 4 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Alex Baryakhtar ISUSC 39.56 40.17
        2 Lucas Saye GVSU 38.00 NT
        3 Josh Ukinski IUSC 36.20 35.99
        4 Matt Skidmore PURD 35.75 36.27
        5 Mason Graves UKCS 35.89 35.26
        6 Matt Tran XAVR 37.00 NT
        7 John Walker PURD 39.00 44.39
        8 Jack Kelley ILSC 40.00 NT
    Heat 5 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Sam Kravitz PURD 35.00 28.80
        2 Jack Stone CSOSU 35.00 34.00
        3 Bradley Retherford UDCS 34.00 NT
        4 Justin Giss UDCS 33.00 NT
        5 Trysten Dembeck GVSU 33.06 31.34
        6 Windham Anez MN 34.30 34.08
        7 Camren Northcutt IUSC 35.00 35.04
        8 Brian Cowell GVSU 35.13 34.68
    Heat 6 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Jarod Riedel MOFO 33.00 31.31
        2 Brady Malcomson PURD 32.60 31.66
        3 Henry Bodde MUSC 32.38 34.93
        4 Conor Burns MN 32.23 32.37
        5 Nick Potter PURD 32.31 32.95
        6 Elliot Knapp PURD 32.54 32.77
        7 Paul Cater PURD 32.69 29.64
        8 Timothy Amos PURD 33.00 32.26
    Heat 7 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Alex Muni MOFO 32.11 31.27
        2 Nicholas Chugh CSOSU 32.00 33.03
        3 Braden Kane CSOSU 31.59 32.74
        4 John Young UKCS 31.12 30.83
        5 Brock Christy PURD 31.17 30.65
        6 Cai Fox IUSC 31.69 32.52
        7 Hrithik Basu CSOSU 32.00 NT
        8 Michael Racke MOFO 32.20 31.33
    Heat 8 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Thomas Amos PURD 31.00 32.86
        2 Sam Stankivicz CSOSU 30.99 29.01
        3 Rishabh Midha PURD 30.68 30.35
        4 Noah Curran PURD 30.39 30.06
        5 John McGuinness UKCS 30.63 30.31
        6 Drake Gilmore KUSDC 30.86 31.20
        7 Matthew Hayes ILSC 31.00 32.86
        8 Ethan Rosenthal MN 31.04 30.17
    Heat 9 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Frederick Zhang ILSC 30.23 31.77
        2 Trent Nguyen UCCS 30.03 30.21
        3 Kendall Soares PURD 30.00 NT
        4 Benjamin Liu ILSC 30.00 29.48
        5 Ryan Stewart ISUSC 30.00 29.79
        6 Scott Hodson PURD 30.00 28.80
        7 Brian Kray UCCS 30.16 31.29
        8 Thomas Gerde UCCS 30.31 33.85
    Heat 10 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Josh Smith UKCS 29.44 29.73
        2 Puran Kansakar UCCS 29.24 29.15
        3 Mitchell Mullholand CSOSU 29.00 30.38
        4 Matt Keaty XAVR 29.00 30.07
        5 Jeff Patton XAVR 29.00 NT
        6 Eric Bayer ILSC 29.00 31.11
        7 Kevin Chan NUSC 29.32 31.28
        8 Nils Rykken MN 29.89 29.55
    Heat 11 of 11 Event 6 Men 50 Breast
        1 Chase Vennefron MN 28.62 28.17
        2 Zane Smith PURD 28.50 27.27
        3 Reid Snell ISUSC 28.26 29.60
        4 Devon Saccocio UCCS 27.89 28.79
        5 Yousuf Alyousuf IUSC 28.00 28.37
        6 Jordan Keuneke PURD 28.32 28.30
        7 Nick Bush XAVR 28.50 28.80
        8 Kyle Maloney CSOSU 28.70 27.38
Event 7 Women 100 Free
    Heat 1 of 4 Event 7 Women 100 Fly
        3 Caroline DeLoach SWAM NT NT
        4 Kelleigh Haley SWAM NT NT
        5 Victoria O'Hara SWAM NT 33.03
    Heat 2 of 4 Event 7 Women 100 Fly
        2 Erin Stock SLSC NT 1:06.01
        3 SJ Jacobs UCCS NT NT
        4 Laura Neff SWAM NT NT
        5 Claire Stanley MQSC NT 1:11.33
        6 Sarah Clinger MOFO NT 1:06.38
        7 Sophie Campbell MQSC NT 1:24.87
    Heat 3 of 4 Event 7 Women 100 Fly
        1 Sydney Jiang SWAM NT NT
        2 Rosie Champion GVSU 1:14.00 1:14.70
        3 Kaya Winchell UKCS 1:08.84 NT
        4 Linsie Zhang CSOSU 1:06.90 1:10.18
        5 Lilieni Fanua CSOSU 1:08.00 1:07.83
        6 Aubrey Hilborn IUSC 1:05.00 NT
        7 Alyssa Dall GVSU 1:17.00 1:22.57
        8 Carolyn Lucyshyn MOFO NT 1:12.10
    Heat 4 of 4 Event 7 Women 100 Fly
        1 Midori Kisanuki PURD 1:05.32 1:05.47
        2 Amanda Waldbieser PURD 1:05.00 1:02.27
        3 Katie Adorable PURD 1:03.28 1:02.33
        4 Hannah Sakaluk IUSC 1:01.99 1:02.07
        5 Kate Alvarado IUSC 1:03.00 1:03.60
        6 Kathryn Sparrow CSOSU 1:05.00 1:05.27
        7 Faith Thomas PURD 1:09.82 1:09.05
        8 Miranda Emaus ISUSC 1:05.97 1:07.18
Event 8 Men 100 Free
    Heat 1 of 7 Event 8 Men 100 Fly
        2 Aidan Sorensen UCCS NT 55.89
        3 Tyler Shimada NUSC NT 55.53
        4 Bradley Jacobs PURD NT 1:00.46
        5 Leonidas Georgopoulos NUSC NT 1:00.26
        6 William Soobert SWAM NT NT
    Heat 2 of 7 Event 8 Men 100 Fly
        1 Patrick Fuller MOFO NT NT
        2 Christopher Kenney UCCS NT 55.86
        3 Nick Ferrari MOFO NT 1:05.15
        4 Robert Amori SWAM NT 59.71
        5 Ethan Devyak PURD NT 55.47
        6 Juan Maria Solera NUSC NT 1:00.39
        7 Sam Handy PURD NT 1:09.04
        8 Misha Groman CSOSU NT 59.48
    Heat 3 of 7 Event 8 Men 100 Fly
        1 Ryan DeMilt CSOSU NT NT
        2 Kohler Kerber UCCS NT NT
        3 Caleb Torgerson PURD 1:15.00 58.79
        4 Dan Spatz ILSC 1:07.00 NT
        5 Gavin Baisa PURD 1:07.99 55.48
        6 Ian Russell UDCS 2:00.00 1:17.16
        7 Eric Chen SWAM NT NT
        8 Sean Hergenrother MQSC NT 1:00.73
    Heat 4 of 7 Event 8 Men 100 Fly
        1 Braden Watkins PURD 1:05.39 NT
        2 J. B. Nosko MN 1:05.01 1:05.75
        3 Nicholas Rotsching UDCS 1:05.00 NT
        4 Poria Jabbari CSOSU 1:02.00 1:00.27
        5 Patrick Hoback MUSC 1:02.17 1:00.05
        6 Michael Dzurnak CSOSU 1:05.00 56.46
        7 James Hallermann MN 1:05.23 NT
        8 Nikolas Steedle PURD 1:06.85 1:08.93
    Heat 5 of 7 Event 8 Men 100 Fly
        1 Collin Sroge PURD 1:01.11 57.59
        2 Joseph Weikert ISUSC 1:00.56 NT
        3 Dylan Motto MN 59.85 NT
        4 Jake Pursley MN 59.09 57.68
        5 Trey Scott GVSU 59.55 59.20
        6 Andrey Nosatov ILSC 1:00.00 59.04
        7 Isaac Lumley CSOSU 1:01.00 NT
        8 Benjamin Carroll ISUSC 1:01.31 1:03.13
    Heat 6 of 7 Event 8 Men 100 Fly
        1 Michael Cochenour CSOSU 58.99 58.38
        2 Jeremiah Vannest CSOSU 58.00 58.55
        3 Jacob Christofi CSOSU 57.50 NT
        4 Aaron Thomson MSTSC 57.50 58.62
        5 Gage Ford CSOSU 57.50 56.84
        6 Ryan Parsons SWAM 58.00 1:00.81
        7 Andrew Simily MSTSC 58.17 56.46
        8 Grayton Giesman CSOSU 55.00 NT
    Heat 7 of 7 Event 8 Men 100 Fly
        1 Ethan Timko CSOSU 57.00 58.84
        2 Weston Betz MUSC 56.53 58.74
        3 Filip Pancerz ILSC 56.00 56.98
        4 Shashank Singh CSOSU 59.00 59.34
        5 Wilson Burton ILSC 55.00 56.27
        6 Nick Aukerman UCCS 56.39 58.63
        7 Duncan Emsweller IUSC 57.00 55.57
        8 Nick Pieper ISUSC 57.05 58.91
Event 9 Women 100 Back
    Heat 1 of 5 Event 9 Women 100 Back
        1 Julianna Rivera ISUSC NT 1:10.00
        2 Kate Weaver SLSC NT 1:07.68
        3 Emily Cates SLSC NT NT
        4 Jaimie Thomison MOFO NT NT
        5 Nichole McMaster SWAM NT 1:04.15
        6 Kennedy Cook ISUSC NT 1:12.11
        7 Katie Xu SWAM NT 1:06.39
        8 Fiona Granados IUSC NT 1:09.96
    Heat 2 of 5 Event 9 Women 100 Back
        1 Ally Langfeldt PURD NT 1:07.79
        2 Erin Stock SLSC NT 1:13.94
        3 Maddie Varias UKCS 1:20.20 NT
        4 Sarah Thompson UDCS 1:18.00 1:19.69
        5 Kara Ferguson PURD 1:20.12 1:15.51
        6 Sydney Jiang SWAM NT 1:14.54
        7 Emily Jameson SWAM NT 1:06.96
        8 Mira Cutara MQSC NT 1:23.35
    Heat 3 of 5 Event 9 Women 100 Back
        1 Bridget Bruneau GVSU 1:17.00 1:14.06
        2 Liz Cavanah ISUSC 1:15.97 1:16.14
        3 Claire Puthoff CSOSU 1:14.00 1:13.25
        4 Kaitlin McCoskey MN 1:13.14 1:12.93
        5 Sarah Bishop GVSU 1:13.45 1:14.84
        6 Catherine King MOFO 1:15.00 1:18.69
        7 Emilie Seibert GVSU 1:16.00 1:27.17
        8 Anna Sampson MN 1:17.44 NT
    Heat 4 of 5 Event 9 Women 100 Back
        1 Gina Gugliotta CSOSU 1:12.87 1:15.14
        2 Emma Taylor IUSC 1:10.00 1:08.93
        3 Alessandra Albano-Sellati UCCS 1:08.11 1:10.97
        4 Julianna Massa PURD 1:08.00 1:07.37
        5 Kassidy Pastor CSOSU 1:08.00 1:04.90
        6 Justine Kenny UCCS 1:09.90 1:11.29
        7 Brooke Sahr PURD 1:11.00 1:09.31
        8 Christine Kemmerly MOFO 1:13.00 1:13.23
    Heat 5 of 5 Event 9 Women 100 Back
        1 Magen Kelley MOFO 1:07.84 1:04.54
        2 Aubrey Hilborn IUSC 1:05.00 NT
        3 Maeve Kruser XAVR 1:05.00 1:10.77
        4 Mackenzie Artim PURD 1:02.94 1:02.79
        5 Charlotte Ahls IUSC 1:04.50 1:05.49
        6 Sarah Corbi IUSC 1:05.00 NT
        7 Mclaren Curphy MN 1:06.42 1:07.41
        8 Rachel Hawken ILSC 1:08.00 1:10.05
Event 10 Men 100 Back
    Heat 1 of 7 Event 10 Men 100 Back
        3 Collin Kinkead PURD NT 1:00.03
