Meet Home
Events
Swimmers
Schools
Scores
Login
2024 AR Sprint Pentathlon ( Fri, Mar 15, 2024 )
Event Results
Event 5: Women 200 Y IM
School
Swimmer
Seed
Time
HT/LN
Time
Pl
SRJC
Holzhauser, Stanislava
2:17.54
5/5
2:13.93
1
AMER
Ng, Audrey
2:13.52
5/4
2:17.99
2
AMER
Verwoest, Mia
2:18.81
5/6
2:23.46
3
SRJC
Hoffman, Hannah
2:31.16
5/8
2:30.30
4
SJDE
Brubaker, Kennedy
2:33.33
4/5
2:31.33
5
SJDE
Bigelow, Jenna
2:28.33
5/7
2:32.20
6
SJDE
Dooley, Kenna
2:45.73
3/6
2:34.63
7
SCC
Nickerson, Katelyn
2:42.13
4/1
2:35.89
8
SRJC
Clarkson, Stella
2:30.82
5/1
2:36.30
9
AMER
Zanetta, Santina
2:34.97
4/3
2:37.27
10
SJDE
Ratto, Ally
2:44.33
3/5
2:39.18
11
SRJC
Knox, Addison
2:35.82
4/6
2:39.43
12
AMER
Hoang-Thai, Ai
2:44.77
3/3
2:42.49
13
SRJC
Williams, Rose
2:35.82
4/2
2:42.60
14
COSU
Hadano, Frances
3:05.00
2/6
2:42.90
15
SJDE
Fox, Ellie
2:42.68
3/4
2:44.58
16
SJDE
De Leon, Dillan
2:47.73
3/7
2:46.89
17
AMER
Robrecht, Ruby
2:49.00
3/1
2:47.22
18
AMER
Verwoest, Tavia
2:42.21
4/8
2:47.41
19
AMER
Higgins-Beck, Brookylnn
2:50.00
3/8
2:47.77
20
SJDE
Desimone, Kaitlynn
2:56.32
2/4
2:51.29
21
SJDE
Munoz, Ariana
3:00.33
2/3
2:51.41
22
AMER
Zamora, Eleora
3:00.00
2/5
2:51.45
23
SJDE
Van Diggelen, Ashley
NT
1/3
3:02.25
24
SRJC
Pinto, Alexandra
2:45.82
3/2
3:02.56
25
SJDE
Servin, Isabella
3:35.33
2/7
3:10.98
26
COSU
Lopez-Arendovich, Sofia
3:40.00
2/1
3:17.87
27
SCC
Gedeon, Hannah
3:33.81
2/2
3:38.21
28
COSU
DeAlba, Jenny
4:01.00
1/4
4:02.28
29
COSU
Munoz, Lily
4:20.00
1/5
4:30.80
30
SRJC
Creaves, Tori
2:25.82
5/2
NS
SJDE
De La Torre, Esmeralda
2:32.39
4/4
NS
SCC
Hopper, Eleanor
3:05.11
NS
NS
AMER
Johnston, Giselle
2:54.50
NS
NS
AMER
McCue, Bailey
2:54.00
NS
NS
SRJC
Prince, Hayley
2:35.82
4/7
NS
AMER
Rodriguez, Elizabeth
2:40.00
NS
NS
SJDE
Suess, McKynlie
NT
NS
NS
SRJC
West, Madeleine
2:18.51
5/3
NS
Key
NS
No Swim (or No Show)
For informational purposes only. All result times are unofficial (just like a scoreboard) until approved by the meet referee.
Advertisement will open in a new window.
This Meet
>
Swim Meets
>
Home