        4 Nick Zogbi PURD NT 1:02.29
        5 David Hammerschmidt CSOSU NT 1:00.84
    Heat 2 of 7 Event 10 Men 100 Back
        2 Devin Little PURD NT 1:02.83
        3 William Lukens PURD NT NT
        4 Keith Birnbaum KUSDC NT 1:11.49
        5 Carter Williams ISUSC NT 1:04.47
        6 Jonas Murphy SWAM NT 56.66
        7 Jacob Gwirtz CSOSU NT NT
    Heat 3 of 7 Event 10 Men 100 Back
        1 Josh Lee CSOSU NT NT
        2 Zack Gbur UCCS NT NT
        3 David Swearingen IUSC NT 1:03.52
        4 Chirag Das MOFO NT 57.08
        5 Juan Maria Solera NUSC NT NT
        6 Sal Hargis CSOSU NT 1:03.17
        7 Drew Payton BTSC NT NT
        8 Xander Ward MOFO NT 1:05.57
    Heat 4 of 7 Event 10 Men 100 Back
        1 Benjamin Jans UCCS 1:10.21 1:09.35
        2 Shane Riddle CSOSU 1:04.00 1:07.06
        3 Jakob Julien GVSU 1:03.36 1:00.27
        4 Joe Berno CSOSU 1:01.50 1:04.39
        5 Abe Wickstrom UCCS 1:02.37 NT
        6 Noah London IUSC 1:04.00 1:06.02
        7 Noah Van Alstyne GVSU 1:04.67 1:02.44
        8 Nick Brauer UCCS NT 1:01.73
    Heat 5 of 7 Event 10 Men 100 Back
        1 Kyle Johnson MN 1:01.34 NT
        2 Avery Martens MN 1:01.03 1:02.30
        3 Jacob Lingo CSOSU 1:00.00 1:02.27
        4 Joshua Miller PURD 1:00.00 1:00.26
        5 Grant Hill IUSC 1:00.00 57.68
        6 Nathan Wallen UKCS 1:00.59 NT
        7 Morgan Bishop ILSC 1:01.10 1:00.47
        8 Jack Mantkowski CSOSU 1:01.39 58.36
    Heat 6 of 7 Event 10 Men 100 Back
        1 Noah Becker MN 59.23 59.03
        2 Grayton Giesman CSOSU 59.00 1:02.15
        3 Blair Wang ILSC 59.00 NT
        4 Joe Scherpenberg UKCS 58.67 55.17
        5 Michael Chan ILSC 58.88 56.89
        6 Daniel Hepfer IUSC 59.00 57.54
        7 Cole Schippers ISUSC 59.03 1:01.03
        8 Nolan Pepka PURD 59.40 56.25
    Heat 7 of 7 Event 10 Men 100 Back
        1 Tim Murphy ILSC 57.99 59.58
        2 Adam Brzyski MSTSC 57.49 1:03.21
        3 Eric Dieterich UKCS 56.92 57.68
        4 Sam Stankivicz CSOSU 53.99 55.42
        5 Jeff Hyler ISUSC 54.36 58.77
        6 Filip Pancerz ILSC 57.00 1:02.44
        7 Bradley Zhao SLSC 57.99 59.02
        8 Alex Borchers CSOSU 58.00 57.40
Event 11 Women 200 IM
    Heat 1 of 6 Event 11 Women 200 Free
        3 Emma Wiesler IUSC NT 2:32.09
        4 Sophie Campbell MQSC NT 2:40.13
        5 Josie Wiles SLSC NT 2:13.37
    Heat 2 of 6 Event 11 Women 200 Free
        1 Ally Langfeldt PURD NT 2:13.45
        2 Thaire Marostica ISUSC NT 2:15.51
        3 Caroline Jordan UKCS NT NT
        4 Michelle Vuong MQSC NT 2:27.35
        5 Emily Kahn MOFO NT 2:20.44
        6 Julia Grogan MOFO NT 2:14.45
        7 Grace Gladding SLSC NT 2:24.78
        8 Emma Granados IUSC NT 2:18.54
    Heat 3 of 6 Event 11 Women 200 Free
        1 Abby Nolan MQSC NT 2:16.22
        2 Becca Schmiegal BTSC 2:53.44 NT
        3 Samantha Sager GVSU 2:45.19 2:51.55
        4 Catherine Segreto CSOSU 2:30.00 2:39.56
        5 Chloe Mckee XAVR 2:48.00 NT
        6 Emily Winget CSOSU 2:30.99 2:20.34
        7 Alyssa Otterstetter MUSC NT NT
        8 Annie Gregurich SLSC NT 2:12.27
    Heat 4 of 6 Event 11 Women 200 Free
        1 Lauren Ries MUSC 2:28.55 2:21.20
        2 Emily Westropp SLSC 2:21.50 2:22.17
        3 Grace Docken UDCS 2:20.00 2:19.49
        4 Caroline Locke XAVR 2:19.00 2:23.86
        5 Maria Rust IUSC 2:19.00 NT
        6 Amelia Attwood ISUSC 2:20.33 2:20.28
        7 Anne Moyse CSOSU 2:25.00 2:29.55
        8 Anna Jurgonski PURD 2:30.00 2:16.74
    Heat 5 of 6 Event 11 Women 200 Free
        1 Kelly Ballard GVSU 2:18.00 NT
        2 Allison Cravens UKCS 2:16.02 2:13.25
        3 Brianna Shane ISUSC 2:15.48 2:21.18
        4 Laurel Moeller PURD 2:15.00 2:14.39
        5 Liz Bingham CSOSU 2:15.00 NT
        6 Katie Donovan CSOSU 2:15.99 2:17.91
        7 Annie Lawrence PURD 2:18.00 2:16.60
        8 Mackenzie Richards PURD 2:18.09 2:17.52
    Heat 6 of 6 Event 11 Women 200 Free
        1 Kaya Winchell UKCS 2:14.38 NT
        2 Anna Horvath MN 2:11.42 2:18.50
        3 Elizabeth Vetter MUSC 2:07.48 2:06.35
        4 Michelle Jun ILSC 2:00.00 2:05.21
        5 Hannah Sakaluk IUSC 2:04.44 2:02.56
        6 Kira Rimstidt PURD 2:09.00 2:11.37
        7 Grace Einhaus GVSU 2:14.00 2:18.78
        8 Ashley Tureskis PURD 2:15.00 2:16.77
Event 12 Men 200 IM
    Heat 1 of 5 Event 12 Men 200 Free
        2 Keith Birnbaum KUSDC NT 2:22.97
        3 Riley Brokaw UCCS NT NT
        4 Jack Rominger PURD NT 2:09.89
        5 Chris Kaptur PURD NT 1:57.39
        6 Jonathan Crowe SWAM NT 2:04.95
    Heat 2 of 5 Event 12 Men 200 Free
        1 Ethan Devyak PURD NT 1:53.56
        2 Bradley Pierce PURD NT 2:17.97
        3 Braden Watkins PURD 2:11.94 NT
        4 Jack Stone CSOSU 2:08.00 2:06.57
        5 Trevor Holmes GVSU 2:08.00 2:22.95
        6 Chandler Busch KUSDC NT 2:10.71
        7 Christopher Heiny PURD NT 2:16.55
        8 Scott Holcomb UCCS NT 1:55.24
    Heat 3 of 5 Event 12 Men 200 Free
        1 Kevin Loushin UCCS 2:05.66 NT
        2 Benjamin McAteer PURD 2:05.00 1:56.39
        3 Christopher Joven PURD 2:03.48 1:54.52
        4 Ben Chao MN 2:00.62 2:00.12
        5 Patrick Hoback MUSC 2:01.44 2:03.54
        6 Max Culbert MUSC 2:03.70 1:59.86
        7 Francis Dalton UCCS 2:05.18 2:07.65
        8 Jack Downs MN 2:07.64 2:10.05
    Heat 4 of 5 Event 12 Men 200 Free
        1 Jack Zink XAVR 2:00.00 2:02.68
        2 Joseph Bernardin PURD 2:00.00 2:10.65
        3 Nicholas Pfeifer SWAM 1:59.00 1:54.01
        4 Gage Ford CSOSU 1:58.00 1:56.78
        5 Ryan Thaler UKCS 1:58.69 1:58.84
        6 Lucas Saye GVSU 1:59.99 NT
        7 Kieran Mahoney PURD 2:00.00 2:09.22
        8 Sam Kravitz PURD 2:00.00 1:52.10
    Heat 5 of 5 Event 12 Men 200 Free
        1 Marco LoPiccolo CSOSU 1:56.50 1:58.81
        2 Sam Schein PURD 1:55.00 1:57.71
        3 Tim Regan MSTSC 1:53.75 1:45.88
        4 Benjamin Matlock ISUSC 1:46.14 NT
        5 Jim Schuman IUSC 1:50.00 1:53.59
        6 Jack Bauer PURD 1:55.00 1:55.93
        7 Nick Roehm MUSC 1:55.67 1:58.53
        8 Andrey Nosatov ILSC 1:57.00 1:56.31
Event 13 Women 50 Free
    Heat 1 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        3 Laura Neff SWAM NT 30.76
        4 Jessica Dagostino SLSC NT 33.69
        5 Victoria O'Hara SWAM NT 30.19
    Heat 2 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Sarah Dieterich UCCS NT 34.58
        2 Jenna Matthews UCCS NT 32.16
        3 Liz Scoma UKCS NT 31.23
        4 Sarah Clinger MOFO NT 29.42
        5 Erin Stock SLSC NT 29.62
        6 Emilee Carlin UCCS NT 29.87
        7 Claire Moorman PURD NT NT
    Heat 3 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Taylor Douglas KUSDC NT 38.30
        2 Emma Taylor IUSC NT 32.05
        3 Amanda Sequeira CSOSU NT 31.39
        4 Kailey Kerkman PURD NT 44.44
        5 Emily Kahn MOFO NT 32.67
        6 Alyssa Glavinos UKCS NT 31.37
        7 Sarah Clarke NUSC NT 28.15
        8 Alexis Bell BTSC NT 39.39
    Heat 4 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Kelleigh Haley SWAM NT NT
        2 Abbie Kotik MOFO NT 34.31
        3 Caroline DeLoach SWAM NT NT
        4 Aleksandra Manojlovic IUSC NT 34.18
        5 Alexis Bubp BTSC NT 29.08
        6 SJ Jacobs UCCS NT NT
        7 Abigail Reyes IUSC NT 39.43
        8 Iris Puthoff MOFO NT 31.34
    Heat 5 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Clare Beier PURD NT 35.46
        2 Saumya Patel PURD 40.00 NT
        3 Tessa Skubal MN 35.06 33.42
        4 Gina Santi CSOSU 35.00 33.78
        5 Katie McGreal CSOSU 35.00 31.06
        6 Emma Wiesler IUSC 39.00 34.31
        7 Miyu Hino PURD 51.52 50.82
        8 Sydney Knurek UCCS NT 30.14
    Heat 6 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Mackenzie Germino MUSC 34.42 33.74
        2 Claire Kinnear CSOSU 34.00 NT
        3 Alyssa Dall GVSU 34.00 36.18
        4 Molly Sheridan NUSC 33.23 36.43
        5 Andie Weidman UKCS 33.30 33.38
        6 Rosie Champion GVSU 34.00 30.32
        7 Maeve Kruser XAVR 34.01 31.77
        8 Emily Winget CSOSU 34.87 32.16
    Heat 7 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Tia Schiaretta CSOSU 33.00 32.88
        2 Mercy Housh MUSC 32.16 29.96
        3 Jenna Berg CSOSU 32.00 31.76
        4 Lily Banks UKCS 31.53 31.13
        5 Anya Welborn PURD 32.00 28.23
        6 Natalie Davis UDCS 32.00 NT
        7 Amelia Attwood ISUSC 32.26 34.72
        8 Veronica Lidy GVSU 33.00 32.50
    Heat 8 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Janie Petraglia MOFO 31.12 30.90
        2 Mary Barnes PURD 31.00 29.33
        3 Kristine DeWeese PURD 31.00 30.63
        4 Kayli Whitcanack ISUSC 30.46 31.64
        5 Katelyn Pena UCCS 30.62 31.35
        6 Mikaela Fangman XAVR 31.00 NT
        7 Talia Jacobson PURD 31.00 32.73
        8 Ciara de Venecia PURD 31.52 31.50
    Heat 9 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Jaqueline Melaragno UDCS 30.00 32.57
        2 Miranda Emaus ISUSC 29.86 30.06
        3 Brenna Morgan PURD 29.46 NT
        4 Dolores Martin UKCS 29.20 28.66
        5 Katie Adorable PURD 29.30 27.82
        6 Alyssa Levine MN 29.66 NT
        7 Faith Thomas PURD 29.94 30.19
        8 Maren Reimann MN 30.32 31.27
    Heat 10 of 10 Event 13 Women 50 Fly
        1 Kassidy Pastor CSOSU 28.87 28.66
        2 Linsie Zhang CSOSU 28.50 29.10
        3 Lilieni Fanua CSOSU 28.00 29.11
        4 Maddy Kramer UCCS 27.24 27.29
        5 Erika Ford PURD 28.00 27.48
        6 Charlotte Ahls IUSC 28.30 27.90
        7 Kathryn Mohr NUSC 28.84 29.44
        8 Lexi Spaulding PURD 29.09 28.57
Event 14 Men 50 Free
    Heat 1 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        2 Grant Vasquez PURD NT NT
        3 Kohler Kerber UCCS NT NT
        4 Nick Ferrari MOFO NT 28.27
        5 Jonathan Crowe SWAM NT 27.82
        6 Chris Kaptur PURD NT 25.54
        7 Connor Mullaly MOFO NT 28.02
    Heat 2 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Michael Ackley BTSC NT 29.70
        2 Aksel Ahituv SWAM NT 28.71
        3 Robert Amori SWAM NT 26.79
        4 Ted Hamacher PURD NT 31.86
        5 Jonas Murphy SWAM NT 24.55
        6 Patrick Fuller MOFO NT 26.50
        7 Raymond Labban IUSC NT 27.51
        8 Zach Ueberfluss MQSC NT 26.78
    Heat 3 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Maxwell Coleman SLSC NT 28.97
        2 Ryan Alcorn PURD NT 26.93
        3 Brandt Meyers MOFO NT 25.46
        4 Ian Russell UDCS 40.00 32.35
        5 Josh Bohn MOFO NT 27.65
        6 William Soobert SWAM NT NT
        7 Samuel Coleman SLSC NT 26.37
        8 Juan Maria Solera NUSC NT 27.72
    Heat 4 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Brian Cowell GVSU 33.76 32.73
        2 Garrett VanParys PURD 33.50 29.40
        3 Christopher Heiny PURD 32.00 30.92
        4 Haotian Xie CSOSU 32.00 30.90
        5 Camren Northcutt IUSC 32.00 30.83
        6 Bradley Pierce PURD 33.21 NT
        7 Nik Blanckensee KUSDC 33.50 33.60
        8 Marcus George UKCS 36.88 34.43
    Heat 5 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Matt Tran XAVR 31.00 NT
        2 Brown Andy XAVR 30.15 28.81
        3 Sean Kelly UDCS 30.00 31.36
        4 Kevin Loushin UCCS 29.06 29.20
        5 Umy Shaikh BTSC 29.07 28.72
        6 Timothy Amos PURD 30.00 31.14
        7 Windham Anez MN 30.94 29.63
        8 Thomas Amos PURD 32.00 30.25
    Heat 6 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Nader Auda IUSC 29.00 26.59
        2 Nikolas Steedle PURD 28.96 29.32
        3 Benjamin Jans UCCS 28.33 29.53
        4 Daniel Ahn ILSC 28.00 NT
        5 Kendall Soares PURD 28.00 NT
        6 J. B. Nosko MN 28.70 28.34
        7 Carter Williams ISUSC 28.97 27.02
        8 Ryan Hunt PURD 29.00 26.08
    Heat 7 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Benjamin Carroll ISUSC 27.97 28.12
        2 Abe Wickstrom UCCS 27.82 28.38
        3 Brant Bacolod MUSC 27.52 27.31
        4 Kyle Johnson MN 27.29 26.59
        5 Jackson Hayward ILSC 27.50 26.79
        6 Paul Cater PURD 27.69 24.71
        7 Leopoldo Aguerrevere PURD 27.84 27.35
        8 Hrithik Basu CSOSU 28.00 29.64
    Heat 8 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Elliot Knapp PURD 27.18 26.49
        2 Zach Hingtgen MN 26.95 26.86
        3 Joe Scherpenberg UKCS 26.87 24.91
        4 Alec Gayer UCCS 26.74 26.45
        5 Nils Rykken MN 26.86 25.99
        6 Braden Kane CSOSU 26.89 26.54
        7 Joshua Miller PURD 27.00 26.52
        8 Nick Telerico MOFO 27.20 28.99
    Heat 9 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Trey Scott GVSU 26.65 26.34
        2 Kyle Maloney CSOSU 26.50 25.19
        3 Devon Saccocio UCCS 26.26 26.34
        4 Andrey Nosatov ILSC 26.00 26.43
        5 Dylan Motto MN 26.10 NT
        6 Drake Gilmore KUSDC 26.42 26.22
        7 Noah Becker MN 26.56 26.45
        8 Jake Pursley MN 26.67 26.15
    Heat 10 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Mitchell Mullholand CSOSU 26.00 26.21
        2 Andrew Simily MSTSC 25.55 24.88
        3 Gavin Baisa PURD 25.27 25.28
        4 Zachary Knop XAVR 25.10 NT
        5 Scott Hodson PURD 25.13 23.97
        6 Kevin Chan NUSC 25.49 26.83
        7 Nick Pieper ISUSC 25.62 26.64
        8 Poria Jabbari CSOSU 26.00 26.92
    Heat 11 of 11 Event 14 Men 50 Fly
        1 Duncan Emsweller IUSC 25.00 25.57
        2 Jeff Patton XAVR 25.00 NT
        3 Christopher Kenney UCCS 24.38 24.11
        4 Charlie Sutton CSOSU 23.00 23.69
        5 Yousuf Alyousuf IUSC 24.00 25.70
        6 Filip Pancerz ILSC 25.00 25.85
        7 Jacob Christofi CSOSU 25.00 NT
        8 Saumya Vora PURD 25.01 24.89
Event 15 Women 200 Back
    Heat 1 of 2 Event 15 Women 200 Back
        3 Katherine Coolman SLSC NT 2:41.10
        4 Sarah Thompson UDCS 2:43.00 NT
        5 Emilie Seibert GVSU 2:50.00 3:07.22
        6 Katie Xu SWAM NT 2:24.97
    Heat 2 of 2 Event 15 Women 200 Back
        1 Marisa Egan CSOSU 2:40.00 2:29.32
        2 Victoria Moore PURD 2:25.00 2:43.01
        3 Mclaren Curphy MN 2:20.78 2:23.40
        4 Sarah Corbi IUSC 2:17.00 NT
        5 Mackenzie Artim PURD 2:20.00 2:22.02
        6 Rachel Hawken ILSC 2:22.00 2:35.62
        7 Abigail Moellering CSOSU 2:33.00 2:31.76
        8 Bridget Bruneau GVSU 2:40.00 NT
Event 16 Men 200 Back
    Heat 1 of 2 Event 16 Men 200 Back
        3 MyCool Hull PURD NT 2:10.86
        4 Noah Van Alstyne GVSU 2:20.00 2:24.24
        5 Cole Schippers ISUSC NT 2:14.13
    Heat 2 of 2 Event 16 Men 200 Back
        1 Ethan Rosenthal MN 2:16.35 2:18.44
        2 Morgan Bishop ILSC 2:10.10 2:13.83
        3 Samuel Lower PURD 2:05.00 2:01.40
        4 Pedro Marasciulo ISUSC 2:00.11 NT
        5 Joey Berman SWAM 2:05.00 NT
        6 Benjamin McAteer PURD 2:07.00 2:13.86
        7 Jack Farnham NUSC 2:14.00 2:09.30
Event 17 Women 50 Fly
    Heat 1 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Jaimie Thomison MOFO NT 32.09
        2 Kelleigh Haley SWAM NT NT
        3 Alexis Bell BTSC NT 34.81
        4 Fiona Granados IUSC NT 29.87
        5 Caroline Caton ILSC NT 26.89
        6 Melissa Lev MQSC NT 37.71
        7 Zhiyin He MOFO NT 42.23
        8 Emilee Carlin UCCS NT 28.52
    Heat 2 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Caroline DeLoach SWAM NT NT
        2 Abbie Kotik MOFO NT 32.13
        3 Laura Neff SWAM NT NT
        4 Alyssa Glavinos UKCS NT 29.99
        5 Nichole McMaster SWAM NT 27.26
        6 Kennedy Gallagher IUSC NT 28.90
        7 Jenn Dolecki MOFO NT 31.97
        8 Abigail Myers MOFO NT 39.92
    Heat 3 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Jaclin Baker MOFO NT 35.05
        2 Claire Moorman PURD NT NT
        3 Magdalene Bartson SLSC NT 34.78
        4 Angie Zheng IUSC NT 29.81
        5 Courtney Spencer MOFO NT 32.77
        6 Emily Cates SLSC NT NT
        7 Morgan Pietras IUSC NT 27.69
        8 Katelynn Rodriguez UKCS NT 29.00
    Heat 4 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Julia Forbes MOFO NT 35.38
        2 Emmalee Giesler IUSC NT NT
        3 Alyssa Otterstetter MUSC NT NT
        4 Eirene Fithian NUSC NT 31.48
        5 Emily Crowe MOFO NT 33.01
        6 Nicole Rotelle IUSC NT 26.33
        7 Elizabeth Walls MOFO NT 28.86
        8 Sarah Clarke NUSC NT 27.02
    Heat 5 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Taylor Douglas KUSDC NT 33.51
        2 Audrey Rieger MOFO NT 35.23
        3 Caroline Brega MOFO NT 31.03
        4 Kate Weaver SLSC NT 27.76
        5 Connie Vuong MQSC NT 29.17
        6 Kate Tobin BTSC NT 27.81
        7 Alexis Bubp BTSC NT 26.74
        8 Paige Gjermstadt MQSC NT 28.10
    Heat 6 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Miyu Hino PURD 37.66 36.37
        2 Ellen Liu MN 34.37 33.90
        3 Maria Trosckinski XAVR 34.00 NT
        4 Devan Parkerson MUSC 33.18 NT
        5 Taylen Hovanec PURD 33.55 33.95
        6 Sarah Coning UCCS 34.00 34.41
        7 Ashley Paul MN 34.72 31.35
        8 Aerianna Littler UKCS 39.51 38.88
    Heat 7 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Caitlin Regan XAVR 33.00 31.57
        2 Mallorie Smits BTSC 32.91 31.83
        3 Kara Ferguson PURD 32.52 31.36
        4 Regina Koch MN 31.40 30.84
        5 Alix Rose CSOSU 32.00 31.89
        6 Becca Schmiegal BTSC 32.77 34.11
        7 Brooke Southern PURD 32.92 30.95
        8 Emma Reger XAVR 33.00 27.78
    Heat 8 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Alexis Grimes PURD 31.16 30.23
        2 Gina Santi CSOSU 31.00 30.94
        3 Corah Bricknell PURD 31.00 31.99
        4 Kayma Livermore IUSC 30.57 32.76
        5 Mackenzie Germino MUSC 30.59 30.71
        6 Sarah Bishop GVSU 31.00 32.27
        7 Sara Donofrio PURD 31.05 NT
        8 Morgan Monsour UKCS 31.33 30.74
    Heat 9 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Lauren Ries MUSC 30.48 28.99
        2 Jenna Berg CSOSU 30.00 29.81
        3 Molly Parker XAVR 30.00 NT
        4 Shannon Dixon CSOSU 30.00 30.89
        5 Meagan Rock MOFO 30.00 NT
        6 Anisha Varatharajah CSOSU 30.00 30.87
        7 Liz Cavanah ISUSC 30.27 30.48
        8 Kristen Johnson ISUSC 30.55 30.51
    Heat 10 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Anne Moyse CSOSU 30.00 NT
        2 Lexi Nash BTSC 29.93 NT
        3 Tessa Skubal MN 29.73 28.86
        4 Amara Dadosky UCCS 29.57 29.88
        5 Katie McGreal CSOSU 29.70 28.80
        6 Molly Sheridan NUSC 29.83 32.39
        7 Madison Miller GVSU 29.99 29.30
        8 Alyssa Dall GVSU 30.00 31.02
    Heat 11 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Audrey Showers MN 29.44 29.54
        2 Laurel Moeller PURD 29.24 28.15
        3 Maria Rust IUSC 29.13 28.68
        4 Annie Lawrence PURD 29.00 NT
        5 Gina Gugliotta CSOSU 29.10 30.87
        6 Torrie Ulrich UKCS 29.18 29.06
        7 Kayli Whitcanack ISUSC 29.43 30.64
        8 Lauren Henricks GVSU 29.56 29.15
    Heat 12 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Caroline Locke XAVR 29.00 30.28
        2 Anna Jurgonski PURD 29.00 28.01
        3 Brooke Sahr PURD 29.00 27.45
        4 Katie Donovan CSOSU 28.99 28.82
        5 Liz Bingham CSOSU 29.00 27.38
        6 Laura Titzer PURD 29.00 28.08
        7 Annalise Hoover CSOSU 29.00 28.47
        8 Claire Puthoff CSOSU 29.00 30.09
    Heat 13 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Autumn Hoang PURD 28.80 28.56
        2 Grace Docken UDCS 28.50 28.86
        3 Christine Kemmerly MOFO 28.27 28.83
        4 Carolyn Lucyshyn MOFO 28.05 28.27
        5 Liz Scoma UKCS 28.21 27.31
        6 Veronica Lidy GVSU 28.49 28.08
        7 Amelia Attwood ISUSC 28.68 29.26
        8 Catherine King MOFO 28.80 29.36
    Heat 14 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Chloe Mckee XAVR 28.00 33.47
        2 Megan Norris PURD 28.00 27.07
        3 Alyssa Levine MN 27.78 NT
        4 Kayla Eckardt SLSC 27.74 27.71
        5 Nora Luetmer MN 27.75 27.39
        6 Kathryn Sparrow CSOSU 27.99 28.05
        7 Allison Biddinger PURD 28.00 26.15
        8 Natalie Davis UDCS 28.00 29.35
    Heat 15 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Kira Rimstidt PURD 27.50 27.12
        2 Miranda Emaus ISUSC 27.40 28.06
        3 Allison Cravens UKCS 27.30 27.62
        4 Lexi Spaulding PURD 27.22 27.39
        5 Brianna Shane ISUSC 27.25 28.30
        6 Maren Reimann MN 27.39 27.84
        7 Katelyn Pena UCCS 27.47 28.81
        8 Jaclyn Walter MN 27.60 27.15
    Heat 16 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Hannah Dusek XAVR 27.00 26.84
        2 Ally Langfeldt PURD 26.99 27.10
        3 Erin Todd MN 26.78 27.10
        4 Jenna Matthews UCCS 26.66 27.85
        5 Lilieni Fanua CSOSU 26.75 27.30
        6 Hailey Hoover GVSU 26.82 NT
        7 Mikaela Fangman XAVR 27.00 NT
        8 Hannah Clinger CSOSU 27.00 26.77
    Heat 17 of 17 Event 17 Women 50 Free
        1 Mindy Wilkes CSOSU 26.50 25.53
        2 Megan Miller NUSC 26.43 27.59
        3 Sydney Knurek UCCS 26.06 26.69
        4 Erika Ford PURD 25.32 25.10
        5 Brenna Morgan PURD 26.04 NT
        6 Kathryn Mohr NUSC 26.14 27.04
        7 Anna Derrick NUSC 26.49 28.13
        8 Magen Kelley MOFO 26.57 26.35
Event 18 Men 50 Fly
    Heat 1 of 19 Event 18 Men 50 Free
        2 Mike Dion SWAM NT 23.49
        3 Bradley Jacobs PURD NT 23.90
        4 Jacob Gwirtz CSOSU NT 25.39
        5 Joshua Fluharty ISUSC NT NT
        6 Tony Bayvas NUSC NT NT
        7 Sal Hargis CSOSU NT 24.63
    Heat 2 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Aaron Mei SWAM NT 25.81
        2 Brandt Meyers MOFO NT 23.56
        3 Kohler Kerber UCCS NT NT
        4 Grant Vasquez PURD NT NT
        5 Sam Rutschilling MOFO NT 25.12
        6 Chris Kaptur PURD NT 22.90
        7 Dan Waddell MN NT 33.15
        8 Joseph Weikert ISUSC NT NT
    Heat 3 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Alex Lee SWAM NT 26.35
        2 Tarek El Bsat SWAM NT 27.32
        3 Hector Campos MOFO NT NT
        4 Riley Brokaw UCCS NT 24.18
        5 Ryan Alcorn PURD NT 24.94
        6 Patrick Fuller MOFO NT 25.19
        7 Trent Priessner MQSC NT 26.30
        8 Nick Ferrari MOFO NT 27.59
    Heat 4 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 William Lukens PURD NT NT
        2 Zack Gbur UCCS NT NT
        3 Sam Handy PURD NT 25.56
        4 Connor Mullaly MOFO NT 26.59
        5 Wyatt Westmoreland PURD NT NT
        6 Andrew Ratliff UCCS NT 25.75
        7 Tyler Shimada NUSC NT 23.15
        8 Noah Whited PURD NT 33.32
    Heat 5 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Jack Neylon MQSC NT 25.07
        2 Leonidas Georgopoulos NUSC NT 25.18
        3 Weston Whyde IUSC 1:18.00 NT
        4 Ian Russell UDCS 40.00 30.35
        5 Jeff Ting IUSC 45.00 28.89
        6 Aaron Schassburger IUSC NT NT
        7 Raymond Labban IUSC NT 25.24
        8 Caleb Torgerson PURD NT 23.27
    Heat 6 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Alex Baryakhtar ISUSC 34.67 34.88
        2 Liam Flannery XAVR 31.00 NT
        3 Marcus George UKCS 30.56 29.65
        4 Jack Kelley ILSC 30.00 NT
        5 Junzhe Shen PURD 30.00 28.49
        6 Abe Ali UKCS 30.68 NT
        7 Austin Sizemore MUSC 32.65 NT
        8 John Walker PURD 35.88 33.60
    Heat 7 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Benjamin Casto CSOSU 29.24 29.75
        2 Josh Lee CSOSU 28.90 30.03
        3 Bradley Retherford UDCS 27.80 NT
        4 Matt Tran XAVR 27.00 NT
        5 Garrett VanParys PURD 27.35 27.59
        6 Sean Kelly UDCS 28.00 28.90
        7 Nathaniel Purath UCCS 29.11 27.46
        8 Nik Blanckensee KUSDC 29.50 28.71
    Heat 8 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Josh Ukinski IUSC 27.00 27.08
        2 Trey Scott GVSU 27.00 25.96
        3 Nathan Wallen UKCS 26.62 26.14
        4 Conor Burns MN 26.51 26.94
        5 Umy Shaikh BTSC 26.54 26.91
        6 Aaron Carrol UCCS 26.64 26.19
        7 Timothy Amos PURD 27.00 27.45
        8 Cole Harlow CSOSU 27.00 26.10
    Heat 9 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Trevor Holmes GVSU 26.35 NT
        2 Francis Dalton UCCS 26.02 NT
        3 Justin Giss UDCS 26.00 26.36
        4 Luke Prather UCCS 25.99 26.25
        5 Simon Dadosky CSOSU 26.00 24.01
        6 J. B. Nosko MN 26.02 25.37
        7 Nick Wells UKCS 26.09 26.12
        8 Trysten Dembeck GVSU 26.40 25.23
    Heat 10 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Mason Graves UKCS 25.91 26.50
        2 Shannon Saw PURD 25.56 23.94
        3 Nick Potter PURD 25.39 24.82
        4 Abe Wickstrom UCCS 25.06 26.33
        5 Brant Bacolod MUSC 25.37 24.70
        6 Nick Aukerman UCCS 25.44 25.28
        7 Michael Ackley BTSC 25.66 25.67
        8 Stephen Mingus PURD 25.96 23.26
    Heat 11 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Jack Rominger PURD 25.00 25.16
        2 Rob Gazall XAVR 25.00 25.68
        3 Griffin Crum PURD 24.82 24.54
        4 Cai Fox IUSC 24.69 24.49
        5 Kyle Ny MN 24.81 24.09
        6 Aksel Ahituv SWAM 25.00 24.62
        7 Sean Dorsey IUSC 25.00 23.54
        8 Ryan Hunt PURD 25.00 23.58
    Heat 12 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Levi Priest PURD 24.63 24.72
        2 Nick Roehm MUSC 24.53 24.40
        3 Dan Spatz ILSC 24.50 NT
        4 Benjamin Jans UCCS 24.39 25.21
        5 Braden Kane CSOSU 24.49 24.84
        6 Jackson Hayward ILSC 24.50 24.05
        7 Michael He SLSC 24.59 24.26
        8 Collin Sroge PURD 24.65 23.98
    Heat 13 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Michael Chan ILSC 24.34 23.86
        2 Misha Groman CSOSU 24.23 24.48
        3 Adam Eastwood MSTSC 24.13 23.76
        4 Chris Keylor UKCS 24.03 24.38
        5 Kyle Maloney CSOSU 24.10 23.38
        6 Thomas Gerde UCCS 24.21 24.85
        7 Zachary Knop XAVR 24.30 23.88
        8 Alec Gayer UCCS 24.35 24.42
    Heat 14 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Noah London IUSC 24.00 24.63
        2 Grant Hill IUSC 24.00 23.21
        3 Tim Murphy ILSC 23.99 24.72
        4 Kyle Johnson MN 23.97 23.68
        5 Jacob Wellnitz MN 23.97 24.11
        6 Ethan Timko CSOSU 24.00 23.61
        7 Duncan Emsweller IUSC 24.00 24.66
        8 Reid Holman XAVR 24.00 NT
    Heat 15 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 James Hallermann MN 23.88 23.81
        2 Paul Cater PURD 23.69 22.50
        3 Lucas Saye GVSU 23.61 23.90
        4 Jacob Lingo CSOSU 23.50 24.46
        5 Adam Vale UCCS 23.60 23.77
        6 Andrew Simily MSTSC 23.66 23.13
        7 Adam Brzyski MSTSC 23.85 24.13
        8 Zach Hingtgen MN 23.92 24.16
    Heat 16 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Jacob Christofi CSOSU 23.50 NT
        2 Felix Peng NUSC 23.31 24.24
        3 Eric Dieterich UKCS 23.26 23.24
        4 Riley Bond MN 23.20 23.81
        5 Samuel Coleman SLSC 23.22 NT
        6 Nick Karahallos ILSC 23.30 NT
        7 Jarod Riedel MOFO 23.50 23.22
        8 Brian Long PURD 23.50 23.93
    Heat 17 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 John Young UKCS 23.18 23.19
        2 Michael Racke MOFO 23.10 23.69
        3 Wilson Burton ILSC 23.00 22.91
        4 Bryan Meade SWAM 23.00 23.10
        5 Jim Schuman IUSC 23.00 22.86
        6 Austin Mollway ILSC 23.00 23.04
        7 Bradley Zhao SLSC 23.16 22.84
        8 Joe Berno CSOSU 23.20 24.29
    Heat 18 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Nader Auda IUSC 23.00 23.53
        2 Gage Ford CSOSU 22.99 23.01
        3 Ryan Thaler UKCS 22.88 22.80
        4 Scott Hodson PURD 22.69 21.50
        5 Christopher Joven PURD 22.72 21.54
        6 Weston Betz MUSC 22.90 23.24
        7 Drew Payton BTSC 23.00 23.14
        8 Mitchell Mullholand CSOSU 23.00 23.88
    Heat 19 of 19 Event 18 Men 50 Free
        1 Christopher Kenney UCCS 22.31 22.05
        2 Josh Smith UKCS 22.18 22.63
        3 Jeffrey Martin SLSC 22.05 22.16
        4 Sam Stankivicz CSOSU 21.90 21.89
        5 Charlie Sutton CSOSU 21.96 22.07
        6 Saumya Vora PURD 22.15 22.01
        7 Nolan Pepka PURD 22.18 21.68
        8 Jamie Cunningham ISUSC 22.65 21.97
Event 19 Women 100 Breast
    Heat 1 of 5 Event 19 Women 100 Breast
        2 Claire Moorman PURD NT NT
        3 Annie Gregurich SLSC NT 1:17.72
        4 Abby Nolan MQSC NT 1:18.75
        5 Julia Grogan MOFO NT 1:16.72
        6 Josie Wiles SLSC NT 1:22.77
    Heat 2 of 5 Event 19 Women 100 Breast
        1 Victoria O'Hara SWAM NT 1:24.34
        2 Anisha Varatharajah CSOSU 1:30.00 1:26.71
        3 Lillian Shenefield GVSU 1:30.00 1:22.08
        4 Megan Norris PURD 1:25.00 1:22.59
        5 Regina Koch MN 1:25.50 1:23.16
        6 Alix Rose CSOSU 1:30.00 1:31.72
        7 Magdalene Bartson SLSC NT 1:30.87
        8 Emma Granados IUSC NT 1:21.46
    Heat 3 of 5 Event 19 Women 100 Breast
        1 Amara Dadosky UCCS 1:23.88 1:23.98
        2 Alyssa Baldwin ISUSC 1:21.50 1:25.04
        3 Kelly Ballard GVSU 1:19.00 1:28.55
        4 Jaqueline Melaragno UDCS 1:18.00 1:23.29
        5 Sophie Gadomski ILSC 1:18.50 1:18.01
        6 Grace Einhaus GVSU 1:20.00 1:24.49
        7 Brenna Ward UDCS 1:23.00 1:22.25
        8 Allison Biddinger PURD 1:25.00 1:13.11
    Heat 4 of 5 Event 19 Women 100 Breast
        1 Hailey Hoover GVSU 1:17.80 NT
        2 Reis Parkinson ILSC 1:17.50 1:19.86
        3 Hannah Drilling IUSC 1:17.00 1:20.98
        4 Lauren Patterson UKCS 1:15.36 1:14.45
        5 Amberly Xie IUSC 1:16.00 1:14.61
        6 Lauren Henricks GVSU 1:17.14 1:17.45
        7 Julianna Rivera ISUSC 1:17.51 1:17.18
        8 Skylar Gottschalk GVSU 1:18.00 1:19.51
    Heat 5 of 5 Event 19 Women 100 Breast
        1 Sydney Calhoun PURD 1:15.00 1:26.34
        2 Thaire Marostica ISUSC 1:13.43 1:12.84
        3 Nicole Meyer UDCS 1:12.00 1:13.06
        4 Amber Eckstein MN 1:11.08 1:10.14
        5 Maddy Kramer UCCS 1:11.94 1:12.52
        6 Hannah Clinger CSOSU 1:12.00 1:11.15
        7 Michelle Jun ILSC 1:15.00 1:16.03
        8 Laura Titzer PURD 1:15.00 1:16.73
Event 20 Men 100 Breast
    Heat 1 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Xander Ward MOFO NT 1:11.11
        2 Robert Amori SWAM NT 1:11.59
        3 Tony Bayvas NUSC NT NT
        4 Sam Rutschilling MOFO NT 1:16.33
        5 Sean Hergenrother MQSC NT 1:08.30
        6 Evan Carpenter SWAM NT 1:02.65
        7 Zach Ueberfluss MQSC NT NT
        8 Christopher Fearnley MUSC NT NT
    Heat 2 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Abe Ali UKCS NT NT
        2 Collin Kinkead PURD NT 1:11.05
        3 Logan Baumgardner IUSC NT NT
        4 Nicholas Pfeifer SWAM NT NT
        5 Sal Hargis CSOSU NT 1:06.15
        6 Chirag Das MOFO NT 1:04.69
        7 Adam Present NUSC NT NT
        8 Brandt Meyers MOFO NT 1:07.24
    Heat 3 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Austin Sizemore MUSC 1:26.60 NT
        2 Daryl Chan PURD 1:20.00 1:08.40
        3 Sam Kravitz PURD 1:20.00 1:03.86
        4 Trysten Dembeck GVSU 1:15.90 1:12.81
        5 Bradley Retherford UDCS 1:16.00 NT
        6 Justin Giss UDCS 1:20.00 1:23.03
        7 Camren Northcutt IUSC 1:21.00 1:21.52
        8 Greg Taushani MN 1:30.22 1:24.28
    Heat 4 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Matt Skidmore PURD 1:15.00 1:22.13
        2 Thomas Gerde UCCS 1:14.14 NT
        3 Braden Watkins PURD 1:13.91 NT
        4 Brown Andy XAVR 1:13.00 1:14.55
        5 Jordan Myers UCCS 1:13.84 1:15.60
        6 Jack Stone CSOSU 1:14.00 1:14.89
        7 Michael Dzurnak CSOSU 1:15.00 1:10.02
        8 Brock Christy PURD 1:15.59 1:07.57
    Heat 5 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Shane Riddle CSOSU 1:12.00 1:16.81
        2 Nicholas Chugh CSOSU 1:12.00 NT
        3 Rishabh Midha PURD 1:10.28 1:09.28
        4 Matthew Hayes ILSC 1:10.00 1:13.72
        5 Daniel Hepfer IUSC 1:10.00 1:05.95
        6 Henry Bodde MUSC 1:11.37 1:13.43
        7 Hrithik Basu CSOSU 1:12.00 1:12.33
        8 Thomas Amos PURD 1:12.24 NT
    Heat 6 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Alex Muni MOFO 1:09.98 1:07.98
        2 Benjamin Liu ILSC 1:08.00 1:04.18
        3 Frederick Zhang ILSC 1:08.00 1:07.03
        4 Kendall Soares PURD 1:08.00 NT
        5 Brady Malcomson PURD 1:08.00 1:10.88
        6 Ryan Parsons SWAM 1:08.00 1:09.25
        7 Ethan Rosenthal MN 1:08.36 1:05.98
        8 Michael Cochenour CSOSU 1:09.99 1:13.57
    Heat 7 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Ryan Stewart ISUSC 1:07.62 1:06.34
        2 Trent Nguyen UCCS 1:07.39 1:09.73
        3 Matt Keaty XAVR 1:07.00 NT
        4 Nils Rykken MN 1:06.22 1:08.10
        5 Leopoldo Aguerrevere PURD 1:06.59 1:03.51
        6 Max Weber SWAM 1:07.00 1:06.94
        7 Brian Kray UCCS 1:07.49 1:09.51
        8 Stephen Fang CSOSU 1:08.00 1:07.15
    Heat 8 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Avery Martens MN 1:05.89 1:07.78
        2 Jeremiah Vannest CSOSU 1:05.00 1:05.78
        3 Chase Vennefron MN 1:03.52 1:01.68
        4 Eric Bayer ILSC 1:03.00 1:09.37
        5 Nick Telerico MOFO 1:03.12 1:11.21
        6 Puran Kansakar UCCS 1:03.68 1:05.20
        7 Jack Bauer PURD 1:05.00 1:07.55
        8 John McGuinness UKCS 1:06.21 1:07.73
    Heat 9 of 9 Event 20 Men 100 Breast
        1 Devon Saccocio UCCS 1:02.08 1:05.05
        2 Zane Smith PURD 1:00.81 1:00.12
        3 Grayton Giesman CSOSU 1:00.20 1:00.08
        4 Yousuf Alyousuf IUSC 59.00 1:02.86
        5 Stephen Husch IUSC 59.00 56.97
        6 Reid Snell ISUSC 1:00.42 1:05.72
        7 Nick Bush XAVR 1:01.00 1:02.31
        8 Jordan Keuneke PURD 1:02.50 1:00.63
Event 21 Women 500 Free
    Heat 1 of 3 Event 21 Women 500 Free
        2 Caroline Jordan UKCS NT NT
        3 Alyssa Otterstetter MUSC NT NT
        4 Samantha Sager GVSU 7:22.31 7:37.25
        5 Kayla Eckardt SLSC NT 6:10.44
        6 Jessica Dagostino SLSC NT 7:08.86
        7 Claire Stanley MQSC NT 6:24.39
    Heat 2 of 3 Event 21 Women 500 Free
        1 Sarah Dieterich UCCS 6:35.76 NT
        2 Alyssa Dall GVSU 6:30.00 6:38.17
        3 Rosie Champion GVSU 6:23.56 6:18.34
        4 Midori Kisanuki PURD 6:09.41 5:58.11
        5 Hannah Drilling IUSC 6:20.00 6:15.15
        6 Mackenzie Richards PURD 6:23.59 6:12.04
        7 Sydney Calhoun PURD 6:30.00 NT
        8 Brooke Southern PURD 6:52.55 7:08.85
    Heat 3 of 3 Event 21 Women 500 Free
        1 Molly Zimmerman PURD 5:58.01 5:54.98
        2 Victoria Moore PURD 5:55.00 6:22.26
        3 Ashley Tureskis PURD 5:45.00 5:30.85
        4 Hannah Sakaluk IUSC 5:25.55 5:27.89
        5 Elizabeth Vetter MUSC 5:41.35 5:37.18
        6 Marley Dewey ILSC 5:55.00 5:51.01
        7 Caroline Caton ILSC 5:55.00 5:45.76
        8 Kate McCurdy KUSDC 6:06.26 6:12.39
Event 22 Men 500 Free
    Heat 1 of 4 Event 22 Men 500 Free
        2 Max Culbert MUSC NT 5:46.73
        3 Stephen Mingus PURD NT 6:10.06
        4 Chandler Busch KUSDC NT 6:16.33
        5 Kieran Mahoney PURD NT 5:58.81
        6 Xander Ward MOFO NT 6:23.18
    Heat 2 of 4 Event 22 Men 500 Free
        1 Drew Hamilton CSOSU NT 4:58.31
        2 Nik Blanckensee KUSDC 7:35.50 7:31.68
        3 Leopoldo Aguerrevere PURD 6:09.00 NT
        4 Jack Downs MN 6:05.35 6:05.30
        5 MyCool Hull PURD 6:09.00 NT
        6 Keith Birnbaum KUSDC 6:20.50 6:28.47
        7 Alex Baryakhtar ISUSC 9:26.50 9:33.48
        8 Nick Zogbi PURD NT 5:42.05
    Heat 3 of 4 Event 22 Men 500 Free
        1 Jack Rominger PURD 6:00.00 6:17.43
        2 Cai Fox IUSC 5:40.69 5:42.52
        3 John Pecze XAVR 5:38.00 5:37.10
        4 Jacob Wellnitz MN 5:26.95 5:19.16
        5 Max Weber SWAM 5:31.00 5:32.28
        6 Brian Long PURD 5:40.00 6:00.76
        7 Jakob Julien GVSU 5:46.39 5:34.04
        8 Bradley Pierce PURD 6:04.99 NT
    Heat 4 of 4 Event 22 Men 500 Free
        1 Sam Schein PURD 5:20.00 5:42.53
        2 Marco LoPiccolo CSOSU 5:10.00 5:29.99
        3 Isaac Lumley CSOSU 5:05.00 NT
        4 Benjamin Matlock ISUSC 4:59.52 NT
        5 Jack Bauer PURD 5:00.00 5:24.42
        6 Matt Keaty XAVR 5:10.00 5:08.17
        7 Benjamin McAteer PURD 5:20.00 5:28.50
        8 Samuel Lower PURD 5:21.41 4:53.71
Event 23 Women 100 Fly
    Heat 1 of 13 Event 23 Women 100 Free
        3 Emily Cates SLSC NT NT
        4 Jenna Berg CSOSU NT 1:07.19
        5 Kate Weaver SLSC NT 1:00.67
    Heat 2 of 13 Event 23 Women 100 Free
        2 Eirene Fithian NUSC NT 1:09.54
        3 Zhiyin He MOFO NT 33.67
        4 Abbie Kotik MOFO NT 1:10.68
        5 Lauren Ries MUSC NT 1:03.25
        6 Paige Gjermstadt MQSC NT 1:02.87
        7 Kennedy Gallagher IUSC NT 1:06.34
    Heat 3 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Josie Wiles SLSC NT 1:02.34
        2 Jaclin Baker MOFO NT 1:19.10
        3 Kristen Johnson ISUSC NT 1:08.45
        4 Audrey Rieger MOFO NT 1:18.84
        5 Sarah Clarke NUSC NT 59.06
        6 Kennedy Cook ISUSC NT 1:04.86
        7 Jenn Dolecki MOFO NT 1:10.68
        8 Nicole Rotelle IUSC NT 57.83
    Heat 4 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Melissa Lev MQSC NT 1:31.15
        2 Morgan Pietras IUSC NT 1:02.70
        3 Abigail Myers MOFO NT 1:34.10
        4 Emily Kahn MOFO NT 1:10.41
        5 Mira Cutara MQSC NT 1:09.54
        6 Aleksandra Manojlovic IUSC NT 1:08.39
        7 Katelynn Rodriguez UKCS NT NT
        8 Emily Crowe MOFO NT 1:14.24
    Heat 5 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Julianna Massa PURD NT 59.02
        2 Aerianna Littler UKCS 1:36.54 1:32.15
        3 Chloe Mckee XAVR 1:34.00 NT
        4 Tia Schiaretta CSOSU 1:10.00 1:07.04
        5 Ashley Paul MN 1:19.32 1:14.01
        6 Miyu Hino PURD 1:34.00 1:24.81
        7 Taylor Douglas KUSDC NT 1:17.23
        8 Michelle Vuong MQSC NT 1:06.33
    Heat 6 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Sarah Bishop GVSU 1:09.84 1:12.36
        2 Claire Puthoff CSOSU 1:08.00 1:08.37
        3 Lillian Shenefield GVSU 1:08.00 1:02.74
        4 Audrey Showers MN 1:07.46 NT
        5 Corah Bricknell PURD 1:08.00 NT
        6 Caitlin Regan XAVR 1:08.00 1:09.72
        7 Emma Wiesler IUSC 1:09.00 1:12.32
        8 Hannah Phillips XAVR 1:10.00 1:06.39
    Heat 7 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Katherine Coolman SLSC 1:06.40 1:06.81
        2 Mackenzie Germino MUSC 1:05.77 1:05.96
        3 Bridget Bruneau GVSU 1:05.00 1:06.12
        4 Liz Bingham CSOSU 1:05.00 1:00.18
        5 Marisa Egan CSOSU 1:05.00 1:01.29
        6 Kira Rimstidt PURD 1:05.46 59.36
        7 Shannon Dixon CSOSU 1:06.00 1:05.80
        8 Alexis Grimes PURD 1:06.86 1:06.77
    Heat 8 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Tessa Skubal MN 1:04.82 1:03.40
        2 Emily Westropp SLSC 1:04.70 1:05.11
        3 Catherine King MOFO 1:04.00 1:09.13
        4 Anna Jurgonski PURD 1:04.00 1:01.84
        5 Maria Rust IUSC 1:04.00 1:04.50
        6 Kaitlin McCoskey MN 1:04.07 1:07.51
        7 Alyssa Baldwin ISUSC 1:04.76 1:06.55
        8 Annalise Hoover CSOSU 1:05.00 1:04.91
    Heat 9 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Madison Miller GVSU 1:04.00 1:04.80
        2 Miranda Emaus ISUSC 1:03.76 1:01.51
        3 Liz Scoma UKCS 1:03.20 1:02.14
        4 Ioana Pintescu ILSC 1:03.00 NT
        5 Autumn Hoang PURD 1:03.01 NT
        6 Jaclyn Walter MN 1:03.71 1:04.82
        7 Justine Kenny UCCS 1:03.82 NT
        8 Caroline Locke XAVR 1:04.00 1:06.69
    Heat 10 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Gina Gugliotta CSOSU 1:02.90 1:09.55
        2 Carolyn Lucyshyn MOFO 1:02.50 1:03.01
        3 Maren Reimann MN 1:01.62 1:02.02
        4 Katelyn Pena UCCS 1:01.46 NT
        5 Reis Parkinson ILSC 1:01.50 1:02.65
        6 Nora Luetmer MN 1:01.69 1:01.54
        7 Anna Sampson MN 1:02.66 NT
        8 Annie Gregurich SLSC 1:02.90 58.45
    Heat 11 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Lexi Spaulding PURD 1:01.00 1:02.10
        2 Alyssa Levine MN 1:00.77 NT
        3 Nicole Meyer UDCS 1:00.00 1:01.21
        4 Brianna Shane ISUSC 59.94 1:02.20
        5 Skylar Gottschalk GVSU 59.99 1:03.24
        6 Allison Biddinger PURD 1:00.00 57.49
        7 Annie Lawrence PURD 1:01.00 1:03.89
        8 Midori Kisanuki PURD 1:01.08 1:01.27
    Heat 12 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Allison Cravens UKCS 59.36 59.12
        2 Kathryn Mohr NUSC 58.62 59.77
        3 Katie Adorable PURD 58.23 56.79
        4 Lilieni Fanua CSOSU 58.00 1:03.62
        5 Erika Ford PURD 58.00 58.17
        6 Erin Todd MN 58.60 1:00.19
        7 Harper Dix MN 58.87 NT
        8 Megan Miller NUSC 59.47 1:03.23
    Heat 13 of 13 Event 23 Women 100 Free
        1 Alli Hanlon PURD 58.00 58.20
        2 Anna Derrick NUSC 57.80 1:02.38
        3 Mackenzie Artim PURD 57.24 58.07
        4 Michelle Jun ILSC 56.00 58.26
        5 Abby Shoyat UCCS 57.01 58.22
        6 Brenna Morgan PURD 57.61 NT
        7 Mary Barnes PURD 58.00 1:00.85
        8 Mindy Wilkes CSOSU 58.00 55.35
Event 24 Men 100 Fly
    Heat 1 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Mike Dion SWAM NT 52.72
        2 Maxwell Coleman SLSC NT 57.36
        3 Abe Ali UKCS NT NT
        4 Zach Ueberfluss MQSC NT NT
        5 Sam Handy PURD NT 57.85
        6 Scott Holcomb UCCS NT NT
        7 Brandt Meyers MOFO NT NT
        8 Weston Betz MUSC NT 55.34
    Heat 2 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Logan Baumgardner IUSC NT NT
        2 Chandler Busch KUSDC NT 56.24
        3 Eric Chen SWAM NT NT
        4 Aaron Schassburger IUSC NT NT
        5 Ryan DeMilt CSOSU NT NT
        6 Noah Whited PURD NT 1:02.48
        7 Andrew Ratliff UCCS NT 56.83
        8 Patrick Fuller MOFO NT NT
    Heat 3 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Bradley Jacobs PURD NT 53.40
        2 David Hammerschmidt CSOSU NT 56.10
        3 Jack Neylon MQSC NT 56.63
        4 Jonas Murphy SWAM NT 49.97
        5 Marcus George UKCS NT 1:12.99
        6 Trent Priessner MQSC NT 59.91
        7 Dan Waddell MN NT 1:17.91
        8 Jack Rominger PURD NT 59.38
    Heat 4 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Riley Brokaw UCCS NT 53.13
        2 Michael Ackley BTSC NT 57.89
        3 Joseph Bernardin PURD NT 57.67
        4 William Lukens PURD NT NT
        5 Tony Bayvas NUSC NT NT
        6 Joshua Fluharty ISUSC NT NT
        7 Aksel Ahituv SWAM NT NT
        8 Sam Rutschilling MOFO NT 56.75
    Heat 5 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Ryan Hunt PURD NT 53.19
        2 Liam Flannery XAVR 1:15.00 NT
        3 Cole Harlow CSOSU 1:08.00 1:03.28
        4 Benjamin Casto CSOSU 1:05.65 1:07.43
        5 Josh Lee CSOSU 1:07.00 1:07.34
        6 Chris Kaptur PURD 1:09.24 50.37
        7 Pedro Marasciulo ISUSC NT NT
        8 Luke Prather UCCS NT 1:00.86
    Heat 6 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Brian Cowell GVSU 1:04.80 1:02.17
        2 Conor Burns MN 1:03.88 1:00.90
        3 Trevor Holmes GVSU 1:01.60 NT
        4 Jack Kelley ILSC 1:00.00 NT
        5 Keith Birnbaum KUSDC 1:00.50 58.69
        6 Mason Graves UKCS 1:03.46 56.48
        7 Nick Wells UKCS 1:04.56 59.07
        8 Zachary Knop XAVR 1:05.00 NT
    Heat 7 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Sean Kelly UDCS 1:00.00 1:05.32
        2 Kevin Loushin UCCS 59.11 59.23
        3 Aaron Carrol UCCS 58.20 56.97
        4 Nicholas Rotsching UDCS 56.00 NT
        5 Haotian Xie CSOSU 58.00 59.47
        6 Francis Dalton UCCS 58.45 57.76
        7 Matt Skidmore PURD 1:00.00 1:06.03
        8 Sam Kravitz PURD 1:00.00 49.66
    Heat 8 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Ethan Rosenthal MN 55.69 55.02
        2 Drake Gilmore KUSDC 55.50 54.52
        3 Benjamin Liu ILSC 55.00 52.33
        4 Dylan Motto MN 54.92 NT
        5 Ryan Parsons SWAM 55.00 56.03
        6 James Hallermann MN 55.16 54.10
        7 Brant Bacolod MUSC 55.67 54.92
        8 Simon Dadosky CSOSU 56.00 53.07
    Heat 9 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Avery Martens MN 54.71 55.38
        2 Kyle Maloney CSOSU 54.50 52.84
        3 Nick Aukerman UCCS 54.43 54.99
        4 Jeffrey Martin SLSC 54.01 NT
        5 Misha Groman CSOSU 54.08 54.28
        6 Lucas Saye GVSU 54.49 53.77
        7 Michael Racke MOFO 54.50 53.76
        8 Stephen Mingus PURD 54.79 53.33
    Heat 10 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Jackson Hayward ILSC 54.00 52.34
        2 Daniel Ahn ILSC 54.00 NT
        3 Alex Borchers CSOSU 54.00 52.12
        4 Jacob Wellnitz MN 53.82 52.47
        5 Shashank Singh CSOSU 54.00 53.84
        6 Chris Keylor UKCS 54.00 55.11
        7 Joshua Miller PURD 54.00 53.83
        8 Nick Karahallos ILSC 54.00 NT
    Heat 11 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Zach Hingtgen MN 53.80 53.95
        2 Sean Dorsey IUSC 53.70 53.66
        3 Michael Cochenour CSOSU 53.59 53.77
        4 Jacob Lingo CSOSU 53.50 54.11
        5 Joseph Weikert ISUSC 53.58 NT
        6 Samuel Coleman SLSC 53.59 53.27
        7 Adam Eastwood MSTSC 53.74 53.05
        8 Joe Berno CSOSU 53.80 55.68
    Heat 12 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Eric Dieterich UKCS 53.26 51.81
        2 Collin Sroge PURD 53.15 51.24
        3 Blair Wang ILSC 53.00 NT
        4 Duncan Emsweller IUSC 53.00 52.48
        5 Poria Jabbari CSOSU 53.00 53.90
        6 Jarod Riedel MOFO 53.00 53.29
        7 Marco LoPiccolo CSOSU 53.25 56.68
        8 Nils Rykken MN 53.40 55.10
    Heat 13 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Patrick Hoback MUSC 52.91 54.72
        2 Adam Vale UCCS 52.79 NT
        3 Andrew Simily MSTSC 52.18 51.42
        4 Nader Auda IUSC 52.00 51.19
        5 Felix Peng NUSC 52.07 53.21
        6 Nick Brauer UCCS 52.34 52.33
        7 Benjamin Jans UCCS 52.89 56.47
        8 Gage Ford CSOSU 52.00 50.10
    Heat 14 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Tim Murphy ILSC 51.99 53.06
        2 Jack Mantkowski CSOSU 51.69 49.35
        3 Ben Chao MN 51.13 50.22
        4 Wilson Burton ILSC 51.00 52.06
        5 Bradley Zhao SLSC 51.01 52.00
        6 Adam Brzyski MSTSC 51.43 NT
        7 Christopher Joven PURD 51.92 48.70
        8 Dan Spatz ILSC 53.00 NT
    Heat 15 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Bryan Meade SWAM 51.00 50.87
        2 Austin Mollway ILSC 51.00 NT
        3 Nolan Pepka PURD 50.89 48.59
        4 Aaron Thomson MSTSC 50.44 52.28
        5 Ryan Thaler UKCS 50.72 50.80
        6 Jack Farnham NUSC 50.90 52.20
        7 Drew Payton BTSC 51.00 51.09
        8 Andrey Nosatov ILSC 51.00 52.18
    Heat 16 of 16 Event 24 Men 100 Free
        1 Filip Pancerz ILSC 50.00 52.74
        2 Daryl Chan PURD 50.00 49.88
        3 Tim Regan MSTSC 49.24 48.08
        4 Charlie Sutton CSOSU 47.90 48.45
        5 Jamie Cunningham ISUSC 48.54 47.32
        6 Saumya Vora PURD 49.30 49.82
        7 Jim Schuman IUSC 50.00 50.65
        8 Christopher Kenney UCCS 50.21 49.80
Event 25 Women 100 IM
    Heat 1 of 2 Event 25 Women 200 Fly
        3 Sarah Clinger MOFO NT 2:30.93
        4 Kaya Winchell UKCS NT NT
        5 Midori Kisanuki PURD NT NT
    Heat 2 of 2 Event 25 Women 200 Fly
        1 Elizabeth Vetter MUSC NT 2:32.32
        2 Ashley Tureskis PURD 2:30.00 2:40.54
        3 Veronica Lidy GVSU 2:30.00 2:37.85
        4 Hannah Sakaluk IUSC 2:18.88 2:17.24
        5 Kate Alvarado IUSC 2:20.00 2:20.38
        6 Amanda Waldbieser PURD 2:30.00 2:26.80
        7 Mackenzie Richards PURD 2:50.00 2:58.02
Event 26 Men 100 IM
        2 Aaron Thomson MSTSC NT 2:56.58
        3 Jonathan Stankovic UKCS 2:14.69 NT
        4 Scott Hodson PURD 2:10.00 2:08.41
        5 Gavin Baisa PURD 2:10.00 2:18.38
        6 Trey Scott GVSU 2:20.00 2:25.21
        7 Carter Williams ISUSC NT 2:22.83
Event 27 Women 200 Breast
    Heat 1 of 9 Event 27 Women 50 Back
        3 Clare Beier PURD NT 37.88
        4 Emily Jameson SWAM NT 31.01
        5 Katelynn Rodriguez UKCS NT 34.20
    Heat 2 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Janie Petraglia MOFO NT 35.92
        2 Jasmine Pinkney MOFO NT 40.27
        3 Elizabeth Walls MOFO NT 34.14
        4 Sarah Clinger MOFO NT 31.57
        5 Emmalee Giesler IUSC NT 33.85
        6 Sydney Jiang SWAM NT NT
        7 Kennedy Gallagher IUSC NT NT
        8 Zhiyin He MOFO NT 41.54
    Heat 3 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Emily Kahn MOFO NT 39.24
        2 Kelleigh Haley SWAM NT NT
        3 Katie Xu SWAM NT NT
        4 Nichole McMaster SWAM NT 29.94
        5 Jaimie Thomison MOFO NT 36.33
        6 Torrie Ulrich UKCS NT 35.64
        7 Iris Puthoff MOFO NT 35.92
        8 Kailey Kerkman PURD NT 42.49
    Heat 4 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Miyu Hino PURD 48.92 50.28
        2 Sarah Coning UCCS 41.47 42.80
        3 Ashley Paul MN 38.17 38.37
        4 Emilie Seibert GVSU 37.00 39.17
        5 Nia Garama CSOSU 37.00 33.61
        6 Tricia Welch XAVR 40.00 1:00.37
        7 Aerianna Littler UKCS 47.47 47.80
        8 Corah Bricknell PURD NT NT
    Heat 5 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Catherine Segreto CSOSU 37.00 39.54
        2 Morgan Monsour UKCS 36.03 35.55
        3 Caitlin Regan XAVR 36.00 37.63
        4 Lexi Nash BTSC 35.60 NT
        5 Maddie Varias UKCS 35.66 NT
        6 Anya Welborn PURD 36.00 32.55
        7 Kara Ferguson PURD 36.10 35.00
        8 Annie Lawrence PURD 37.00 36.73
    Heat 6 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Annalise Hoover CSOSU 35.00 34.81
        2 Liz Cavanah ISUSC 34.65 NT
        3 Hannah Phillips XAVR 34.00 34.27
        4 Katherine Coolman SLSC 33.94 35.16
        5 Sarah Thompson UDCS 34.00 35.79
        6 Kayli Whitcanack ISUSC 34.06 NT
        7 Katie McGreal CSOSU 35.00 33.62
        8 Nora Luetmer MN 35.31 34.63
    Heat 7 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Grace Gladding SLSC 33.65 34.52
        2 Victoria Moore PURD 33.00 36.91
        3 Alli Hanlon PURD 33.00 32.51
        4 Bridget Bruneau GVSU 33.00 33.41
        5 Julianna Massa PURD 33.00 30.50
        6 Autumn Hoang PURD 33.00 35.07
        7 Sarah Bishop GVSU 33.32 33.95
        8 Catherine King MOFO 33.80 37.53
    Heat 8 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Kaitlin McCoskey MN 32.56 33.89
        2 Anna Horvath MN 32.14 32.34
        3 Abigail Moellering CSOSU 32.00 33.37
        4 Justine Kenny UCCS 31.49 31.81
        5 Alessandra Albano-Sellati UCCS 31.76 32.54
        6 Liz Bingham CSOSU 32.00 31.76
        7 Kayla Eckardt SLSC 32.41 32.18
        8 Lily Banks UKCS 32.57 33.02
    Heat 9 of 9 Event 27 Women 50 Back
        1 Ally Langfeldt PURD 31.39 NT
        2 Magen Kelley MOFO 30.10 29.91
        3 Charlotte Ahls IUSC 29.80 29.74
        4 Mackenzie Artim PURD 28.00 29.48
        5 Erika Ford PURD 29.00 31.14
        6 Sarah Corbi IUSC 30.00 NT
        7 Rachel Hawken ILSC 31.00 33.02
        8 Jenna Matthews UCCS 31.48 31.86
Event 28 Men 200 Breast
    Heat 1 of 6 Event 28 Men 50 Back
        3 Austin Sizemore MUSC NT NT
        4 Aksel Ahituv SWAM NT 30.68
        5 Jacob Gwirtz CSOSU NT 29.55
    Heat 2 of 6 Event 28 Men 50 Back
        1 David Hammerschmidt CSOSU NT 27.95
        2 Tarek El Bsat SWAM NT NT
        3 Dan Waddell MN NT 47.16
        4 Josh Bohn MOFO NT NT
        5 Nick Karahallos ILSC NT NT
        6 Andrew Ratliff UCCS NT 30.02
        7 Josh Lee CSOSU NT 39.98
    Heat 3 of 6 Event 28 Men 50 Back
        1 Sam Rutschilling MOFO NT NT
        2 Greg Taushani MN 42.69 38.62
        3 Noah Curran PURD 33.00 29.49
        4 Sean Dorsey IUSC 30.80 NT
        5 Ryan Hunt PURD 31.00 28.78
        6 J. B. Nosko MN 34.16 30.48
        7 William Lukens PURD NT NT
        8 Collin Kinkead PURD NT 27.78
    Heat 4 of 6 Event 28 Men 50 Back
        1 Benjamin Carroll ISUSC 30.24 30.92
        2 Jakob Julien GVSU 29.42 28.47
        3 Ben Chao MN 29.05 NT
        4 MyCool Hull PURD 28.94 26.84
        5 David Swearingen IUSC 29.00 29.19
        6 Levi Priest PURD 29.16 30.19
        7 Cai Fox IUSC 29.69 31.09
        8 Nicholas Rotsching UDCS 30.50 NT
    Heat 5 of 6 Event 28 Men 50 Back
        1 Noah Van Alstyne GVSU 28.90 28.65
        2 Zach Hingtgen MN 28.51 NT
        3 Grant Hill IUSC 28.00 26.85
        4 Joshua Miller PURD 28.00 28.39
        5 Reid Holman XAVR 28.00 NT
        6 Nathan Wallen UKCS 28.39 NT
        7 Morgan Bishop ILSC 28.60 27.71
        8 Abe Wickstrom UCCS 28.91 31.29
    Heat 6 of 6 Event 28 Men 50 Back
        1 Noah London IUSC 27.50 28.99
        2 Alex Borchers CSOSU 26.80 26.99
        3 Joey Berman SWAM 26.00 NT
        4 Jeff Hyler ISUSC 25.25 27.15
        5 Joe Scherpenberg UKCS 25.42 25.00
        6 Eric Dieterich UKCS 26.43 26.50
        7 Tim Regan MSTSC 26.88 26.18
        8 Drew Payton BTSC 28.00 29.01
Event 29 Women 50 Back
    Heat 1 of 11 Event 29 Women 100 IM
        2 Emily Cates SLSC NT NT
        3 Abbie Kotik MOFO NT 1:20.05
        4 Julia Forbes MOFO NT NT
        5 Sydney Jiang SWAM NT 1:13.91
        6 Sara Donofrio PURD NT NT
    Heat 2 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Emilee Carlin UCCS NT 1:12.40
        2 Angie Zheng IUSC NT 1:17.64
        3 Alyssa Glavinos UKCS NT 1:17.08
        4 Julianna Rivera ISUSC NT 1:09.35
        5 Erin Stock SLSC NT 1:11.49
        6 Kate McCurdy KUSDC NT 1:18.54
        7 Caroline Brega MOFO NT NT
        8 Caroline DeLoach SWAM NT NT
    Heat 3 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Claire Stanley MQSC NT 1:14.42
        2 Sarah Clarke NUSC NT 1:06.91
        3 Alexis Bubp BTSC NT 1:06.98
        4 Saumya Patel PURD NT NT
        5 Fiona Granados IUSC NT 1:13.79
        6 Amanda Sequeira CSOSU NT 1:12.52
        7 Kennedy Cook ISUSC NT 1:14.65
        8 Julia Grogan MOFO NT 1:09.89
    Heat 4 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Nicole Rotelle IUSC NT 1:06.91
        2 Katie Xu SWAM NT 1:08.18
        3 Zhiyin He MOFO NT 39.92
        4 Julianna Massa PURD NT 1:11.36
        5 Abigail Reyes IUSC NT 1:34.99
        6 Emma Granados IUSC NT NT
        7 SJ Jacobs UCCS NT NT
        8 Laurel Moeller PURD NT 1:10.99
    Heat 5 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Aleksandra Manojlovic IUSC NT NT
        2 Alexis Bell BTSC 1:31.47 1:29.59
        3 Brooke Southern PURD 1:23.08 1:22.59
        4 Sarah Dieterich UCCS 1:20.01 1:17.38
        5 Liz Cavanah ISUSC 1:20.05 1:20.35
        6 Kristen Johnson ISUSC 1:23.47 1:19.51
        7 Devan Parkerson MUSC 1:32.51 NT
        8 Kate Weaver SLSC NT 1:10.63
    Heat 6 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Anisha Varatharajah CSOSU 1:20.00 1:16.81
        2 Tessa Skubal MN 1:19.07 NT
        3 Marley Dewey ILSC 1:18.00 1:11.17
        4 Anne Moyse CSOSU 1:17.11 1:15.03
        5 Emilie Seibert GVSU 1:18.00 1:24.59
        6 Lillian Shenefield GVSU 1:18.00 1:11.05
        7 Emma Wiesler IUSC 1:20.00 1:23.12
        8 Tia Schiaretta CSOSU 1:20.00 1:19.36
    Heat 7 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Andie Weidman UKCS 1:14.62 1:14.76
        2 Kristine DeWeese PURD 1:14.00 1:13.66
        3 Mercy Housh MUSC 1:13.86 1:09.35
        4 Maeve Kruser XAVR 1:13.00 NT
        5 Amelia Attwood ISUSC 1:13.71 1:16.14
        6 Amara Dadosky UCCS 1:13.90 NT
        7 Rosie Champion GVSU 1:14.00 1:14.83
        8 Regina Koch MN 1:16.46 NT
    Heat 8 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Kelly Ballard GVSU 1:13.00 NT
        2 Katelyn Pena UCCS 1:12.61 NT
        3 Grace Einhaus GVSU 1:12.43 1:14.43
        4 Mary Barnes PURD 1:12.00 1:10.32
        5 Grace Docken UDCS 1:12.00 1:12.45
        6 Sophie Gadomski ILSC 1:12.50 1:10.42
        7 Talia Jacobson PURD 1:13.00 1:16.11
        8 Skylar Gottschalk GVSU 1:13.00 1:13.19
    Heat 9 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Christine Kemmerly MOFO 1:11.57 1:13.60
        2 Kayli Whitcanack ISUSC 1:10.97 NT
        3 Sydney Knurek UCCS 1:10.53 1:12.99
        4 Ciara de Venecia PURD 1:10.00 1:12.54
        5 Aubrey Hilborn IUSC 1:10.00 NT
        6 Lauren Patterson UKCS 1:10.90 1:10.09
        7 Kassidy Pastor CSOSU 1:11.00 1:05.36
        8 Mindy Wilkes CSOSU 1:12.00 1:04.73
    Heat 10 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Laura Titzer PURD 1:10.00 1:11.82
        2 Jaqueline Melaragno UDCS 1:10.00 NT
        3 Ana Mathers UCCS 1:08.98 NT
        4 Sarah Corbi IUSC 1:08.00 NT
        5 Linsie Zhang CSOSU 1:08.00 1:09.75
        6 Mclaren Curphy MN 1:09.01 1:11.04
        7 Veronica Lidy GVSU 1:10.00 1:09.30
        8 Kathryn Sparrow CSOSU 1:10.00 1:10.93
    Heat 11 of 11 Event 29 Women 100 IM
        1 Dolores Martin UKCS 1:07.19 1:06.98
        2 Charlotte Ahls IUSC 1:07.00 1:07.88
        3 Magen Kelley MOFO 1:06.86 1:05.76
        4 Maddy Kramer UCCS 1:03.22 1:04.05
        5 Harper Dix MN 1:05.62 NT
        6 Kathryn Mohr NUSC 1:07.00 1:11.31
        7 Anna Derrick NUSC 1:07.10 1:13.87
        8 Nicole Meyer UDCS 1:08.00 1:08.98
Event 30 Men 50 Back
    Heat 1 of 14 Event 30 Men 100 IM
        3 Thomas Amos PURD NT NT
        4 William Soobert SWAM NT NT
        5 Patrick Hoback MUSC NT 1:08.74
    Heat 2 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Michael He SLSC NT NT
        2 Logan Baumgardner IUSC NT NT
        3 Connor Mullaly MOFO NT 1:11.08
        4 Juan Maria Solera NUSC NT 1:06.86
        5 Garrett VanParys PURD NT NT
        6 Adam Present NUSC NT NT
        7 Leonidas Georgopoulos NUSC NT 1:04.24
    Heat 3 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 David Hammerschmidt CSOSU NT 1:05.16
        2 Luke Prather UCCS NT NT
        3 Cole Schippers ISUSC NT 1:06.38
        4 Xander Ward MOFO NT NT
        5 Maxwell Coleman SLSC NT 1:10.64
        6 Nick Roehm MUSC NT 1:05.39
        7 Joe Berno CSOSU NT 1:08.63
        8 Kyle Ny MN NT 1:05.18
    Heat 4 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Joshua Fluharty ISUSC NT NT
        2 Bradley Pierce PURD NT 1:14.78
        3 Sal Hargis CSOSU NT 1:01.54
        4 Tarek El Bsat SWAM NT 1:17.00
        5 Jonathan Crowe SWAM NT 1:05.11
        6 Jarod Riedel MOFO NT 1:03.55
        7 Andrew Ratliff UCCS NT 1:08.77
        8 Jack Neylon MQSC NT 1:06.11
    Heat 5 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Joseph Bernardin PURD NT 1:08.21
        2 Alex Lee SWAM NT 1:08.79
        3 Michael Chan ILSC 1:18.00 59.20
        4 Josh Ukinski IUSC 1:15.00 NT
        5 Benjamin Casto CSOSU 1:16.42 1:18.98
        6 Ian Russell UDCS 2:00.00 1:17.05
        7 Conor O'Sullivan MQSC NT 1:10.19
        8 Tyler Shimada NUSC NT 58.80
    Heat 6 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Nathaniel Purath UCCS 1:14.77 1:16.10
        2 Nikolas Steedle PURD 1:10.49 1:11.99
        3 Jack Stone CSOSU 1:10.00 1:07.95
        4 Weston Whyde IUSC 1:10.00 1:13.41
        5 Justin Giss UDCS 1:10.00 1:10.78
        6 Christopher Heiny PURD 1:10.10 1:08.03
        7 Jack Downs MN 1:12.28 1:12.83
        8 Caleb Torgerson PURD 1:14.90 NT
    Heat 7 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Windham Anez MN 1:07.70 1:08.12
        2 Trevor Holmes GVSU 1:07.00 1:10.14
        3 Jordan Myers UCCS 1:06.58 1:07.36
        4 Conor Burns MN 1:06.02 1:07.20
        5 Kevin Loushin UCCS 1:06.44 1:07.24
        6 Brown Andy XAVR 1:07.00 NT
        7 Mason Graves UKCS 1:07.23 1:08.74
        8 Rishabh Midha PURD 1:07.95 1:08.70
    Heat 8 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Braden Kane CSOSU 1:05.69 1:05.68
        2 James Hallermann MN 1:05.12 1:04.37
        3 John Pecze XAVR 1:05.00 NT
        4 Shane Riddle CSOSU 1:05.00 1:08.34
        5 Michael Dzurnak CSOSU 1:05.00 1:00.11
        6 Nicholas Chugh CSOSU 1:05.00 NT
        7 Aaron Carrol UCCS 1:05.51 1:06.86
        8 Simon Dadosky CSOSU 1:06.00 1:04.80
    Heat 9 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Henry Bodde MUSC 1:04.81 1:05.07
        2 Stephen Mingus PURD 1:04.48 1:05.02
        3 Nick Pieper ISUSC 1:03.92 1:04.32
        4 Nick Aukerman UCCS 1:03.14 NT
        5 Tim Murphy ILSC 1:03.50 1:00.42
        6 Mitchell Mullholand CSOSU 1:04.00 1:01.43
        7 Elliot Knapp PURD 1:04.55 1:03.71
        8 Sean Dorsey IUSC 1:05.00 1:05.69
    Heat 10 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Adam Vale UCCS 1:02.78 NT
        2 Mark Mital PURD 1:02.31 1:01.74
        3 Jakob Julien GVSU 1:02.00 1:04.60
        4 Ethan Timko CSOSU 1:02.00 1:00.08
        5 Matthew Hayes ILSC 1:02.00 1:06.07
        6 Collin Sroge PURD 1:02.03 59.77
        7 Devin Little PURD 1:02.75 1:03.73
        8 Stephen Fang CSOSU 1:03.00 1:01.77
    Heat 11 of 14 Event 30 Men 100 IM
        1 Kyle Johnson MN 1:01.74 59.97
        2 Jake Pursley MN 1:01.56 1:02.17
        3 Reid Snell ISUSC 1:01.53 1:00.98
        4 Avery Martens MN 1:01.34